![]() |
pamietajcie czasmi w jednym klubie sie odpala w innym nie
|
Mariusz Stępiński przebywa na testach medycznych w FC Nantes
|
Ruch kasę zobaczy a my jak świnia niebo
|
U nas Stępiński nie strzeliłby tylu bramek, więc i kasy byśmy nie zobaczyli.
|
jelsi naprawde dadza za niego 2 mln E to z solidarity contribution powinissmy dostac cale 10000E:)(ok 0.50 %)
|
Cytat:
|
Szymon Witek zgłoszony do A - klasy wadowickiej
Karherop -to jest ta młodzież co ?:) |
Romell Quioto walczy o brąz w Rio przeciwko Nigerii
|
Tymczasem, doszło do kolejnego historycznego meczu legend Wisły Kraków. Naprzeciw siebie stanęli Kuba Błaszczykowski i... Fabian Burdenski.
http://www.90minut.pl/news/269/news2...olfsburgu.html |
Guerrier zadebiutował w nowym klubie. Jego druzyna przegrała 1-4 z Besiktasem
|
Pogoń pod wodzą Kazimierza Moskala inkasuje kolejne 3 pkt... w dwóch spotkaniach 7 strzelonych, 0 straconych... Mimo, że przeciwnicy z niskiej półki, to jednak się Pogoń troszkę rozbujała... Chciałbym w Kielcach 2:0 dla nas.
|
https://pbs.twimg.com/media/Cqp_aC_WgAIXp55.jpg:large
Rafael Crivellaro w jedenastce kolejki ligi portugalskiej :) |
Rafa jeszcze skończy w FC Porto albo Benfice.
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
W sumie to niewielu gosci z Portugalii sie u nas w lidze sprawdzilo. Tak z pamieci kojarze tylko Clebera, Pauliste(byl z 2 ligi) i braci Paixao.
|
Akurat nie można powiedzieć żeby Krzywejajao nie dostawał u nas szans. I poza piękną 1-sza bramką (w debiucie albo zaraz po) to raczej same wytopy pod bramką.
|
Rozmowa z Maaskantem
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...187,1,727.html |
Nigdy nie moglem tego pojąc jak to jest ze jakis piłkarz u nas grał kupę,odchodzi do inengo klubu i tam byl chwalony ,i grał lepiej.
Norbert Varga,Ilile Cebanu,czy teraz Krzywejajo ,...to jest jakas dziwna sytuacja. |
Chwila z Kałużnym: Przez 30 lat nikt nie wiedział, że byłem bity.
Długi i ciekawy wywiad. http://na-babski-rozum.przegladsport...ze-bylem-bity/ |
Cytat:
Cebanu zrobił jakąś oszałamiającą karierę? W Kazaniu nie zadebiutował, a 13 meczów przez 2 lata w Tom Tomsk jeszcze nie świadczy o tym, że zrobił się z niego klasowy golkiper. Varga coś tam pograł w Rumunii, ale weźmy poprawkę na to, że to kraj z którego pochodzi, stąd może po prostu żyło mu się tam lepiej. |
Nowa pozycja Kuby w Wolfsburgu. Kolejny mecz na pozycji prawego obroncy i tak juz pewnie pozostanie
|
Marcin Broniszewski,Paweł Primel,Kazimierz Antkowiak, Przemysław Pączko oraz Jan Batko z dniem 31 dostali wypowiedzenia,ale Marcin ? :D
|
Ale ....a w moje urodziny ? :D
|
Z Antkowiakiem chyba nie po drodzę było SKWK , ale koleś bardzo długo związany z Wisłą mam nadzieję że go upchną gdzieś indziej. Najbardziej szkoda Jana Batko. Pewnie każdy go kojarzy od 20 lat prawie w każdej galerii zdjęć z przygotowań Wisły do sezonu i nie tylko. ... Szkoda tak po ludzku, bo ile on mógł zarabiać jako magazynier? 1500? A dużo pracy musiał wkładać w swoją pracę . Pozostałych mi nie żal. Zwykli najemnicy. Nawet Broniszewskiego do nich zaliczam. Ale życzę powodzenia i dzięki że byliście Z Wisłą . Jesteśmy w momencie że każdymi środkami musimy utrzymać się w ekstraklasie. Bieda nastała straszna. Ale trzeba wytrzymać rok może dwa (fajnie by było nie spaść do niższej ligi) a potem może znajdzie się jakiś poważny inwestor. Były lata tłuste teraz mamy chude. Przetrwamy!
|
Zwolnić Pana Janka. Magazyniera. Człowieka, który pracował w Wiśle od 1999 roku i pewnie zarabiał rocznie tyle, co jeden piłkarz miesięcznie, a wykonywał nieocenioną pracę, którą ktoś wykonać będzie musiał, to ... brak słów. Jeszcze masażystę Zbyszka Woźniaka wyrzucić i zgasić światło.
|
Ale szalejemy! Wszyscy kupują a u nas rozwiązują. Ewidentnie zbierają na jakiegoś nistelroja tudzież tristana
|
Cytat:
Drugiego takiego porządnego człowieka ze świecą szukać. Tylko Broniszewskiego nie szkoda. |
Cytat:
Taki komin płacowy robił, że opłacało się go zwolnić? Dno i wodorosty :foch: |
Rozumiem, że po rozwiązaniu rezerw zostaliśmy z nadmiarem szkoleniowców, a tniemy budżet. Ale magazynier? Zupełnie nie rozumiem tego zwolnienia. Ciekawe, czy rzecznik byłby tak uprzejmy podać powody.
|
Cytat:
"Niestety nie jestem upoważniony do odniesienia się do tej informacji." |
No, to pozostaje liczyć, że ktoś przyniesie z klubu jakąś plotkę.
|
Może nie chciał przechować Miśkowi rac w magazynie...
żartowałem, żeby nie było, że ktoś to weźmie na serio :D |
Cytat:
|
Cytat:
|
1) Broniszewski
2) Primel 3) Antkowiak 4) Pączko 5) Batko Kuba, jak zapowiedział, tak się stało...5 transferów ;) a myśleliśmy,że kłamie... |
Cytat:
pani prezes też nie? to kto ma cywilną odwagę powiedzieć że.... się wygłupili nikt? brawo lepiej już ....a zgaście to światło |
Cytat:
|
Tak nasz kochany zarząd apelował do mediów o stabilizację i dobrą atmosferę, a tu proszę, sam sieje ferment i kwasy wywalając z drużyny 4 członków sztabu + kierownika bazy... ciekawe co teraz czuje reszta sztabu? kiedy my polecimy? czy już się zacząć pakować?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl