![]() |
nieaktualne
|
nieaktualne
|
Promocja w ewinner. Obstaw dziś kupon z kursem nie mniejszym niż 2.5 za dokladnie 49 pln to dostaniesz połowę stawki jako darmowy zakład. Na kuponie muszą być typy z dzisiejszych meczów, a obrót bonusa 1x w ciągu 24 godzin (przez apkę).
|
Koty z Hiszpanii
|
Na Lvbet jest promo. Jeśli stawia się kupon (2 typy min.) na kwale Euro z kursem łącznym co najmniej 2.00, to nie ma podatku.
|
.
https://ibb.co/JkmBKp9
Zamkniete na prawie zwrot stawki przed meczem z niebieskimi 22.04 Ciekawostka: Strzelane bramki na wiosne przez Wisłę: 1x 4 7x 3 5x 2 2x 1 1x 0 Zagrałem 7x na min. 3 strzelone przez samą Wisłę i osobno handi w tym samym meczu (single) , bilans: 5 weszło, 6ty z Termalicą ( 5 sam na sam zmarnowanych) , 7dmy z Sosnowcem To samo proponuję w tym sezonie , tylko w meczach u siebie. Wisła Kraków - Chrobry Głogów 17.30 16.09.2023 r. Biała Gwiazda zmierzy się dzisiaj z drużyną outsidera ligi na własnym stadionie. Jak dotąd Wisła u siebie rozegrała 3 spotkania: - zremisowała ze Stalą, marnując kilka niesamowitych okazji, a jakby tego było mało - zmierzającą piłkę nieuchronnie do siatki zatrzymał tuż przed linią obrońca ( w 7 dmiu meczach w tym sezonie Wisłą miała juz 4 tyczki oraz 3 razy wybitą piłkę sprzed linii! ) - przegrała z Odrą Opole , grając od 19' w 10tke ( to spotkanie nie wyglądałoby tak 11na11 , w pierwszej połowie , przez 25' , kiedy wiślacy nie opadli jeszcze z s ił , Odra kompletnie nie potrafiła zdominowac Wisły ) - rozgromiła Arkę Gdynia , która była przez niektorych stawiana w roli faworyta tego meczu :D:D:D. Zagrała bardzo podobnie , jak w pierwszej połowie meczu ze Stalą , jak przez godzinę meczu w Łęcznej czy w Warszawie. Różnica była taka, że kończyła to co wypracowała Od meczu z Arką dołączył do drużyny Carbo - moze ten zawodnik będzie takim spoiwem tego wszystkiego oraz Alan Uryga. Alan rozegrał 2 pełne mecze , oby zdrowie dopisywało bo ten chłopak może w końcu wprowadzi normalność w linii obronnej... ma ku temu możliwości Liczę również na powrót do formy Davida Junci. Ten gość pokazał - jeśli jest zdrowy - co moze robić w tej ogórkowej lidze. Moja propozycja na ten mecz ( pewnie większość z wislackiej spolecznosci popuka się w czoło przez to, że kieruje się ona głównie emocjami i powierzchnią, ale zobaczymy. Podobnych wyników do meczu z Arką może byc w tym sezonie przy Reymonta kilka - ta liga jest niesamowicie ogórkowa ) : - Wisłą wygra spotkanie min. dwoma bramkami @1.85 , stawka : 3j lub - Wisła strzeli min. 3 bramki @2 . Ten kurs troche mały ,jak na tyle bramek jednego zespolu, ale z racji tego, że Wiśle w kazdej chwili może przydarzyć sie niefortunne zagranie w tyłąch , skutkujace stratą bramki , można się zabezpieczyć w taki sposob . Stawka: 2j |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl