![]() |
Cytat:
Myśle, że jest to typ gościa, który ma poważne problemy z własną osobowością. Zaczął kibicować pare lat temu, przed 30. Nagle będąc matematykiem próbuje udawać historyka. .......i takie bzdury, że szkoda go czytać. Na bank przed tym jak został nagle kibicem był ukrytym pedofilem albo obczajał teorie jak zbawić świat i wprowadzic nowy system FortArta. Przykre jest jedynie to, że część ludzi łyka jego historie z wikiparchów. |
Cytat:
Czy dobrze zrozumiałem ? |
Cytat:
:lol: :lol: :lol: o k*** tekst roku, leze i kiwcze najlejpiej naladowane energetycznie miejsce :lol: chyba buractwem :lol: |
Cytat:
|
Wiadomo już coś na temat dnia otwartego na stadionie? Do końca marca czasu już nie wiele..
|
Pisało już że dnia otwartego nie będzie w marcu.Być może w maju
|
Darku mam czysto teoretyczne i nieco laickie pytanie dotyczące hali.
Czy w sytuacji kiedy brakowałoby powiedzmy 30 milionów na dokończenie hali Wisły możemy rozpisać konkurs na sponsora tytularnego hali na okreś powiedzmy 10-15 lat dzięki, któremu otrzymalibysmy powiedzmy 10 milionów złotych i następnie wykorzystać te środki na budowę hali. Chodzi mi o takie zaoczne uzyskanie funduszy na budowę hali poprzez sprzedaż praw do bycia sponsorem tytularnym. Kolejne pytanie - Jakie jeszcze warunki musimy spełnić aby pieniądze na budowę zostały uruchomione czy jest to przekazanie terenu miastu oraz zapisanie funduszy w planie wieloletnim czy coś jeszcze? - Czy plan wieloletni uchwalają jedynie radni i czy może być on zmieniany niejako na bieżąco czy też są ścisłe terminy dotyczace planu wieloletniego? |
|
Cytat:
|
Cytat:
|
taka mała dygresja
swego czasu toczona była dyskusja o konkretnym modelu krzesełek tj czy będą składane czy nie. Na szczęście ponownie w ostatniej chwili, ale zdecydowano się na krzesełka składane. Zatem w tym małym detalu powiało optymizmem. Szczegóły dotyczące konkretnego modelu i firmy być może uda się przedstawić na dniach. Wtedy też zapewne informacja będzie nie w 95 a w 100 % pewna :) |
to nie jest dygresja. To jest świetna wiadomość :D
|
Jeśli w plotce o Polimexie jako operatorze stadionu jest jakieś ziarenko prawdy, to w sumie wybór krzesełek składanych to dla nich bardziej opłacalny ruch z punktu widzenia późniejszego utrzymania stadionu i ponoszenia mniejszych kosztów sprzątania.
|
plotka o której wspominasz i tak nie ma nic wspolnego z Polimeksem, bo Polimex wynajmowałby przestrzen komercyjna a nie trybuny od strony murawy
|
A jednaktrochę ma:-)
Model jeszce nie jest znany więc nie ma się co cieszyć |
Jeśli to prawda co piszecie o krzesełkach to jest to świetna nowina. Jeżeli tak się stanie to prawdopodobnie krzesełka z D i E będa do wymiany , może byłaby możliwość lobbować na rzecz czerwonych krzesełek z ewentualnymi niebieskimi akcentami i białymi w napisie oraz gwieździe ?
|
a jaki jest sens dawania składanych na D?
przeciez to młyn.. wiekszosc i tak stoi na nich.. zeby nie bylo tam zadnych to jeszcze mozna by pomyslec, ale wymieniac i wyrzucac w bloto sporo pieniedzy.. niech lepiej za ta kwote zadasza w 100% stadion bo te szpary w naroznikach sa dramatyczne i wlasnie takie wpadki szpeca wyglad stadionu,, a nie brak skladanych krzeselek, bo to najmniejszy problem |
Kuba, jeżeli zdecydowano się na krzesełka składane, to czy dotychczasowe krzesełka na trybunie D i E zostaną zmienione na składane? ;)
|
Fajna sprawa że krzesełka będą składane.
Wcale bym się nie zdziwił że będą takie same jak na Legii . Polimex zamawiając w tej samej firmie pewnie wynegocjuje dobrą cenę , w końcu razem to ok. 65t. A nie 32t . Mnie osobiście dużo bardziej podobają się te z Lubina , a te które będą u nich na głównej miękkie obicia z wyhaftowanym logo Zagłębia to już w ogóle. |
nie uwierze poki nie zobacze tych krzeselek, co do D i E zostawic te krzeselka takie jakie sa
|
Cytat:
|
Cytat:
|
o kilka tysiecy.. a no wlasnie, bo jesli tak to nie wiem czy jest to dobry pomysl, biorac pod uwage i tak niska ilosc miejsc na stadionie (nie licze sektora gosci, buforow w razie czego, lozy vip, miejsc dla prasy itd
|
Napisze tutaj to samo co gdzie indziej. Ta ewentualna kandydature aczkolwiek zalosna na pocieszenie na EURO 2013 mozna wykorzystac do naciskow na magistrat. "O widzisz Jacusiu, dupy dales z EURO 2012 ale moze uda sie rok pozniej wiec buduj chlopie stadion!" :D
|
Cytat:
poza tym co ci przeszkadza stanie na nich i chodzenie? żal 50gr na chusteczkę? ps. nie mów mi tylko że sie psują |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
50 groszy lepiej jak kazdy stacz czy przechodzeń krzesełkowy wrzuci na oprawę ultrasom, to prawie 12 tyś nieskładanych krzesełek na dwóch trybunach da 6 tyś złotych na oprawy co mecz. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl