Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

gris 29.09.2009 17:54

Ma ktoś linka do ostatniego Futbol Cafe?

Zola 29.09.2009 19:29

do usunięcia

StelmiOriginal 29.09.2009 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 798582)
Ma ktoś linka do ostatniego Futbol Cafe?

Kod:

http://rapidshare.com/files/286081251/2009.09.27_Cafe_Futbol__www.sport-video.pl_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/286091539/2009.09.27_Cafe_Futbol__www.sport-video.pl_.part2.rar
http://rapidshare.com/files/286100747/2009.09.27_Cafe_Futbol__www.sport-video.pl_.part3.rar

Sport-video.pl



EDIT: ZOLA:

Kartę pływacką zdawałem ho ho lat temu, ale to bylo 200 metrów (najczesciej 8 dlugosci po 25m) w tym conajmniej 2 dlugosci (min 50m) na plecach... Ja akurat przeplynalem wszystko na plecach wiec byl luzz

Płyniesz nonstop i jak jest koniec sciany to robisz 'salto' i jedziesz dalej, zero przerw itp...
Karte zrobisz na kazdym basenie po godzinach, tylko musisz popyac, np na Kolorowym, na Francesco Nullo...

WISŁAZWE 29.09.2009 19:51

Mam takie pytanie jak w gadu gadu otwierać wiele osób do rozmowy w jednym okienku przedtem tak miałem a teraz coś się zepsuło i nie ma :D

hudinho 29.09.2009 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 798637)
1) Jakie "warunki" trzeba spelniac, aby dostac prace w Aqua Parku? karta plywacka trzeba posiadac/ kurs pierwszej pomocy, itp?

2) Jak mozna zrobic karte plywacka? Na kazdym basenie? Jakis limit czasowy/ techniczny, itp?

z gory dzieki

ale jaką prace... jako kto? ratownik?:> jezeli chodzi o ratownika to trzeba posiadac, jak na każdym basenie, min. stopien Młodszego Ratownika. Do zrobienia w WOPRze lub innym kursie organizowanym np przy AWFie.

Cytat:

Mam takie pytanie jak w gadu gadu otwierać wiele osób do rozmowy w jednym okienku przedtem tak miałem a teraz coś się zepsuło i nie ma
podbijam, wczesniej w jednym okienku byly wszystkie rozmowy i na górze tylko sie zmianialo zakladki a teraz kur... milion okien na raz... oszalec mozna:P

mcovalski 29.09.2009 20:20

oprócz polsatu są wyniki lotto na żywo gdzieś ?

StelmiOriginal 29.09.2009 20:24

W TV nie.


.......

ichigo 29.09.2009 20:34

Zamierzam kupić drukarkę i w związku z tym mam pytanie: możecie polecić jakiś tani i pewny sklep komputerowy?

kacap 29.09.2009 20:37

czym i skąd dojechać na Makuszyńskiego ?

Albo na Rondo Kocmyrzowskie , okolice stadionu Wandy.

Z GÓRY DZIĘKI ZA ODP !!

hudinho 29.09.2009 20:46

na Makuszynskiego tramwajka 1 i 5, na rondo kocmyrzowskie 1,5,14,9,10,17,16,21
http://rozklady.mpk.krakow.pl/index.aspx

AOT 30.09.2009 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AOT (Post 798506)
co grozi za jazde bez ważnego OC ?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brzydki.brzydal (Post 798508)
Jak złapią:
Holowanie na parking policyjny - jakieś 300zł
Każdy dzień na parkingu - nie wiem ile
Mandat - jakieś 200zł
Opłata za ubezpieczenie/fundusz gwarancyjny - ok 3000zł (zależy podobno od okresu, kiedy się nie ma ubezpieczenia)
W ramach bonusu możliwe, ze jakaś sprawa w sądzie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 798509)
Co grozi za brak OC?
Za brak polisy OC grozi kara, którą nakłada Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.
W wypadku aut osobowych wynosi ona 1910 zł, gdy przerwa w ubezpieczeniu trwa ponad 14 dni. Gdy zmieścimy się w przedziale od 3 do 14 dni, zapłacimy połowę tej stawki, a więc 960 zł, zaś brak OC do 3 dni kosztuje 380 zł. To jednak nie koniec wydatków. - Jeżeli policjant stwierdzi brak OC, to musi wyeliminować pojazd z ruchu drogowego - informuje komisarz Marcin Szyndler, rzecznik prasowy KS Policji. - Kierowca ponosi koszty holowania oraz przechowywania auta na parkingu do chwili uregulowania wszystkich należności.

Koszty holowania oscylują w granicach 200-300 zł, zaś parking kosztuje do kilkudziesięciu złotych dziennie. - Lepsze auta nie stoją zwykle więcej niż 2, 3 dni, ale stare Maluchy zostają zazwyczaj na zawsze - mówi Adam Kruszyna, właściciel pomocy drogowej Adim z Biskupic koło Wieliczki, który współpracuje z policją i holuje pojazdy bez OC. W razie wypadku lub kolizji z autem bez OC trzeba koniecznie wezwać policję, która sporządzi dokumentację zdarzenia i wypełni wniosek do UFG o ukaranie kierowcy bez ubezpieczenia. Potem można wystąpić o odszkodowanie.
za portalem DZIENNIK.PL

Cytat:

Pierwotnie napisane przez T-driver (Post 798511)
Mandat w wysokości paru stówek (widzimi się policjanta, są jakieś widełki), odholowanie na parking policyjny (kolejna stówka lub więcej - w zależności kiedy odbierzesz auto), a potem kara dla Funduszu Gwarancyjnego - w okolicach 2001 roku było to 3000 PLN (z możliwością rozłożenia na raty), teraz nie wiem.
Nie warto.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 798539)
Do wyczerpujących odpowiedzi poprzedników dodam, że w przypadku chociażby stłuczki i tak duże koszty wzrastają konkretnie. Nie polecam.

No tak było kiedyś, ale gdzieś słyszałem ostatnio, że zmieniły się przepisy i teraz już nie muszą "eliminować z ruchu" i holowanie nie grozi, a jedynie mandat od policji. Chciałem się dowiedzieć, czy jest w tym choć ziarno prawdy. Jeśli nie, to mam przesrane, koszta mnie zjedzą...

Kolumbus 30.09.2009 00:28

Nie wiem czy Wam to cos pomoze ale wiem, ze jak np dostaniesz jakis mandat i nie masz przy sobie OC to do mandatu jest doliczane 50 zł, a psy wysyłają gdzies tam notkę żeby ktoś tam sprawdził jaka jest sytuacja z tym OC

ja_ka_ 30.09.2009 01:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AOT (Post 798750)
No tak było kiedyś, ale gdzieś słyszałem ostatnio, że zmieniły się przepisy i teraz już nie muszą "eliminować z ruchu" i holowanie nie grozi, a jedynie mandat od policji. Chciałem się dowiedzieć, czy jest w tym choć ziarno prawdy. Jeśli nie, to mam przesrane, koszta mnie zjedzą...

Nie jestem pewien na 100% ale te "zmiany" to dopiero jakis tam pomysl i w zycie to jeszcze nie weszlo ale glowy za to nie dam.

AOT 30.09.2009 01:31

Szkoda. *****... akurat teraz musi mi się to ubezpieczenie kończyć.

Kaan 30.09.2009 07:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kolumbus (Post 798753)
Nie wiem czy Wam to cos pomoze ale wiem, ze jak np dostaniesz jakis mandat i nie masz przy sobie OC to do mandatu jest doliczane 50 zł, a psy wysyłają gdzies tam notkę żeby ktoś tam sprawdził jaka jest sytuacja z tym OC

Dokładnie. Jest róznica czy jeździsz bez papieka OC bo zgubiłes/zapomniałeś a inna sprawa jest jezeli nie masz opłaconego. Kiedys był mega problem w jednym i drugim przypadku teraz jezeli twierdziszze masz ale zapomniałeś to doliczaja Ci, jak wyzej napisane, 50 zł i potem weryfikują.

maTyS. 30.09.2009 09:20

słyszałem ostatnio,że gdzieś można zjeść pizze za darmo pokazując mandat karny ?! gdzie tak jest ? w Galerii Kazimierz czy w Plazie ?

PrawdziwośćDlaGry 30.09.2009 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 798797)
słyszałem ostatnio,że gdzieś można zjeść pizze za darmo pokazując mandat karny ?! gdzie tak jest ? w Galerii Kazimierz czy w Plazie ?

galeria kazimierz.

Zola 30.09.2009 09:42

do usunięcia

Kamil_mchw 30.09.2009 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 798806)
1) Czy na studiach ZAOCZNYCH tez jest mozliwosc uczestniczenia w zajeciach "WFu"? Bo slyszalem, ze tylko na dziennych sa taki zajecia, a dla zaocznych nie bardzo...

2) Czy student zaocznych ma szanse "dostac" sie do AZSu?

z gory dzieki

w-f jest tylko dla studentów dziennych, jak jesteś na zaocznych to możesz chodzić na w-f jako fakultet... i na azs też bez problemu możesz chodzić... pod warunkiem że prowadzący sekcje np. siatkówki uzna że jesteś na tyle dobry... jeśli poważnie się zastanawiasz nad azs to nie płać na uczelni ubezpieczenia (o ile masz na uczelni przymus opłacenia) zapłacisz azs-owe ubezpieczenie, które jest chyba ze 3 razy większe od normalnego... czyli chyba 60zł. a na jakiej uczelni jesteś i jaki sport uprawiasz?? może będziesz chodził do mnie:P na;pisz mi już na prv pozdro

kacap 30.09.2009 11:12

możecie się śmiać, ale za ch. nie rozumiem
http://www.mpk.krakow.pl/default.aspx?docId=219

interesuje mnie po prostu bilet ULGOWY na wszystkie linie - Krk i miejscowości przygraniczne na 1 miesiąc

wychodzi mi SIEĆ - 74 złote, ale wyżej jest jakieś

" Cennik biletów okresowych ulgowych miejskich - dla osób nabywających bilet kolejny raz i którym nie przysługuje ulga gminna i ustawowa " ?


i ile kosztuje wyrobienie takiej karty ze zdjęciem ? I ile kosztuje wyrobienie tej karty miesięcznej, co to w automatach można doładowywać ją ?

kuba126 30.09.2009 11:38

Panowie gdzie mozna oglądnac mecz Wisełki w Zakopanem??? Bo akurat w piatek tam bede i chciałbym ogladnac:) Interesuje mnie knajpka gdzies w centrum. Moze ktos z FC Zakopane pomoze??
Pozdrawiam

MatMario 30.09.2009 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AOT (Post 798757)
Szkoda. *****... akurat teraz musi mi się to ubezpieczenie kończyć.

To kup ubezpieczenie w mbanku. Wybierz sobie opcje rozbicia na raty miesieczne. i nie ma problemu? Przeceiż znajdziesz tyle kasy żeby za miesiac zapłacic a nie na przypał jeździć bez....

brzydki.brzydal 30.09.2009 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacap (Post 798830)
możecie się śmiać, ale za ch. nie rozumiem
http://www.mpk.krakow.pl/default.aspx?docId=219

interesuje mnie po prostu bilet ULGOWY na wszystkie linie - Krk i miejscowości przygraniczne na 1 miesiąc

wychodzi mi SIEĆ - 74 złote, ale wyżej jest jakieś

" Cennik biletów okresowych ulgowych miejskich - dla osób nabywających bilet kolejny raz i którym nie przysługuje ulga gminna i ustawowa " ?

Na moje oko - jeżeli jesteś studentem przysługuje Ci bilet ulgowy ustawowy i powinieneś zapłacić 74zł za miesiąc. Jeżeli jesteś uczniem (podstawówka, gimnazjum, liceum, studia doktoranckie) przysługuje Ci bilet ulgowy gminny i koszt tego biletu to 70zł.

Kisis 30.09.2009 16:19

siema, zainstalowałem sobie GTA IV i przy próbie włączenia wyskakuje coś takiego:

http://i34.tinypic.com/2drf252.jpg

wie ktoś jak to ominąć?

rafalek 30.09.2009 19:34

Poszukuję wiersza bodajże Czesława Miłosza w którym, czytając zwrotkami, pochwala on władze komunistyczne, a czytając linijkami strasznie je potępia.

Szymek_R22 30.09.2009 19:37

http://www.karpaty.pl/ciekawostki/wi...sz_milosza.htm

Zola 30.09.2009 19:50

do usunięcia

Kaan 30.09.2009 20:30

Numer zaczynający się na 798...to jaka sieć? Czy ktoś wie, lub gdzie to sprawdzić?


Dzieki Romy, dzieki Stelmi!

Romy S. 30.09.2009 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 799027)
Numer zaczynający się na 798...to jaka sieć? Czy ktoś wie, lub gdzie to sprawdzić?

Orange ...

http://www.orange.pl/portal/map/map/check_number

TSW Fanatyk 30.09.2009 20:34

Zapisując się jutro na egzamin łączony na prawko jak długo powinienem czekać na egzamin?

WislakWiDoK 30.09.2009 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 799032)
Zapisując się jutro na egzamin łączony na prawko jak długo powinienem czekać na egzamin?

Pewnie około 2tyg. chyba ze bedzie jakis termin za 2 dni wolny. mi sie tak zdarzyło, ale jak nie umiesz teorii dobrze to nie spiesz sie.

TSW Fanatyk 30.09.2009 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 799033)
Pewnie około 2tyg. chyba ze bedzie jakis termin za 2 dni wolny. mi sie tak zdarzyło, ale jak nie umiesz teorii dobrze to nie spiesz sie.

a ma znaczenie o której godzinie będę się zapisywał?

StelmiOriginal 30.09.2009 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 799027)
Numer zaczynający się na 798...to jaka sieć? Czy ktoś wie, lub gdzie to sprawdzić?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prefiksy_GSM

marcinm 30.09.2009 21:14

pytanie do kogos ze Śląska ..............byłby ktos z Was tak miły i mógły nabyc dla nas(4osoby)wejsciówki na meczyk.......rozliczenie na miejscu....niestety brakło dla nas biletów....oczywiscie niec za frajer:)jakby co to prosze o kontakt na priv.

palon 30.09.2009 21:22

Mógłby ktoś być taki miły i zapodać kod do Avasta:)? priv, please

pchelcok 30.09.2009 22:56

Avast:
W64336238H1400A0311-XNHZ65NP lub W64336238H4900A1106-UPC8UBTE

co do legitymacji to zależy od uczelni ale nie ma chyba takiej żeby od razu dawali, dostajesz na pierwszym spotkaniu(tak jest na mojej)


Ja też mam pytanie czy jak bym kupił bilet ulgowy na pociąg i pokazał kanarowi ze mam legitkę do 30.09 i papiery z uczelni ze zostałem przyjęty to przejdzie to, czy nie bardzo?

wroobel88 30.09.2009 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pchelcok (Post 799093)
Ja też mam pytanie czy jak bym kupił bilet ulgowy na pociąg i pokazał kanarowi ze mam legitkę do 30.09 i papiery z uczelni ze zostałem przyjęty to przejdzie to, czy nie bardzo?

To zależy od kanara, ale powinno przejść :-P

Żmijka 30.09.2009 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pchelcok (Post 799093)
Ja też mam pytanie czy jak bym kupił bilet ulgowy na pociąg i pokazał kanarowi ze mam legitkę do 30.09 i papiery z uczelni ze zostałem przyjęty to przejdzie to, czy nie bardzo?

A nie macie inauguracji 1 ? Chyba, że zaoczne to sorry.

Co do legitki to może być problem, zalezy od kanara, ale zasadniczo uprawnia Cię do zniżki to, że jesteś studentem owszem, ALE potwierdzeniem zniżki jest legitka ...

Nie możesz udać się poprostu na pierwsze spotkanie z paniami z dziekanatu (pewnie nie ostatnie :P ) i poprosić o wydanie legitki? Wyjaśnić, że dojezdzasz czy coś ;)

!!IRIVER!! 30.09.2009 23:52

Czy rejestrując się w biurze pracy muszę mieć coś ze sobą poza dokumentem tożsamości?

speedfashion 01.10.2009 06:33

swiadectwo ukonczenia szkoly, swiadectwa pracy, nr NIP (chociaz ten nie jest chyba konieczny). Tyle chyba, ale nie jestem do konca pewien.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl