![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Mam nadzieje, że ci wszyscy piewcy hasła o twardym prawie zmienią front na prolegijny jak im (jakimś cudem) UEFA przyzna rację. W końcu "dura lex...". |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Były już parokrotnie takie sytuacje (vide Anorthosis-Dila Gori czy Celtic-Sion). Co wy, przepisów nie znacie? Nie żartujcie. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
EDIT: Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
EDIT: Cytat:
|
Cytat:
Chciałbym po prostu zobaczyć mordy dura lex sed lex przy reformatoryjnej decyzji :) |
Cytat:
|
Skoro do tej pory UEFA nie podjeła decyzji to moze znaczyc, ze nie wiedza co zrobic i maja pełno w porach. Kazda decyzja jaka podejma i tak bedzie dla nich niedobra.
|
Cytat:
|
Rzygać mi się już chce tą płaczliwą Legią, która pozuje na wielkiego obrońcę fair play i zachowuje się jakby spotkała ją największa niesprawiedliwość na świecie. Obrońcy szczytnych ideałów sportowych się znaleźli. A rzecz wygląda tak, że bardziej dwulicowych ludzi, to ciężko byłoby znaleźć.
Po przyznaniu Celticowi walkowera i wyrzuceniu Legii z eliminacji LM jej kibice i inne bezrozumne istotki zaspamowały profil fb UEFA hashtagiem #fuckuefa, a naczelny pseudo redaktor Weszło zaraz wymyślił koszulki fuck uefa. Po tym jak Legia napisała swoje zacne listy do Celticu, do UEFA, a później do środowiska piłkarskiego nagle zaczęło się spamowanie #letfootballwin, "bo jesteśmy tacy honorowi i uczciwi". Jak UEFA ogłosi, że decyzja zostanie utrzymana, to zaraz się zacznie obrażanie UEFA, Celticu, i każdego kto się z tym zgadza. Cała ta akcja jest zresztą jedynie propagandowym działaniem obliczonym na wywarcie presji na UEFA, zwykłym żebraniem o litość, co jest po prostu żałosne. Mistrzowi Polski to raczej nie przystoi. Przepis stanowi jasno: za wejście na boisko zawieszonego zawodnika należy się walkower. Debreczyn wystawił niezgłoszonego zawodnika, gdzie przepis dopuszczał karę finansową. Tu takiej możliwości nie ma. Kara jest surowa, ale to jedyne rozwiązanie dopuszczane przez regulamin. Jak ktoś się chce bawić w piaskownicy UEFA, to akceptuje na początku regulamin i gra według jej reguł. A jak się nie podoba, to zabierajcie swoje zabawki z piaskownicy, dla UEFA to żadna różnica, 18 lat nie było polskiego klubu w LM. Przepisy są znane nie od dzisiaj, jakoś każdy klub w Europie nie ma takich problemów, ale oczywiście Legia zatrudniła takie osoby, które nie mają czasu na studiowanie regulaminu. Dobra rada ode mnie dla Legii: zatrudnijcie sobie na stanowisku kierownika osobę, która po pierwsze, umie czytać, a po drugie, umie liczyć. Oszczędzicie sobie błazenady na przyszłość. A jak przepis Wam się nie podoba, to lobbujcie na całym świecie, żeby go zmienić na przyszły sezon. Jak już ktoś tutaj podlinkował sytuację z meczu Wisła - Legia, jakoś nie przypominam sobie sytuacji żeby piłkarz Legii, który dośrodkował piłkę z metra za linią końcową, podniósł rękę, podszedł do arbitra i powiedział: przepraszam, ta bramka nie powinna zostać uznana. Nie, oni nie widzieli, a w ogóle to nie są od sędziowania, tylko od grania, sędzia podjął taką i nie inną decyzję, miał takie prawo, taki jest sport. Ale teraz jeden z drugim krzyczy "no przecież kara jest nieadekwatna do czynu, więc może udawajmy że nic się nie stało, zapłaćmy te 15 tysięcy euro i grajmy w wymarzonej czwartej rundzie eliminacji". I tą dwulicową mentalnością rzygać mi się chce. Taki jest sport. Próbujcie za rok. |
karmiliscie warszawskie trole ? cytowaliscie, wchodziliscie w polemike ?/ no to teraz macie- ze na wislackim forum szydza z was i panosza sie ludziki kibicujacy klubikowi ktory zebra o awans na caly swiat jak rumuni na dworcach i kosciolach ....sami stworzyliscie i podlewaliscie to warszawskie ohydztwo- to teraz macie ...i jakies smieszne gadki o honorze , fair play ...buahahah ..kabaret ...rozumiem ze gra w 4 rundzie z jakims Moriborem to tez fair play , a moze jeszcze jakis handicap dostana w ramach rozliczenia za zszargane nerwy .... to sie w pale nie miesci jak nisko mozna upasc byleby sie utrzymac przy Kulczykowych pieniadzach i tych figurantach ktorzy za nimi stoja ....
|
Cytat:
"Let football win" w wykonaniu Legii? - :haha: Jakiś moderator powinien ogarnąć temat i uśpić na jakiś czas kilku warszawskich kibiców. |
Panowie
użytkownik Scucc podsumował całą sytuację. Chyba nie musze pisać co by było, gdyby w takiej sytuacji był taki klub jak Wisła, Amica bądź Górnik Łęczna. Komentarz zbyteczny |
Cytat:
Mordo! A cały Twój wpis tylko udowadnia, że kompletnie nie masz pojęcia o czym mówisz. Zobaczymy jak będzie. Wielkich nadziei nie mam, ale być może uda się wykazać, że walkower np. można było zawiesić albo że przepisy regulaminu są wewnętrznie sprzeczne. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Czy można ta Legie wy.......ic z tych wszystkich mediów a przede wszystkim z naszego forum bo naprawdę gowno mnie interesuje to co się tam dzieje..
|
UEFA gra na czas. Teraz przeciagna. Info dadzą jutro. Uzasadnienie w pon. a mecz we wtorek.
A ci się cieszą jak cygan blaszka. |
hipotetycznie - przywracają ich do eliminacji LM - co wtedy ?
frajersko bo się prosili, czy jednak nie frajersko bo na boisku było 6:1 ? wg mnie jeśli ich nie przywrócą to to całe skomlenie będzie żałosne, ale jeśli im się uda, to moje postrzeganie zmienia się o 180% - wygrali na boisku, zawalczyli o swoje i wygrali - jakkolwiek wtedy można mówić że "koralik" itp. ale podejrzewam że gdyby to była np. Lechia to powiedzielibyśmy że Bednarz łysa pała, a tam jest prezes który walczył do końca. Na początku się z nich śmiałem, ale im dłużej o tym myślę, to ta cała akcja ma sens, tylko niestety dla kibiców wrogich ekip rzygać się chce od ilości publikacji na ten temat. inna sprawa że jak ich przywrócą a nie przejdą Mariboru to będzie śmiech przez 100 lat. |
Cytat:
P.S - Przypuszczam, że gdyby taka sytuacja dotyczyłaby Wisły, to oczywiście wszyscy kazaliby prezesowi klubu złożyć broń :D... |
Cytat:
Werdykt będzie jaki będzie, natomiast płacze L i jakieś pretensje i odwołania honoru Celtiku (bo my byśmy...:haha:) mogą spowodować co najwyżej pękniecie ze śmiechu niezainteresowanych. Zwłaszcza, że ewentualny walkower będzie na podstawie jakiegoś ogólnie znanego przepisu, a nie ku.restwa (ślepoty?) sędziego bramkowego. Honorowi się ku.rwa znaleźli... prawie 100 lat niczym nieskalanego honoru i uczciwości... koń by się uśmiał. Tu nie ma kogo bronić... nie tego klubu i nie w tym kontekście. |
Cytat:
O której ta decyzja bo już nudne i żałosny się to robi... |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl