![]() |
Cytat:
Dzis w Wisle wszytsko jest smutne. |
Cytat:
|
Druga część wywiadu z Kamilem Kosowskim z programu AS wywiadu
http://www.youtube.com/watch?v=raoQU...layer_embedded |
Mariusz Kukiełka na testach w Siarce: http://www.90minut.pl/news/214/news2...-z-Siarka.html
Zdzichu, nie wszystko stracone, nadałby się! |
|
|
|
Cytat:
|
Kryszał fizycznie był kiepski jak przychodził do nas, ale technicznie klasa! Rewelacyjny napastnik.
|
Wtedy to był już mocno zużyty fizycznie dziad.trzeba go było kupić tak z 8 lat wcześniej, ale wtedy jeszcze nie było TF_mogliśmy tylko pomarzyć o takich grajkach.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Fragment wywiadu z Michałem Probierzem.
Cytat:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html |
Jaaasne tylko w Wiśle mu się nie udało tak samo jak Regensburg i reprezentacja to sukces Smudy. Poza jednym PP Probierz nie osiągnął nic w żadnym klubie, w Polsce czy w Grecji. To jeszcze większy megaloman niż Smuda.
|
A ja akurat wierzę w to, że piłkarze sabotowali jego pracę, bo za dużo od nich Probierz wymagał. Banda minimalistów z bajecznymi (jak na nasze warunki) kontraktami - po co się przemęczać? Zbyt dużo meczów oglądałem w minionym sezonie, żeby tego nie zauważyć. Na karb pecha możemy zrzucić może ze 2 wyniki, a reszta mizerii zasłużona w 100%.
|
Jeśli wierzyć Probierzowi to ktoś zawsze sabotuje jego pracę - tak było w Jagielloni, w Salonikach i w Wiśle.
Nie wiem może dziwny jestem, ale uważam, że umiejętności docierania do grupy ludzi i pracy w zespole są dosyć ważne dla trenera. |
FK Astana 0-1 Botew Płowdiw
Tomáš Jirsák 44 :) http://www.dailymotion.com/video/x11...0%B2-0-1_sport |
Cytat:
|
Ja do konca zycia nie przezaluje Petrescu. Jak sie naszym kopaczom nie podobalo to do widzenia i takie kontrakty niech maja w innych klubach jak tacy madrzy. Co do Probierza ... hm... moze i mu zalezalo ale facet nie zna sie na dogadaniu psychicznym z zespolem.
PS mam niemiecki laptop wiec bez znakow , przepraszam |
ehh zawsze pisałem żeby wywalić Gargułę, a zostawić Jirsaka...
|
Błaszczykowski widziany dziś koło 14 na Wiślnej. Może chce nam kogoś polecić :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Za to Adamiakowa przeszła. Info telefoniczne. |
Nie chce mi się sprawdzać ile lat ma już Jasiek, ale w świetle ostatnich testów, to byłby on dla nas dzisiaj cennym uzupełnieniem
:neutral: |
Cytat:
|
Cytat:
to Jego rocznik oczywiście. Nieee! tylko nie Sikorski i jemu podobne dziady!! w 3 i 4 lidze i niżej można spokojnie znaleźć setkę lepszych. |
Z Górnikiem Zabrze w ostatnich dniach negocjował Piotr Brożek. Jednak doświadczony obrońca nie będzie występował w barwach śląskiego klubu.
30-letni lewy obrońca nie doszedł do porozumienia z Górnikiem w sprawie kontraktu. Brożek trenował z klubem z Zabrza w miniony poniedziałek i wtorek, ale nie pojechał z zespołem na zgrupowanie do słoweńskiego Radenci. |
Ciekawe,pamiętam wywiad z nim w " Forza Wisla" jak mówił że nie będzie grał w żadnym innym Polskim klubie niż Wisla.Ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia jak widać.
edit: Mam na myśli Piotra Brożka |
na tym poziomie na jakim grał, to prócz Wisły nie grał w zadnym innym klubie. A że lubie nasz kraj, to sobie tu wrócił.
Pozdro Jasiek! |
Ciekawy wywiad z Jackiem Paszulewiczem:
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/1...wielkie-kluby/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl