![]() |
warszawka out , kolejny weekend będzie udany:D
|
https://twitter.com/BoniekZibi/statu...88821065236481 arrivederci Legia.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! :D:D:D
|
http://www.przegladsportowy.pl/m/Rep...7985637482.jpg
Chłopaki na zdjęciu powyżej zwykle tacy radośni i dowcipni, pouczający wszystkich na każdym kroku jak to się robi poważną piłkę przesiąkniętą profesjonalizmem - teraz wyglądają jakoś niewyraźnie. Rutinoscorbin może nie pomóc, więc trzeba ich pocieszyć: Nic się nie stało hej Legio nic się nie stało… I jeszcze raz wszyscy razem: Mam tak samo jak ty Ligę Mistrzów w TV… Miejmy nadzieję, że to zakończy skomlenia Panów z Warszawy a ten watek stanie się polem do dyskusji o tym jak to Legia zagra z Aktobe a Ruch z Metalistem:) „Najbardziej” mi żal Stanowskiego on chyba naprawdę wierzył, że odwołanie coś zmieni…Trudny długi weekend przed nim… Znowu po pompowaniu balonika Krzysio jak i jego legijna brać będzie musiała wciskać dopiero co wyciągnięty korek do butelki z szampana… |
to jest przykład jak mendia liżą dupe warszawce, PS podał oficjalne info , za chwilę zdjął, pozostałe "wiodące" łże portale nie pisały ani słowa chociaż od 14.00 wszyscy już wiedzą, dopiero jak koralik napisał na tt , to łaskawcy potwierdzają na portalach , gdzie my żyjemy, mając news czekają na zgodę obleśnod...?
|
OT/
Podobają mie sie prawnicy walczący o miliony z CL. Swojskie chłopaki. Któryś raz już widze prawnika z plecakiem - nowa moda czy jest to obecnie standard? http://ocdn.eu/images/pulscms/ZTY7MD...9d6d600bc0.jpg |
najlepsze kawałki są na stronce klubu z warszawy, króluje fuck uefa, a jeszcze wczoraj tak wierzyli, tacy byli grzeczni, ułożeni, nie załapali że dwóch prezesików gra na czas żeby się chociaż trochę wybielić, czytałem jak pisali zachwyceni "mamy wspaniały zarząd" itd, gówno nie wspaniały , dotarło do was? tych dwóch swoim zarządzaniem do tego doprowadziło, nie Celtic, nie Uefa, zrozumieliście już?, czy dalej będziecie fakować Celtic czy Uefa?
|
A JEDNAK OKAZALO SIE ZE W TYM ROKU ( tak jak i w poprzednim ) LIGA MISTRZOW JEST JAK MEDIA MARKT ........ https://www.youtube.com/watch?v=yWCIlRsxcIk
|
No i super. Yes yes yes UEFA.
Legła nie nie ugrała, odwołanie wywalone do kosza. Teraz jeszcze życzymy im żeby nie przeszli Kazachów lub Azerów. Nawet nie wiem z kim mają grać bo nikt o tym nawet nie pisał i życzymy dziur budżetowej na poziomie 15 milionów złotych. 3-4 bańki euro powinny ich mocno zastopować. Sprzedaż Żyro, Koseckiego, odejście Radovica i za rok są średniakiem w polskiej lidze. OBY panowie, OBY trzymamy kciuki. |
Balem sie ze wybeczą awans, dzieki za poprawe nastroju w to popoludnie L.
|
Cytat:
|
ok, ale już nie tutaj please
|
UEFA rozumiem, ale dlaczego Celtic, czym zawinił ?
|
Logika garbatych - za wszystko winna Wisła ...
|
A Legiunia o 18 ma konfe...
Czy to się kiedyś skończy... Blazeniada w ich wykonaniu przebija wszystko... |
https://www.facebook.com/uefacom?fref=ts honorowi i rycerscy... Fair play i szacunek w wykonaniu zaślepionych nienawiścią fanów Legii.
Wracając do tematu; możecie już wstać z kolan, otrzeć buzie i skupić na meczach z Kazachami. Przypominam, że Bereszyński w dalszym ciągu ma dwa mecze zawieszenia. Żeby w razie czego nie okazało się, że znowu trzeba będzie odstawiać jakąś szopkę i pisać listy po całym świecie. Niejaki Żyro coś tam mamrotał o finale LE, więc postarajcie się nie dać dupy już w eliminacjach. |
Cytat:
|
Artykuł na stronie pana Stanowskiego widzieliście?
Legia uwalona. Duch sportu brutalnie zgwałcony. . . . Ja pierdzielę, to się do psychiatryka nadaje :shock: |
Cytat:
I najlepszy tekst tego roku..."Duch sportu" -cokolwiek kur... to jest... |
Cytat:
|
Futbol przegrał z regulaminem UEFA tak mozna powiedziec. Za błedy trzeba placic, tyle
|
warszawka frajerzy dekady pod przewodem superfrajera. bezcenne
|
Cytat:
|
Konferencja Legiunii szopka....
|
Cały ten legijny kabaret jest żałosny i im dłużej trwa, tym bardziej kompromituje klub oraz jego kibiców-płaczków-hipokrytów.
Legia frajersko doprowadziła do całej tej sytuacji, ale ostatecznie klub powinien zachować się z honorem i oczywiście skorzystać z prawa do odwołania się, wykorzystać prawne możliwe opcje do odwrócenia decyzji UEFA, ale bez całej tej płaczliwej medialnej otoczki, jaką nas wszystkich katują i bez tego żałosnego, po prostu karygodnego jęczenia. Na początku cała sytuacja mnie bawiła (tyle było ględzenia o profesjonalizmie ekipy Leśnego, a tu taka mega-wpadka), ale już od dłuższego czasu czuję mocne zażenowanie i wku*wienie. Cholera, niechże już skończą ten żałosny cyrk, niech się już nie kompromitują. |
Cytat:
Gdyby do tego dodać jeszcze to świętokrówstwo w postaci transmisji w TVP wyłącznie dwumeczu Legii (bo przecież Ruch to niemiecki klub?) to można odnieść wrażenie, iż w Warszawie po prostu powinni jeszcze opuścić flagi do połowy i ogłosić żałobę narodową. Dobrze, że są jeszcze w tym potoku debili tacy ludzie jak Laskowski i Kołodziejczyk, którzy z rozsądkiem się wypowiadają, obwiniając wyłącznie Legię za frajerstwo i nieudolność. |
Impreza tak naprawdę zaczyna się w Lozannie. Szanse na zmianę decyzji w II instancji przez UEFA był marne, ale teraz możemy mieć zaskoczkę na pohybel hejterów ;)
Przypominam, że Sion wygrał w CAS w Lozannie. |
Cytat:
Jaja. Nie umiecie ani wygrywać ani przegrywać i pretensje o to macie do wszystkich wokół, tylko nie do siebie. Wygrajcie, wrócimy do dyskusji. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl