Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Watts 27.02.2009 19:45

No i kupon w dupsko juz po pierwszym meczu :D

grzesiek632 27.02.2009 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 683564)
No i kupon w dupsko juz po pierwszym meczu :D

u mnie podobniez;/
kurde.. kolejny kupon pod rzad do dupy;/
jak tak dalej pojdzie to zbankrutuje

---------------------------------------------------------------
jutro sie odegram;)

kameleon2323 27.02.2009 21:45

a mi tylko wieden nie wszedl 4 raz z rzedu 1 mecz nie wszedl!!!!!
inne mecz ejzu sie koncza

kuczmen 27.02.2009 21:52

to może kameleon zaczni grać systemami ...

Agnieszka 27.02.2009 21:59

Na sobotę..

Bochum-Cottbus 1 2.10
Hannover-Leverkusen 1 3.00
Arsenal-Fulham 1 1.45
Le Mans-Le Havre 1 1.80
Sochaux-Nice 1 2.30
Lazio-Bologna 1 1.75

za 2 to wyciągnięcia 119.


Dortmund-Hoffenheim
0 3.10
Everton-West Bromwich 1 1.50
Athletic Bilbao-Sevilla 0 3.10
Espanyol-Real Madryt 2 1.85
Juventus-Napoli
1 1.60

za 2 też i do wyciagnięcia 76.80

:>:>:>

LuKaS TSW 27.02.2009 22:32

te kupony Agnieszki calkiem calkiem a drugi identyczny jutro stawiam:P w pierwszym to Sochaux takie zdradliwe:)

Agnieszka 27.02.2009 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 683775)
te kupony Agnieszki calkiem calkiem a drugi identyczny jutro stawiam:P w pierwszym to Sochaux takie zdradliwe:)

Sugerowałam się niższym kursem. A jak potem zobaczyłam to Sochaux przed ostatanie w tabeli a Nice 8. Z tym że kurs na Nice o dziwo 3.00 :D

WiselkaMLP 27.02.2009 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 682915)

Clermont - Ajaccio 1x 1.20
Wehen - Freiburg 2 2.05
Augsburger - Duisburg 1 1.32
Eisbaren - Frankfurt 1 1.80
B.Bystrica - Kezmarok 1 1.40
Martin - Slowacja U20 1 1.15
Hamburg - Iserlohn (zw.) 1 1.50

kurs: 14.12

Pozdrawiam :)

kameleon2323 28.02.2009 00:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kuczmen (Post 683730)
to może kameleon zaczni grać systemami ...

jak systemami??:P

AEK-Xanthi 1
Juventus-Napoli 1
Hamilton-Rangers G. 2
Middlesboro-Liverpool 2
Mouscron-Anderlecht 2
Espanyol-Real M. 2
wklad 5zl
dow wygrnia 77 co myslicie??:P

WiselkaMLP 28.02.2009 00:28

kameleon2323 np. rozpisowe 3z4 4z5 3z5 itp :) ;)

PrawdziwośćDlaGry 28.02.2009 09:40

dla Agnieszki i całej reszty.

Arsenal Injuries/Suspensions

Cesc Fabregas
Emmanuel Adebayor
Tomas Rosicky
Theo Walcott
Eduardo
Mikael Silvestre

a skoro tak to ja zagram inaczej... Arsenal - Fulham X oraz Arsenal - Fulham 0-0 DW oraz Arsenal - Fulham under2.5
jak wiadomo Fulham na wyjazdach nie postrzela, a Arsenal z kolei ostatnio w ogóle nie strzela. ja dziś tak spróbuję.

kuczmen 28.02.2009 10:14

Witam
Moje typy na dzisiaj :
Hamburg - Wolfsburg 1 kurs 1.87
Hetha - M.gladbach 1 kurs 1.52

WiselkaMLP 28.02.2009 10:38

2041 Ostrava - Zizkov 1 1.57
2065 Arsenal - Fulham x 3.85
2144 FC Brugge - Roeselare 1 1.30
2200 Aris - Trasivoulus 1 1.32

kurs: 10.37


2064 Everton - West Brom. 1 1.51

2101 Rochdale - Grimsby 1 1.52
2109 Woking - Burton 2 1.70
2304 Juventus - Napoli 1 1.62


kurs: 6.32

Agnieszka 28.02.2009 10:40

PrawdziwośćDlaGry:

Ależ ja o sytuacji kadrowej Arsenalu doskonale wiem. Tak długo lista kontuzjowanych to nic nowego. Przed meczem z Romą było identycznie a jednak udało im się "jakimś cudem" wygrać.
Ostatnio typowałam remis w lidze i był, teraz typuje wygraną bo remisy mi się znudziły, szczególnie te 0-0. Zresztą jeżeli oni myślą o tym aby mieć chociaż to 4 miejsce w lidze, muszą się sprężyć i zacząć wygrywać bo inaczej lipa.

A i jeszcze trochę statystyk ;) --> dotychczas Fulham nie wygrał żadnego meczu wyjazdowego, a w 13 spotkaniach zdobył ledwie 3 gole.
Więc typy..
SetantaSports: 2:0
SkySports: 3:0
Kanonierzy.com: 2:0
..są chyba dość trafne. Oby :D

kadziolek1906 28.02.2009 10:52

WiselkaMLP
Ja dopiero zaczynam grać ale wydaje mi się że jeżeli kamelon ropisze kupon 4 z5 to bedzie miał gówniane pieniądze do wygrania ??? czy dobrze myślę ???

PrawdziwośćDlaGry 28.02.2009 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Agnieszka (Post 683953)
PrawdziwośćDlaGry:

Ależ ja o sytuacji kadrowej Arsenalu doskonale wiem. (.....) ..są chyba dość trafne. Oby :D

yhy. ja broń Boże nie jestem przeciwny 1, ale wole być ostrożny. Ostatnimi czasy mi to popłaca. Życzę powodzenia, aczkolwiek mam pewne obawy co do tego meczu :) Pozdrawiam ;)

LuKaS TSW 28.02.2009 11:08

a jak myślicie taki kupon(troche dla zabawy):
Partizan-Crvena Zvezda X
Olympiakos-Panathinaikos 1
Porto-Sporting 1
Broendby - Fc Kopenhaga 2

i drugi już do wysłania:

Siroki Brijeg-Slavija1
AEK Larnaca-Apoel Nikoz.2
Espanyol-Real M.2
Cracovia-Piast G.1
AEK Ateny-Xanthi1
Szkocja-Wlochy1

za 10 zl do wygrania 90

WiselkaMLP 28.02.2009 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kadziolek1906 (Post 683957)
WiselkaMLP
Ja dopiero zaczynam grać ale wydaje mi się że jeżeli kamelon ropisze kupon 4 z5 to bedzie miał gówniane pieniądze do wygrania ??? czy dobrze myślę ???

Jak trafi tylko 4 to dobrze myslisz i czasami w dobrym wypadku wygra 3zl ponad wlozona stawke :D

rocco_1906 28.02.2009 11:25

odnośnie ARS-FULHAM jak by ktos zapomniał to przypomne ze to sa DERBY,a jak wiadomo DERBY rządzą sie swoimi prawami... takze typy PrawdziwoscDlaGry wydaja sie byc bardzo dobre:)

ja na dzis z hokeja tak dla zabawy:

1.kupon:

Kovalchuk - strzeli (2,49)
Ovechkin - strzeli (1,9)
Parise - strzeli (2,21)

kurs:10,46


2.kupon:
HIFK - Blues +2,5
HPK - Pelicans +2,5
Karpat - Ilves +2,5
Tappara - SaiPa +2,5

kurs:14,44


nad piłką jeszcze myślę :)

PrawdziwośćDlaGry 28.02.2009 11:50

ostatecznie wyszło mi tak:

Arsenal - Fulham X @4.3 ->10zł
Arsenal - Fulham DW 0-0 @9.5 ->10zł

dubel terminator:
Arsenal - Fulham under 2.5
Dortmund - Hoffenheim over 2.5
ako:2.8 -> trzycyfrową stawkę większą niż 100zł i mniejszą niż 400zł. (czyt. do 14 się zastanowię, ale skłaniam się ku 300zł)

ewentualnie dołożyć któryś z meczów Seria A Lazio albo Juve i zagrać tripelka za 150 (ako ok.4.5)
ale chyba zostanę przy dubel terminator.

dubel zostaje. ale... Nie mogę przejść obojętnie obok kursu na Napoli. Fakt, że ostatnio stracili formę, ale liczę na przełamani. Juve już napsuli krwi w coppa italia doprowadzając do dorgywki karnych. może dziś się przełamią? bo jeżeli tak to nawiążą walkę z drużynami nawet z czołówki. Nie ma co szaleć ze stawką, aczkolwiek Serie A to Seria A i wszystko się może zdarzyć.. Za drobne:

Juventus - Napoli 2 @6.80

MCX 28.02.2009 12:00

Uważam, że Arsenal w końcu wygra.
Ostatnio strasznie męczą kibiców swoją grą, ale z Romą wygrali.
To pewnie był dla nich taki mecz na przełamanie i spokojnie ograją Fulham.
Ja stawiam 2-0.

grzesiek632 28.02.2009 14:10

a ja dzis postawilem mocno zachowawczy kuponik;)

Arsenal - Fulham 1
Juventus - Napoli 1
Hamilton - Rangers 2
Sparta Praga - Budejovice 1
Chelsea - Wigan 1
Celtic - St Mirren 1
FC Brugge - Roselare 1

tak jak w życiu - moze wejdzie moze nie;P

WiselkaMLP 28.02.2009 15:52

Na jutro stworzylem jak narazie to :

KOMBINACYJNY 0-10-2 :

West Ham - Manch.City 1x 1.35
Panionios - PAOK 1x2 1.00
Numancia - La Coruna x2 1.35
Betis - Villarreal x2 1.35 Usuń
Trofense - Amadora 1x 1.35
Siena - Genoa 1x2 1.00
Lokeren - Gent 1x 1.35
Vejle - Nordsjaelland 1x 1.35
Panthrakikos - Asteras 1x 1.35
Santander - Osasuna 1x 1.35
Malatya - Diyarbakir x2 1.35
Karpaty - Chernomorets 1x 1.35

kurs (staly ustalony dla tej kobinacji) : 20.11

PrawdziwośćDlaGry 28.02.2009 16:20

Evgeny Koroloev - Christophe Rochus 1 @1.75
HK 36 Skalica - Dukla Trencin 1 @1,45

ako: 2.53 -> 100PLN
kolejny z cyklu dubel terminator.

kameleon2323 28.02.2009 16:39

ale liverpool daje dupy ;/ JA .......E....................

DominoForza 28.02.2009 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 684182)
ale liverpool daje dupy ;/

tak myslalem dla tego nie gralem na niego :)
ale Bochum kuzwa straszy :P z Cottbus gra
jak obstawiacie Jage z Arka ? ja 1

na dzis

Jaga-Arka 1
Bochum-Cottbus 1 3-2
Porto-Sporting 1
Valenciennes-Lille 2
Bilbao-Sevilla 2

kurs ogolny-55.94

na jutro

Odra W-LKS 1
Inter-Roma 1
Lyon-Rennes 1
Brema-Bayern 2
Manch.Utd-Tottenham 1

kurs ogolny-42.96

tak postawilem zeby mi sie nie nudzilo w domu :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 684216)
myslisz ze bayern wygra z werderem?????? u sb dostal w dupe 2:5:P

mysle ze wygra :) mam teorie by tak myslec ::) jak tak gram dla rozrywki jak cos sie trafi to ok jak nie to nie :)
Ty myslales ze Lpoo'll wygra a dostal 2-0

kameleon2323 28.02.2009 17:54

myslisz ze bayern wygra z werderem?????? u sb dostal w dupe 2:5:P

PrawdziwośćDlaGry 28.02.2009 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 683989)


Arsenal - Fulham X @4.3 ->10zł
Arsenal - Fulham DW 0-0 @9.5 ->10zł


hahahah nie ma to jak 4 pod rząd remis 0-0 w lidze....
swoją drogą... 15/26 meczy Arsenalu w tym sezonie to był under 2.5

i tak jestem na minus narazie bo za 150 zł zawalił mi mecz under/over.

SetantaSports: 2:0
SkySports: 3:0
Kanonierzy.com: 2:0
fachowo typują : )

edit: piona piona :D a jaką ja mam satysfakcje z DW :D

WiselkaMLP 28.02.2009 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 683951)
Ostrava - Zizkov 1 1.57
Arsenal - Fulham x 3.85
FC Brugge - Roeselare 1 1.30
Aris - Trasivoulus 1 1.32

kurs: 10.37

Zostal mi ten bo Burtonowi nie zachcialo sie strzelic bramki :)
Ale jaka satysfakcja z tego czystego remisu :)

PrawdziwośćDlaGry piona !!

grzesiek632 28.02.2009 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 684089)
a ja dzis postawilem mocno zachowawczy kuponik;)

Arsenal - Fulham 1
Juventus - Napoli 1
Hamilton - Rangers 2
Sparta Praga - Budejovice 1
Chelsea - Wigan 1
Celtic - St Mirren 1
FC Brugge - Roselare 1

tak jak w życiu - moze wejdzie moze nie;P

kurde nooooo;/ kolejny kupon z pyty strzelił;/
walony Arsenal...

gram od wtorku i nic;/ jak pech to pech.....

ARO_SKW 28.02.2009 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 684222)
kurde nooooo;/ kolejny kupon z pyty strzelił;/
walony Arsenal....

Trzeba było poczytac forum wcześniej i postawic jak (chyba) większosc po dobrych wskazówkach i analizach niektórych... na remis ;) Pozdro

grzesiek632 28.02.2009 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ARO_SKW (Post 684232)
Trzeba było poczytac forum wcześniej i postawic jak (chyba) większosc po dobrych wskazówkach i analizach niektórych... na remis ;) Pozdro

chłopie:shock: czy Ty mnie masz za jakiegos dzieciaczka?:p sprawdzalem nie raz nie dwa... i to na bardziej profesjonalnych forach... ale cos mnie skusilo ( chapytnosc jakas ).. ehh takie zycie..
ale mam nadzieje ze przynajmniej Tobie sie uda:-) powodzenia i pozdro:-)

PrawdziwośćDlaGry 28.02.2009 19:25

jeżeli te fora są tak profesjonalne to powinieneś się na nich wzorować i wiedzieć że ako 7 zdarzeniowe wchodzi 5 razy na 100 albo i mniej ;) pozdro, powodzenia dalej i bez napinki ;)

DominoForza 28.02.2009 19:34

Grzesiek Liga angielska to nie polska gdzie pare dni wczesniej znasz wynik :):) wiec zadne forum nie da Ci pewnosci :)

kameleon2323 28.02.2009 19:53

jakie typy na jutro?:P

Bobic 28.02.2009 20:13

kameleon2323 co chwile pytasz jakie typy na jutro,
Sam nic potrafisz rozpoznać się w meczach,statystykach i ułożyc kupon ?? :-)

kadziolek1906 28.02.2009 20:16

Bobic a co ci to przeszkadza że pyta ??:P Jak nie on to kto inny zada to pytanie:]

pan Dudi 28.02.2009 20:24

Dziś Espanyol wygra z Realem. Kurs ponad 4. Warto zaryzykować za jakąś dyszkę.

PrawdziwośćDlaGry 28.02.2009 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 684311)
Dziś Espanyol wygra z Realem. Kurs ponad 4. Warto zaryzykować za jakąś dyszkę.

a na jakiej podstawie pan tak sądzisz? :)

grzesiek632 28.02.2009 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrawdziwośćDlaGry (Post 684274)
jeżeli te fora są tak profesjonalne to powinieneś się na nich wzorować i wiedzieć że ako 7 zdarzeniowe wchodzi 5 razy na 100 albo i mniej ;) pozdro, powodzenia dalej i bez napinki ;)


wszystko zalezy od meczy na jakie stawiasz... ale jesli wolisz stawiac 2 mecze na kuponie to powodzenia;) ja nie mam kasy na taki komfort to tez dlatego postawilem te 7 meczy....
powodzenia w grze;) bez napinki

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 684281)
Grzesiek Liga angielska to nie polska gdzie pare dni wczesniej znasz wynik :):) wiec zadne forum nie da Ci pewnosci :)

widocznie nie znam sie na polskiej lidze... ( vide Polonia B - Wisla )


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl