Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Wojtas 25.06.2013 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 1319518)
Smutny obrazek jak się patrzy na Sobola w koszulce innego zespołu :(



Dzis w Wisle wszytsko jest smutne.

Bartosz 26.06.2013 10:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1319523)
Kamil Kosowski gościem w "Asie wywiadu"

wis.la/q5vkw

Takich ludzi nam trzeba.

mitmichael 26.06.2013 21:30

Druga część wywiadu z Kamilem Kosowskim z programu AS wywiadu

http://www.youtube.com/watch?v=raoQU...layer_embedded

amauri1990 29.06.2013 08:26

Mariusz Kukiełka na testach w Siarce: http://www.90minut.pl/news/214/news2...-z-Siarka.html

Zdzichu, nie wszystko stracone, nadałby się!

WISŁAZWE 30.06.2013 20:36

Milan Jovanić oficjalnie w Spartaku Subotica

http://www.90minut.pl/news/214/news2...-Subotica.html

Proud 02.07.2013 10:40

http://www.orange.pl/kid,4000003510,...bxw,video.html

Paweł Kryszałowicz ;)

WISŁAZWE 02.07.2013 19:07

Radosław Sobolewski na rok w Górniku

http://www.90minut.pl/news/215/news2...w-Gorniku.html

Karherop 02.07.2013 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1320669)
wis.la/sohhi

Paweł Kryszałowicz ;)

gdy trafił do Wisły został uznany porażką transferową po roku ostrzelony, choć w 27 występach strzelił... 7 bramek . teraz możemy pomarzyć o zawodniku z takimi statystykami..

ypeeh 02.07.2013 21:46

Kryszał fizycznie był kiepski jak przychodził do nas, ale technicznie klasa! Rewelacyjny napastnik.

arti 03.07.2013 07:11

Wtedy to był już mocno zużyty fizycznie dziad.trzeba go było kupić tak z 8 lat wcześniej, ale wtedy jeszcze nie było TF_mogliśmy tylko pomarzyć o takich grajkach.

bódyń 03.07.2013 08:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1320754)
gdy trafił do Wisły został uznany porażką transferową po roku ostrzelony, choć w 27 występach strzelił... 7 bramek . teraz możemy pomarzyć o zawodniku z takimi statystykami..

Dodajmy ze trwalo to 1.5 sezonu. Wiec znowu nieaz tak super.

Karherop 03.07.2013 08:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1320790)
Dodajmy ze trwalo to 1.5 sezonu. Wiec znowu nieaz tak super.

nigdzie nie napisałem że super , ale patrząc na suchy bilans ( a i pamiętną bramkę z połowy boiska ) i to jakich teraz nie-mamy napastników to ciekawe kiedy znowu doczekamy się choć przyzwoitego napastnika...

xanti1906 03.07.2013 09:11

Fragment wywiadu z Michałem Probierzem.

Cytat:

Dyscyplina przede wszystkim.

- Nie tylko dyscyplina. To także zaangażowanie i odpowiedzialność wobec ludzi, dla których się pracuje czy kibiców. Ja na przykład nie mam sobie nic do zarzucenia wobec kibiców Wisły Kraków. Mówiono o mnie, że uciekłem stamtąd. A ja po prostu odszedłem stamtąd, bo uznałem, że nie ma sensu z ludźmi tam zatrudnionymi pracować.

Z piłkarzami?

- Tak. Z piłkarzami. Moje przekonanie potwierdziła ligowa tabela. Wisła znalazła się w tym samym miejscu, w którym była za mojej kadencji. Myślę, że prezes Cupiał żałuje dzisiaj, że wtedy zachował się tak, a nie inaczej. Faktem jest, że Wisła to jedyny klub, w którym mi się nie udało. Ale to nie mogło się udać. To moja największa zawodowa porażka. Żal mi tylko kibiców Wisły, że musieli przeżywać tak zły okres. Pocieszające jest tylko to, że oni sami zdają sobie sprawę, że gdyby ktoś w pewnym momencie podjął inne decyzje, drużyna byłaby w innym miejscu niż jest obecnie.
Całość
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html

Vasil 03.07.2013 11:20

Jaaasne tylko w Wiśle mu się nie udało tak samo jak Regensburg i reprezentacja to sukces Smudy. Poza jednym PP Probierz nie osiągnął nic w żadnym klubie, w Polsce czy w Grecji. To jeszcze większy megaloman niż Smuda.

ypeeh 03.07.2013 12:23

A ja akurat wierzę w to, że piłkarze sabotowali jego pracę, bo za dużo od nich Probierz wymagał. Banda minimalistów z bajecznymi (jak na nasze warunki) kontraktami - po co się przemęczać? Zbyt dużo meczów oglądałem w minionym sezonie, żeby tego nie zauważyć. Na karb pecha możemy zrzucić może ze 2 wyniki, a reszta mizerii zasłużona w 100%.

Vasil 03.07.2013 14:15

Jeśli wierzyć Probierzowi to ktoś zawsze sabotuje jego pracę - tak było w Jagielloni, w Salonikach i w Wiśle.
Nie wiem może dziwny jestem, ale uważam, że umiejętności docierania do grupy ludzi i pracy w zespole są dosyć ważne dla trenera.

mistico 05.07.2013 07:01

FK Astana 0-1 Botew Płowdiw
Tomáš Jirsák 44
:)

http://www.dailymotion.com/video/x11...0%B2-0-1_sport

emjot 05.07.2013 08:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vasil (Post 1320845)
Jeśli wierzyć Probierzowi to ktoś zawsze sabotuje jego pracę - tak było w Jagielloni, w Salonikach i w Wiśle.
Nie wiem może dziwny jestem, ale uważam, że umiejętności docierania do grupy ludzi i pracy w zespole są dosyć ważne dla trenera.

jest jeszcze inna możliwość. Ten pan cierpi na paranoję, lub szuka kozła ofiarnego dla własnej indolencji :lol:

huberix 05.07.2013 09:28

Ja do konca zycia nie przezaluje Petrescu. Jak sie naszym kopaczom nie podobalo to do widzenia i takie kontrakty niech maja w innych klubach jak tacy madrzy. Co do Probierza ... hm... moze i mu zalezalo ale facet nie zna sie na dogadaniu psychicznym z zespolem.
PS mam niemiecki laptop wiec bez znakow , przepraszam

Baala 05.07.2013 12:45

ehh zawsze pisałem żeby wywalić Gargułę, a zostawić Jirsaka...

Ventigo 05.07.2013 17:45

Błaszczykowski widziany dziś koło 14 na Wiślnej. Może chce nam kogoś polecić :D

Marcin_fan 05.07.2013 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ventigo (Post 1321170)
Błaszczykowski widziany dziś koło 14 na Wiślnej. Może chce nam kogoś polecić :D

Albo wrócić do Wisły by ta odzyskała dawny blask :D hehe

szorstki 06.07.2013 07:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ventigo (Post 1321170)
Błaszczykowski widziany dziś koło 14 na Wiślnej. Może chce nam kogoś polecić :D

Nic z tego - oblał testy. Na schodach.
Za to Adamiakowa przeszła. Info telefoniczne.

FraMat 06.07.2013 11:11

Nie chce mi się sprawdzać ile lat ma już Jasiek, ale w świetle ostatnich testów, to byłby on dla nas dzisiaj cennym uzupełnieniem
:neutral:

JacobCFC 06.07.2013 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1321212)
Nie chce mi się sprawdzać ile lat ma już Jasiek, ale w świetle ostatnich testów, to byłby on dla nas dzisiaj cennym uzupełnieniem
:neutral:

Jasiek ma już chyba 35 lat, nie popadajmy już w takie skrajności ;) Równie dobrze, przy naszej obecnej sytuacji mogliśmy przedłużyć o rok kontrakt z Sikorskim i do worka gruszek dorzucić mu kilo jabłek.

arti 06.07.2013 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1321212)
Nie chce mi się sprawdzać ile lat ma już Jasiek, ale w świetle ostatnich testów, to byłby on dla nas dzisiaj cennym uzupełnieniem
:neutral:

77:-D
to Jego rocznik oczywiście.
Nieee! tylko nie Sikorski i jemu podobne dziady!! w 3 i 4 lidze i niżej można spokojnie znaleźć setkę lepszych.

mitmichael 06.07.2013 13:00

Z Górnikiem Zabrze w ostatnich dniach negocjował Piotr Brożek. Jednak doświadczony obrońca nie będzie występował w barwach śląskiego klubu.

30-letni lewy obrońca nie doszedł do porozumienia z Górnikiem w sprawie kontraktu. Brożek trenował z klubem z Zabrza w miniony poniedziałek i wtorek, ale nie pojechał z zespołem na zgrupowanie do słoweńskiego Radenci.

gerardinho91 06.07.2013 15:56

Ciekawe,pamiętam wywiad z nim w " Forza Wisla" jak mówił że nie będzie grał w żadnym innym Polskim klubie niż Wisla.Ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia jak widać.

edit: Mam na myśli Piotra Brożka

szprotson 06.07.2013 15:59

na tym poziomie na jakim grał, to prócz Wisły nie grał w zadnym innym klubie. A że lubie nasz kraj, to sobie tu wrócił.
Pozdro Jasiek!

cfa 08.07.2013 00:05

Ciekawy wywiad z Jackiem Paszulewiczem:
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/1...wielkie-kluby/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl