Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

vabanq 12.07.2010 10:44

Fajne koszulki, dla mnie jak najbardzej na plus:)

WISŁAZWE 12.07.2010 10:47

Jakie zagraniczne kluby ubiera Adidas szukam ale nie mogę jakoś znaleźć


edit:

Ofsajd dzięki.

szprotson 12.07.2010 10:47

http://lechia.gda.pl/galeria/1486/120578/

Dla przypomnienia, Lechijka też w adiku

cinekw 12.07.2010 10:49

Jakby na tych koszulkach widniało inne logo niż Telefonika to by były jeszcze piekniejsze :D

Watts 12.07.2010 10:50

Wzór Realu my ass ;) Ale koszulki ładne.

brylant17 12.07.2010 10:52

Te koszulki to żart? prawda? kurde liczyłem na takie jak w projekcie jak na twsd i jeszce ten herb nie ładnie wygląda jakby nie równo :/ szkoda liczyłem, że zakupie ale chyba dam sobie spokój.

Ofsajd 12.07.2010 10:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 932909)
Jakie zagraniczne kluby ubiera Adidas szukam ale nie mogę jakoś znaleźć

http://www.adidas.com/campaigns/foot...llection=clubs

WiślakMyślenice 12.07.2010 10:54

Chelsea, Liverpool, Real, Bayern, AC Milan,

szprotson 12.07.2010 10:55

http://www.soccershopusa.com/Images_...ts/5723_SC.jpg

tak wyglada wersja czysta

Adidas Condivo.

cinekw 12.07.2010 10:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 932916)
Te koszulki to żart? prawda? kurde liczyłem na takie jak w projekcie jak na twsd i jeszce ten herb nie ładnie wygląda jakby nie równo :/ szkoda liczyłem, że zakupie ale chyba dam sobie spokój.

Nikt cie przeciez nie zmusza do kupowania, ja napewno kupie, ale nie wiem czy teraz. A co ty myslales ze Adidas da nam koszulki na które Real ma w tym roku wyłączność? :rotfl:
E: A co do herbu, to on ma byc nie rowno

szprotson 12.07.2010 11:00

spokonie, niech wyjdą w nich piłkarze to wtedy bedziemy widziec je w pełnej krasie, a nie zdjecie koszulki.

jak mozna kupowac, to kupuje już.

brylant17 12.07.2010 11:01

liczyłem na ta takie :P


http://img232.imageshack.us/img232/2051/wisla2.png

szprotson 12.07.2010 11:02

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...9282765103.jpg

tu nasz nowy kiero, w treningowej wersji koszulki

ZOLW1449 12.07.2010 11:03

W takim wzorze Adidasa graliśmy w 2000 roku, ale przecież moda powraca :)

Mr.Kłosik 12.07.2010 11:03

VfL Wolfsburg ma podobną koszulkę do naszej -> http://footballfashion.wordpress.com...-kits-trikots/

Mixu 12.07.2010 11:09

Naprawdę fajna koszulka. Poczekajmy jak będzie na jakimś grajku, w pełnym słońcu się prezentować.

rozan 12.07.2010 11:11

Ja liczę na te modelki, które prezentowały się w Umbro ;-) a koszulka mi się podoba!

dj_ibutti 12.07.2010 11:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 932928)
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...9282765103.jpg

tu nasz nowy kiero, w treningowej wersji koszulki

Przynajmniej widać, że rozciągliwa ;)

Donki 12.07.2010 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mr.Kłosik (Post 932930)
VfL Wolfsburg ma podobną koszulkę do naszej -> http://footballfashion.wordpress.com...-kits-trikots/

One są chyba identyczne :)
I na zawodnku prezentuja sie naprawde b.dobrze, szczegolnie ta dwukolorowa :)

Suszanin 12.07.2010 11:25

http://lechia.gda.pl/galeria/1486/120579/

Te podkoszulki Lechii już o niebo lepsze ...
Niestety "nasze" 2010/11 bez szału :(

R33 12.07.2010 11:28

250zł za koszulkę ;/ . Za 2-3 tygodnie w sprzedaży. Wg mnie cena wysoka, już te 200zł za Umbro to było dużo.

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=23467

Cytat:

„Umowa z adidas została podpisana na trzy lata – do 1 lipca 2013 roku, z możliwością jej przedłużenia. Oprócz strojów i sprzętu dla pierwszej drużyny, adidas dostarczy również cały asortyment sportowy dla zespołu Młodej Wisły, a także sprzęt meczowy dla juniorów” – mówi dyrektor handlowy klubu, Rafał Smalcerz.
Nieźle ;) .

pablo92TSW 12.07.2010 11:32

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._na_trzy_lata/

Adidas na trzy lata

radek2323 12.07.2010 11:36

fajne koszulki niema co narzekac

WiślakMyślenice 12.07.2010 11:39

Cytat:

Ja liczę na te modelki, które prezentowały się w Umbro ;-) a koszulka mi się podoba!

Hmm, może przekonam się do nowych koszulek :) Najchętniej wziąłbym zestawik, model(ka) + t-shirt :)

blanco 12.07.2010 11:42

Przypuszczam,że nike mogłyby być jeszcze droższe,bo np. koszulka Juve na następny sezon kosztuje 75 euro ,więc u nas pewnie byłoby podobnie...
Ale koszulka adidas fajna,mam zamiar kupić ;)

szprotson 12.07.2010 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Suszanin (Post 932956)
http://lechia.gda.pl/galeria/1486/120579/

Te podkoszulki Lechii już o niebo lepsze ...
Niestety "nasze" 2010/11 bez szału :(

tyle że te Lechijki, to model adidasa chyba z przed 3 lat

a co do ceny, to ma ktoś pewne info czy same domysły?

rocco_1906 12.07.2010 11:49

jak dla mnie,na pierwszy rzut oka,to lekkie rozczarowanie,a cena z kosmosu;/ trzeba poczekać jak będą w nich wyglądać zawodnicy,wtedy może zmienię zdanie:)

szprotson 12.07.2010 11:57

w bardzu wielu klubach adidas daje wersje home i away koszulek, które to róznia sie od siebie krojem.
Znając zycie i zaścianek futbolu w Polsce, pewno dostaniemy tylko jedną wersje. A szkoda

http://www.footballkitnews.com/ tu mozna zobaczyc że niektore druzyna maja takie koszulki jak my

wonski_eNHa 12.07.2010 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 932972)
Przypuszczam,że nike mogłyby być jeszcze droższe,bo np. koszulka Juve na następny sezon kosztuje 75 euro ,więc u nas pewnie byłoby podobnie...
Ale koszulka adidas fajna,mam zamiar kupić ;)

Za to koszulka Adidas Realu Madryt kosztuje 44,99 € , na nasze 183,83 PLN. (kurs:4,0861)
Niemieckie FCB kosztują 54,95€, po naszemu 224,53 PLN. Więc nasze z całą pewnością będą kosztować 225 PLN :] ... Drogo!!
Real ma w model koszulki meczowej dla kobiet, ciekawe czy jest jakaś szansa na Wiślacką wersję takiej koszulki.
Pięknie nasze kobietki by w tym wyglądały :]

patryk95 12.07.2010 11:59

Koszulki nawet niezłe. Szkoda tylko że Legia na ten sezon dostała takie same ;/
http://legia.com/www/images/NL072010/35.jpg
Ale i tak nasze ładniejsze :>

szprotson 12.07.2010 12:12

http://www.worldsoccershop.com/5723-sc.html

ok 60euro za czysta koszulke, czyli z 75E bedzie kosztowała nasza znajac zycie.

O której konferencja prasowa?

arth_ur 12.07.2010 12:15

Ładne te koszulki ! Dziewczyny zresztą też !

krakus76 12.07.2010 12:17

Załapałem się na końcową wypowiedź przedstawiciela Adidasa i prezentację 4 modelek ;-) Więcej takich transmisji i o może też się uda że będą o lepszej jakości.

Tenzen 12.07.2010 12:17

Widzisz te dziewczyny? Emisja ma tak słabą jakość, że ciężko było zauważyć, że to dziewczyny.

ardianek 12.07.2010 12:21

wszystko fajnie, tylko dlaczego nie zaprezentowali drugiego i trzeciego kompletu? nie ma? ;P

chimpanze 12.07.2010 12:40

jest drugi i trzeci, ale z tego co usłyszałem to zostaną zaprezentowane na piłkarzach ;)

a dziewczyny całkiem całkiem:)
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...9342496838.jpg

szprotson 12.07.2010 12:45

koszulki treningowe tez fajne, czerwono czarne

Bartoch3tsw 12.07.2010 13:16

Mam pytanie czy jeszcze gdzieś kupisz koszulki Wisły z Umbro kolor obojętny,może być z sponsorem lub puste,rozmiar L może być mniejsze?

Plastman 12.07.2010 13:20

Za 2-3 tygodnie w sprzedaży. Normalnie już lecę kolejkę rezerwować.

Nowe wdzianko bez BIAŁEJ GWIAZDY to coś, za co każdy kibic lekką reką wyłoży 250 zł
a pewnie ludzie będa po kilka kupować.

Zająć komuś kolejkę, żeby się nie okazało, że firma tekstylna nie wyrabia z produkcją i jeszcze ktoś na lodzie zostanie?

Kryniu 12.07.2010 13:29

Jak dla mnie najlepsza druga z lewej ale to pewnie przez słabość do blondynek. PS. Koszulki fajne


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl