![]() |
Cytat:
|
Cytat:
A wczoraj przy pierwszej bramce pokazał to czego nie ma nikt inny w naszej lidze. Instynkt łowcy. Niby zupełnie nie zaangażowany w akcję, gdzieś z tyłu... a w odpowiednim momencie tam gdzie trzeba. Gdyby ktoś tu pytał o większość - tak większość będzie Frankowi biła brawo. Nawet jak nam walnie dwie bramy. |
to nie przez trenera, Kuźba był w gazie, a Franek wracał po kontuzji wtedy
|
Cytat:
|
Zobaczycie że Franek jeszcze króla strzelców zdobędzie. Stary lis pora karnego powrócił, teraz liga będzie ciekawsza ;)
|
Ja też już słyszałem kąśliwe uwagi, że to Tomasz "Franek - Łowca Bramek" Frankowski, a nie Paweł "chybił trafił" Brożek będzie królem strzelców... Cóż, młodsi nie są w stanie dorównać starym mistrzom póki co.
|
Nie ma sensu porównywać Franka z Kuźbą bo to zupełnie inni piłkarze .
Kuźba błyszczał 2 lata , długi okres czasu grał z powodu kontuzji Frankowskiego. Tomek jest jednym z symboli chwały Wisełki , zawsze będzie pozytywnie pamiętany bez względu na to jak z Wisełki odszedł. Błędy popełnia każdy , zawodowy piłkarz też . Oczywiście twardogłowym fanatykom marzą się piłkarze-kibole (sorry ale totalnie prowincjonalne myślenie, ) , ale takich na świecie jest paru. Płótnami o judaszu kompromitują siebie a nie Franka . Widocznie za dużo SUKCESÓW było w ostatnim 10-leciu i w główkach się poprzewracało . Najpierw samemu trzeba być bez skazy żeby innemu wytykać. Rózni piłkarze z kontowersyjną biografią w Wisełce grali (Lewandowski,Kaliciak,Szczęsny,Mijajlowić i paru innych). Ale najlepiej Frankowskiemu dokopać..... Ciekawe co będziecie w Gdańsku na Surmę śpiewać....... |
Cytat:
Z resztą on już "swoją" sektorówke na X miał :D |
Cichy
Wiem, właśnie o to chodzi , Surmę mam głęboko w.... poważaniu , ale teraz gra dla "naszej Lechii" i to jest właśnie przykład przewrotnych i pokręconych losów piłkarzy. |
Cytat:
Mógł być żywą legendą... do pana poniżej; Jak nie masz pojęcia o czym piszesz ,to nie pisz. Nie chodzi o to że odszedł ale o to w jaki sposób to zrobił. Cytat:
|
Żuraw też mógł być... ale odszedł... kapitan....
Szymkowiak też... do jakiejś Turcji.... Czerwiec do Szczakowianki.... Kulawik do Ruchu Chorzów w sezonie gdy były największe sukcesy.... Baszczyński chce odejść... weźmy go wyklnijmy bo przecież jak może Brożek jak będzie odchodził to też powiedzmy że zdrajca.... Przykro, że niektórzy nie rozumieją ironii. Szkoda, że inteligencja wśród "fanatyków" jest na niskim poziomie. Tak, tak - pójdźcie w ślady "Miśka" zaraz i walnijcie Łowcę Bramek z noża.... ;/ |
Jak szczur z tonącego okrętu.
|
znowu zaczyna sie ta sama gadka.
nie chodzi o to, ze odszedl, tylko jak to zrobil. bylo to juz wiele razy omawiane na forum i kazdy srednio rozgarniety kibic wie jak bylo. |
Ja też wiem swoje.
|
Wczoraj poruszylem dosc ciekawa kwestie w rozmowie z innnymi Wislakami.Wszyscy sie tak podniecaja i mowia , ze jakby dla Nas gral Franek to pewnie by cos ustrzelil.Otoz dwie sprawy: po pierwsze Brozio jest w tej chwili na pewno lepszym napadziorem , a po drugie przeciez nie mamy ofensywnego rozgrywajacego z krwi i kosci wiec i tak nie mialby mu kto podac.
|
za to Jaga ma wielu kreatywnych zawodnikow i takich ktorzy chca - Zawistowski, Kojasevic, Grosicki, Król, Bruno ;]
|
W moim (i nie tylko) odczuciu niechęć do Frankowskiego często forsowana na naszym Wislackim forum jest przesadzona ,nieuzasadniona i chorobliwa.
U niektórych widzę już nienawiść. Frankowski zgrzeszył w jakimś stopniu , ale jeśli sposób jego odejścia po wielu latach świetnej , ofiarnej gry ma przekreślać jego zasługi to ja stwierdzam: "i śmieszno i straszno.." W imię czego uzurpujecie sobie prawo mieszania go z błotem? Mało co w życiu jest czarne lub białe ,powinniśmy o tym pamiętać.. |
ich nikt nie przekona "że czarne jest czarne, a białe jest białe" :P
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeśli Grosicki nie wywącha gdzie są najbliższe kasyna to dla Jagi będzie dużym wzmocnieniem.
|
swoją drogą jak słabiutka jest ta nasza ekstrak(l)asa
skoro wracający z zagranicy emeryt prawie 35 letni jest omalże bogiem... i gwarantem jakości JAGI |
Każdy ma swoje zdanie na temat Frankowskiego ja go szanuje i nigdy nie powiem na niego złego słowa.
|
Franek odszedł, jest w Jadze i najlepsze co możemy zrobić to przemilczeć jego osobę na R 22. Tyle.
Nie ma, nie było i nie będzie zgody między nami. "Milczenie" każda z kibicowskich opcji mogłaby zaakceptować. |
ja wiem jedno Franek jest wielkim Wislakiem i tak juz pozostanie. Proponuje na obrazliwe teksty ze strony "naszych półglówków" zareagowac gwizdami, albo gromkim:" Franek jestesmy z Toba", badź "Franek Łowca Bramek" Ja na wisle jezdze od 20 lat i o sprawie Franka rowniez cos niecos slyszalem i zadne te argumenty do mnie nie przemawiaja, zeby usprawiedliwiac takie badziewne zachowanie wzgledem niego zwlaszcza po tym wszystkim co dla nas zrobil. Nie potraktowalismy tak nikogo nawet Uche zdrajca, kokoszka klamca, nie mowiac juz o Kosowskim, ktory odchodzil jako pierwszy z wielkich i to rowniez odchodzil bardzo brzydko i to nie raz a dwa. Pamietacie jak zarabial w Wiselce, to na frytki, to na pieluchy?i to przez niego wszytsko sie zaczelo sypac bo zaraz za nim jak lawina poszedl Uche, ale wy wolicie czepiac sie Franka, dla mnie to dramat. Potraktowaliscie Franka gorzej od Surmy i Dolchy razem wzietych. Ja pamietam pamietną meczanke kiedy wywiesiliscie tą szmatte z judaszem. koles kolo mnie sie tak w****il ze rzucil wlasnym telefonem o beton i nie zostalo z niej nic, chcial przeskoczyc na C ( bylem wtedy na E) i zerwac to g......
Z Wislackim Pozdrowieniem!!!!! |
Cytat:
|
Jeśli dla kogoś Frankowska jest wielkim wiślakiem, to ja nie mam pytań... Tez chodzę na Wisełke ponad 20 lat i nie bardzo mnie wzrusza ile to on dla nas bramek strzelił, liczy się jak postąpił odchodząc od nas. Nie liczy się jak człowiek zaczyna tylko jak kończy.
|
Cytat:
A po 2 golach "Franek, Franek, jeszcze jeden!!" Dopingujmy go z całych sił aby wyszedł mu ten mecz najlepiej i najlepiej żeby samotnie wygrał mecz z Wisłą. Liczę na zdarcie psychiki, jak w przypadku Dolhy. Wsio. |
Cytat:
Jeśli teraz wyzywasz Franka, akceptujesz 1906% to podpisujesz się pod zatrudnieniem Liczki, Engela, polityką sprowadzamy za zero itp itd z czym mamy do dziś do czynienia. |
Cytat:
Cytat:
Incognito, właśnie wypisując tych innych piłkarzy przy F. pokazałaś swoją wiedzę... Cytat:
Cytat:
Cytat:
-Życzę powodzenia w przekrzywianiu reszty. -Co dla nas zrobił? Strzelał bramki... wykonywał swój zawód... Ok... mówił jaka to dla niego Wisła ważna nie jest, to czemu nie mógł poświęcić pół roku swojej kariery dla jego ukochanej Wisły i nie odchodzić w niej w najgorszym momencie... Cytat:
|
ja nie mowie o bramkach elemeciku ja moiw jak go przywitac przed meczem? wiec dobrze ze ja bede mu bil brawo, a kiedy ktos bedzie wieszal na nim psy bede gwiszdal z calych sil. Napewno nie bede sie cieszyl z jego bramek przeciwko Wisełce, bo Wisełka jest najwazniejsza. A tak poza tematem to bede sie smial z Was wszystkich kiedy okaze sie ze Franek przegoni Brozka w kwalifikacji krola strzelcow i mimo iz zagra niecala runde sprzatnie konkurentom korone sprzed nosa :) Za to trzymam kciuki, a jak sie okaze, ze Wisla bedzie chciala po tej rundzie Franka i bedzie musiala zaplacic jadze za niego z 500 tys zl a i Franek sobie krzyknie duzo wiecej niz teraz a my mimo to zaplacimy ile bedą chcieli wiedzac ze pol roku wczesniej moglismy go miec za free.
Kurt C, nikogo nie obrazam a jesli juz chcesz tak to odebrac to wiedz ze slowa swoje kierowalem do ludzi odpowiedzialnych za szmate o judaszu, oraz jak to pieknie ujął MatMario, do ludzi z 1906 % poparcia wyniszczajacej polityce klubu. Nie wiem dlaczego wyciagasz sobie tylko wygodne fakty dla ciebie zonglujesz sobie nimi jak chcesz. prawda jest jedna i nie mozna czesci prawdy przemilczec a o reszcie krzyczec w nieboglosy.I nie straszmnie banem bo tak naprawde dopzywotniego bana ale w realu powinni dostac ludzie odpowiedzialni za ten caly balagan. czy nie widzicoie ze dzielicie wislacka brac? jakim prawem wydajecie jakies smieszne oswiadczenia podpisujac sie kibice wisly. trzeba bylo sie podpisac wlasnymi nazwiskami bo kibice Wisly maja dokladnie odwrotnie zdanie na ten temat a wy ich poprostu lekcewazycie robiąc zze stadionu im. Reymana prywate!!! To jest niedopuszczalne!!!!! Ja sam rozmawialem z Frankiem i wiem jak bylo. Rozmawialem tez z przeciwnikami Franka twarza w twarz i wiem ze ta ich nienawisc zaczyna byc smieszna za niedlugo okaze sie ze ktos pusci baka o tym jak to Franek sprzedal mecz bo o tym ze odpusci swoj ostatni mecz zeby tylko odejsc to juz slyszalem dawno. jestescie smieszni. PS Franek Wiekszosc Wislakow jest z tobą. Udowodnimy to jak do nas przyjedziesz. Powodzenia |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Incognito2192: Nasra Ci ktos na buty, dalej bedzie Twoim idolem ? Gratuluje honoru
Do niektorych dalej nic nie dociera. Coz, takich mamy tez kibicow, niektorzy nie maja zadnego honoru. Wypowiada sie o milosci do klubu, ze do konca kariery, mijaja dwa tygodnie, slabszy mecz a szczura juz nie ma. Tak, dostanie takie powitanie na jakie zasluzyl. Sprzedawczyk naplul w twarz, a dzieci sie ciesza ze deszcz pada. |
Cytat:
Tak, wtedy gdy przesuwano go do rezerw też pokazał swoje oblicze, prawda? Czy tego już może nie pamiętasz? Cytat:
Nazwałbym to inaczej - jak pszczoła która dała nam setki litrów miodu, a na koniec użądliła. Przestało boleć, miód pozostał. |
Cytat:
|
Post znikł także nie chce mi się powtarzać.
Jakie jest? dla każdego jak się okazuje inne. Także tłumaczyć nie będę bo i po co? Cytat:
|
Cytat:
|
element tak znikl to pewnie Franek siedzi i wykasowywuje. mysle ze musimy go zgnoic a najlepiej polamac mu nogi przed meczem pokazmy mu kim jest. Prawda jest taka ze nie wiesz jaka jest oprawda powtarzasz tylko za "kolegami" jakies wyssane z palca bzdety. JA tylko widze nawet wsrod swoich kumpli po szalu jak sie to zmienia ci slepi najpierw za frankeim wskoczyli by w ogien, ale wystarczy ze SKWK wyda jakies smieszne oswiadczenie i zapominają w co wierzyli jescze 5 minut temu. taka sama sytuacja jest z Kasspeczakiem. Pamietam jak wszyscy jechalismy po Praskim orazBasalajach i jak krzyczelismy (az mnie ciary oprzechodzily po plecach) Henryk Kasperczak kiedy nie moglismy wygrac ostatniego meczu chyba z Gorniekiem zabrze za czasow cieniasa Liczki i jego pupila vidliczki. po kilku miesiacach nagle zwrot akcji. Powiedzcie mi jak to jest ktos na tym kase robi i ma swoje stado poplecznikow? Wstydźcie sie panowie WISLACY!!!!!! Ja zawsze chce dla Wisly jak najlepiej ale jak widze nie wszyscy podzilają moje zdanie!
|
Cytat:
Nic nie wiem? No cóż na pewno nie byłem tak jak Ty w gabinecie dyrektora sportowego i nie piłem z Frankowskim i jego menedżerem, żeby wiedzieć wszystko. Wiem tyle co z mediów. Czy mnie zdradził? Nie. Nie zdradził mnie Frankowski. Dostał ofertę to odszedł. To nie Kalu Uche który wymyślał różne głupoty i powody, obrażał się i wracał. Po prostu odszedł. Grał 7 lat i zostawił dużo zdrowia na boisku. Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl