Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

wooojo 30.06.2010 12:43

Dramat to są jakieś jaja, przeczytałem ten artykuł o tym asfalcie ale do jakoś nie może to do mnie dojść, czy to się dzieje naprawdę ? brak słów do określenia tej bezgranicznej głupoty i braku choćby najmniejszego profesjonalizmu.

SpoXsteR 30.06.2010 12:44

to nie jest tak ze SKWK powie i tak bedzie.. Majchrowski sie uparl i nic nie zmieni.. a SKWK caly czas nadzoruje budowe (tzn probuje bo duzo do powiedzenia w wielu kwestiach nie maja).. robi co moze.. juz nawet zapropnowali ze miedzy kibicami zrobi sie zbiorke i kupi specjalny material do zakrycia wystajacych wentylacji.. wystarczy zagladac na strone SKWK

skoro Majchrowski olewa wladze klubu.. to tym bardziej nie bedzie sie ze wszystkim zgadzal z SKWK

PRZYPOMINAM ===> http://www.youtube.com/watch?v=j-asrNdZbdw

wiec czego Wy oczekujecie... mam nadzieje ze WSZYSCY!! WSZYSCY KIBICE WISLY OBECNI NA STADIONIE PODCZAS OTWARCIA (JESLI TO NASTAPI) WYGWIZDA TEGO CHLOPA !! (zeby nie przycmilo kogos ze "oo jak fajnie, stadion mamy", i kij tam z nim, bylo minelo! - NIE MINELO I NIE MINIE!!) a nawet nie przy otwarciu, podczas KAZDEJ jego obecnosci na stadionie Wisly, to jest intruz!! nieproszony gosc!!!! zadnej taryfy ulgowej i niech nie wazy sie zasiadac w jakichs skyboxach itp..TRANSPARENTY, OKRZYKI, GWIZDY!! nie mozemy zapomniec tego co nam zrobil i co powiedzial!

ewcia 30.06.2010 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 923969)
Tak jak dużo osób narzeka na SKWK,to tak w tym momencie chyba wszyscy liczymy ze razem z TWSD storpeduja ten pomysł,bo to jest po prostu kpina jak skur....Jak nie to trzeba sie skrzyknac jak bedzie wiadomo kiedy zaczynaja to wylewac i to zablokowac...

Na zebraniu SKWK była o tym mowa, niebawem pewnie napiszemy jakie są efekty naszych działań.
Skrzyknąć się możesz, ale na budowę postronne osoby wejść nie mogą.

Wrona 30.06.2010 12:51

Panie Darku O.!
Pomocy! Tu już nie ma czasu na interpelacje! Wjadą z walcami i będzie po sprawie! Błagam niech Pan coś wymyśli! Zablokować wjazd na stadion, wysypać asfalt z ciężarówek, poprzebijać opony w walcu czy nie wiem co...
NIE MOŻNA DO TEGO DOPUŚCIĆ!!!

Oxydrene 30.06.2010 12:56

SpoXsteR co tegwizdy dadzą? za ich pomocą zasiejemy trawe? Ten dureń ciśnie z nas beke porównując swój kurnik na kałuży do naszego dzieła autorstwa jego koleżki, wraz z całą bandą rządzącą naszym miastem. To jest moment krytyczny bo po dzisiejszym włączeniu newsa dot. tego zajebistego projektu ogarneło mnie w****ienie i niemoc zarazem. CHyba już lepiej będzie jeśli zagramy na Hutniku a wykonawca zrobi to jak należy.

Albo jesteśmy Wisła i każdy razem sie trzymamy i coś z tym robimy albo będą oczy boleć jak sie bedzie patrzeć z góry na takie gówno i co drugi nie ogarnięty w temacie bedzie narzekał na innych a sam nic nie zrobił..

DrunkenBear 30.06.2010 12:57

Może jeszcze ten asfalt na zielono olejną pomalują? :D

Matko Boska co za matoły zajmują się projektowaniem tego stadionu :/ Ten asfalt, to chyba będzie unikat na skalę światową.

Ofsajd 30.06.2010 12:57

ej może to będzie po prostu taki mini tor F1? będą sobie jeździć w kółko... a na pitstop będą zjeżdżać przez okrąglaka...

SpoXsteR 30.06.2010 12:58

Mowa o przyszlosci..za rok, dwa czy za 10 lat!! bez wzgledu na to czy dadza trawe czy nie, czy zamontuja telebimy, czy zrobia wiele innych potrzebnych rzeczy.. wyrzadzil nam wielka krzywde, nam wszystkim i takich rzeczy nie mozemy zapominac.. nigdy!!
mamy go przywitac oklaskami przy okazdej okazji albo milczec? bron Boze!!! wtedy to my wyjdziemy na ludzi bez charakteru..!
przypominam ze rozchodzi sie o stadion.. za pol miliarda zlotych.. na nastepne i 30 lat.. to jedna z najwazniejszych jak nie najwazniejsza inwestycja Wisly w historii klubu, i niestety wykonana bardzo zle,!! takze z winy Majchrowskiego!! i nie mozna gosciowi odpuscic!

Cytat:

Stadion Wisły to kula u nogi Majchrowskiego

(...)

Radni domagają się kontroli inwestycji. Wytykają prezydentowi, że zataił przed nimi raport holenderskiej firmy, która sprawdzała budowę stadionu i już rok temu zauważyła liczne nieprawidłowości. Prezydent twierdzi, że niczego nie zataił, ale przyznaje, że były potknięcia. - To nie raport, a biznesplan, robiony w momencie, kiedy stadion nie był jeszcze przystosowany do wymogów UEFA. Wyszczególniono w nim, co trzeba uzupełnić.

(...)
Prezydent Jacek Majchrowski popełnił błąd na samym początku, w ciemno powierzając Obtułowiczowi modernizację stadionu Wisły. Nie zrobił, jak w przypadku Cracovii konkursu architektonicznego, nie wybrał najlepszego projektu. Niewykluczone, że zadziałała magia nazwiska projektanta, byłego architekta Krakowa i jego znajomości w magistracie, a nie kompetencje do projektowania tak skomplikowanych obiektów. Z magistratu płynęły tłumaczenia, że wybranie Obtułowicza bez konkursu był szybszym i tańszym rozwiązaniem.
a to byly nowinki z niespelna roku tematu.. przez ten czas Majchrowski zaliczyl tyle kolejnych wtop, ze nie potrafilbym tego zliczyc na placach obu rak!!

zrobic , byle jak, byle jak najszybciej, kazac Wisle wylozyc 40 mln zl na wykonczenie D, kupic telebimy, notoryczne klamstwa z terminami oddania, teraz asfalt.. pisac mozna i pisac

DrunkenBear 30.06.2010 12:58

Stadion piłkarski połączony z torem cartingowym ;D

willow 30.06.2010 13:02

Jedyne, co możemy zrobić, to nagłośnić sprawę w lokalnych mediach. Tylko jestem ciekaw, która gazeta zgodziłaby się wydrukować artykuł o tym bublu....

A co do Majchrowskiego: Czy Wy na prawdę uważacie, że to jego wina?

LooNatyk 30.06.2010 13:03

slabo jakos to widze, nie umiem sobei tego wyobrazic, serio! ;)

Jak ktos wyzej napisal nie raz, nie dwa zawodnik wybiega, albo wpada za bande, i co wtedy? Takiego stadionu nie dopuscil bym do rozgrywek ze wzgledow bezpieczenstwa.
To jest tak chore.. Chyba, ze czegos nie rozumiem.

A o majchrowskim szkoda nawet pisac.

Duelo 30.06.2010 13:05

Przyjeżdża barca:
- panie trenerze, gdzie sie rozgrzewamy?
- no jak to gdzie, nie widzisz? tam taka asfaltowa droga

porażka...

Hudy 30.06.2010 13:13

w takiej sytuacji klub musi ostro zareagować włącznie z tym, że nie będzie grał na tym obiekcie
takie słowa wystarczą żeby zrobić dużo szumu w mediach a to powi9nno szybko sprawę załatwić

Sylwek1906 30.06.2010 13:15

Może na otwarcie stadionu zróbmy konfrontacje piłki z F1 i zaprosimy Kubice :D żenada co się dzieje z tym stadionem, jak to jest możliwe ze po drugiej stronie wykonawca chce oddać stadion przed terminem a tu jest taki poślizg :/

kot 30.06.2010 13:21

Śmieje się przez łzy, jak czytam najnowsze wieści z budowy i szczerze Wam powiem, że nie dziwię się niczemu. Nie przypilnowaliśmy tej inwestycji do końca. Był zjednoczony zryw Wiślacki na pięć minut a potem rozpoczęła się wojna, ale domowa, swojska Wiślacka, uhonorowana zwycięską bitwą o kolorowe napisy krzesełkowe i okupiona ranami kibicowskimi (brzmi dumnie :-/).

Szkoda, bo Wisła nie zasłużyła na takie traktowanie jej przez kogokolwiek a zwłaszcza przez władze Krakowa a jak widać prezes Basałaj zamiast poukładać sprawy stadionowe, tak jak obiecywał, to raczej dostał ze strony władz Krakowa, swoistego plaskacza albo jest taki miękki, jak jeszcze nikt nie był, gdyż jak nie było umowy Wisły z miastem, tak nadal jej nie ma.

Można także przeczytać o wycofywaniu się Majchrowskiego z budowy hali sportowej, co także nie dziwi, bo wszyscy widzą, że w Wiśle nie ma jedności a kibice znaleźli sobie prywatną wojnę domową i dali sygnał, że znowu każdy może robić z Wisłą co tylko zechce ( od "derbowego" fucka przysłowiowego Pawełka, poprzez psiarskie epitety Majchrowskiego, aż po szarpaninę wewnątrz Wiślacką ).

Potwierdza się niestety moja wizja zemsty Majchrowskiego na Wiśle. Nie przypuszczałem jednak, że posunie się on aż tak daleko. Przewidywałem dawniej telebimy made in China oraz trawę z odzysku, ale takiego upodlenia, jak asfalt zamiast trawy, to nie przewidywałem i myślę, że to jakieś nieporozumienie mimo wszystko, powstałe z rozpędu asfaltowych inwestycji wokół stadionu a nie wewnątrz tego stadionu. I tak jest progres, gdyż Wilczkowi radziłem kupić kalosze i drabiny, aby mógł dostać się na stadion a teraz Basałaj jedynie kobietom musi odradzać szpilki, bo te mogą ugrzęznoć w asfalcie, który ma zalać dosłownie wszystko przy R22. Majchrowski wytłumaczy ten śmierdzący asfalt terminami, gdyż powie, że aby w lipcu rozegrać mecze choć przy jednej trybunie, trzeba było iść po najmniejszej linii oporu tj. najszybszej i najtańszej. A co do terminów budowy, także się pomyliłem, gdyż przewidywałem 3 miesiące wpadki, a wypaliło aż 8 miesięcy, gdyż tyle przypada na Luty 2011.

Obawiam się, że jak tak dalej pozwolimy, to efektem końcowym, będzie zmiana nazwy stadionu przy R22, na stadion miejski im. zemsty pasiastego Majchrowskiego.

mav23 30.06.2010 13:31

Dowiedziałem się przed chwilą że asfalt owszem będzie ale przykryty sztuczną murawą. Wzdłuż trybun musi być utwardzona droga która według przepisów p.poż ma unieść nacisk na oś pojazdu 100KN. No ale to nie jest ważne grunt że będzie to zakryte.
Jutro powinienem mieć dokładne informacje - oczywiście dam znać na forum

Markus 30.06.2010 13:32

Naprawdę nie wiem, w której konkretnie głowce w ZIKiT lęgną sie te jakże "racjonalizatorskie" i twórcze pomysły budowy stadionu. Coraz bardziej chciałbym z imienia i nazwiska poznać tego "geniusza". To niesamowite, co on przez te ostatnie lata zrobił i nadal robi...

Oczekuję zdecydowanej reakcji środowisk Wiślackich na ten kolejny chory absurd.

christof20 30.06.2010 13:32

Asfalt ?? Toż to będzie przecież parodia stadionu albo rekordowo krótki tor F1 !! Niewiem jak wy, ale ja mam wrażenie, że ktoś koniecznie chce coś sknocić na naszym stadionie.

DominoForza 30.06.2010 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez christof20 (Post 924026)
Asfalt ?? Czy my budujemy parodię stadionu czy rekordowo krótki tor F1 ??? Niewiem jak wy, ale ja mam wrażenie, że ktoś koniecznie chce coś sknocić na naszym stadionie.

mogli fose wykopac,ładnie nawiazywaloby to do nazwy klubu i wpuscic rekiny piekne maskotki .
to co odupcaja z tym stadionem to parodia,coraz czesciej mysle ze to wielki przekret ,ktos wzial kase i teraz fuszere odpierdala a na czele tego procederu Jacek M.

Dzimi 30.06.2010 13:49

To już lepiej niech tam zostanie goła ziemia, będzie ładniej wyglądać niż asfalt.

Proponuje zrobić tak jak ekolodzy w dolinie rospudy - wtargnąć na stadion, położyć sie na ziemi i nie dać tym sku***om położyć asfaltu.

dj_ibutti 30.06.2010 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mav23 (Post 924022)
Dowiedziałem się przed chwilą że asfalt owszem będzie ale przykryty sztuczną murawą. Wzdłuż trybun musi być utwardzona droga która według przepisów p.poż ma unieść nacisk na oś pojazdu 100KN. No ale to nie jest ważne grunt że będzie to zakryte.
Jutro powinienem mieć dokładne informacje - oczywiście dam znać na forum

No i o co się plujecie? Jak zwykle. Nikt nic nie wie, coś usłyszał, coś napisał. Na forum zrobili aferę, zjechali wszystkich a potem się okazało że to jednak nieprawda...

Sami 30.06.2010 14:01

Spokojnie, jeśli mav23 mówi prawdę to jest ok, może być.
Mi by się to w głowie nie mieściło.. goły asfalt wokół murawy. To brzmiało zbyt nieprawdopodobnie..

Tymczasem, kolejna rama dachu wędruje w górę ;)

_Vodka 30.06.2010 14:09

Przywyknijmy do panujących w Polce realiów. Jeśli coś jest "państwowe" a wg mnie Miejski stadion takim będzie - to nikt tego nie będzie pilnował propagując ideę "Nie mój cyrk nie moje małpy." Czy wy myślicie, że ktoś koordynujący prace na stadionie się tym przejmuje ? Prawdopodobnie jest szwagem / synem / zoną jakiegoś wysokopostawionego i zarabia na życie pierdząc w stołek.

Druga sprawa to rażące w tym momencie podejście Wisły jako podmiotu mającego korzystać z tego stadionu. Jak można wykazać się tak daleko posuniętą biernością ? Umówmy się, że wiele spraw to nic nie kosztujące pierdoły , które przy odrobinie dobrej woli dałoby się usunąć.

A tak nawiasem:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...8230728128.jpg

Jak można przy wejściu na dużą trybunę zamontować takie drzwi ? !! . Wyobrażacie sobie co się będze działo przy wejściu / wyjściu ? Czemu nie zamontowano tutaj czegoś na wzór tego co spotyka się w garażach ? Jaka będzie tam temperatura w takie dni jak dzisiaj ?

DominoForza 30.06.2010 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 924053)
No i o co się plujecie? Jak zwykle. Nikt nic nie wie, coś usłyszał, coś napisał. Na forum zrobili aferę, zjechali wszystkich a potem się okazało że to jednak nieprawda...

co nie zmiania faktu ze budowa naszego stadionu przypomina czeski film o wplywie ksiezyca na populacje pingwinow

rav 30.06.2010 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mav23 (Post 924022)
Dowiedziałem się przed chwilą że asfalt owszem będzie ale przykryty sztuczną murawą.

Mówisz o projekcie czy o tym co zostało zlecone przez inwestora?
Tego gołego asfaltu od poniedziałku nikt nie zdementował.

Wolę "wywołać aferę" by na końcu okazało się, że wszystko będzie OK niż obudzić się z ręką w nocniku.

farben 30.06.2010 14:36

Stadion Wisły: kolejna kompromitacja

http://www.gazetakrakowska.pl/strona...acja,id,t.html

Piszą o naszym forum :) Ale nie rozumiem dlaczego Wisła nie chce tego komentować. A z tekstu wynika, że nie chce.

1q2 30.06.2010 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 924070)
Mówisz o projekcie czy o tym co zostało zlecone przez inwestora?
Tego gołego asfaltu od poniedziałku nikt nie zdementował.

Wolę "wywołać aferę" by na końcu okazało się, że wszystko będzie OK niż obudzić się z ręką w nocniku.

Jest też pytanie czy ktokolwiek na nowo budowanym stadionie tak robi...zalewa betonem i rozumiem że przykleja sztuczną trawę, bo to trochę wygląda na już szaleńcze ograniczanie kosztów.

Kajtek 30.06.2010 14:49

Plyta stadionu Narodowego Rugby w Gdyni jest cala zalana asfaltem i pokryta sztuczna murawa, tak ze spokojnie, nawet z tym afaltem bedzie ok, oczywiscie jesli bedzie on pokryty sztuczna trawa...a napewno bedzie.

koyoot 30.06.2010 16:54

Za ten asfalt pomiedzy trybunami i boiskiem ktos wpierdal powinien dostac.

Tyle ode mnie, dziekuje za uwage.

Markus 30.06.2010 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 924217)
Za ten asfalt pomiedzy trybunami i boiskiem ktos wpierdal powinien dostac.

Tyle ode mnie, dziekuje za uwage.

Nie nawołujemy na forum nawet tylko "ironicznie" do stosowania przemocy. Zwłaszcza, że niektórzy radni są na to mocno wyczuleni. Postaraj się na przyszłość swoje odczucia, nawet najbardziej uzasadnione, wyrażać w bardziej cywilizowany sposób.

koyoot 30.06.2010 17:51

Markus wiesz dobrze ze to byla ironia, jesli kogokolwiek urazilem przepraszam. W kazdym razie gratuluje pomyslowosci radnym. Niech oni sami ubiora buty pilkarskie najlepiej "wkrety" i zrobia pare przebiezek po asfalcie zobaczymy jak ich stopy i miesnie lydek beda wygladaly po nawet 5 minutach truchtu po takiej nawierzchni.

willow 30.06.2010 17:54

Wpier...ol nie, ale podobnie jak cała reszta, chciałbym poznać, kto z imienia i nazwiska odpowiada za ten skandal na naszym stadionie.

jednego winnego już znamy, to Obtułowicz. Ale jest jeszcze inwestor. Niby inwestorem jest miasto, ale w mieście ktoś realny, żywy za to odpowiada. Jak na mój gust, to dyrektor ZIKIT-tu...

VanBasten 30.06.2010 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filip74 (Post 923856)
A teraz pewnie przerzuciłeś się na Cracovię.

Tak ....teraz chodzę na Cracovię bo oni przecież będą mieli piękny stadion a nie taki parking jak my . Normalnie żal i żenada .Szkoda nawet czasu na odpowiadanie na tak głupie posty . Ja nie jestem kibicem sukcesu i poprostu pamiętam czasy kiedy chodziłem na stadion zbudowany wg projektu Stalina :) Dlatego teraz nie grymaszę i dlatego ten stadion mi sie podoba .Pewnie że każdemu może się cos nie podobać ale to nie powód żeby tu płakać nad każdym zamonotowanym krzesełkiem :) Nie wiem kto kazał budować stadion po kawałku . Tak to już wyglądało w naszym kraju .Wisła chciała zmodernizować stadion wcześniej ale wtedy nie było warunków żeby zrobić to w całości wieć robili po trochę . Pewnie gdyby teraz chcieli to zrobić może udałby się zrobic to tak jak na Legii .Nie wiem .
Ale jest proste rozwiązanie : nie podoba wam się to nie chodźcie na ten nowy stadion :) Mnie się podoba więc nie mogę się już doczekać kiedy możan będzie kupić karnet .

dostuffca 30.06.2010 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 924243)
Wpier...ol nie, ale podobnie jak cała reszta, chciałbym poznać, kto z imienia i nazwiska odpowiada za ten skandal na naszym stadionie.

jednego winnego już znamy, to Obtułowicz. Ale jest jeszcze inwestor. Niby inwestorem jest miasto, ale w mieście ktoś realny, żywy za to odpowiada. Jak na mój gust, to dyrektor ZIKIT-tu...

Obtułowicz jest tu najmniej winny :] Zaprojektował parking? Zaprojektował. Ktoś mógł mu powiedzieć "panie, bunkra to nie wezmę, zaprojektuj coś innego". Ale nie powiedział. Powiedział tu jest $, będzie go jeszcze więcej. I nie musisz się pan starać, bo i tak nam nie zależy. Ani ten hajs nie jest nasz, ani te stadion nasz nie będzie.

Karherop 30.06.2010 20:45

Nikogo to nie pocieszy ale , dowód na to że nie będziemy jedyni z betonem wokół boiska :

http://www4.slikomat.com/10/0527/ilf-SDC113.jpg

Lublana - Sports Park Stožice Arena:

http://www.gelderlander.nl/multimedi..._k_981710b.jpg

Haga - ADO Den Haag Stadion:


generalnie też mi sie ten pomysł nie podoba , ale i tak powinni przykryc to sztuczna trawą , więc sie skonczy burzą w szklance wody

sqallpl 30.06.2010 20:54

Karherop - na pierwszym zdjeciu pas asfaltu jest na tyle waski, ze calosc wyglada wrecz estetycznie. Doloza do tego reklamy i bedzie w porzadku. U nas im wiecej bedzie zielonego, tym odleglosc trybuny od linii bocznej bedzie wizualnie mniejsza - tak mi sie przynajmniej wydaje.

Emilio 30.06.2010 21:41

Kochanemu Panu Prezydentowi (tfuu) koniecznie trzeba "podziękować" na pierwszym meczu, najlepiej jakimś transparentem.

Cinek1906 30.06.2010 21:45

Moze powinno sie cos zoorganizowac pod urzedem miasta i cos zaprotestowac a nie dawac sobie wciskac takiego szajsu? co to ma byc ..? asfalt? to jakas kpina poprostu

filip74 30.06.2010 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez VanBasten (Post 924254)
Tak ....teraz chodzę na Cracovię bo oni przecież będą mieli piękny stadion a nie taki parking jak my . Normalnie żal i żenada .Szkoda nawet czasu na odpowiadanie na tak głupie posty . Ja nie jestem kibicem sukcesu i poprostu pamiętam czasy kiedy chodziłem na stadion zbudowany wg projektu Stalina :) Dlatego teraz nie grymaszę i dlatego ten stadion mi sie podoba .Pewnie że każdemu może się cos nie podobać ale to nie powód żeby tu płakać nad każdym zamonotowanym krzesełkiem :) Nie wiem kto kazał budować stadion po kawałku . Tak to już wyglądało w naszym kraju .Wisła chciała zmodernizować stadion wcześniej ale wtedy nie było warunków żeby zrobić to w całości wieć robili po trochę . Pewnie gdyby teraz chcieli to zrobić może udałby się zrobic to tak jak na Legii .Nie wiem .
Ale jest proste rozwiązanie : nie podoba wam się to nie chodźcie na ten nowy stadion :) Mnie się podoba więc nie mogę się już doczekać kiedy możan będzie kupić karnet .

Napisałem Ci o tej Crakovi nie ze względu na stadion , bo o dziwo mimo wielu niedoróbek stadion mi się podoba tak jak tobie , a na to co napisałeś „Ja chodziłem na wisełkę od wielu lat”.
............Ja też chodzę na Wisełkę od wielu lat.

SpoXsteR 30.06.2010 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darek olszówka (Post 923883)
3) Proszę o informację, czy na równolegle budowanym stadionie MKS Cracovia, operator także będzie pokrywał koszty zakupu telebimów, zwłaszcza że obiekt ten, według standardów UEFA, należy do kategorii 3, a dla obiektów tej klasy telebim nie jest wymagany?

pytanie niech leci, neich go przycisnie.. ale tak tu miedzy nami to z forum ickow wynika ze wszysciutko beda mieli zakupione przez Majchrowskiego, wlacznie z telebimami , co bylo zreszta do przewidzenia, jedyne za co klub ma zaplacic to.. konstrukcje zabezpieczajaca murawe w czasie koncertow

i tak zerknalem na kilka fot z otoczenia stadionu.. chodniczki, nowoczesne lampy, zasiana trawka.. a to dopiero poczatek


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl