![]() |
Ma ktoś linka do ostatniego Futbol Cafe?
|
do usunięcia
|
Cytat:
Kod:
http://rapidshare.com/files/286081251/2009.09.27_Cafe_Futbol__www.sport-video.pl_.part1.rarEDIT: ZOLA: Kartę pływacką zdawałem ho ho lat temu, ale to bylo 200 metrów (najczesciej 8 dlugosci po 25m) w tym conajmniej 2 dlugosci (min 50m) na plecach... Ja akurat przeplynalem wszystko na plecach wiec byl luzz Płyniesz nonstop i jak jest koniec sciany to robisz 'salto' i jedziesz dalej, zero przerw itp... Karte zrobisz na kazdym basenie po godzinach, tylko musisz popyac, np na Kolorowym, na Francesco Nullo... |
Mam takie pytanie jak w gadu gadu otwierać wiele osób do rozmowy w jednym okienku przedtem tak miałem a teraz coś się zepsuło i nie ma :D
|
Cytat:
Cytat:
|
oprócz polsatu są wyniki lotto na żywo gdzieś ?
|
W TV nie.
....... |
Zamierzam kupić drukarkę i w związku z tym mam pytanie: możecie polecić jakiś tani i pewny sklep komputerowy?
|
czym i skąd dojechać na Makuszyńskiego ?
Albo na Rondo Kocmyrzowskie , okolice stadionu Wandy. Z GÓRY DZIĘKI ZA ODP !! |
na Makuszynskiego tramwajka 1 i 5, na rondo kocmyrzowskie 1,5,14,9,10,17,16,21
http://rozklady.mpk.krakow.pl/index.aspx |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Nie wiem czy Wam to cos pomoze ale wiem, ze jak np dostaniesz jakis mandat i nie masz przy sobie OC to do mandatu jest doliczane 50 zł, a psy wysyłają gdzies tam notkę żeby ktoś tam sprawdził jaka jest sytuacja z tym OC
|
Cytat:
|
Szkoda. *****... akurat teraz musi mi się to ubezpieczenie kończyć.
|
Cytat:
|
słyszałem ostatnio,że gdzieś można zjeść pizze za darmo pokazując mandat karny ?! gdzie tak jest ? w Galerii Kazimierz czy w Plazie ?
|
Cytat:
|
do usunięcia
|
Cytat:
|
możecie się śmiać, ale za ch. nie rozumiem
http://www.mpk.krakow.pl/default.aspx?docId=219 interesuje mnie po prostu bilet ULGOWY na wszystkie linie - Krk i miejscowości przygraniczne na 1 miesiąc wychodzi mi SIEĆ - 74 złote, ale wyżej jest jakieś " Cennik biletów okresowych ulgowych miejskich - dla osób nabywających bilet kolejny raz i którym nie przysługuje ulga gminna i ustawowa " ? i ile kosztuje wyrobienie takiej karty ze zdjęciem ? I ile kosztuje wyrobienie tej karty miesięcznej, co to w automatach można doładowywać ją ? |
Panowie gdzie mozna oglądnac mecz Wisełki w Zakopanem??? Bo akurat w piatek tam bede i chciałbym ogladnac:) Interesuje mnie knajpka gdzies w centrum. Moze ktos z FC Zakopane pomoze??
Pozdrawiam |
Cytat:
|
Cytat:
|
siema, zainstalowałem sobie GTA IV i przy próbie włączenia wyskakuje coś takiego:
http://i34.tinypic.com/2drf252.jpg wie ktoś jak to ominąć? |
Poszukuję wiersza bodajże Czesława Miłosza w którym, czytając zwrotkami, pochwala on władze komunistyczne, a czytając linijkami strasznie je potępia.
|
|
do usunięcia
|
Numer zaczynający się na 798...to jaka sieć? Czy ktoś wie, lub gdzie to sprawdzić?
Dzieki Romy, dzieki Stelmi! |
Cytat:
http://www.orange.pl/portal/map/map/check_number |
Zapisując się jutro na egzamin łączony na prawko jak długo powinienem czekać na egzamin?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
pytanie do kogos ze Śląska ..............byłby ktos z Was tak miły i mógły nabyc dla nas(4osoby)wejsciówki na meczyk.......rozliczenie na miejscu....niestety brakło dla nas biletów....oczywiscie niec za frajer:)jakby co to prosze o kontakt na priv.
|
Mógłby ktoś być taki miły i zapodać kod do Avasta:)? priv, please
|
Avast:
W64336238H1400A0311-XNHZ65NP lub W64336238H4900A1106-UPC8UBTE co do legitymacji to zależy od uczelni ale nie ma chyba takiej żeby od razu dawali, dostajesz na pierwszym spotkaniu(tak jest na mojej) Ja też mam pytanie czy jak bym kupił bilet ulgowy na pociąg i pokazał kanarowi ze mam legitkę do 30.09 i papiery z uczelni ze zostałem przyjęty to przejdzie to, czy nie bardzo? |
Cytat:
|
Cytat:
Co do legitki to może być problem, zalezy od kanara, ale zasadniczo uprawnia Cię do zniżki to, że jesteś studentem owszem, ALE potwierdzeniem zniżki jest legitka ... Nie możesz udać się poprostu na pierwsze spotkanie z paniami z dziekanatu (pewnie nie ostatnie :P ) i poprosić o wydanie legitki? Wyjaśnić, że dojezdzasz czy coś ;) |
Czy rejestrując się w biurze pracy muszę mieć coś ze sobą poza dokumentem tożsamości?
|
swiadectwo ukonczenia szkoly, swiadectwa pracy, nr NIP (chociaz ten nie jest chyba konieczny). Tyle chyba, ale nie jestem do konca pewien.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl