![]() |
Ma ktoś może dobrą i sprawzdoną paczke z kodekami obrazu i dzwięku?
Edit: Podziękował :D |
Cytat:
http://www.cccp-project.net/ Ogólnie przetrawi wszystko z czym zetkniesz się na codzień: mpeg4, DivX, Xvid, H264 za wyjątkiem rmvb, ale rmvb nie ma (chyba) w żadnym pakiecie, trzeba sobie zainstalować osobno. To, co podał Bridgeburner wchodzi w skład CCCP. Prawdopodobnie kompletniejszego codec-packa nie znajdziesz, co nie oznacza, że obsłuży 100% plików, które znajdziesz w sieci. |
Małe i niepozorne ale wszystko ma
http://www.dobreprogramy.pl/FFDShow,...ows,13336.html no dobra, prawie wszystko, mkv sobie trzeba dodatkowo sciagnac |
Uran, spróbuj z allplayera zainstalować kodeki, tzn przez ten ich live update.Tylko trzeba wysłać sms za kilka złotówek.
|
ja uzywam klite codec packs + real player alternative dla rvmb i wszystko mi śmiga.
Matrioszki nie potrzebuje bo nie ogladam filmow w formacie Blueray,hd isohunt.com np.-->torrent |
A propos filmów Blueray to macie jakieś stronki z których je ściągacie, czy może z torentów ?
|
|
Polish Hooligans 2005
http://s2.ifotos.pl/mini/okladka_hhsprwp.jpg Film ukazuje awantury, burdy, zamieszki i wszelkie zakłócenia porządku - tylko na polskich stadionach w 2005 roku. Czas trwania 70 minut Linki do pobrania: http://hotfile.com/dl/103430057/6904...part1.rar.html http://hotfile.com/dl/103434569/bd24...part2.rar.html http://hotfile.com/dl/103409504/d5b8...part3.rar.html Wiecej filmów na www.stylkibica.net |
Duńska seria trzech filmów PUSHER
trzy naprawse fajne filmy sensacyjne generalnie klimat dilersko-gangsterski plus serbski klimat |
czy ktoś sie z Was orientuje jak sie nazywa ten film z którego jest ten teledysk ?
http://www.youtube.com/watch?v=c8pQ0...eature=related |
Cytat:
moge sie mylić. |
AYALA - szczerze, to jedyne co mi podchodzi to "9 kompania", chociaz jej nie ogladalem - sugeruje sie jezykiem oraz gatunkiem filmu :P Chociaz tam jest nieco bardziej pustynny klimat :P
|
|
Reportaż Superwizjera na temat awantury przed meczem Śląsk Wrocław - Arka Gdynia w 2003 roku. Czas trwania 25 minut.
http://s2.ifotos.pl/mini/okladka_hhswees.jpg POBIERZ: http://hotfile.com/dl/104327971/54f8...kArka.rar.html Wiecej filmów na www.stylkibica.net |
ktoś oglądał Tron 3D? proszę o ocenę, bo nie wiem czy iść z żoną, czy może zabrać ją na drina
|
Szału nie ma, ale dla soundtracku Daft Punk warto się wybrać do kina.
|
Film to w sumie teledysk do soundtracku, który miażdży zdecydowanie.
No jest jeszcze Olivia Wilde, od zawsze na propsie. |
|
http://www.filmweb.pl/film/22+Kule-2010-495449
Bardzo dobra sensacja francuska, swoją drogą zadziwia mnie wysyp bardzo dobrych produkcji francuskich. http://www.filmweb.pl/film/Zak%C5%82adnik-2008-481929 Dla mnie bardzo dobry. Polecam jeśli ktoś lubi dramaty wojenne. |
Przypadkowo obejrzałem http://www.filmweb.pl/film/M%C3%B3j+...ko-2009-449935
Z kobietą - idealne:) |
http://www.filmweb.pl/film/Para+na+%...ie-2009-472216
Wczoraj bylem na tym w kinie z dziewczyna, bardzo przyjemny klimat. |
Jeśli reżyserem jest Sam Mendes to klimat jest jak w banku i do tego można się spodziewać autoironicznego poczucia humoru głównych bohaterów :)
|
Czy ktoś z was oglądał "Och Karol 2" i " Jak się pozbyć celulitu". Byłem na obu i tak teraz przeglądam sobie co ludzie o tych produkcjach piszą to dla mnie to jakieś nieporozumienie. Całe szczęście że miałem bilety w gratisie bo po JSPC zaatakowałbym kasjera za pobieranie opłat za tego gniota... Dla mnie szkoda taśmy na tego typu produkcje, już ten Karol lepszy ale dalej poziom filmu mizerny. Na filmwebie są ludzie którym się to podoba. To ze mną coś nie tak? Czy im płacą za te komentarze?
|
A po co chodzić na takie filmy? Jeśli chodzi o nasze krajowe kino to w ciągu roku są zwykle 2-3 filmy w miarę sensowne, a resztą nie ma co sobie zawracać głowy.
|
Wg mnie jak ktoś kupuje bilety na tego typu filmy, to tylko wspiera nurt upadku kultury w Polsce. Filmy robione przez Łepkowską et consortes będą tylko coraz głupsze i bardziej idiotyczne. Jak z Kutzem zwykle się nie zgadzam, to miał racje mówiąc, że to "filmy robione przez idiotów dla kretynów".
|
Problem z JSPC jest taki, że Sarmanowicz nakręcił Testosteron, który odniósł ogromny sukces i był bardzo dobrym filmem, a potem kazali mu kręcić następne (bo to się sprzeda jako "twórcy Testosteronu" ) a pomysłów już w główce brak. Lejdis już było gorsze, Idealny Facet... to nieporozumienie, teraz jeszcze bardziej leci w dół.
Przydałoby się żeby Lubaszenko coś nakręcil, bo w nurcie nowych polskich komedii to nie ma sobie rownych. Machulski przestał być śmieszny po Kilerze. |
Szukam filmu do pobrania pt. "Hrabia Monte Christo", lecz nie z Cavezielem w roli głównej tylko Deperdieu.
Swego czasu puszczany na TVP2 jako miniserial. |
127 godzin - oglądałem wczoraj, zajebisty film oparty na faktach : http://www.imdb.com/title/tt1542344/
A co do tronu 3d -spoko efekty 3d przez 15 minut, fabuła tak denna że pod koniec filmu po prostu śmiech. |
Cytat:
|
Cytat:
tutaj do obejzenia ale nie da sie zassac |
Cytat:
|
Cytat:
|
Mam pytanie...
Polski film, premiera na początku stycznia. Kiedy można się spodziewać filmu na DVD? |
Tak szczerze to niczego się po tych dwóch filmach nie spodziewałem, nie wydałem na nie ani złotówki i nie posunąłbym się do tego nigdy. Jedyne co w nie zainwestowałem to swój czas, a refleksja jest taka że nawet tego nie był wart. Po prostu intryguje mnie jak różnie można odbierać filmy gdy widzę że ludzie chwalą JSPC na filmwebie. Widocznie nie byłem targetem tego filmu. :) Może i dobrze.
|
Cytat:
Takich czasów dożyliśmy;) |
Cytat:
Toż to pierwszy od wielu miesięcy polski film, gdzie nie ma karolaka, adamczyka , sochy, muchy, szyca i małaszyńskiego. ( Obsadzili ich w innych filmach :P ) Po reklamie w której lektor mówi " WOJNA POLSKA-RUSKA - NAJLEPSZA KOMEDIA TEGO ROKU !!! " idąc na polski film do kina nie spodziewam się żadnej, ale to żadnej rewelacji... Wolę wejść na peb.pl i tam poszukać, a do kina pójść na coś z hoolywoodu z efektami specjalnymi. Szkoda siana na nasze polskie ' komedie ' . Które są komediami tylko z nazwy. Tydzień temu był bardzo ciekawy - aż 5. stronnicowy artykuł na onecie - DLACZEGO POLSKIE KOMEDIE NIE ŚMIESZĄ. |
piosenka z filmu Damned united (przeklęta liga) , przedostatnia scena w której spotykają się Brian i Peter
nigdzie tego znaleźć nie można :(( |
Cytat:
|
Prawdziwe męstwo.
Jak zawsze z dużym dystansem podchodzę do filmów głośnych, obsypanych nagrodami bo oczekliwania rosna a wiadomo że gusta sa różne i nei zawsze jest tak ze nam podoba sie to samo co tym, zasiadającym w Cannes czy gdzietam się wręcza nagrody - tak ten film gorąco mogę polecic. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl