Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

suikoden 17.08.2016 11:15

pamietajcie czasmi w jednym klubie sie odpala w innym nie

brylant17 18.08.2016 15:40

Mariusz Stępiński przebywa na testach medycznych w FC Nantes

suikoden 18.08.2016 15:41

Ruch kasę zobaczy a my jak świnia niebo

xanti1906 18.08.2016 17:14

U nas Stępiński nie strzeliłby tylu bramek, więc i kasy byśmy nie zobaczyli.

bódyń 18.08.2016 17:38

jelsi naprawde dadza za niego 2 mln E to z solidarity contribution powinissmy dostac cale 10000E:)(ok 0.50 %)

filemon 18.08.2016 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1449599)
jelsi naprawde dadza za niego 2 mln E to z solidarity contribution powinissmy dostac cale 10000E:)(ok 0.50 %)

Akurat jedna lepsza miesięczna pensja któregoś z zawodników.

szprotson 19.08.2016 12:46

Szymon Witek zgłoszony do A - klasy wadowickiej

Karherop -to jest ta młodzież co ?:)

RoS 20.08.2016 17:13

Romell Quioto walczy o brąz w Rio przeciwko Nigerii

wolfu 20.08.2016 23:23

Tymczasem, doszło do kolejnego historycznego meczu legend Wisły Kraków. Naprzeciw siebie stanęli Kuba Błaszczykowski i... Fabian Burdenski.

http://www.90minut.pl/news/269/news2...olfsburgu.html

mitmichael 21.08.2016 00:06

Guerrier zadebiutował w nowym klubie. Jego druzyna przegrała 1-4 z Besiktasem

BlurgH 21.08.2016 18:23

Pogoń pod wodzą Kazimierza Moskala inkasuje kolejne 3 pkt... w dwóch spotkaniach 7 strzelonych, 0 straconych... Mimo, że przeciwnicy z niskiej półki, to jednak się Pogoń troszkę rozbujała... Chciałbym w Kielcach 2:0 dla nas.

wolfu 25.08.2016 10:57

https://pbs.twimg.com/media/Cqp_aC_WgAIXp55.jpg:large

Rafael Crivellaro w jedenastce kolejki ligi portugalskiej :)

_ukoL 25.08.2016 18:54

Rafa jeszcze skończy w FC Porto albo Benfice.

KrzychooR 25.08.2016 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1451584)
Rafa jeszcze skończy w FC Porto albo Benfice.

Będzie jak drugi Paulinho :D

sobol024 25.08.2016 20:11

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...ydatury/b7yknt

wolfu 25.08.2016 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1451584)
Rafa jeszcze skończy w FC Porto albo Benfice.

Dariusz Dudka, którego na grafice powyżej umieszczono na środku pomocy, jak widać już zaczął grać w Benfice :rotfl:

dawiss 26.08.2016 07:24

W sumie to niewielu gosci z Portugalii sie u nas w lidze sprawdzilo. Tak z pamieci kojarze tylko Clebera, Pauliste(byl z 2 ligi) i braci Paixao.

Kaan 26.08.2016 07:41

Akurat nie można powiedzieć żeby Krzywejajao nie dostawał u nas szans. I poza piękną 1-sza bramką (w debiucie albo zaraz po) to raczej same wytopy pod bramką.

mitmichael 26.08.2016 16:28

Rozmowa z Maaskantem
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...187,1,727.html

Wojtas 26.08.2016 16:41

Nigdy nie moglem tego pojąc jak to jest ze jakis piłkarz u nas grał kupę,odchodzi do inengo klubu i tam byl chwalony ,i grał lepiej.

Norbert Varga,Ilile Cebanu,czy teraz Krzywejajo ,...to jest jakas dziwna sytuacja.

Paweł 26.08.2016 17:04

Chwila z Kałużnym: Przez 30 lat nikt nie wiedział, że byłem bity.

Długi i ciekawy wywiad.
http://na-babski-rozum.przegladsport...ze-bylem-bity/

Charlie 26.08.2016 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1451744)
Nigdy nie moglem tego pojąc jak to jest ze jakis piłkarz u nas grał kupę,odchodzi do inengo klubu i tam byl chwalony ,i grał lepiej.

Norbert Varga,Ilile Cebanu,czy teraz Krzywejajo ,...to jest jakas dziwna sytuacja.


Cebanu zrobił jakąś oszałamiającą karierę? W Kazaniu nie zadebiutował, a 13 meczów przez 2 lata w Tom Tomsk jeszcze nie świadczy o tym, że zrobił się z niego klasowy golkiper. Varga coś tam pograł w Rumunii, ale weźmy poprawkę na to, że to kraj z którego pochodzi, stąd może po prostu żyło mu się tam lepiej.

mitmichael 27.08.2016 14:41

Nowa pozycja Kuby w Wolfsburgu. Kolejny mecz na pozycji prawego obroncy i tak juz pewnie pozostanie

brylant17 31.08.2016 17:53

Marcin Broniszewski,Paweł Primel,Kazimierz Antkowiak, Przemysław Pączko oraz Jan Batko z dniem 31 dostali wypowiedzenia,ale Marcin ? :D

kicur 31.08.2016 18:09

Ale ....a w moje urodziny ? :D

petred 31.08.2016 18:24

Z Antkowiakiem chyba nie po drodzę było SKWK , ale koleś bardzo długo związany z Wisłą mam nadzieję że go upchną gdzieś indziej. Najbardziej szkoda Jana Batko. Pewnie każdy go kojarzy od 20 lat prawie w każdej galerii zdjęć z przygotowań Wisły do sezonu i nie tylko. ... Szkoda tak po ludzku, bo ile on mógł zarabiać jako magazynier? 1500? A dużo pracy musiał wkładać w swoją pracę . Pozostałych mi nie żal. Zwykli najemnicy. Nawet Broniszewskiego do nich zaliczam. Ale życzę powodzenia i dzięki że byliście Z Wisłą . Jesteśmy w momencie że każdymi środkami musimy utrzymać się w ekstraklasie. Bieda nastała straszna. Ale trzeba wytrzymać rok może dwa (fajnie by było nie spaść do niższej ligi) a potem może znajdzie się jakiś poważny inwestor. Były lata tłuste teraz mamy chude. Przetrwamy!

Grisza1 31.08.2016 19:43

Zwolnić Pana Janka. Magazyniera. Człowieka, który pracował w Wiśle od 1999 roku i pewnie zarabiał rocznie tyle, co jeden piłkarz miesięcznie, a wykonywał nieocenioną pracę, którą ktoś wykonać będzie musiał, to ... brak słów. Jeszcze masażystę Zbyszka Woźniaka wyrzucić i zgasić światło.

szprotson 31.08.2016 19:49

Ale szalejemy! Wszyscy kupują a u nas rozwiązują. Ewidentnie zbierają na jakiegoś nistelroja tudzież tristana

Karherop 31.08.2016 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1452474)
Zwolnić Pana Janka. Magazyniera. Człowieka, który pracował w Wiśle od 1999 roku i pewnie zarabiał rocznie tyle, co jeden piłkarz miesięcznie, a wykonywał nieocenioną pracę, którą ktoś wykonać będzie musiał, to ... brak słów. Jeszcze masażystę Zbyszka Woźniaka wyrzucić i zgasić światło.

Niech nasza szanowna Pani Prezes logicznie wytłumaczy zwolnienie Pana Janka, bo to jest po prostu k... niemożliwe.

Drugiego takiego porządnego człowieka ze świecą szukać.

Tylko Broniszewskiego nie szkoda.

tomo 31.08.2016 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1452474)
Zwolnić Pana Janka. Magazyniera. Człowieka, który pracował w Wiśle od 1999 roku i pewnie zarabiał rocznie tyle, co jeden piłkarz miesięcznie, a wykonywał nieocenioną pracę, którą ktoś wykonać będzie musiał, to ... brak słów. Jeszcze masażystę Zbyszka Woźniaka wyrzucić i zgasić światło.


Taki komin płacowy robił, że opłacało się go zwolnić? Dno i wodorosty :foch:

czaro 31.08.2016 20:40

Rozumiem, że po rozwiązaniu rezerw zostaliśmy z nadmiarem szkoleniowców, a tniemy budżet. Ale magazynier? Zupełnie nie rozumiem tego zwolnienia. Ciekawe, czy rzecznik byłby tak uprzejmy podać powody.

Karherop 31.08.2016 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1452486)
Rozumiem, że po rozwiązaniu rezerw zostaliśmy z nadmiarem szkoleniowców, a tniemy budżet. Ale magazynier? Zupełnie nie rozumiem tego zwolnienia. Ciekawe, czy rzecznik byłby tak uprzejmy podać powody.

Na twitterze nasz rzecznik już się wypowiedział w tym temacie

"Niestety nie jestem upoważniony do odniesienia się do tej informacji."

czaro 31.08.2016 20:50

No, to pozostaje liczyć, że ktoś przyniesie z klubu jakąś plotkę.

MaLk 31.08.2016 20:53

Może nie chciał przechować Miśkowi rac w magazynie...


żartowałem, żeby nie było, że ktoś to weźmie na serio :D

Herbi1303 31.08.2016 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1452494)
Może nie chciał przechować Miśkowi rac w magazynie...


żartowałem, żeby nie było, że ktoś to weźmie na serio :D

raczej zabawek do przycinania trawnika i innych roślin :D

Jaroo1 31.08.2016 21:10

Cytat:

Ale trzeba wytrzymać rok może dwa
Przypominam skromnie, że my już tak od 4 lat musimy przeczekać rok, dwa aby już wyjść na prostą. I jakoś z roku na rok w sumie co raz gorzej. Ok, długi pospadały ale zwalniać magazynierów to jest patologia. Wcześniej padło wszystko związane z Wisła, marketingiem, namiastka tv klubowej itp Niby jest lepiej bo długów mniej ale co z tego skoro dzieją się co kilka miesięcy takie cyrki jak zwalnianie magazyniera itp. Patologia i tyle. A wywalać ludzi, zwykłych szarych pracowników co zarabiają tyle co kot napłakał a sa z klubem naście czy kilkadziesiąt lat to mi się zawsze kojarzy z patologią, w której prezesi wiedzą wszystko lepiej, na ludzi mają wyjebane, liczy się tylko żeby zaoszczędzić 5 złotych a w międzyczasie sami przejebią na jakieś gówno 10 zł czy sobie od mordy z pensji nie odejmą...

Vinci 31.08.2016 21:13

1) Broniszewski
2) Primel
3) Antkowiak
4) Pączko
5) Batko

Kuba, jak zapowiedział, tak się stało...5 transferów ;) a myśleliśmy,że kłamie...

emjot 31.08.2016 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1452492)
Na twitterze nasz rzecznik już się wypowiedział w tym temacie

"Niestety nie jestem upoważniony do odniesienia się do tej informacji."

rzecznik nie
pani prezes też nie?
to kto ma cywilną odwagę powiedzieć że.... się wygłupili
nikt?

brawo
lepiej już ....a zgaście to światło

czaro 31.08.2016 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1452501)
rzecznik nie
pani prezes też nie?
to kto ma cywilną odwagę powiedzieć że.... się wygłupili
nikt?

brawo
lepiej już ....a zgaście to światło

Jedyna szansa żeby jakoś to wyglądało, to zaproponować magazynierowi pracę, ale pracodawcą byłby TS. Nazwać ro restrukturyzacją, czy nie wiem czym.

Karherop 31.08.2016 22:00

Tak nasz kochany zarząd apelował do mediów o stabilizację i dobrą atmosferę, a tu proszę, sam sieje ferment i kwasy wywalając z drużyny 4 członków sztabu + kierownika bazy... ciekawe co teraz czuje reszta sztabu? kiedy my polecimy? czy już się zacząć pakować?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl