![]() |
Poznaniacy chwalą się montażem telebimów największych w Polsce coś po 6 ton wagi i 115m2 powierzchni każdy , nawet jakiś tajemniczy sponsor wymienia im 17tysięcy tych starych nie rozkładanych fotelików tak że miasto nie daje nawet złotówki .
A u nas nie ma chętnego na zakup telebimów , to jeszcze ktoś mądry wymyśla jakieś asfaltowanie wkoło murawy. |
Oj panowie coś się dzieje na mórawie wysypują chyba coś nowego
|
zaczynaja jechac z białymi krzesełkami
|
|
Cytat:
Praca na stadionie wre - jedynka z białych krzesełek już jest :) |
Co do tego asfaltu żebyście już nie panikowali, to gdy go wyleją, dopiero wtedy na niego wyłożą sztuczną trawę.
Przecież musi być równe podłoże a nie sama ziemia. |
Czemu nie kończą chronologicznie układania krzesełek? Tylko na II piętrze zaczęli i ułożyli trzy litery. Na I piętrze to samo... Wszędzie zaczęli nigdzie nie ukończyli... Wygląda na to, że jeszcze nie dostali czerwonych krzesełek.
|
Ale mimo wszystko tego nie powinno się robić na jakiejś innej nawierzchni ? Nie wydaje mi się żeby asfalt do tego służył chyba że to jakiś specjalny domieszkowany?
ps. nie znam się do końca dlatego pytam może jest ktoś bardziej obeznany, bo np na jednym orliku dawali coś na kształt betonu nie asfaltu... |
u mnie na osiedlu jak robili boisko ze sztuczna nawierzchnia, to najpierw kładli asfalt, a na to dopiero nawierzchnie.
|
Cytat:
że mucha nie siada :p Razi po oczach ten biały. Ładnie się będzie prezentował ten wzór. |
@wisla906; Było omawiane - najpierw krzesełka niebieskie, potem czerwone a na końcu białe. Dlatego, że fabryka robi krzesełka kompleksowo w każdym z kolorów po kolei. Wydaje mi się to zresztą logiczne ...
|
No a gdzie reszta niebieskich?
|
Cytat:
Chyba że miałeś na myśli produkcję na trybunę zachodnią , bo jak się nie mylę to wschodnia powinna być już cała w fotelikach. Ze strony Magiczny Kraków dziś działa mi tylko jedna kamerka , i tak się zastanawiam czy ktoś na złość za ostatnie posty na forum wyłączył czy u mnie coś się zrypało ? |
Sinoos jak napisałeś na końcu białe... A teraz przecież montują właśnie białe.. :D Czerwone pewnie będą na samym końcu... Na kolejności w montowaniu mi nie zależy chcę tylko, żeby zdążyli i przy jednej trybunie zagrali mecz z Szawle(czy jak to się zwie).
|
A niech montuja jak chca.. skoro im tak wygodniej.., kolejnosc nie ma znaczenia , te krzeselka to najmniejszy problem
Cytat:
|
o faktycznie, mój błąd. Jak widać, najpierw białe, potem czerwone :) Nawet jeżeli te krzesełka są przywiezione, to może tak im lepiej ?? ahoj z tym w jakiej kolejności. ważne by zrobili...
Na dzień dzisiejszy cała trybuna powinna być w krzesełkach - fakt Jak jest wszyscy wiemy - fakt Nie zdziwię się, jeżeli na trybunie zachodniej zaczną montować krzesła w połowie października wmawiając nam, że mają jeszcze duży margines czasu. |
Potwierdzam wczorajszą informacje. Zwykła trawa na boisku - wiadomo, następnie pas sztucznej i dalej asfalt jedynie pod drogą przy samym rowie (szer.ok 4m ) przykryty później równiez sztuczną nawierzchnią.
Tak BTW Haga - ADO Den Haag Stadion - nawet to całkiem ok wygląda - ale trawka powinna być lepsza. |
W galerii na stronie stowarzyszenia widać że gotowa jest już konstrukcja pod drugi telebim
|
Mav a możesz napisać, dlaczego układanie krzesełek idzie tak topornie?Ja rozumimem, że i tak sporo czasu do pierwszego mecze, ale według Twojego posta kiedyś, mieliście skończyć do końca czerwca
|
A mozna wiedziec jaka bedzie ta sztuczna murawa?? Bo są rózne rodzaje.
|
mav nie układa krzesełek tylko furia. :)
|
Cytat:
Oj to nie do mnie pytanie. Cytat:
|
A czy z tych miejsc jest dobry widok (patrzac na boisko w kierunku trybuny D), czy trzeba stac zeby widziec cale boisko i bedzie to wygladac jak na D i E (ze siedzac przy takiej pleksi nic nie widac)
http://i45.tinypic.com/105e0xz.jpg tu sa ramy (dosc wysokie) i w nich maja byc zamieszczone pleksi? (tak jak zamazalem) to samo sie tyczy gornego pietra i czy ten murek czy aby nie jest z deka za wysoki http://i47.tinypic.com/10eeq15.jpg :> a dopiero bedzie problem gdy poloza na niego barierki takie jak na dole foto: SKWK |
Cytat:
Pamiętam jak podawali już jakiś czas temu że cały stadion będzie skończony do końca czerwca tego roku. Ja śmiałem się wtedy z takich zapewnień i mówiłem że nie ma na to szans oczywiście. Pół forum na mnie wtedy najeżdżało że gadam głupoty; ) Mam wrażenie że to były osoby które sytuacji w Krakowie i na Wiśle w życiu nie widziały na oczy, a co najwyżej o stadionie czytały w propagandowych newsach na 'Magicznym Krakowie'... Osobiście już dawno przestałem poważnie podchodzić do spraw budowy naszego stadionu, bo takiego partactwa po prostu jeszcze nie widziałem. Jak ktoś sztukuje tak przy budzie na działce u babki to jest obciach, ale jak się tak robi ze stadionem za ponad pół miliarda zł to można paść... Ale nie jest znowu tak źle. Wreszcie będziemy mogli oglądać mecze na super stadionach - pojedziemy przecież do Gdańska, Poznania, do Warszawy na Legię, do Wrocławia. No a jakby tego było komuś mało to wcześniej niż u nas skończy się montaż pisuaru przy loży VIP gotowy będzie bardzo fajny obiekt w Białymstoku; ) |
Cytat:
U nas pewnie skończą stadion w maju/czerwcu 2011, o ile zlecą wykonanie zaplecza północnej. |
Cytat:
Tutaj nawet lepiej to widać, chyba, że nie wstawią tam pleksi. Najprostszym rozwiązaniem jest po prostu nie siadanie w tym miejscu |
Cytat:
i to jest przerazajace.. zrobili cos, wiedzac ze i tak nie bedzie sensu tam zasiadac, oczywiscie jesli potwierdza sie moje przypuszczenia |
Cytat:
I od razu podkreślam że nie jest to błąd projektowy - takie miajsca są na dużych halach sportowych i stadionach. Sprzedaje się je jako tańsze. Cytat:
Cytat:
|
W temacie "kibice listy piszą ...".
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357..._asfalcie.html I to może jest sposób żeby wykazać niekompetencję i ignorancję Majchrowskiego. Napewno dużo osób ma przełożenie na dziennikarzy więc takie artykuły/listy "sponsowane" może coś pomogą chociaż o wiele za późno się ukazują .... |
Cytat:
|
Cytat:
Nie chodzi m tu u łapanie za słówka, ale o zasadę. Chcesz chodzić na Młyn? Chodź na Młyn - stawaj gdzie chcesz, dopinguj skąd chcesz, skacz gdzie chcesz. Ja już chcę się stać dopingującym piknikiem. Chcę wiedzieć, że jak skończę pracę później i przyjadę na mecz po 20min, to będę miał swoje wykupione pół metra kwadratowego, gdzie po lewej i prawej będą siedzieli kumple, z którymi karnet na dany sektor kupię z premedytacją (albo i nie, bo w pracy zostali lub im coś wypadło) a nie radosny gimnazjalista, czy półgłuchy emeryt, którego nie dam rady eksmitować i przez następne 20 min będę szukał miejsca dla siebie. |
Cytat:
Wątpię, by ktoś z klubu bawił się w pilonowanie tego typu kwestii, skoro nawet nie można upilnować podstawowych aspektów budowy. Sam widzisz co się dzieje. Asfalt już czeka na wylanie przy murawie :D:D:D |
Cytat:
|
Zależy, jak oni to cenowo na sektorach rozplanują. Pewnie tam, gdzie trzeba będzie zapłacić najwięcej (czyli dawne AiB), to nie trzeba się będzie o miejsca martwić. W sumie, jak na każdym stadionie...
|
Tyle że do tej pory gdy kupowało się bilet na którykolwiek sektor nie można sobie było wybrać tylko dostawałeś pierwszy lepszy a poźniej się siadało gdzie popadnie. Teraz jeśli ktoś będzie chciał to sobie oglądnie rozklad siedzeń wolnych i zajętych w internecie i wybierze gdzie mu pasuje i wówczas powinien zająć miejsce które sobie kupił (miejmy nadzieje) oczywiście nie licząc sektora D
|
Cytat:
Bo ja o, aż takim ukłonie w stronę poprawy komfortu nie słyszałem wiarygodnej/potwierdzonej informacji? |
Cytat:
Wujek który karnet na A ma od początków telefoniki, przez 10 lat miał praktycznie tych samych sąsiadów obok, czy przed sobą... Założe się, że bardzo podobnie będzie to wyglądać na nowy stadionie... |
Cytat:
P.S. Czy na głownej stronie Wisły tylko mnie się tak wolno ładują te zdjęcia z nowej galerii? |
Cytat:
|
crazykaro mi tez tak wolno. ja daje na miniatury, otwieram z 10 naraz i sobie ogladam a reszta sie laduje ;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl