Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Filmy, które warto obejrzeć (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2155)

GOalkeeper 08.02.2011 18:33

Ma ktoś może dobrą i sprawzdoną paczke z kodekami obrazu i dzwięku?

Edit: Podziękował :D

Uran235 08.02.2011 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GOalkeeper (Post 1048668)
Ma ktoś może dobrą i sprawzdoną paczke z kodekami obrazu i dzwięku?

CCCP dotąd się sprawdzało, chociaż ostatnio mam problem z jakimś kodekiem i za Chiny ludowe nie mogę go znaleźć :/

http://www.cccp-project.net/

Ogólnie przetrawi wszystko z czym zetkniesz się na codzień: mpeg4, DivX, Xvid, H264 za wyjątkiem rmvb, ale rmvb nie ma (chyba) w żadnym pakiecie, trzeba sobie zainstalować osobno.

To, co podał Bridgeburner wchodzi w skład CCCP. Prawdopodobnie kompletniejszego codec-packa nie znajdziesz, co nie oznacza, że obsłuży 100% plików, które znajdziesz w sieci.

bridgeburner 08.02.2011 18:52

Małe i niepozorne ale wszystko ma
http://www.dobreprogramy.pl/FFDShow,...ows,13336.html

no dobra, prawie wszystko, mkv sobie trzeba dodatkowo sciagnac

Greg91 08.02.2011 19:36

Uran, spróbuj z allplayera zainstalować kodeki, tzn przez ten ich live update.Tylko trzeba wysłać sms za kilka złotówek.

szprotson 08.02.2011 19:42

ja uzywam klite codec packs + real player alternative dla rvmb i wszystko mi śmiga.
Matrioszki nie potrzebuje bo nie ogladam filmow w formacie Blueray,hd

isohunt.com np.-->torrent

GOalkeeper 08.02.2011 20:03

A propos filmów Blueray to macie jakieś stronki z których je ściągacie, czy może z torentów ?

bridgeburner 08.02.2011 21:03

Uran zainstaluj ten program
http://mediainfo.sourceforge.net/pl
powinno wyświetlić czego brakuje

Kolekcjoner_23 10.02.2011 16:49

Polish Hooligans 2005

http://s2.ifotos.pl/mini/okladka_hhsprwp.jpg

Film ukazuje awantury, burdy, zamieszki i wszelkie zakłócenia porządku - tylko na polskich stadionach w 2005 roku. Czas trwania 70 minut

Linki do pobrania:
http://hotfile.com/dl/103430057/6904...part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/103434569/bd24...part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/103409504/d5b8...part3.rar.html

Wiecej filmów na www.stylkibica.net

panew 10.02.2011 21:55

Duńska seria trzech filmów PUSHER
trzy naprawse fajne filmy sensacyjne
generalnie klimat dilersko-gangsterski plus serbski klimat

AYALA 11.02.2011 17:00

czy ktoś sie z Was orientuje jak sie nazywa ten film z którego jest ten teledysk ?
http://www.youtube.com/watch?v=c8pQ0...eature=related

szprotson 11.02.2011 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1049740)
czy ktoś sie z Was orientuje jak sie nazywa ten film z którego jest ten teledysk ?
http://www.youtube.com/watch?v=c8pQ0...eature=related

http://www.imdb.com/title/tt0326450/

moge sie mylić.

Maverjuve 11.02.2011 17:09

AYALA - szczerze, to jedyne co mi podchodzi to "9 kompania", chociaz jej nie ogladalem - sugeruje sie jezykiem oraz gatunkiem filmu :P Chociaz tam jest nieco bardziej pustynny klimat :P

AYALA 11.02.2011 17:16

dziękuje za odpowiedzi.To film "Zvezda" z 2002 roku.

http://www.datacd.ru/dvd-prev/2002/438.jpg

Kolekcjoner_23 13.02.2011 15:37

Reportaż Superwizjera na temat awantury przed meczem Śląsk Wrocław - Arka Gdynia w 2003 roku. Czas trwania 25 minut.

http://s2.ifotos.pl/mini/okladka_hhswees.jpg

POBIERZ:
http://hotfile.com/dl/104327971/54f8...kArka.rar.html

Wiecej filmów na www.stylkibica.net

herkules 15.02.2011 18:44

ktoś oglądał Tron 3D? proszę o ocenę, bo nie wiem czy iść z żoną, czy może zabrać ją na drina

emj10 15.02.2011 18:52

Szału nie ma, ale dla soundtracku Daft Punk warto się wybrać do kina.

murray 15.02.2011 19:03

Film to w sumie teledysk do soundtracku, który miażdży zdecydowanie.
No jest jeszcze Olivia Wilde, od zawsze na propsie.

Hudy 15.02.2011 19:32

"Looking for Eric"
dramat, komedia, sportowy
7.2/10
http://www.imdb.com/title/tt1242545/
Polecam

Kamyk 15.02.2011 19:59

http://www.filmweb.pl/film/22+Kule-2010-495449
Bardzo dobra sensacja francuska, swoją drogą zadziwia mnie wysyp bardzo dobrych produkcji francuskich.
http://www.filmweb.pl/film/Zak%C5%82adnik-2008-481929
Dla mnie bardzo dobry. Polecam jeśli ktoś lubi dramaty wojenne.

yoda79 15.02.2011 20:19

Przypadkowo obejrzałem http://www.filmweb.pl/film/M%C3%B3j+...ko-2009-449935
Z kobietą - idealne:)

Maverjuve 15.02.2011 20:57

http://www.filmweb.pl/film/Para+na+%...ie-2009-472216

Wczoraj bylem na tym w kinie z dziewczyna, bardzo przyjemny klimat.

emj10 15.02.2011 21:34

Jeśli reżyserem jest Sam Mendes to klimat jest jak w banku i do tego można się spodziewać autoironicznego poczucia humoru głównych bohaterów :)

MatMario 16.02.2011 13:16

Czy ktoś z was oglądał "Och Karol 2" i " Jak się pozbyć celulitu". Byłem na obu i tak teraz przeglądam sobie co ludzie o tych produkcjach piszą to dla mnie to jakieś nieporozumienie. Całe szczęście że miałem bilety w gratisie bo po JSPC zaatakowałbym kasjera za pobieranie opłat za tego gniota... Dla mnie szkoda taśmy na tego typu produkcje, już ten Karol lepszy ale dalej poziom filmu mizerny. Na filmwebie są ludzie którym się to podoba. To ze mną coś nie tak? Czy im płacą za te komentarze?

emj10 16.02.2011 13:18

A po co chodzić na takie filmy? Jeśli chodzi o nasze krajowe kino to w ciągu roku są zwykle 2-3 filmy w miarę sensowne, a resztą nie ma co sobie zawracać głowy.

murray 16.02.2011 13:21

Wg mnie jak ktoś kupuje bilety na tego typu filmy, to tylko wspiera nurt upadku kultury w Polsce. Filmy robione przez Łepkowską et consortes będą tylko coraz głupsze i bardziej idiotyczne. Jak z Kutzem zwykle się nie zgadzam, to miał racje mówiąc, że to "filmy robione przez idiotów dla kretynów".

dj_ibutti 16.02.2011 13:29

Problem z JSPC jest taki, że Sarmanowicz nakręcił Testosteron, który odniósł ogromny sukces i był bardzo dobrym filmem, a potem kazali mu kręcić następne (bo to się sprzeda jako "twórcy Testosteronu" ) a pomysłów już w główce brak. Lejdis już było gorsze, Idealny Facet... to nieporozumienie, teraz jeszcze bardziej leci w dół.

Przydałoby się żeby Lubaszenko coś nakręcil, bo w nurcie nowych polskich komedii to nie ma sobie rownych. Machulski przestał być śmieszny po Kilerze.

WiślakMyślenice 16.02.2011 14:32

Szukam filmu do pobrania pt. "Hrabia Monte Christo", lecz nie z Cavezielem w roli głównej tylko Deperdieu.

Swego czasu puszczany na TVP2 jako miniserial.

szprotson 16.02.2011 17:38

127 godzin - oglądałem wczoraj, zajebisty film oparty na faktach : http://www.imdb.com/title/tt1542344/

A co do tronu 3d -spoko efekty 3d przez 15 minut, fabuła tak denna że pod koniec filmu po prostu śmiech.

TSW Fanatyk 16.02.2011 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1051560)
Czy ktoś z was oglądał "Och Karol 2" i " Jak się pozbyć celulitu". Byłem na obu i tak teraz przeglądam sobie co ludzie o tych produkcjach piszą to dla mnie to jakieś nieporozumienie. Całe szczęście że miałem bilety w gratisie bo po JSPC zaatakowałbym kasjera za pobieranie opłat za tego gniota... Dla mnie szkoda taśmy na tego typu produkcje, już ten Karol lepszy ale dalej poziom filmu mizerny. Na filmwebie są ludzie którym się to podoba. To ze mną coś nie tak? Czy im płacą za te komentarze?

Byłem na och karol II w kinie, uśmiałem się dużo ale potem zaczął się film i już nie było tak śmiesznie. Nie wiem dlaczego oni to nazywają komedią... 2 godziny stracone a za bilety nie zwracają..

panew 16.02.2011 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1051592)
Szukam filmu do pobrania pt. "Hrabia Monte Christo", lecz nie z Cavezielem w roli głównej tylko Deperdieu.

Swego czasu puszczany na TVP2 jako miniserial.

http://www.playtube.pl/flmy/kostiumo...te-cristo.html
tutaj do obejzenia ale nie da sie zassac

gypsy 16.02.2011 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1051560)
Czy ktoś z was oglądał "Och Karol 2" i " Jak się pozbyć celulitu". Byłem na obu i tak teraz przeglądam sobie co ludzie o tych produkcjach piszą to dla mnie to jakieś nieporozumienie. Całe szczęście że miałem bilety w gratisie bo po JSPC zaatakowałbym kasjera za pobieranie opłat za tego gniota... Dla mnie szkoda taśmy na tego typu produkcje, już ten Karol lepszy ale dalej poziom filmu mizerny. Na filmwebie są ludzie którym się to podoba. To ze mną coś nie tak? Czy im płacą za te komentarze?

Ja widziałam "jak sie pozbyć cellulitu" i powiem ci, że wyszłam z sali kinowej uśmiechnięta. Jeżeli idąc na polską komedię spodziewałeś się Bóg wie jakiej fabuły, efektów specjalnych itd., to nic dziwnego, ze takie są twoje wrażenia. Być może moje poczucie humoru jest spaczone, ale przez połowę JSPC literalnie płakałam ze śmiechu.

Nergal 16.02.2011 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1051717)
Ja widziałam "jak sie pozbyć cellulitu" i powiem ci, że wyszłam z sali kinowej uśmiechnięta. Jeżeli idąc na polską komedię spodziewałeś się Bóg wie jakiej fabuły, efektów specjalnych itd., to nic dziwnego, ze takie są twoje wrażenia. Być może moje poczucie humoru jest spaczone, ale przez połowę JSPC literalnie płakałam ze śmiechu.

To najlepiej podsumowuje poziom tej i wielu innych polskich produkcji ostatnich lat, idź i niczego nie oczekuj, może wtedy nie będziesz zawiedziony. A ludzie idą, napychają kieszeń komu trzeba i biznes się kręci. Przerażające jest to, jakiego gniota można w tym kraju wypromować i na nim zarobić, wystarczyło przyzwyczaić i nauczyć ludzi żeby niczego nie oczekiwali i już im się będzie podobać.

nero 16.02.2011 22:50

Mam pytanie...
Polski film, premiera na początku stycznia.
Kiedy można się spodziewać filmu na DVD?

MatMario 17.02.2011 00:10

Tak szczerze to niczego się po tych dwóch filmach nie spodziewałem, nie wydałem na nie ani złotówki i nie posunąłbym się do tego nigdy. Jedyne co w nie zainwestowałem to swój czas, a refleksja jest taka że nawet tego nie był wart. Po prostu intryguje mnie jak różnie można odbierać filmy gdy widzę że ludzie chwalą JSPC na filmwebie. Widocznie nie byłem targetem tego filmu. :) Może i dobrze.

1q2 17.02.2011 00:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1051560)
. Na filmwebie są ludzie którym się to podoba. To ze mną coś nie tak? Czy im płacą za te komentarze?

Niestety w większości to ludzie od dystrybutora którym się płaci za reklamę.Po 'weekendzie' powstało mnóstwo kont które miały podbić tak ocenę filmu jak i zachęcić do oglądania.Sprawa stara i oczywista.To zresztą nie tylko filmy.Duża część komentarzy politycznych na największych portalach, to robota zatrudnionych do tego ludzi z tej czy innej partii.
Takich czasów dożyliśmy;)

nbp 17.02.2011 00:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1051717)
Ja widziałam "jak sie pozbyć cellulitu" i powiem ci, że wyszłam z sali kinowej uśmiechnięta. Jeżeli idąc na polską komedię spodziewałeś się Bóg wie jakiej fabuły, efektów specjalnych itd., to nic dziwnego, ze takie są twoje wrażenia. Być może moje poczucie humoru jest spaczone, ale przez połowę JSPC literalnie płakałam ze śmiechu.

jak dla mnie cellulit można było obejrzeć do końca ze względu na ciekawość moją tymi dwiema głównymi aktorkami. Hirszt tak ? I ta ruda mała. Nieznane mi one były wcześniej , więc ta nowość powodowała że oglądałem z zaciekawieniem.

Toż to pierwszy od wielu miesięcy polski film, gdzie nie ma karolaka, adamczyka , sochy, muchy, szyca i małaszyńskiego. ( Obsadzili ich w innych filmach :P )



Po reklamie w której lektor mówi " WOJNA POLSKA-RUSKA - NAJLEPSZA KOMEDIA TEGO ROKU !!! " idąc na polski film do kina nie spodziewam się żadnej, ale to żadnej rewelacji...

Wolę wejść na peb.pl i tam poszukać, a do kina pójść na coś z hoolywoodu z efektami specjalnymi.
Szkoda siana na nasze polskie ' komedie ' . Które są komediami tylko z nazwy.
Tydzień temu był bardzo ciekawy - aż 5. stronnicowy artykuł na onecie - DLACZEGO POLSKIE KOMEDIE NIE ŚMIESZĄ.

szczebrzeszcz 17.02.2011 00:35

piosenka z filmu Damned united (przeklęta liga) , przedostatnia scena w której spotykają się Brian i Peter

nigdzie tego znaleźć nie można :((

Siwy_89 17.02.2011 00:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1051680)
127 godzin - oglądałem wczoraj, zajebisty film oparty na faktach : http://www.imdb.com/title/tt1542344/

również polecam.

RWD 17.02.2011 13:22

Prawdziwe męstwo.
Jak zawsze z dużym dystansem podchodzę do filmów głośnych, obsypanych nagrodami bo oczekliwania rosna a wiadomo że gusta sa różne i nei zawsze jest tak ze nam podoba sie to samo co tym, zasiadającym w Cannes czy gdzietam się wręcza nagrody - tak ten film gorąco mogę polecic.

Kamyk 17.02.2011 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1051592)
Szukam filmu do pobrania pt. "Hrabia Monte Christo", lecz nie z Cavezielem w roli głównej tylko Deperdieu.

Swego czasu puszczany na TVP2 jako miniserial.

Proszę uprzejmie: http://www.mazishare.info/topic/6512..._1#entry254228


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl