Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Zienczuk8 28.07.2008 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zienczuk8 (Post 574760)
w jakich barach w Krakowie mozliwa jest transmisja meczu Beitar - Wisła? jestem spoza Krakowa, ale bede tam akurat i chcialbym sie dowiedziec gdzie ten mecz moge obejrzec?



podbijam.....

Koko_1906 28.07.2008 20:42

ulica Głowackiego- jaka to dzielnica? Łobzów? No i czy te rejony są Wiślackie? Od października zmieniam adres, wiec robię rozeznanie:)

emsi 28.07.2008 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 574984)
czy mozna coś ugotowac z jastrzębia?

Zgodę z kucharzami z Nowej Huty.

Choć niektórzy z chęcią ugotowaliby kucharzy :lol:

http://img110.imageshack.us/img110/4...resoviase6.jpg

karmel1906 28.07.2008 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez karmel1906 (Post 574926)
mam pytanie do magikow komputerowych- kupilem sobie klawiature bezprzewodowa z mysza i zainstalowalem to wczoraj, klawiatura dziala bez wiekszych zarzutow, niestety mysz nie dziala, odbiornik miga jak nia ruszam, czyli komunikacja jakas miedzy nimi jest, ale wskaznik na monitorze juz nie. odinstalowalem to cholerstwo, wsadzam stara mysz w usb i ni chu chu, to samo co mnie juz bardzo zdziwilo.
w ogole podczas instalacji wystapil blad z plikiem hotkeys.exe, ktory wydaje mi sie ze ma wiekszy wplyw na klawiature bo tam sa wszystkie klawisze skrotu.
teraz tak: probowalem dzialac w panelu sterowania ze sterami do myszy, i nic. gdzie i z ktorej strony to ruszyc zeby bylo dobrze?
aha, jak wpialem stara mysz do kompa kumpla to wykrywal ja, tak samo bylo z nowa mysza i klawiatura, dodam, ze 2 tyg temu byl format u mnie i dzialalo wszystko poprawnie.
pomocy, bo pada nie cierpie!!


Towarzysze pomozecie??

taki_maly_ktos 28.07.2008 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Koko_1906 (Post 575195)
ulica Głowackiego- jaka to dzielnica? Łobzów? No i czy te rejony są Wiślackie? Od października zmieniam adres, wiec robię rozeznanie:)

Bronowice.

WiselkaMLP 28.07.2008 22:03

emsi gdzie to bylo:shock:

emsi 28.07.2008 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 575224)
emsi gdzie to bylo:shock:

Zeszły sezon na meczu Sovii z Hutnikiem, odpowiedź na sektorówkę Hutnika rundę wcześniej o gotowaniu Ośmiornicy po Nowohucku.

dostuffca 28.07.2008 22:14

czy któreś ogólnopolskie radio będzie transmitowało mecz Beitar-Wisła? Pomimo usilnych starań wylądowałem w autobusie w godzinach meczu... Kiedyś mecze międzynarodowe transmitowała Jedynka, ale patrząc po ramówce to te czasy minęły..

a jeśli znacie jakieś lokalne, w których może być tramsisja to też bym prosił - a nuż się uda!

kriz69 29.07.2008 09:01

Zepsuł mi się komputer dzisiaj wczesnym rankiem próbowałem go włączyć nacisnąłem guzik nagle w sekundzie po uruchomieniu sie wyłączył i niereaguje na kolejne próby włączania. Czy ktoś tak już miał ??
co sie mogło zepsuć?? a ile zapłaciliście za naprawe??

Szczurek_PB 29.07.2008 09:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kriz69 (Post 575373)
Zepsuł mi się komputer dzisiaj wczesnym rankiem próbowałem go włączyć nacisnąłem guzik nagle w sekundzie po uruchomieniu sie wyłączył i niereaguje na kolejne próby włączania. Czy ktoś tak już miał ??
co sie mogło zepsuć??

prawdopodobnie zasilacz, albo co gorsze płyta główna

piter116 29.07.2008 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kriz69 (Post 575373)
Zepsuł mi się komputer dzisiaj wczesnym rankiem próbowałem go włączyć nacisnąłem guzik nagle w sekundzie po uruchomieniu sie wyłączył i niereaguje na kolejne próby włączania. Czy ktoś tak już miał ??
co sie mogło zepsuć??

Ja ta miałem ostatnio. Padł zasilacz, kondensator i jakieś diody.

SZYMEK_TSW 29.07.2008 09:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 575229)
czy któreś ogólnopolskie radio będzie transmitowało mecz Beitar-Wisła? Pomimo usilnych starań wylądowałem w autobusie w godzinach meczu... Kiedyś mecze międzynarodowe transmitowała Jedynka, ale patrząc po ramówce to te czasy minęły..

a jeśli znacie jakieś lokalne, w których może być tramsisja to też bym prosił - a nuż się uda!

Radio Kraków raczej na 100%

Garbaż1906 29.07.2008 10:05

Wie ktoś może, gdzie w Krakowie jest sklep Jack&Jones ?

Żmijka 29.07.2008 10:18

Ciuchy były kiedyś w: Pasażu Rynek 13 (róg i Grodzkiej) oraz Peek and Cloppenburg w Galerii Krakowskiej

Pavay 29.07.2008 10:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Garbaż1906 (Post 575396)
Wie ktoś może, gdzie w Krakowie jest sklep Jack&Jones ?

Chyba w M1 jest.

Żmijka 29.07.2008 10:23

Aaa zapomniałam o pytaniu swoim.

Jak bywało przy wczesniejszych edycjach meczy pucharowych w Krk, bo nigdy nie miałam takiej potrzeby - przy karnecie była zniżka na bilet na LM/UEFA, ale czy tylko na ten sektor/miejsce co masz karnet czy można sobie zmienić sektor? (teraz rodzice mają na E karnety, a na Beitar bym na B chciała bilet). Dąło sie kiedyś?

kądzikowski 29.07.2008 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kądzikowski (Post 574673)
Jak grać stworzoną przez siebie drużyną w trybie menedżerskim w FIFA08??


Podbijam:)

w0lno. 29.07.2008 12:39

Jakie dzisiaj będą numery w dużym lotku, bo kasa mi potrzebna :D!?

WzT 29.07.2008 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 575458)
Jakie dzisiaj będą numery w dużym lotku, bo kasa mi potrzebna :D!?


03,14,19,06,29,02

Ola7 29.07.2008 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 575480)
03,14,19,06,29,02

To daty urodzin? Bo ostatnia by się zgadzała :P

dostuffca 29.07.2008 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 575229)
czy któreś ogólnopolskie radio będzie transmitowało mecz Beitar-Wisła? Pomimo usilnych starań wylądowałem w autobusie w godzinach meczu... Kiedyś mecze międzynarodowe transmitowała Jedynka, ale patrząc po ramówce to te czasy minęły..

a jeśli znacie jakieś lokalne, w których może być tramsisja to też bym prosił - a nuż się uda!

podbijam.

@Szymek_TSW - w RK będzie na 100%, ale w porze transmisji to ja również na 100% będę jakieś 300km od najbliższego jego nadajnika :)

Bartosz 29.07.2008 16:19

Kto będzie komentował jutrzejsze zawody w TVP2?

Gucio25 29.07.2008 17:32

raczej Szpaq, na Igrzyska jeszcze nie pojechał, a LM to on zawsze komentował.

z innej beczki - nie wiecie może czy będzie dodatek do Przeglądu Sportowego, w kształcie Skarbu Kibica na całe igrzyska? taki jak był cztery lata temu na Ateny? fajnie wszystko było opisane, cały program zawodów co do minuty.

dj_ibutti 29.07.2008 19:28

Jest gdzieś w Krakowie wypożyczalnia gier na PS3? I jak to się rozkłada cenowo?

dymek_nhs 29.07.2008 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 575561)
Kto będzie komentował jutrzejsze zawody w TVP2?

Pewnie szpak ale możliwe ze Iwański

MISTA92 30.07.2008 08:42

"Już to gdzies było" Mozecie mi wytłumaczyc o co chodziło w naszej riposcie podczas derbów??

witorik 30.07.2008 09:23

Czy na koszulkach podczas meczu z Beitarem będzie reklama Salwatora, bo przepisy UEFA mają inne przepisy w tej sprawie, niż PZPN, ale nie wiem dokładnie jakie?

WzT 30.07.2008 09:53

O której dokładnie rozpoczyna się mecz? Bo z jednych źródeł dowiaduje się że o 20 a z drugich że o 20:35

wislak_olkusz 30.07.2008 09:58

mecz o 20:00 (za UEFA.com)

michu-k 30.07.2008 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez karmel1906 (Post 574926)
mam pytanie do magikow komputerowych- kupilem sobie klawiature bezprzewodowa z mysza i zainstalowalem to wczoraj, klawiatura dziala bez wiekszych zarzutow, niestety mysz nie dziala, odbiornik miga jak nia ruszam, czyli komunikacja jakas miedzy nimi jest, ale wskaznik na monitorze juz nie. odinstalowalem to cholerstwo, wsadzam stara mysz w usb i ni chu chu, to samo co mnie juz bardzo zdziwilo.
w ogole podczas instalacji wystapil blad z plikiem hotkeys.exe, ktory wydaje mi sie ze ma wiekszy wplyw na klawiature bo tam sa wszystkie klawisze skrotu.
teraz tak: probowalem dzialac w panelu sterowania ze sterami do myszy, i nic. gdzie i z ktorej strony to ruszyc zeby bylo dobrze?
aha, jak wpialem stara mysz do kompa kumpla to wykrywal ja, tak samo bylo z nowa mysza i klawiatura, dodam, ze 2 tyg temu byl format u mnie i dzialalo wszystko poprawnie.
pomocy, bo pada nie cierpie!!

Wejdź w BIOS i przestaw myszkę i klawiaturę.

Aro1234 30.07.2008 10:34

Czy w jakimś pubie transmitują Wisła-Beitar?

Garbaż1906 30.07.2008 10:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 575944)
Czy w jakimś pubie transmitują Wisła-Beitar?

pewnie w większości bo mecz jest na TVP 2

uher 30.07.2008 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 575645)
Jest gdzieś w Krakowie wypożyczalnia gier na PS3? I jak to się rozkłada cenowo?

Sprawdź w Beverly Hills.. tam były kiedyś na playstation, a jak nie to w Hucie jest gdzieś sklep, gdzie wymieniają tytuły za 50zł.

Żmijka 30.07.2008 13:35

Gdzie był kręcony teledysk do piosenki Fell "Pokonaj siebie"? Jakis taki zamek czy dwór ... To gdzies w Polsce? Jakby ktoś gdzieś znalazła info lub słyszał.

w0lno. 30.07.2008 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 576019)
Gdzie był kręcony teledysk do piosenki Fell "Pokonaj siebie"? Jakis taki zamek czy dwór ... To gdzies w Polsce? Jakby ktoś gdzieś znalazła info lub słyszał.

Takie coś znalazłem:
www.youtube.com/watch?v=cJiYJVMKWqM&feature=user

styka :>?

spinnaker 30.07.2008 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 575561)
Kto będzie komentował jutrzejsze zawody w TVP2?

dzisiaj na TVP info była relacja i mówił Iwański więc bardzo prawdopodobne że on

michu-k 30.07.2008 14:47

Co oznacza łacińska sentencja "Etre et Labore", zawarta w klubowym herbie Blackburn Rovers?

dymek_nhs 30.07.2008 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 576059)
Co oznacza łacińska sentencja "Etre et Labore", zawarta w klubowym herbie Blackburn Rovers?

Raczej "Arte et Labore" to znaczy Sztuka i praca czy jakoś tak albo sztuką i pracą

puchaty1906 30.07.2008 15:25

Sztuka i praca

Zola 30.07.2008 16:22

Pytanie do Allegrowiczów: miał Ktoś kiedyś konto zawieszone? Jak długo moze trwac "odwieszenie"?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl