Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Griszka30KR 01.03.2009 09:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 684474)
D

Był.Żurawski i Kuźba, który posłał "Franka" na lawę.

Ale to było bardziej ze wzgledu przez trenera ,a nie umiejetnosci...

szorstki 01.03.2009 10:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 684498)
Ale to było bardziej ze wzgledu przez trenera ,a nie umiejetnosci...

Raczej ze względu na kontuzję Frankowskiego. Franek dopiero wiosną zaczął grać.
A wczoraj przy pierwszej bramce pokazał to czego nie ma nikt inny w naszej lidze.
Instynkt łowcy.
Niby zupełnie nie zaangażowany w akcję, gdzieś z tyłu... a w odpowiednim momencie tam gdzie trzeba.

Gdyby ktoś tu pytał o większość - tak większość będzie Frankowi biła brawo. Nawet jak nam walnie dwie bramy.

Kluvi 01.03.2009 10:09

to nie przez trenera, Kuźba był w gazie, a Franek wracał po kontuzji wtedy

Griszka30KR 01.03.2009 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 684507)
to nie przez trenera, Kuźba był w gazie, a Franek wracał po kontuzji wtedy

Tak masz racje,kontuzja jak najbardziej,tylko chodziło mi bardziej o to ,że Kuźba był tez sprowadzony przez Kasperczaka i dlatego wtedy tez czesto Go wystawiał.Pamietam ,ze był taki moment ,kiedy Kuźba przezywał lekki "przykuc"

sayek89 01.03.2009 12:01

Zobaczycie że Franek jeszcze króla strzelców zdobędzie. Stary lis pora karnego powrócił, teraz liga będzie ciekawsza ;)

IncognitoTSW 01.03.2009 12:04

Ja też już słyszałem kąśliwe uwagi, że to Tomasz "Franek - Łowca Bramek" Frankowski, a nie Paweł "chybił trafił" Brożek będzie królem strzelców... Cóż, młodsi nie są w stanie dorównać starym mistrzom póki co.

darotsok73 01.03.2009 12:21

Nie ma sensu porównywać Franka z Kuźbą bo to zupełnie inni piłkarze .
Kuźba błyszczał 2 lata , długi okres czasu grał z powodu kontuzji Frankowskiego.

Tomek jest jednym z symboli chwały Wisełki , zawsze będzie pozytywnie pamiętany bez względu na to jak z Wisełki odszedł.
Błędy popełnia każdy , zawodowy piłkarz też .

Oczywiście twardogłowym fanatykom marzą się piłkarze-kibole (sorry ale totalnie prowincjonalne myślenie, ) , ale takich na świecie jest paru.
Płótnami o judaszu kompromitują siebie a nie Franka . Widocznie za dużo SUKCESÓW było w ostatnim 10-leciu i w główkach się poprzewracało . Najpierw samemu trzeba być bez skazy żeby innemu wytykać.
Rózni piłkarze z kontowersyjną biografią w Wisełce grali (Lewandowski,Kaliciak,Szczęsny,Mijajlowić i paru innych). Ale najlepiej Frankowskiemu dokopać.....

Ciekawe co będziecie w Gdańsku na Surmę śpiewać.......

Cichy 01.03.2009 12:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 684561)
Ciekawe co będziecie w Gdańsku na Surmę śpiewać.......

Generalnie się z Tobą zgadzam ale z tym Surmą to się zapędziłeś. Przypomne tylko, że ten pajac odchodząc z Wisły rzucił koszulką, a kilka sezonów później w barwach Legii ostentacyjnie całował elke na koszulce.
Z resztą on już "swoją" sektorówke na X miał :D

darotsok73 01.03.2009 13:02

Cichy
Wiem, właśnie o to chodzi , Surmę mam głęboko w.... poważaniu , ale teraz gra dla "naszej Lechii" i to jest właśnie przykład przewrotnych i pokręconych losów piłkarzy.

South 01.03.2009 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 684561)
Błędy popełnia każdy , zawodowy piłkarz też .

za błędy trzeba odpowiadać
Mógł być żywą legendą...


do pana poniżej; Jak nie masz pojęcia o czym piszesz ,to nie pisz.
Nie chodzi o to że odszedł ale o to w jaki sposób to zrobił.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 684662)
Ja też wiem swoje.

właśnie widzę,gówno wiesz,a się wypowiadasz...

IncognitoTSW 01.03.2009 14:19

Żuraw też mógł być... ale odszedł... kapitan....

Szymkowiak też... do jakiejś Turcji....

Czerwiec do Szczakowianki....

Kulawik do Ruchu Chorzów w sezonie gdy były największe sukcesy....

Baszczyński chce odejść... weźmy go wyklnijmy bo przecież jak może

Brożek jak będzie odchodził to też powiedzmy że zdrajca....


Przykro, że niektórzy nie rozumieją ironii. Szkoda, że inteligencja wśród "fanatyków" jest na niskim poziomie. Tak, tak - pójdźcie w ślady "Miśka" zaraz i walnijcie Łowcę Bramek z noża.... ;/

_ukoL 01.03.2009 14:27

Jak szczur z tonącego okrętu.

Coglin 01.03.2009 14:52

znowu zaczyna sie ta sama gadka.

nie chodzi o to, ze odszedl, tylko jak to zrobil.

bylo to juz wiele razy omawiane na forum i kazdy srednio rozgarniety kibic wie jak bylo.

IncognitoTSW 01.03.2009 14:52

Ja też wiem swoje.

fantom chicago 01.03.2009 14:53

Wczoraj poruszylem dosc ciekawa kwestie w rozmowie z innnymi Wislakami.Wszyscy sie tak podniecaja i mowia , ze jakby dla Nas gral Franek to pewnie by cos ustrzelil.Otoz dwie sprawy: po pierwsze Brozio jest w tej chwili na pewno lepszym napadziorem , a po drugie przeciez nie mamy ofensywnego rozgrywajacego z krwi i kosci wiec i tak nie mialby mu kto podac.

HEDu 01.03.2009 14:57

za to Jaga ma wielu kreatywnych zawodnikow i takich ktorzy chca - Zawistowski, Kojasevic, Grosicki, Król, Bruno ;]

darotsok73 01.03.2009 14:59

W moim (i nie tylko) odczuciu niechęć do Frankowskiego często forsowana na naszym Wislackim forum jest przesadzona ,nieuzasadniona i chorobliwa.
U niektórych widzę już nienawiść.

Frankowski zgrzeszył w jakimś stopniu , ale jeśli sposób jego odejścia po wielu latach świetnej , ofiarnej gry ma przekreślać jego zasługi to ja stwierdzam: "i śmieszno i straszno.."

W imię czego uzurpujecie sobie prawo mieszania go z błotem?

Mało co w życiu jest czarne lub białe ,powinniśmy o tym pamiętać..

Zarko42 01.03.2009 15:00

ich nikt nie przekona "że czarne jest czarne, a białe jest białe" :P

radekogi 01.03.2009 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 684667)
za to Jaga ma wielu kreatywnych zawodnikow i takich ktorzy chca - Zawistowski, Kojasevic, Grosicki, Król, Bruno ;]

No powiem ci, że oglądając wczorajsze mecze to zarówno w Lechii, Śląsku, Górniku jaki i w Jadze mają bardziej kreatywnych piłkarzy od nas... Niestety taka jest prawda. Wszyscy podniecają sie że w Wiśle takie wielkie nazwiska nawet na ławce, tylko co z tego skoro sa to piłkarze bez formy i wypaleni. Cantoro musi spisywac sie na treningach tragicznie skoro nawet z ławki nie wchodzi. Pamiętajmy że rok temu cały czas był w pierwszej "11" mimo fatalnej gry.

fantom chicago 01.03.2009 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 684667)
za to Jaga ma wielu kreatywnych zawodnikow i takich ktorzy chca - Zawistowski, Kojasevic, Grosicki, Król, Bruno ;]

Mysle , ze Grosicki wczoraj zagral lepiej niz Jirsak , czy Diaz.Miejmy nadzieje , ze mecz z Bytomiem to tylko male potkniecie w drodze po tytul ( tak , caly czas mocno w to wierze)

darotsok73 01.03.2009 15:16

Jeśli Grosicki nie wywącha gdzie są najbliższe kasyna to dla Jagi będzie dużym wzmocnieniem.

manson777 01.03.2009 15:28

swoją drogą jak słabiutka jest ta nasza ekstrak(l)asa
skoro wracający z zagranicy emeryt prawie 35 letni jest omalże bogiem...
i gwarantem jakości JAGI

Wiślak_358 01.03.2009 15:30

Każdy ma swoje zdanie na temat Frankowskiego ja go szanuje i nigdy nie powiem na niego złego słowa.

spartan 01.03.2009 16:57

Franek odszedł, jest w Jadze i najlepsze co możemy zrobić to przemilczeć jego osobę na R 22. Tyle.
Nie ma, nie było i nie będzie zgody między nami. "Milczenie" każda z kibicowskich opcji mogłaby zaakceptować.

cortezz 01.03.2009 18:04

ja wiem jedno Franek jest wielkim Wislakiem i tak juz pozostanie. Proponuje na obrazliwe teksty ze strony "naszych półglówków" zareagowac gwizdami, albo gromkim:" Franek jestesmy z Toba", badź "Franek Łowca Bramek" Ja na wisle jezdze od 20 lat i o sprawie Franka rowniez cos niecos slyszalem i zadne te argumenty do mnie nie przemawiaja, zeby usprawiedliwiac takie badziewne zachowanie wzgledem niego zwlaszcza po tym wszystkim co dla nas zrobil. Nie potraktowalismy tak nikogo nawet Uche zdrajca, kokoszka klamca, nie mowiac juz o Kosowskim, ktory odchodzil jako pierwszy z wielkich i to rowniez odchodzil bardzo brzydko i to nie raz a dwa. Pamietacie jak zarabial w Wiselce, to na frytki, to na pieluchy?i to przez niego wszytsko sie zaczelo sypac bo zaraz za nim jak lawina poszedl Uche, ale wy wolicie czepiac sie Franka, dla mnie to dramat. Potraktowaliscie Franka gorzej od Surmy i Dolchy razem wzietych. Ja pamietam pamietną meczanke kiedy wywiesiliscie tą szmatte z judaszem. koles kolo mnie sie tak w****il ze rzucil wlasnym telefonem o beton i nie zostalo z niej nic, chcial przeskoczyc na C ( bylem wtedy na E) i zerwac to g......
Z Wislackim Pozdrowieniem!!!!!

ciacho 01.03.2009 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 684733)
Franek odszedł, jest w Jadze i najlepsze co możemy zrobić to przemilczeć jego osobę na R 22. Tyle.
Nie ma, nie było i nie będzie zgody między nami. "Milczenie" każda z kibicowskich opcji mogłaby zaakceptować.

Chyba żartujesz, że wierzysz iż ludzie wyzywający Franka będą potrafili przemilczeć jego osobę gdy wyjdzie na murawę przy Reymonta...

kucharz_77 01.03.2009 18:17

Jeśli dla kogoś Frankowska jest wielkim wiślakiem, to ja nie mam pytań... Tez chodzę na Wisełke ponad 20 lat i nie bardzo mnie wzrusza ile to on dla nas bramek strzelił, liczy się jak postąpił odchodząc od nas. Nie liczy się jak człowiek zaczyna tylko jak kończy.

element 01.03.2009 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cortezz (Post 684778)
" Franek jestesmy z Toba", badź "Franek Łowca Bramek"

Dokładnie!
A po 2 golach "Franek, Franek, jeszcze jeden!!"
Dopingujmy go z całych sił aby wyszedł mu ten mecz najlepiej i najlepiej żeby samotnie wygrał mecz z Wisłą.


Liczę na zdarcie psychiki, jak w przypadku Dolhy.
Wsio.

MatMario 01.03.2009 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cortezz (Post 684778)
ja wiem jedno Franek jest wielkim Wislakiem i tak juz pozostanie. Proponuje na obrazliwe teksty ze strony "naszych półglówków" zareagowac gwizdami, albo gromkim:" Franek jestesmy z Toba", badź "Franek Łowca Bramek" Ja na wisle jezdze od 20 lat i o sprawie Franka rowniez cos niecos slyszalem i zadne te argumenty do mnie nie przemawiaja, zeby usprawiedliwiac takie badziewne zachowanie wzgledem niego zwlaszcza po tym wszystkim co dla nas zrobil. Nie potraktowalismy tak nikogo nawet Uche zdrajca, kokoszka klamca, nie mowiac juz o Kosowskim, ktory odchodzil jako pierwszy z wielkich i to rowniez odchodzil bardzo brzydko i to nie raz a dwa. Pamietacie jak zarabial w Wiselce, to na frytki, to na pieluchy?i to przez niego wszytsko sie zaczelo sypac bo zaraz za nim jak lawina poszedl Uche, ale wy wolicie czepiac sie Franka, dla mnie to dramat. Potraktowaliscie Franka gorzej od Surmy i Dolchy razem wzietych. Ja pamietam pamietną meczanke kiedy wywiesiliscie tą szmatte z judaszem. koles kolo mnie sie tak w****il ze rzucil wlasnym telefonem o beton i nie zostalo z niej nic, chcial przeskoczyc na C ( bylem wtedy na E) i zerwac to g......
Z Wislackim Pozdrowieniem!!!!!

Ja się zastanawiam czy osoby decyzyjne za ta płachtę były również odpowiedzialne za wcześniejsze 1906% poparcia. Dla mnie 1906% było skandalem i wali mnie to czy od tego zależało żę BC został czy by odszedł, była to akcepcja polityki klubu która w dłużsyzm okresie czasu doprowadziła do odejścia również Franka. A to dlatego że zatrudniano idiotów, najpierw Liczke, później Engela któremu z Frankowskim nigdy po drodze nie było i chciał on mieć swojego garbusa na R22.

Jeśli teraz wyzywasz Franka, akceptujesz 1906% to podpisujesz się pod zatrudnieniem Liczki, Engela, polityką sprowadzamy za zero itp itd z czym mamy do dziś do czynienia.

Kurt 01.03.2009 18:40

Cytat:

Gdyby ktoś tu pytał o większość - tak większość będzie Frankowi biła brawo. Nawet jak nam walnie dwie bramy.
Masz dziwne pojęcie większości...

Cytat:

Płótnami o judaszu kompromitują siebie a nie Franka . Widocznie za dużo SUKCESÓW było w ostatnim 10-leciu i w główkach się poprzewracało . Najpierw samemu trzeba być bez skazy żeby innemu wytykać.
Przy Judaszu Frankowskiej naprawdę jako Wiślak czuje się bez skazy.

Incognito, właśnie wypisując tych innych piłkarzy przy F. pokazałaś swoją wiedzę...
Cytat:

"Milczenie" każda z kibicowskich opcji mogłaby zaakceptować.
Owszem, mylisz się. Nie będę patrzył jak po boisku biega hipokryta wycierający swoją gębę naszą Wisełką. A myślę że "Fanatycy Frankowskiego" i "Fanatycy Wielkiej Piłki" też nie pozostaną obojętni, chociaż oni tylko dużo gadają na necie.

Cytat:

ja wiem jedno Franek jest wielkim Wislakiem i tak juz pozostanie.
Wielki Wiślak nie odchodzi w ostatni dzień okienka transferowego, bo przegrał i ktoś mu przyp****ił. Gdyby został jeszcze pół roku i odszedł choćby jak Dudka... to szacunek w stosunku do niego byłby dużo większy. Bo odejść trzeba umieć.
Cytat:

a wiem jedno Franek jest wielkim Wislakiem i tak juz pozostanie. Proponuje na obrazliwe teksty ze strony "naszych półglówków" zareagowac gwizdami, albo gromkim:" Franek jestesmy z Toba", badź "Franek Łowca Bramek" Ja na wisle jezdze od 20 lat i o sprawie Franka rowniez cos niecos slyszalem i zadne te argumenty do mnie nie przemawiaja, zeby usprawiedliwiac takie badziewne zachowanie wzgledem niego zwlaszcza po tym wszystkim co dla nas zrobil.
-Obrażasz kibiców Wisły, za co powinieneś dostać bana bo czym to się różni od obrażania przez kibiców innych drużyn.
-Życzę powodzenia w przekrzywianiu reszty.
-Co dla nas zrobił? Strzelał bramki... wykonywał swój zawód... Ok... mówił jaka to dla niego Wisła ważna nie jest, to czemu nie mógł poświęcić pół roku swojej kariery dla jego ukochanej Wisły i nie odchodzić w niej w najgorszym momencie...


Cytat:

Jeśli teraz wyzywasz Franka, akceptujesz 1906% to podpisujesz się pod zatrudnieniem Liczki, Engela, polityką sprowadzamy za zero itp itd z czym mamy do dziś do czynienia.
Gdyby odszedł wtedy Cupiał to nie świętowałbyś teraz mistrzostwa... a Wisłę czekały by dwie drogi: albo byśmy zaczęli jak Lechia od A-klasy z czystym kontem, albo byśmy żyli na skraju bankructwa w II, III lidze... bo nikt, ale to nikt nie kupi klubu z długiem 80 milionów... To Wam się w d*** poprzewracało, jak nie podoba Wam się polityka, która prowadzi do tego, że od 11 lat ten klub w każdym sezonie walczy o mistrzostwo Polski...

cortezz 01.03.2009 18:43

ja nie mowie o bramkach elemeciku ja moiw jak go przywitac przed meczem? wiec dobrze ze ja bede mu bil brawo, a kiedy ktos bedzie wieszal na nim psy bede gwiszdal z calych sil. Napewno nie bede sie cieszyl z jego bramek przeciwko Wisełce, bo Wisełka jest najwazniejsza. A tak poza tematem to bede sie smial z Was wszystkich kiedy okaze sie ze Franek przegoni Brozka w kwalifikacji krola strzelcow i mimo iz zagra niecala runde sprzatnie konkurentom korone sprzed nosa :) Za to trzymam kciuki, a jak sie okaze, ze Wisla bedzie chciala po tej rundzie Franka i bedzie musiala zaplacic jadze za niego z 500 tys zl a i Franek sobie krzyknie duzo wiecej niz teraz a my mimo to zaplacimy ile bedą chcieli wiedzac ze pol roku wczesniej moglismy go miec za free.

Kurt C, nikogo nie obrazam a jesli juz chcesz tak to odebrac to wiedz ze slowa swoje kierowalem do ludzi odpowiedzialnych za szmate o judaszu, oraz jak to pieknie ujął MatMario, do ludzi z 1906 % poparcia wyniszczajacej polityce klubu. Nie wiem dlaczego wyciagasz sobie tylko wygodne fakty dla ciebie zonglujesz sobie nimi jak chcesz. prawda jest jedna i nie mozna czesci prawdy przemilczec a o reszcie krzyczec w nieboglosy.I nie straszmnie banem bo tak naprawde dopzywotniego bana ale w realu powinni dostac ludzie odpowiedzialni za ten caly balagan. czy nie widzicoie ze dzielicie wislacka brac? jakim prawem wydajecie jakies smieszne oswiadczenia podpisujac sie kibice wisly. trzeba bylo sie podpisac wlasnymi nazwiskami bo kibice Wisly maja dokladnie odwrotnie zdanie na ten temat a wy ich poprostu lekcewazycie robiąc zze stadionu im. Reymana prywate!!! To jest niedopuszczalne!!!!!
Ja sam rozmawialem z Frankiem i wiem jak bylo. Rozmawialem tez z przeciwnikami Franka twarza w twarz i wiem ze ta ich nienawisc zaczyna byc smieszna za niedlugo okaze sie ze ktos pusci baka o tym jak to Franek sprzedal mecz bo o tym ze odpusci swoj ostatni mecz zeby tylko odejsc to juz slyszalem dawno. jestescie smieszni.


PS Franek Wiekszosc Wislakow jest z tobą. Udowodnimy to jak do nas przyjedziesz. Powodzenia

IncognitoTSW 01.03.2009 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 684633)
za błędy trzeba odpowiadać
Mógł być żywą legendą...


do pana poniżej; Jak nie masz pojęcia o czym piszesz ,to nie pisz.
Nie chodzi o to że odszedł ale o to w jaki sposób to zrobił.



właśnie widzę,gówno wiesz,a się wypowiadasz...

Widzę właśnie, że poprzez kompletny BRAK SZACUNKU do innych użytkowników forum i kompletny BRAK KULTURY OSOBISTEJ jesteś w stanie zaakceptować to, że legenda Twojego klubu jest dla Ciebie nikim. Cóż - pogratulować niezwykle zmiennej osobowości, powiewającej jak chorągiewka - gdy strzelał sto bramek dla Wisły - pewnie wyłeś z radości niczym ten pies, a teraz szczekasz bo odszedł - choć z tych prawdziwych wielkich grał najdłużej... Brawo brawo, możesz sobie bezczelnie kwitować moje wypowiedzi, możesz uznawać się za kogoś lepszego, proszę bardzo. I tak widzę, że jesteś chorągiewką i NIE MYŚLISZ (racjonalnie).

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 684813)
Incognito, właśnie wypisując tych innych piłkarzy przy F. pokazałaś swoją wiedzę...

Droga PANI Kurt, chciałbym również pogratulować nieumiejętności czytania i myślenia.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez cortezz (Post 684815)
a to trzymam kciuki, a jak sie okaze, ze Wisla bedzie chciala po tej rundzie Franka i bedzie musiala zaplacic jadze za niego z 500 tys zl a i Franek sobie krzyknie duzo wiecej niz teraz a my mimo to zaplacimy ile bedą chcieli wiedzac ze pol roku wczesniej moglismy go miec za free.

Cortezz - popieram Twój post, z tym że 500 tysięcy za 35-latka się nie płaci, to nie jest Batistuta.

mic 01.03.2009 18:55

Incognito2192: Nasra Ci ktos na buty, dalej bedzie Twoim idolem ? Gratuluje honoru

Do niektorych dalej nic nie dociera. Coz, takich mamy tez kibicow, niektorzy nie maja zadnego honoru. Wypowiada sie o milosci do klubu, ze do konca kariery, mijaja dwa tygodnie, slabszy mecz a szczura juz nie ma.

Tak, dostanie takie powitanie na jakie zasluzyl.

Sprzedawczyk naplul w twarz, a dzieci sie ciesza ze deszcz pada.

IncognitoTSW 01.03.2009 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 684842)
:) Jakie jest, oświeć nas, przedstaw tego złowrogiego Frankowskiego.


Tak, wtedy gdy przesuwano go do rezerw też pokazał swoje oblicze, prawda? Czy tego już może nie pamiętasz?


Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 684836)
Incognito2192: Nasra Ci ktos na buty, dalej bedzie Twoim idolem ? Gratuluje honoru

Cóż, gratuluję języka - idealny. Ja p.Tomka rozumiem - poszedł za śladem kolegów zarabiać pieniądze gdzie indziej.
Nazwałbym to inaczej - jak pszczoła która dała nam setki litrów miodu, a na koniec użądliła. Przestało boleć, miód pozostał.

MatMario 01.03.2009 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 684830)
jakie jest prawdziwe oblicze Frankowskiego.

:) Jakie jest, oświeć nas, przedstaw tego złowrogiego Frankowskiego.

element 01.03.2009 18:58

Post znikł także nie chce mi się powtarzać.

Jakie jest? dla każdego jak się okazuje inne.
Także tłumaczyć nie będę bo i po co?


Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 684836)
Incognito2192: Nasra Ci ktos na buty, dalej bedzie Twoim idolem ? Gratuluje honoru

I na tym zakończę temat Pana F.

South 01.03.2009 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 684818)
Widzę właśnie, że poprzez kompletny BRAK SZACUNKU do innych użytkowników forum i kompletny BRAK KULTURY OSOBISTEJ jesteś w stanie zaakceptować to, że legenda Twojego klubu jest dla Ciebie nikim. Cóż - pogratulować niezwykle zmiennej osobowości, powiewającej jak chorągiewka - gdy strzelał sto bramek dla Wisły - pewnie wyłeś z radości niczym ten pies, a teraz szczekasz bo odszedł - choć z tych prawdziwych wielkich grał najdłużej... Brawo brawo, możesz sobie bezczelnie kwitować moje wypowiedzi, możesz uznawać się za kogoś lepszego, proszę bardzo. I tak widzę, że jesteś chorągiewką i NIE MYŚLISZ (racjonalnie).


Dobrze pomijając te wycieczki osobiste..., twoja wiedza na temat odejścia frankowskiego jest znikoma więc nie wiem o czym mamy dyskutować.Rozliczasz go tylko na podstawie strzelonych bramek,widzisz jak rozliczam go na podstawie tego i tego jak się zachował,owszem strzelał bramki nie zaprzeczę że cieszyłem się z nich pewnie jak każdy Wiślak,tak jak cieszyłem się z bramek każdego innego gracza,ale odchodząc z klubu zachował się jak szmata czym przekreślił swoje wcześniejsze osiągnięcia , a także moją sympatie.Jak widać dla ciebie legendą staje się postać która strzela 100 bramek dla klubu, dla mnie w słowie legenda mieści się więcej niż sukcesy,bramki itd., mieści się tam też takie coś jak honor,osobowość(o której piszesz do mnie) i dla mnie jest to nawet ważniejsze .

cortezz 01.03.2009 19:10

element tak znikl to pewnie Franek siedzi i wykasowywuje. mysle ze musimy go zgnoic a najlepiej polamac mu nogi przed meczem pokazmy mu kim jest. Prawda jest taka ze nie wiesz jaka jest oprawda powtarzasz tylko za "kolegami" jakies wyssane z palca bzdety. JA tylko widze nawet wsrod swoich kumpli po szalu jak sie to zmienia ci slepi najpierw za frankeim wskoczyli by w ogien, ale wystarczy ze SKWK wyda jakies smieszne oswiadczenie i zapominają w co wierzyli jescze 5 minut temu. taka sama sytuacja jest z Kasspeczakiem. Pamietam jak wszyscy jechalismy po Praskim orazBasalajach i jak krzyczelismy (az mnie ciary oprzechodzily po plecach) Henryk Kasperczak kiedy nie moglismy wygrac ostatniego meczu chyba z Gorniekiem zabrze za czasow cieniasa Liczki i jego pupila vidliczki. po kilku miesiacach nagle zwrot akcji. Powiedzcie mi jak to jest ktos na tym kase robi i ma swoje stado poplecznikow? Wstydźcie sie panowie WISLACY!!!!!! Ja zawsze chce dla Wisly jak najlepiej ale jak widze nie wszyscy podzilają moje zdanie!

IncognitoTSW 01.03.2009 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 684855)
Dobrze pomijając te wycieczki osobiste..., twoja wiedza na temat odejścia frankowskiego jest znikoma więc nie wiem o czym mamy dyskutować.Rozliczasz go tylko na podstawie strzelonych bramek,widzisz jak rozliczam go na podstawie tego i tego jak się zachował,owszem strzelał bramki nie zaprzeczę że cieszyłem się z nich pewnie jak każdy Wiślak,tak jak cieszyłem się z bramek każdego innego gracza,ale odchodząc z klubu zachował się jak szmata czym przekreślił swoje wcześniejsze osiągnięcia , a także moją sympatie.Jak widać dla ciebie legendą staje się postać która strzela 100 bramek dla klubu, dla mnie w słowie legenda mieści się więcej niż sukcesy,bramki itd., mieści się tam też takie coś jak honor,osobowość(o której piszesz do mnie) i dla mnie jest to nawet ważniejsze .

Co do wycieczek osobistych - właśnie widzę tutaj to czego Ci brakowało u Frankowskiego, Tobie też brakuje na tyle honoru żeby przyznać się do pisania w stylu podwórkowym.
Nic nie wiem? No cóż na pewno nie byłem tak jak Ty w gabinecie dyrektora sportowego i nie piłem z Frankowskim i jego menedżerem, żeby wiedzieć wszystko. Wiem tyle co z mediów. Czy mnie zdradził? Nie. Nie zdradził mnie Frankowski. Dostał ofertę to odszedł. To nie Kalu Uche który wymyślał różne głupoty i powody, obrażał się i wracał. Po prostu odszedł. Grał 7 lat i zostawił dużo zdrowia na boisku.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cortezz (Post 684863)
element tak znikl to pewnie Franek siedzi i wykasowywuje. mysle ze musimy go zgnoic a najlepiej polamac mu nogi przed meczem pokazmy mu kim jest. Prawda jest taka ze nie wiesz jaka jest oprawda powtarzasz tylko za "kolegami" jakies wyssane z palca bzdety. JA tylko widze nawet wsrod swoich kumpli po szalu jak sie to zmienia ci slepi najpierw za frankeim wskoczyli by w ogien, ale wystarczy ze SKWK wyda jakies smieszne oswiadczenie i zapominają w co wierzyli jescze 5 minut temu. taka sama sytuacja jest z Kasspeczakiem. Pamietam jak wszyscy jechalismy po Praskim orazBasalajach i jak krzyczelismy (az mnie ciary oprzechodzily po plecach) Henryk Kasperczak kiedy nie moglismy wygrac ostatniego meczu chyba z Gorniekiem zabrze za czasow cieniasa Liczki i jego pupila vidliczki. po kilku miesiacach nagle zwrot akcji. Powiedzcie mi jak to jest ktos na tym kase robi i ma swoje stado poplecznikow? Wstydźcie sie panowie WISLACY!!!!!! Ja zawsze chce dla Wisly jak najlepiej ale jak widze nie wszyscy podzilają moje zdanie!

Tak, rzuć do niego nożem z trybun w końcu to specjalność "Fanatyków R22" :foch:

South 01.03.2009 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 684868)
Wiem tyle co z mediów.

No właśnie,to pogadaliśmy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl