Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

FraMat 22.03.2010 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 874720)
Po tym, jak informacje Maci0sa dotyczące zatrudnienia Kasperczaka sprawdziły się, nie skreślałbym tak szybko jego słów :)

ja też nie, ale od przypadkowo podsłyszanych wiadomości (tak tlumaczy swoją wiedzę Maci0s) do wglądu w strategiczne i długofalowe plany, droga daleka.

Chociaż.... skoro nie mamy długofalowej strategii rozwoju klubu... to kto wie?

SpoXsteR 22.03.2010 22:14

Paweł Brożek na D, Frankowski na E, Żurawski na A/B a Kosowski na C , może tak?

nie osłabiaj mnie..

z tej listy to tylko Henryka Reyman i Mieczysław Gracz się nadają. Kmiecik.. hmm
to musi być legenda..która całe swoje życie podporządkowała Wiśle.. a ty jakichś Brożków, Frankowskich i Żurawskich wpisujesz.. owszem, są zasłuzonymi graczami dla Wisły, ale nie są i nigdy nie będą legendami.. gole to nie wszystko..

Reyman to by się w grobie przewracał widząc nazwe jednej z trybun oznaczoną "Kamilem Kosowskim.." któremu nie starczało na pampersy grając w Wiśle.. tak się zachowuje legenda? osoba której zależy na Wiśle? która ją kocha? nie, więc nie róbmy z niego i reszty wielkich postaci Wisły.. przysłowiowy najemnik, gdzie kasa tam i ja,nic więcej
"Frankowskiego..." który jako KAPITAN Wisły odszedł od ukochanej Wisły Reymana po porażce z Pao..

dj_ibutti 22.03.2010 22:16

Ale ten sam Maci0s widział drugiego napastnika z Czerwcem na lotnisku. Mało tego, murzyna widział. Także proponuję ostrożnie.

PiotrG 22.03.2010 22:17

A może zamiast kombinować z nazwami to spróbować sprzedać nazwy 3 trybun, a jedną zostawić pod trybunę Reymana? Nazwa byłaby w sumie tylko na biletach i podawana w mediach, a kasa do klubu by spływała.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 874737)
Ale ten sam Maci0s widział drugiego napastnika z Czerwcem na lotnisku. Mało tego, murzyna widział. Także proponuję ostrożnie.

Nikt raczej nie uwierzy, dopóki nie zobaczy oficjalnego potwierdzenia.

Plastman 22.03.2010 23:22

Z ostatniej chwili! Zakontraktowano ekipę, która zobowiązała się ukończyć budowę stadionu na lipiec, nawet bez dodatkowych środków finansowych!!!

http://images42.fotosik.pl/187/40972732df89fb25med.jpg

Ale, żeby nie było, że powinienem tę grafikę umieścić w temacie „śmieszne zdjęcia” ! Wyjaśniam, że można ją interpretowac jako ALEGORIĘ BUDOWY STADIONU WISŁY. A kogo symbolizują postaci Pata i Mata? Myślę, że odpowiedź na to pytanie jest dość prosta...

maci0s 22.03.2010 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 874737)
Ale ten sam Maci0s widział drugiego napastnika z Czerwcem na lotnisku. Mało tego, murzyna widział. Także proponuję ostrożnie.


Po pierwsze nie na lotnisku tylko w klubie...
Po drugie jako pierwszy napisał o pierwszym nowym napastniku Hristovie
Po trzecie jako pierwszy jakieś kilka godzin przed gazetami i portalami podał info o rozmowach z drugim napastnikiem...
Po czwarte przeczytajcie co napisałem...
Trwają rozmowy! Polimex chce, ale nie wiem czy podpisze bo to dopiero sie stanie w przyszłości...
Ja tylko Was informuje o zainteresowaniu stadionem Polimeksu podając to info za dosyć wysoko postawionym gościem z branży budowlanej...

Ps. Nie pytajcie mnie o skautów, prezesow, sprzątaczki... bo to juz nawet nie jest śmieszne...

massoud 23.03.2010 00:12

http://i41.tinypic.com/2yys31y.jpg

Trybuna od ul. Reymana MUSI się nazywac TRYBUNĄ REYMANA.

A pawilon, z uwagi na wielkoduszność prezydenta możemy nazwać OKRĄGLAKIEM MAJCHROWSKIEGO :]

Kamil 23.03.2010 00:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 874789)

Trybuna od ul. Reymana MUSI się nazywac TRYBUNĄ REYMANA.

A pawilon, z uwagi na wielkoduszność prezydenta możemy nazwać OKRĄGLAKIEM MAJCHROWSKIEGO :]

ale po co? stadion juz sie nazywa imienia Reymana, i to jest najlepsze wyroznienie go

Zbyychu 23.03.2010 01:50

poza tym, jak zauważyłeś, zaraz obok jest ulica Reymana, o pomniku Reymana nie wspomnę. Dokładanie do tego jeszcze trybuny Reymana, jakkolwiek wielki i wspaniały był to człowiek, byłoby przesadą.

cholera, jakoś przeszła obok mnie wiadomość, że po przebudowie D3 będzie się zwało H3, a D3 w ogóle nie będzie ;)

dj_ibutti 23.03.2010 02:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maci0s (Post 874772)
Po pierwsze nie na lotnisku tylko w klubie...

Nie chcę mi się szukać, ale napisałeś że Czerwiec odebrał Murzyna z lotniska i że to musi być Makinwa.
Cytat:

Po drugie jako pierwszy napisał o pierwszym nowym napastniku Hristovie
I ślepej kurze się ziarno trafi.Skuteczność Białoński ma podobną.
Cytat:

Po trzecie jako pierwszy jakieś kilka godzin przed gazetami i portalami podał info o rozmowach z drugim napastnikiem...
Jakoś nie widać rezultatów? Zapewniałeś że będzie drugi napastnik...
Cytat:

Po czwarte przeczytajcie co napisałem...
Trwają rozmowy! Polimex chce, ale nie wiem czy podpisze bo to dopiero sie stanie w przyszłości...
Nie mam powodu żeby Ci wierzyć. Też mogę napisać,np. że Comarch chce być operatorem stadionu, ale toczą się rozmowy dopiero.
Cytat:

Ja tylko Was informuje o zainteresowaniu stadionem Polimeksu podając to info za dosyć wysoko postawionym gościem z branży budowlanej...
Co to znaczy dosyć wysoko postawiony gość z branży budowlanej? :rotfl: Co architekt miejski? Minister Infrastruktury? Co Ty w sobie masz, że każdy tak Ci o wszystkim mówi. Podchodzisz do prezesa Polimexu, jako szary kibic z ulicy, a ten: "Wie Pan, chcemy być operatorem stadionu. Dajemy nawet 65 mln zł, ale miasto jeszcze nam nie odpowiedziało. Może zechciałby Pan opisać to na forum? Tak?

Arapaho 23.03.2010 09:25

dj_ibutti - pomyśl trochę, maci0s nie odpowiada za transfery i negocjacje- podal infa o Hristovie i Kasperczaku kiedy nikomu przez myśl nie przeszło ze moga przyjść.Dał info o rozmowach z drugim napastnikiem i to sie potwierdziło.Co Ty myślisz że tu Cupiał sie wpisuje żebyś miał jeszcze info o szczegółach negocjacji?Jak ci nie pasuje nie komentuj szkoda Twoich spalonych kalorii przy klepaniu w klawisze
Widze że ci bardziej pasuje forum na którym tylko są tylko tematy i posty w stylu " wg.mnie Cupiał powinien kupić, ja bym ustawił zespół tak czy siak, tego powinni wyrzucic a ten jest zajebisty etc.czyli rozmowy na poziomie przedszkola nie mające nic wspólnego z rzeczywistością

Travaux 23.03.2010 09:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filip74 (Post 874569)

Chłopie kibicem Wisły nie jesteś , do tego pokazujesz jaki masz do niej szacunek i to na jej forum.
Nie ma to jak pouczać innych.
Pilnuj lepiej swojego klubu żeby był dobrze zarządzany.

Chłopie kibicem Wisły to jestem od urodzenia, martwię się o nią i chciałbym dla niej jak najlepiej dlatego poruszam ten temat. Za to jak Ty nie widzisz tych problemów lub nie obchodzą Cię albo nie chcesz o nich mówić to chyba Ty nie jesteś kibicem Wisły.

maci0s 23.03.2010 09:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 874812)
Nie chcę mi się szukać, ale napisałeś że Czerwiec odebrał Murzyna z lotniska i że to musi być Makinwa.

I ślepej kurze się ziarno trafi.Skuteczność Białoński ma podobną.

Jakoś nie widać rezultatów? Zapewniałeś że będzie drugi napastnik...

Nie mam powodu żeby Ci wierzyć. Też mogę napisać,np. że Comarch chce być operatorem stadionu, ale toczą się rozmowy dopiero.

Co to znaczy dosyć wysoko postawiony gość z branży budowlanej? :rotfl: Co architekt miejski? Minister Infrastruktury? Co Ty w sobie masz, że każdy tak Ci o wszystkim mówi. Podchodzisz do prezesa Polimexu, jako szary kibic z ulicy, a ten: "Wie Pan, chcemy być operatorem stadionu. Dajemy nawet 65 mln zł, ale miasto jeszcze nam nie odpowiedziało. Może zechciałby Pan opisać to na forum? Tak?

ad 1. Proponuje poszukać, bo nigdy nie mówiłem o lotnisku tylko o parkingu klubowym na którym sie pojawił z Czerwcem... ( Pewnie statkiem przypłynął z Afryki - to tak a propos lotniska)

ad 2. Tobie się jakoś nie trafia...

ad 3. Nie odpowiadam za negocjacje!! Nie wiem do chol...y o co tam poszlo... Ale negocjacje były faktem i nawet Skorża temu nie zaprzeczał
ad 4. A pisz nawet ze ITI nas odkupi... Naprawde nie zależy mi na Twoim zaufaniu... Ale nie neguj wszystkiego

ad 5. Mam Ci podac imie i nazwisko? Moze pesel?
Gośc jest przedstawicielem firmy , która robiła u nas na stadionie uszczelnienia, co jakiś czas mają spotkania z wykonawcą, szkolenia itd... Nie musze Ci chyba mówić, ze w ten sposob bardzo łatwo sie jest dowiedzieć co się dzieje w Polsce...
Mówił jeszcze np o autostradzie A4..., o centrum kongresowym na Rondzie Grunwaldzkim ale to juz inny temat

FajQ 23.03.2010 09:48

Myślę ,że nazwy poszczególnych trybun to najmniejszy problem w tym momencie.
Tak nawiasem mówiąc jest ktoś w stanie zrobić coś takiego jak na Legii ?
http://www.youtube.com/watch?v=6KtP8kfi63M&feature=sub
Z chęcią bym zobaczył nasze cudeńko z takiej perspektywy:)

dynek.pl 23.03.2010 10:13

Co to jest to co zwisa na srodku C z dachu ? Czy to pozostalosc jakiegos rusztowania czy tam ma byc jakas tablica swietlna na przyklad ?

SpoXsteR 23.03.2010 10:19

jeśli o to chodzi http://i40.tinypic.com/m8px1u.jpg
to się dopiero co obudziłeś?
to wisi od paru tygodni.. telebim

radekogi 23.03.2010 11:08

edit: info znalazłem na innym forum, nie przeglądająć poprzedniej strony tego tematu stąd mój błąd, gdyż nie było tam tego obrazka. :))
post do usunięcia

FraMat 23.03.2010 11:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radekogi (Post 874854)
"Z ostatniej chwili!
Zakontraktowano ekipę, która zobowiązała się ukończyć budowę stadionu na lipiec, nawet bez dodatkowych środków finansowych!!!"

Czy ktoś znalazł potwierdzenie tej informacji w jakimś artykule??

Chodzi Ci o post Plastmana Wczoraj z 23:22?
Odpowiedź masz na obrazku
:shock:

it 23.03.2010 12:21

W dodatku FraMat jest krewnym jednego ze współwłaścicieli tej ekipy - niejakiego Mata...

gigant 23.03.2010 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 874812)
Co to znaczy dosyć wysoko postawiony gość z branży budowlanej?

Jak wysoko postawiony i z branży budowlanej, to jak nic operator żurawia.

filip74 23.03.2010 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Travaux (Post 874827)
Chłopie kibicem Wisły to jestem od urodzenia, martwię się o nią i chciałbym dla niej jak najlepiej dlatego poruszam ten temat. Za to jak Ty nie widzisz tych problemów lub nie obchodzą Cię albo nie chcesz o nich mówić to chyba Ty nie jesteś kibicem Wisły.

Jak jesteś kibicem Wisły od urodzenia to ją szanuj .
W drugim Twoim poście na forum który ma dwa krótkie zdania dwa razy napisałeś Wisła z małej litery , a zapewniam na całym forum nie znajdziesz trzeciego takiego przykładu.

filip74 23.03.2010 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 874830)
Myślę ,że nazwy poszczególnych trybun to najmniejszy problem w tym momencie.
Tak nawiasem mówiąc jest ktoś w stanie zrobić coś takiego jak na Legii ?
http://www.youtube.com/watch?v=6KtP8kfi63M&feature=sub
Z chęcią bym zobaczył nasze cudeńko z takiej perspektywy:)

Jakiś czas temu już ktoś coś takiego u nas zrobił.
Nie mogę tego filmu znaleźć, ale pamiętam że model latający startował czy też lądował z parku Jordana.

Grzadq 23.03.2010 16:39

Cytat:

W drugim Twoim poście na forum który ma dwa krótkie zdania dwa razy napisałeś Wisła z małej litery , a zapewniam na całym forum nie znajdziesz trzeciego takiego przykładu.


Nie żebym się czepiał, ale nie uważam tego za objaw _nie_bycia kibicem Wisły tylko raczej niechlujstwa. I każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, travaux również. Moim zdaniem porusza on ważną kwestię, gdyż wielu rodziców w trosce o uszy swoich dzieci po prostu nie zabierało ich na stadion. Bo jeśli nie trybuny to komentarze kolegów z rzędu wyżej i dziecko słucha czegoś takiego, a chyba żaden rodzic by sobie tego nie życzył. Teraz miejsce na stadionie będzie dla każdego, a wśród dzieci zabieranych na mecze mam nadzieję wyrośnie nowe pokolenie ABG.

filip74 23.03.2010 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 874960)
Nie żebym się czepiał, ale nie uważam tego za objaw _nie_bycia kibicem Wisły tylko raczej niechlujstwa. I każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, travaux również. Moim zdaniem porusza on ważną kwestię, gdyż wielu rodziców w trosce o uszy swoich dzieci po prostu nie zabierało ich na stadion. Bo jeśli nie trybuny to komentarze kolegów z rzędu wyżej i dziecko słucha czegoś takiego, a chyba żaden rodzic by sobie tego nie życzył. Teraz miejsce na stadionie będzie dla każdego, a wśród dzieci zabieranych na mecze mam nadzieję wyrośnie nowe pokolenie ABG.
[/color]

Jakoś w tych 3 postach które napisał do tej pory na forum Travaux nie mogę znaleźć tej ważnej kwestii i troski o uszy dzieci zabieranych na stadion.
Nikomu nie zabraniam wyrażać swojego zdania , ale niech robi to jak należy tym bardziej że może poprawić swój błąd a tego nie robi.

iiYama 23.03.2010 17:12

Offtop...

Fortuna Artur show: http://www.skyscrapercity.com/showpo...postcount=2395

Riposta: http://www.skyscrapercity.com/showpo...postcount=2406

:lol:

Proud 23.03.2010 17:37

Ten koleś ma ładnie nasrane w głowie. Jak czytam czasami wątek to mnie krew zalewa. Budują im typowy, nisko zadaszony kurnik, a ten wychwala ten stadionik w każdej wypowiedzi. A tego jego nawiązania do historii, Wawelu, Błoni itp mogą świadczyć o poważnych problemach z głową.

gigant 23.03.2010 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 874978)
Ten koleś ma ładnie nasrane w głowie. Jak czytam czasami wątek to mnie krew zalewa. Budują im typowy, nisko zadaszony kurnik, a ten wychwala ten stadionik w każdej wypowiedzi. A tego jego nawiązania do historii, Wawelu, Błoni itp mogą świadczyć o poważnych problemach z głową.

Dlatego koleś jest obiektem drwin na większości for o budowanych stadionach. Pozostaje się cieszyć ze duzo sie udziela bo jest utożsamiany z parchami i robi im niezłą siarę.

orzeu 23.03.2010 18:27

Tam jest sporo schizowcow. Kiedys czytalem ze stadion Cracovii bedzie stal na przecieciu linii miedzy Kopcem Kosciuszki, Rynkiem i Wawelem (nie wiem jak mu to wyszlo :lol: ) i w zwiazku z tym.... czakram wawelski bedzie wspoldzialal z (pisze z pamieci) tajemnica kopca i magia Rynku w zwiazku z tym bedzie to najlepiej naladowane energetyczne miejsce w Polsce. Brakuje mi ikonki zeby wyrazic to co pomyslalem czytajac to...

Co do fortuny, czasem mam wrazenie ze to wislak przebrany w chałat i robiacy im siare pod przykrywka "historyka/budowlanca".

Jazon 23.03.2010 21:19

Miałem z nimi parę razy nie-przyjemność dyskutować na forum SSC. Wariat.

Pablo84 23.03.2010 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 874978)
Ten koleś ma ładnie nasrane w głowie. Jak czytam czasami wątek to mnie krew zalewa. Budują im typowy, nisko zadaszony kurnik, a ten wychwala ten stadionik w każdej wypowiedzi. A tego jego nawiązania do historii, Wawelu, Błoni itp mogą świadczyć o poważnych problemach z głową.

Propaganda sukcesu i demagogia. :lol: . Widać bardzo w to wierzy...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl