Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

bridgeburner 14.03.2016 11:24

Postaw w końcu przeciwko Wiśle i podeprzyj to remisem
Bo inaczej to nigdy nie wygramy ;)

Giuly 14.03.2016 11:57

Na totolotku Wisła z handi (-1,5) za 6.3. W tym sezonie jak wygrywamy to zawsze 2 bramkami albo więcej, więc żal było nie puścić :)

Rustin 14.03.2016 12:50

Dobra Panowie, przekonaliście mnie. Leci na totolotku handi -1.5. In Dariusz W. we trust.

wiesniak842 14.03.2016 17:06

Nieciecza - Wisła obie szczelo 1,8

za drobne - Wisła pierwsza strzeli i Nieciecza wygra 10

Kamson 14.03.2016 17:55

Uryga poza kadrą = jest nadzieja

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...ecbd6f12e252f2

Levis88 14.03.2016 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Giuly (Post 1434374)
Na totolotku Wisła z handi (-1,5) za 6.3. W tym sezonie jak wygrywamy to zawsze 2 bramkami albo więcej, więc żal było nie puścić :)

Dzięki stary:)

WISŁAZWE 14.03.2016 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1434359)
Trudno nie wykorzystać takiej sytuacji, kiedy na ławce jest ON!

http://oi65.tinypic.com/xavzav.jpg


No i to lubię! :D

tommiyacht 15.03.2016 05:43

Dzieki miszczu, postawiłem tak samo :)

Levis88 15.03.2016 11:01

Na dzisiejszą LM macie jakieś typy?

Rustin 15.03.2016 11:57

Jeśli chodzi o LM, to myślę, że Atletico wymęczy awans (gram under 2.5 po kursie 1.75) i trzymam się z daleka od City. Szukam póki co czegoś "do pary" na kupon. Może Brighton ze słabym na wyjazdach Reading?

Levis88 15.03.2016 12:21

Ja właśnie myślę o handi -1.0 na city za 2.2...

JAN ZEMBRZYCKI 16.04.2016 13:23

L.Vibe(Brentford) strzeli@ 2.87

[email protected] - Stuttgart

Bayer - Frankfurt@ 7.00

PSG - Caen [email protected]

Caen/PSG@21

[email protected]
Gillingham - Port Vale
Wimbledon - Crawley
Harrogate - Boston

Na dziś:

Freiburg - Duisburg [email protected]
1P:Freiburg - Duisburg [email protected]
Duisburg/Freiburg @26

28.04.2016

Szachtar - Sevilla - Szachtar strzeli pow. 1.5g@ 2.20

29.04.2016

Górnik - Śląsk [email protected]

30.04.2016

Termalica - Łęczna [email protected]

Noriwch/Arsenal@21

10.05.2016

Łęczna - Podbeskidzie [email protected]

Górnik - Korona [email protected]

14.05.2016

Leverkusen - Ingolstadt 2@ 5.30

Malmo - Gefle [email protected]

Korona - Jagiellonia [email protected]

Śląsk - Górnik [email protected]

Hoffenheim -Schalke [email protected]

Wisla Plock - Vive Kielce X@11

2/1
Hannover/Bayern
Koln/BVB
Gefle/Malmo
Ingolstadt/Leverkusen


Kamson 31.05.2016 09:49

http://oi68.tinypic.com/2nuloiq.jpg

Wiara czyni cuda :D

WISŁAZWE 12.06.2016 16:15

Radziłbym wam nie grać dziś tego:

Polska over 1,5
2,10

brylant17 17.06.2016 16:11

I kolega wdupił 95 tys zł.....

wiesniak842 22.08.2016 05:44

Dawno nas tu nie było. Czego dzisiaj nie grać?
Korona - Wisła obie szczelo 1,66

JAN ZEMBRZYCKI 10.02.2017 14:28

Lech - Termalica@6.5

Arouca/Benfica@21

szprotson 10.02.2017 14:53

JANIE

rożne? czy co to jest

ok wszystko wiem. Termalica wygra w 1 zdarzeniu a w drugiem arouca do polowy potem benfika.
Kurs na Cupiała...
Janek, ty wez juz moze daj sobie spokoj z typowaniem...

WISŁAZWE 18.02.2017 12:13

Dostałem cynk, że dzisiejszy mecz Śląsk-Wisła ustawiony.
Śląsk- Wisła 2

Ale radziłbym nie grać tego.
Za niski kurs.

JAN ZEMBRZYCKI 22.02.2017 11:54

dnb Valencia - Real[B]@5

dnb Schalke - PAOK@5 zwrot

25.02
Everton - Sunderland [email protected]
i dnb:[email protected]





4.03

O2.5 gola @5.00
Liverpool - Arsenal
Harrogate - Fylde

Bristol - Burton

O2.5 gola @3.52
BVB - Leverkusen
YYB - Thun
Eibar - Madrid


Leicester
Swindon
Exeter
@6.00

Nacional/Porto@23

Dukla/Sparta@19

WISŁAZWE 10.03.2017 12:13

St. Pauli - Union over 2,5
Tours-Orleans X2
Leverkusen- Werder over 2,5/BTS

JAN ZEMBRZYCKI 11.03.2017 13:23

O2.5
Exeter - Accrington
Hull - Swansea
Luton - Stevenage
@6.82

btts
Bournemouth - WHU
Brentford - Huddersfield
Gillingham - Scunthorpe
@4.44

1POŁ: Everton - WBA@6.1

Zwitter 25.03.2017 16:12

Gdzie jest najlepsza oferta z legalnych buków działających u nas? Bo najlepszy bukmacher bet365 się zwija niestety z naszego kraju.

Markfire20 25.03.2017 17:00

LVBet - czemu? Bo to nasz sponsor ;)

Zwitter 25.03.2017 17:33

To właśnie nie będe ogrywał naszego sponsora :) Myślałem o fortunie :)

JAN ZEMBRZYCKI 15.04.2017 14:09

strzeli gola
Burnley
Gijon


Jagiellonia 1
Chrobry 1
MKS Trzebinia x2

na dziś:

strzeli gola
Darmstadt
Vaduz


O2.5gola
WHU - Everton
Peterborough - Bristol.R
Stevenage - Mansfield


Mainz/Bayern ...


29.04

strzeli gola
Ingolstadt
Burnley

Dukla Praga/Pilzn

Kamil_mchw 09.06.2017 23:44

Hej,
szukam jakiegoś mniej znanego, ale sprawdzonego buka. Chciałbym zagrać jutrzejsze mecze. Chodzi mi przede wszystkim o jakiś bonus możliwy do "rozliczenia" - czyli żebym nie musiał później 20 razy obrócić bonusem z kursem 3.0 . Mam już konta na najpopularniejszych bukach typu bwin, bah, LV, expekt, STS, betclick it.
Chodzi mi również żeby później nie okazało się że nie mogę wypłacić ewentualnej wygranej przez ustawę anty hazardową.
Polecicie coś?

JAN ZEMBRZYCKI 18.08.2017 10:23

Bayern - Bayer X 6.6

wiesniak842 01.09.2017 12:43

W sumie juz Wrzesien.
Dania - Polska obie strzela 1,75
Czechy - Niemcy over2,5 1,8

wiesniak842 03.09.2017 19:16

Węgry - Portugalia 2 1,5
Łotwa - Szwajcaria 2 1,3
ako:1,95

wiesniak842 04.09.2017 04:36

Polska - Kazachstan over2,5 1,36
Azerbejdżan - San Marino Azerbejdżan wygra do zera 1,25 :lol:
ako:1,7

Czarnogóra - Rumunia obie strzelą 2,0

wściekłe pięści węża 04.09.2017 19:32

Ja bym dziś spróbował Słowację po kursie 9.4. ;)

wiesniak842 05.09.2017 04:58

Irlandia - Serbia ov.1,5 kartek Irlandii 1,52
Mołdawia - Walia 2 1,33

ako: 2,02

wiesniak842 06.09.2017 13:46

Na dzisiaj i jutro nic za bardzo nie ma więc piątek.

Hamburger - Lipsk, HSV strzeli 1,5
Zagłębie Lubin - Wisła Płock azjan over1,5 1,325
ako: 1,98

wiesniak842 11.09.2017 14:07

Jedziem!!!

WHU - Huddersfield over 10,5 rzutow roznych
kurs: 2

Chelsea - Karabach (ah-1,5) 1 1,325
Roma - Atletico x2 1,4
ako: 1,855

Bayern 1, Chelsea 1, MU 1 ako:1,43

Levis88 11.09.2017 18:44

Serio grasz ako 1,43?

wiesniak842 11.09.2017 18:56

Serio. Zreszta nie widze w tym nic dziwnego.

Levis88 11.09.2017 19:14

Dla mnie 3 mecze na 1,43 minus podatek... a zresztą

wiesniak842 11.09.2017 19:27

No tak zapomnialem, ze legalnie w Polsce to za bardzo sie nie oplaca, faktycznie. Ile to by wyszlo zalozmy za 1000 zl po 1,43 - podatek?:D 258 zlotych, jeszcze bez tragedii w sumie:D

Levis88 11.09.2017 19:40

No widzisz 3 mecze na ~25% zysk? nie zaryzykuje.
Z reguły nie dzielę się typami ale żeby nie rozmywać to dużo lepiej wygląda para Barca:Juve - obie strzelą albo zakład bez remisu :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl