Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

KrzychooR 19.06.2013 17:36

Pareiko powiedział że ugadali się że jak dostanie zaległą wypłatę to szybciej rozwiążą kontrakt. Dawno już to zrobili więc chyba kase przelali?

mitmichael 19.06.2013 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KrzychooR (Post 1318729)
Pareiko powiedział że ugadali się że jak dostanie zaległą wypłatę to szybciej rozwiążą kontrakt. Dawno już to zrobili więc chyba kase przelali?

Klub juz wydał oswiadczenie w tej sprawie
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...dczenie_14330/

Oldpara 19.06.2013 20:12

Czy z dzisiejszego artykułu na Weszlo http://www.weszlo.com/news/15325-Leg...i_na_zdjeciach nie wynika mędzy wierszami, że to Sobol dał sobie siana z podpisywaniem nowego kontraktu, a nie Wisła z niego zrezygnowała? To by do niego pasowało (vide rezygnacja z gry w kadrze).

Może mu się nie spodobała nowa wizja ze Smudą u steru i stwierdził, że czas ze sceny zejść?

Smyrgu 19.06.2013 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1318760)
Czy z dzisiejszego artykułu na Weszlo http://www.weszlo.com/news/15325-Leg...i_na_zdjeciach nie wynika mędzy wierszami, że to Sobol dał sobie siana z podpisywaniem nowego kontraktu, a nie Wisła z niego zrezygnowała? To by do niego pasowało (vide rezygnacja z gry w kadrze).

Może mu się nie spodobała nowa wizja ze Smudą u steru i stwierdził, że czas ze sceny zejść?

moze sobie facet oszczedzil nerwow....przyszly seson bedzie naprawde bardzo ciezki dla Wisly Kraków...a jemu zostalo 1 gora 2 sezony wiec po co ? dla kasy ?

Oldpara 19.06.2013 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smyrgu (Post 1318761)
moze sobie facet oszczedzil nerwow....przyszly seson bedzie naprawde bardzo ciezki dla Wisly Kraków...a jemu zostalo 1 gora 2 sezony wiec po co ? dla kasy ?

Ależ ja go nie po potępiam :) Sam nie wiem czy w jego wieku chciałbym jeszcze raz się męczyć ze Smudą. Zresztą nie wiadmo, ile by mu zaproponowali - jak tyle ile Kosowskiemu (2 tys), to może rzeczywiście lepiej powiesić buty na kołku.

Poza tym, to tylko hipoteza

mitmichael 19.06.2013 21:55

Dariusz Trela na celowniku Realu Valladolid - bedzie obserwowany w lipcu i sierpniu i byc moze odejdzie z Piasta. Szkoda, ze jak był u Nas niedostawał szans na gre. Bedzie mogł grac regularnie gdyz dwom bramkarzom 14 ekipy Primera Division koncza sie kontrakty

Lukasz 20.06.2013 08:51

Genkov odszedł z powodu półrocznych zaległości w wypłacaniu pieniędzy.
http://paper.standartnews.com/en/art...&article=43314

Griszka30KR 20.06.2013 10:27

Czy to nie Sobol tenuje dalej z nami?? :)

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...l_do_wislakow/

pierwsza fota

R33 20.06.2013 10:51

Pewnie kontrakt ma do 30.06.

Griszka30KR 20.06.2013 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1318835)
Pewnie kontrakt ma do 30.06.

No tak,w takim razie jeszcze wiekszy szacun,bo inni zapewne by sobie juz odpuscili,pod byle pretekstem....

mitmichael 20.06.2013 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1318851)
No tak,w takim razie jeszcze wiekszy szacun,bo inni zapewne by sobie juz odpuscili,pod byle pretekstem....

Jezeli nie mysli o zakonczeniu kariery tylko o graniu w pilke to woli do tego 30 czerwca potrenowac z Wisła albo i dłuzej aby nadal byc w formie meczowej. Tak jak np przed rozpoczeciem ligi MLS Beckham trenował z Arsenalem aby byc gotowym na pierwsze mecze.

WISŁAZWE 20.06.2013 15:20

Dziwne uczcie. Pisać o żywej legendzie klubu w dziale byli piłkarze..

Radek - szacunek naprawdę, Kibice nigdy Cię nie zapomną. Dzięki za każdy mecz w barwach Wisły, za każdy moment w którym jako Kapitan wyprowadzałeś ''Białą Gwiazdę'' na boisko. Za bramkę z PAO, za wszystko co przez tyle lat zrobiłeś dla tego klubu!


Szkoda, że teraz kiedy wraca Biała Gwiazda na koszulki nie dane będzie Ci wyprowadzić chłopaków na pierwszy mecz. Smutne to.



RADOSŁAW SOBOLEWSKI - LEGENDA!

wis.la/z7x8f

St Yabol 20.06.2013 15:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1318873)
Dziwne uczcie. Pisać o żywej legendzie klubu w dziale byli piłkarze..

Radek - szacunek naprawdę, Kibice nigdy Cię nie zapomną. Dzięki za każdy mecz w barwach Wisły, za każdy moment w którym jako Kapitan wyprowadzałeś ''Białą Gwiazdę'' na boisko. Za bramkę z PAO, za wszystko co przez tyle lat zrobiłeś dla tego klubu!


Szkoda, że teraz kiedy wraca Biała Gwiazda na koszulki nie dane będzie Ci wyprowadzić chłopaków na pierwszy mecz. Smutne to.



RADOSŁAW SOBOLEWSKI - LEGENDA!

wis.la/z7x8f

Aż mnie ciarki przeszły jak to przeczytałem. Straszna i smutna prawda. Prawie 10 lat, zasłużył na dużo lepsze pożegnanie

wolfy 20.06.2013 15:28

Będzie mi brakowało "Sobola" w barwach Wisły.
Często nadużywa się słowa legenda, ale tutaj jest ono jak najbardziej na miejscu.

!!IRIVER!! 20.06.2013 15:32

Prawdę mówiąc nie sądziłem, że pożegnamy Sobolewskiego w tak chujowych okolicznościach. Tak, jak pisze WISLAZWE, Radek odchodzi w momencie, gdy Biała Gwiazda wraca na koszulki. Ja osobiście fatalnie się z tym czuję, mam nadzieję, że na pierwszym meczu za miesiąc przewidziane będą dla Sobola jakieś szczególne podziękowania od nas, kibiców, bo jesteśmy mu to winni.

Ps. Chciałbym też poznać okoliczności, dlaczego taką decyzję podjęto.

mitmichael 20.06.2013 15:35

Najlepszy Nasz zawodnik minionego sezonu odchodzi - bronie Smudy jak moge ale tej decyzji obronic sie po prostu nie da. Potrzeba Nam takich walczakow w zespole (Pareiko juz odszedł) a klub sie go pozbywa. Podziekowania dla Sobola za to co przez te lata robił dla Wisełki

TymonPRO 20.06.2013 15:38

Człowiek Legenda

Są tacy piłkarze , o których się nie zapomina

Kapitan Sobolewski

Sobol za te wszystkie lata niesamowitej walki, determinacji i radości, którą nam dałeś, wielkie DZIĘKUJĘ

Odchodzisz z klubu jako wygrany i miejsce Wisły w tym sezonie nie ma żadnego znaczenia

Daj Boże takiego drugiego człowieka by bronił barw tego klubu

Dariook 20.06.2013 15:52

** r . I . P **

lazy 20.06.2013 15:52

Myślałem, że w tym temacie będziemy pisać o naszym Kapitanie jak już zakończy karierę. Tymczasem tak łatwo rezygnujemy z wyjątkowego zawodnika. Szkoda. I to jest o wiele za małe słowo żeby oddać co o tym myślę.

Nie wiem ile kosztował jego kontrakt, ale jestem ciekaw czy za te pieniądze znajdziemy kogoś kto byłby gotów Sobola zastąpić?

maxim 20.06.2013 16:38

....nie mam nic do powiedzenia, ale chcę by ten wpis był:

SOBOL- SZACUNEK.

_ukoL 21.06.2013 07:06

Bohater tragiczny, bo ta bramka w Atenach to "stadiony świata". To był jeden z dwóch momentów w erze Bogusława Cupiała, gdzie Wisła miała siłę i przeciwnika w zasięgu by wejść do rozgrywek grupowych Ligi Mistrzów. Sobolewski w każdej konfiguracji i u każdego trenera był fundamentem to tylko świadczy jak wartościowe ogniwo opuszcza Wisłę.

mitmichael 22.06.2013 17:38

Radosław Sobolewski, po rozstaniu się z Wisłą Kraków, nie czekał długo na oferty z innych klubów. W przyszłym sezonie zagra w Górniku Zabrze.

37-letni pomocnik zwiąże się z Górnikiem Zabrze na rok. Umowa nie została jeszcze podpisana, ale wszystkie jej warunki zostały uzgodnione.

Trener Adam Nawałka, po odejściu Michała Bembena, potrzebował doświadczonego zawodnika, który będzie miał autorytet w szatni. Ponadto, po odejściu Aleksandra Kwieka, w Górniku brakowało zawodnika, który dysponowałby mocnym strzałem z dystansu.

Górnik już w pierwszej kolejce nowego sezonu zmierzy się w Krakowie z Wisłą. Dla Radosława Sobolewskiego będzie to z pewnością wyjątkowy mecz.

sevenheaven 22.06.2013 19:44

Sobolewski w meczu z Górnikiem, miał zagrać swój ostatni mecz w Wiśle.. a tymczasem wystąpi w ich barwach :|
może zagra po 45 minut dla każdej z drużyn ? :D

TYSIAC906 22.06.2013 20:47

oj tak się nie da w oficjalnym meczu ;)

WISŁAZWE 24.06.2013 14:59

Pareiko zniesmaczony..

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...le_zaskoczony/

mitmichael 24.06.2013 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1319443)
Pareiko zniesmaczony..

wis.la/s7coo

Były bramkarz Wisły wyraził ubolewanie z powodu nierzetelności autora tekstu, weryfikowanie danych i faktów stanowi bowiem podstawę dziennikarskiego warsztatu. Niech zatem to, co nam powiedział, będzie najlepszym komentarzem do dzisiejszego artykułu redaktora Krzysztofa Budki pod tytułem „Nowe standardy Bednarza”.

To jest ten artykuł
wis.la/zdl6b


Ciekawe co teraz po wypowiedzi Pareiki zrobi Pan dziennikarzyna. Dzieki tej wypowiedzi Pareiki wyszedł na głupca tak jak i redaktor, ktory z Sergeiem przeprowadzał wywiad. Rozmawiał z Nimi po polsku jak sam przyznaje a Oni go nie zrozumieli - ciekawe jakim cudem udało im sie dostac do gazety jak nie potrafia we własnym jezyku przekazac tego co im powiedziała dana osoba. Rozumiem, ze Pareiko mogł poprawnie nie mowic ale zdecydowanie Oni powinni jego wypowiedz dobrze zrozumiec a nie postawili Wisłe w złym swietle.

mistico 24.06.2013 21:57

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...80166271_n.jpg

Fugiel 24.06.2013 22:41

a ja uwazam, ze granie dwoma dm czyli Sobolem i Wilkiem jest dla nas niekorzystne :) musimy grac ofensywnie i jest miejsce dla Wilka lub Sobola.

buczo1985 25.06.2013 11:28

Smutny obrazek jak się patrzy na Sobola w koszulce innego zespołu :(

mitmichael 25.06.2013 11:58

Kamil Kosowski gościem w "Asie wywiadu"

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=7BTGnytxkWE


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl