![]() |
a narzekliście na beton elewacyjny.. hahaha ludzie zablokujmy to jakoś.. gdzie do jasnej cholery jest klub? gdzie pan Basałaj? Mam wrazenie ze nikomu nie zalezy na tym stadionie
|
raczej po pierwszej zimie. Nie no to już po prostu jest nie wyobrażalne, asfalt na stadionie :|
|
przecież to jest chore kxxxa asfalt na stadionie chyba ze patrzą na to z tej perspektywy że krety się nie przekopią. Oni chyba prezydent Majchrowski nie traktuje powaznie naszego stadionu. Na stadion Cracovi to jest gotów dołożyć ile tylko zechca
|
Istny kretynizm, ale nie pozwolą na wylanie asfaltu ludzie, bo raczej stadion klasy elite nie może mieć czegoś takiego.
Gdzie by się piłkarze rozgrzewali, a trener miał by swoją strefę na asfalcie? To jest mało realne... |
Cytat:
|
Wyobrażam sobie 40 stopni w słońcu i koleiny na asfalcie po jednym przejeździe karetki...Przeciez ten teren nawet nie jest jakos bardzo utwardzony, żeby miec pewnośc że się koleiny nie porobią ...Dla piłkarzy zrobią pasy i światła żeby pod karetkę nie wpadli? Tylko trawa, na nic innego nie można im pozwolić!! Ale to są jaja z tym stadionem. Każda interpelacja ma więcej konkretnych, i samą swoja treścią, dobijających prezydenta pytań. Te pytania są juz tak sformułowane, że sama ich treść podważa wiarygodność g(ł)ównego inwestora...
|
A myślałem, że już mnie nic nie zaskoczy w budowie tego stadionu, a tu proszę...
Beton Wam się nie podoba? Jeszcze Pan Prezydent zechce nam go pomalować... ale na różowo. Jaja i tyle. Trzeba być kompletnym debilem żeby wymyślić coś takiego. |
To że nie dotrzymają terminów to można było przypuszczać już od dawna, nie przypuszczałem że jest w stanie jeszcze coś mnie zdziwić w związku z budową naszego stadionu.. ale jednak..
Bardzo "ciekawie" i "estetycznie" będzie to wyglądało, a na pewno oryginalnie nie pomijając rozbitych kolan i łokci rozgrzewających się piłkarzy. Lepiej żeby ten asfalt przeznaczyli na łatanie krakowskich dróg. Ma się wrażenie jakby przy tych rozwiązaniach maczał palce sam ś.p. Bareja. |
a co wy na to zeby byl asfalt, a na asfalcie wislackie graffiti?... ale to dalej asfalt bedzie
|
Niech nie zapomną o "zebrze" i znaku wybiegających dzieci przed miejscem gdzie piłkarze będą wybiegać na murawę. Jeszcze dojdzie do nieszczęścia jakiego.
A poważnie niech to ktoś zdementuje, proszę... Już zaakceptowałem jego wygląd zewnętrzny, odległości od murawy i inne "niedoróbki" ale asfalt? Boże nie |
tak, a fosę wypełnią magmą, zamiast gniazd będą kotły ze smołą... WISŁA HELL ARENA!!!! :D
AHA!!! I azbestowy dach oczywiście!!!! |
Zamiast marudzić lepiej zbierzmy ekipę i zablokujmy tą pojebaną budowę, bo Ci idioci gotowi wylewać asfalt w ciągu kilku dni. Nie wyobrażam sobie braku reakcji SKWK, zarządu klubu i zwykłych kibiców w kwestii tej skandalicznej decyzji. Póki czas zróbmy cośbo jeszcze nam obwodnicę poprowadzą przed trybunami...
|
prawdopodobnie to będzie asfalt wysypywany z tak zwanego frezu ZIKiT ma go pod dostatkiem ..... To jest chore !!!!
|
Ja pierd,trzeba to jakos blokowac na predce,jeszcze niech tam tor kolarski zrobia na wzor sasiadow,chorzy ludzie...
Jak ktos wczesniej napisal co robi kur. mac klub ? Dla nich to nie jest przeszkoda ? Mam nadzieje,ze tylko postraszą i się opamiętają |
Jak nigdy nie narzekałem... to jest jakiś żart po prostu...
|
No przecież normalnego człowieka może szlag jasny trafić kiedy czyta te informacje. Przecież w upalne dni będzie tam się unosił 'przyjemny' aromat asfaltu, a gdy jeszcze trochę deszcz poleje to już będzie zgroza. Mam nadzieje, że to jest tylko kiepski żart.
|
nie ma ch*** ! jak bedzie trzeba to i wtargne na plac budowy i poloze sie na żwirze.
Przeciez to jest Panowie paranoja... czy nam zawsze musza wpier***** jakiegos bubla ? jak wyleja to ni ma ch*** idzmy nawet z koktajlami molotowa pod siedzibe tego Majchra !! Sory za wulgaryzmy ale po prostu cos czlowieka trafia jak czyta takie rzeczy !! |
Jeszcze tylko brakuje, żeby na zachodniej krzesełka zrobił w biało - czerwone pasy...
|
Czytając Wasze posty myślałem że sie poprostu zbijacie z tym asfaltem, ironizując całą tą budowę
ale k...a to nie są żarty.Wypadałoby teraz tym betonem je..ć prezydenta w pusty łeb! |
Czyli wychodzi na to że każdy coś ma na stadion xD Jakiś taboret zamiast krzesełek może albo weźmy trawe z błoń po co sprowadzać nową :D Tak to wygląda stadion z resztek,odpadów
Asfalt już mamy bo mają pod dostatkiem,jeszcze telebim by się przydał ma ktoś na zbyciu :D Nie wiadomo też, czy inwestor nie zapomniał o dodatkowym zielonym pasie na rozgrzewkę. Zdecydowano się na możliwie najtańszą i najbardziej obskurną opcję, której nie widzieliśmy na żadnym stadionie na świecie. |
Spoko,asfalt bedzie, a moze jeszcze niech zrobia w ktoryms narozniku lądowisko dla tych spadochroniarzy co sa zawsze na fecie mistrzowskiej :D
|
ciekaw jestem jak pilkarze się będą rozgrzewać na asfalcie ..
wyobraźcie sobie miny, jakby jakiś klasowy zespół przyjechał :D chyba większe zdziwienie byłoby niż wtedy kiedy barca przyjechała do nas za 1 razem |
Mam nadzieję że osoby władne od Prezesa Basałaja począwszy, przez SKWK i największy portal - TWSD skończywszy, jeśli trzeba będzie wspólnie storpedują ten pomysł, tylko że trzeba działać szybko.
Naprawdę nie chce się wierzyć w to jak wygląda budowa tego stadionu.. |
Pilkarze rozgrzewke beda przeprowadzac jezdzac na rolkach? :lol:
a co jak ktos wyleci poza bandy reklamowe (czasem tak bywa) , polowa ciala zdarta do krwi.. ja pie.. nic mnie juz nie zadziwi raczej po ptokach... jest wyraznie napisane ze klub zabiegal o sztuczna nawierzchnie trawiasta, Majchrowski to zignorowal |
To nawet gorzej niż bieżnia... To nie będzie stadion klasy Elite, to będzie boisko IV ligi, otoczone 17,5m dalej trybunami.
płyta musi być cała zielona, od fosy do fosy ;) No tak, szydziłem z toru kolarskiego na Cracovii a teraz się okazuje, że mają jedną płytę a niedorozwinięty tor wokół boiska będzie u nas... |
Biorąc pod uwage, ze Reymana to ma byc deptak + ścieżka rowerowa, to mysle ze spokojnie wzdłuż C mozna zrobic drogowe połączenie miedzy al. 3 maja a Reymonta. Reymana była jednokierunkowa, a przeciez samochody spokojnie sie zmieszczą w tych wjazdach w naroznikach , wiec nic nie stoi na przeszkodzie..
Stąd ten asfalt - ciekawe czy beda zamykac przejazd w trakcie meczu. Moze tak jak na przejazdach kolejowych ? Pytanie gdzie bedzie budka drużnika :D:D |
Tu nie ma co ironizować, trzeba działać i to szybko. Jak słowa nie pomogą trzeba iść na budowę i nie dać im pracować. Jako zwykli kibice tylko i aż tyle możemy zrobić.
|
Przecież K**** lepiej to żwirkiem jakiś wysypać niż wydu**** asfalt paranoja!!
|
Cytat:
|
[QUOTE=VanBasten;923778Stadionów podobnych do naszego jest w Angli bądź ile i nikt nie narzeka [/QUOTE]
Oczywiscie ze tak, z tym ze sa to wszystko projekty i konstrukcje z lat 2. urzedowania Churchilla. A niektore i z 1. W ciagu minionych 60 lat jednak trendy i mozliwosci konstrukcyjne sie zmienily. Trybuny D i przeciwna byly projektowane jako wolnostojace - dlatego to tak wyglada. Sa za szerokie. A o tym juz pisalem gdy lano pod D fundamenty. Teraz juz jest sztukowanie. Odnosnie kosztow - w budownictwie co tanie to drogie. PS. Zamiast asfaltu pewnie wyleja tartan. Tzn na sfalcie. |
To może zamiast murawy położyć asfalt na całym boisku?
Będzie jak na boiskach szkolnych. A piłkarze będą grali w trampkach. Obowiązkowo w białych koszukach i granatowych spodenkach. Drużyna gości będzie przepasana szarfami, tak, dla odróżnienia. A może stare szkolne boiska asfaltowe były inspiracją tego "wspaniałego" pomysłu? |
a żeby iść po kosztach to niech jeszcze po drugiej stronie zamiast krzesełek ławki z desek zrobią dach eternitem z odzysku pokryją ,a na tym asfalcie stragany postawią
|
Mam nadzieje,że mi się to wszystko śni i zaraz się obudzę, bo już mnie brzuch boli ze śmiechu.
|
Oni chyba są kibicami Cracovii i po prostu mają z nas ubaw. Innaczej nie umiem tego wytłumaczyć. No chyba że to skrajny debilizm, ale z tym to już do białego domku..
|
Ten temat wszystko mówi http://www.gazetakrakowska.pl/krakow...iego,id,t.html
|
Kraków: już za chwileczkę stadiony będą nam się pięknić
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...knic,id,t.html No, a w krakowskiej prasie pełen optymizm... Jakoś nikt nie wspomina o asfaltowym bublu. |
Nie no wierzę że w obliczu tej tragedii panowie z TWSD i SKWK szybko połączą siły dogadają się i coś z tym zrobią bo to jest nie do pomyślenia to lepiej niech zostawią ziemi klub za własne pieniądze położy sobie sztuczną trawę przecież jak jest przygotowany teren pod to wszystkie warstwy i ubicie ziemi to kosztowa różnica pewno się zamyka w kilkudziesięciu tysiącach!!
ps. Ja jestem po prostu zdruzgotany zdałem wczoraj ostatni egzamin myślę wreszcie spokój i wakacje wypocznę sobie meczyk na R22 za niedługo a tu K**** coś takiego. Po prostu nie ogarniam tego bagna przecież majcher chyba sobie z nas jaja robi to jest jakieś jawne popier***** |
Cytat:
|
Sztuczna trawa to idealne rozwiązanie. Dbać zbytnio o taką nawierzchnię nie trzeba, a jest miękka i bezpieczna. Już o estetycznym wyglądzie nie wspomnę. Wyleją asfalt to powinna UEFA czy PZPN nie dopuścić tego obiektu do rozgrywek i na poważnie zająć tą farsą, pt. "modernizacja stadionu Wisły Kraków".
|
Tak jak dużo osób narzeka na SKWK,to tak w tym momencie chyba wszyscy liczymy ze razem z TWSD storpeduja ten pomysł,bo to jest po prostu kpina jak skur....Jak nie to trzeba sie skrzyknac jak bedzie wiadomo kiedy zaczynaja to wylewac i to zablokowac...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl