![]() |
Pareiko powiedział że ugadali się że jak dostanie zaległą wypłatę to szybciej rozwiążą kontrakt. Dawno już to zrobili więc chyba kase przelali?
|
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...dczenie_14330/ |
Czy z dzisiejszego artykułu na Weszlo http://www.weszlo.com/news/15325-Leg...i_na_zdjeciach nie wynika mędzy wierszami, że to Sobol dał sobie siana z podpisywaniem nowego kontraktu, a nie Wisła z niego zrezygnowała? To by do niego pasowało (vide rezygnacja z gry w kadrze).
Może mu się nie spodobała nowa wizja ze Smudą u steru i stwierdził, że czas ze sceny zejść? |
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym, to tylko hipoteza |
Dariusz Trela na celowniku Realu Valladolid - bedzie obserwowany w lipcu i sierpniu i byc moze odejdzie z Piasta. Szkoda, ze jak był u Nas niedostawał szans na gre. Bedzie mogł grac regularnie gdyz dwom bramkarzom 14 ekipy Primera Division koncza sie kontrakty
|
Genkov odszedł z powodu półrocznych zaległości w wypłacaniu pieniędzy.
http://paper.standartnews.com/en/art...&article=43314 |
Czy to nie Sobol tenuje dalej z nami?? :)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...l_do_wislakow/ pierwsza fota |
Pewnie kontrakt ma do 30.06.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dziwne uczcie. Pisać o żywej legendzie klubu w dziale byli piłkarze..
Radek - szacunek naprawdę, Kibice nigdy Cię nie zapomną. Dzięki za każdy mecz w barwach Wisły, za każdy moment w którym jako Kapitan wyprowadzałeś ''Białą Gwiazdę'' na boisko. Za bramkę z PAO, za wszystko co przez tyle lat zrobiłeś dla tego klubu! Szkoda, że teraz kiedy wraca Biała Gwiazda na koszulki nie dane będzie Ci wyprowadzić chłopaków na pierwszy mecz. Smutne to. RADOSŁAW SOBOLEWSKI - LEGENDA! wis.la/z7x8f |
Cytat:
|
Będzie mi brakowało "Sobola" w barwach Wisły.
Często nadużywa się słowa legenda, ale tutaj jest ono jak najbardziej na miejscu. |
Prawdę mówiąc nie sądziłem, że pożegnamy Sobolewskiego w tak chujowych okolicznościach. Tak, jak pisze WISLAZWE, Radek odchodzi w momencie, gdy Biała Gwiazda wraca na koszulki. Ja osobiście fatalnie się z tym czuję, mam nadzieję, że na pierwszym meczu za miesiąc przewidziane będą dla Sobola jakieś szczególne podziękowania od nas, kibiców, bo jesteśmy mu to winni.
Ps. Chciałbym też poznać okoliczności, dlaczego taką decyzję podjęto. |
Najlepszy Nasz zawodnik minionego sezonu odchodzi - bronie Smudy jak moge ale tej decyzji obronic sie po prostu nie da. Potrzeba Nam takich walczakow w zespole (Pareiko juz odszedł) a klub sie go pozbywa. Podziekowania dla Sobola za to co przez te lata robił dla Wisełki
|
Człowiek Legenda
Są tacy piłkarze , o których się nie zapomina Kapitan Sobolewski Sobol za te wszystkie lata niesamowitej walki, determinacji i radości, którą nam dałeś, wielkie DZIĘKUJĘ Odchodzisz z klubu jako wygrany i miejsce Wisły w tym sezonie nie ma żadnego znaczenia Daj Boże takiego drugiego człowieka by bronił barw tego klubu |
** r . I . P **
|
Myślałem, że w tym temacie będziemy pisać o naszym Kapitanie jak już zakończy karierę. Tymczasem tak łatwo rezygnujemy z wyjątkowego zawodnika. Szkoda. I to jest o wiele za małe słowo żeby oddać co o tym myślę.
Nie wiem ile kosztował jego kontrakt, ale jestem ciekaw czy za te pieniądze znajdziemy kogoś kto byłby gotów Sobola zastąpić? |
....nie mam nic do powiedzenia, ale chcę by ten wpis był:
SOBOL- SZACUNEK. |
Bohater tragiczny, bo ta bramka w Atenach to "stadiony świata". To był jeden z dwóch momentów w erze Bogusława Cupiała, gdzie Wisła miała siłę i przeciwnika w zasięgu by wejść do rozgrywek grupowych Ligi Mistrzów. Sobolewski w każdej konfiguracji i u każdego trenera był fundamentem to tylko świadczy jak wartościowe ogniwo opuszcza Wisłę.
|
Radosław Sobolewski, po rozstaniu się z Wisłą Kraków, nie czekał długo na oferty z innych klubów. W przyszłym sezonie zagra w Górniku Zabrze.
37-letni pomocnik zwiąże się z Górnikiem Zabrze na rok. Umowa nie została jeszcze podpisana, ale wszystkie jej warunki zostały uzgodnione. Trener Adam Nawałka, po odejściu Michała Bembena, potrzebował doświadczonego zawodnika, który będzie miał autorytet w szatni. Ponadto, po odejściu Aleksandra Kwieka, w Górniku brakowało zawodnika, który dysponowałby mocnym strzałem z dystansu. Górnik już w pierwszej kolejce nowego sezonu zmierzy się w Krakowie z Wisłą. Dla Radosława Sobolewskiego będzie to z pewnością wyjątkowy mecz. |
Sobolewski w meczu z Górnikiem, miał zagrać swój ostatni mecz w Wiśle.. a tymczasem wystąpi w ich barwach :|
może zagra po 45 minut dla każdej z drużyn ? :D |
oj tak się nie da w oficjalnym meczu ;)
|
|
Cytat:
To jest ten artykuł wis.la/zdl6b Ciekawe co teraz po wypowiedzi Pareiki zrobi Pan dziennikarzyna. Dzieki tej wypowiedzi Pareiki wyszedł na głupca tak jak i redaktor, ktory z Sergeiem przeprowadzał wywiad. Rozmawiał z Nimi po polsku jak sam przyznaje a Oni go nie zrozumieli - ciekawe jakim cudem udało im sie dostac do gazety jak nie potrafia we własnym jezyku przekazac tego co im powiedziała dana osoba. Rozumiem, ze Pareiko mogł poprawnie nie mowic ale zdecydowanie Oni powinni jego wypowiedz dobrze zrozumiec a nie postawili Wisłe w złym swietle. |
|
a ja uwazam, ze granie dwoma dm czyli Sobolem i Wilkiem jest dla nas niekorzystne :) musimy grac ofensywnie i jest miejsce dla Wilka lub Sobola.
|
Smutny obrazek jak się patrzy na Sobola w koszulce innego zespołu :(
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl