![]() |
Jakie polecacie szkoły w Krakowie do nauki jazdy na motocyklu(kat.A)?
|
Jaki program do robienia pdf darmowy najlepiej ściągnąć ?
|
Ja używam PDFCreator i jest ok.
|
Dostałem dzis mandat na strefie C,nieduzy bo 50zl,ale mam zaplacic w ciagu tyg,a jutro z rana wyjezdzam na 3 tyg :) Pytanie,dostal ktos z Was cos takiego i nie zaplacil ?:D Ewentualnie jakie odsetki te ciule doliczaja ?
|
Czy wbudowany w Vistę Windows Defender godnie zastąpi program antywirusowy, czy należy jeszcze zainstalować np. Avasta?
Drugie pytanie: złącze eSATA działa także jako zwykłe USB? |
Cytat:
|
Niestety, w przypadku Visty nowy system instalujemy na stary.
Jedyne co możesz zrobić to sformatować dysk. Wpierw instalujesz XPka, potem instalujesz Vistę. Jak coś się zepsuje to formatujesz sobie XPka i idziesz do serwisu :-) Ja zastąpiłem Vistę XPkiem i szczerze nie obawiałem się o żadne problemy z tym związane. Dodatkowo- domyślnie na dysku jest tzw. partycja "RECOVERY". Zrób tak jak mówię, jak coś Ci się zepsuje to usuniesz sobie XPka i normalnie wgrasz Vistę :) |
Cytat:
http://www.allegro.pl/item747317005_..._onwa_mk1.html |
Cytat:
|
Cytat:
Jak ostatnio policja wlepiła mi mandat za szybką jazdę to funkcjonariusz sam mówił: Mandat trzeba zapłacić do 7 dni, a jak pan nie ma pieniędzy teraz... to nic się nie stanie, jak pan zapłaci za miesiąc." |
Cytat:
|
Cytat:
Anyway, uważam, że więcej informacji udzielą Ci bezpośrednio w sklepie muzycznym. Warto czasami zaufać sprzedawcą. Tam dopasują Ci mikrofon pod twoje upodobania i możliwości finansowe. Ja zawsze korzystałem ze sprzętu firmy Shure. Śpiewam dużo nisko z bardzo mocną chrypą, ale też często wyję a'la AC/DC. Przy odpowiednim zbalansowaniu ustawień na wzmacniaczu i mikserze jestem więcej niż zadowolony z efektów. Mam nadzieję, że Ci pomogłem. Rock on!:-p EDIT: A konkretny model z jakiego teraz aktualnie korzystam, to Shure SM 58. Jak mówiłem jestem zadowolony. |
W jakich miejscach w Krakowie wybudowane zostały orliki?
|
Znacie jakiś skuteczny sposób żeby usunąć naprasowane litery z koszulki?
a wracając do pytania o drogę do Leżajska, Panowie a taką trasę przez Mielec,Kolbuszową i Sokołów Młp. polecalibyście? |
Poda ktoś adres strony/forum na którym są przewidywalne ukazania się filmów w jakościach R5 i DVDRip?Wiem że taka strona istnieje bo kiedyś patrzyłem i nie mogę jej znaleźć.
|
Cytat:
W parku Lilii Wenedy przy ul. Jerzmanowskiego działa pierwsze w Krakowie boisko zbudowane w ramach programu rządowego "Moje boisko - Orlik 2012". Kompleks stanowią dwa boiska - do piłki nożnej oraz do siatkówki i koszykówki. Program zakładał budowę boisk w każdej gminie, po milion złotych każde. Krakowski orlik, który kosztował dwa razy więcej, jest jednak lepiej wyposażony i większy. Sfinansowały go w równych częściach urząd wojewódzki, urząd marszałkowski i miasto. - Jeszcze niedawno były tu nieużytki, a teraz z boisk będą mogli korzystać uczniowie pobliskich szkół oraz młodzi piłkarze klubów Kolejarz-Prokocim i Bieżanowianka - mówił podczas otwarcia kompleksu prezydent Jacek Majchrowski. Wkrótce w Krakowie mają powstać dwa kolejne orliki - na Kurdwanowie i w Nowej Hucie. http://orlik2012.pl/ post kolegi ZIENIU.NAZAWSZE |
Cytat:
|
Cytat:
|
Zna ktos program, albo wie jak zabezpieczyc przed dostepem osob postronnych partycje na dysku badz plik dokumetow.
Nie potrzebuje jakiegos super zabezpieczenia tylko takiego zeby mi ktos przypadkiem np dziecko nie zagladnelo tam gdzie nie powinno. |
Kiedyś miałem Steganos Safe. Tworzy wirtualną partycję, a by w nią wejść trzeba wpisać hasło.
|
Cytat:
|
Cytat:
Tutaj link. http://www.google.pl/#hl=pl&source=h...90f6a879fe49b0 Inne rozwiązanie to TrueCrypt, bardzo dobry program, który nie tylko szyfruje dysk, partycje, folder, ale też jest montuje (dysk, partycja itp) są niewidoczne dla systemu Windows, ani dla żadnego systemu operacyjnego. Drugie rozwiązanie polecam . |
Cytat:
|
Mam taki problem....prosze o jakaś pomoc...
Mam Kasperskiego 7.0 i ja wlacze kontrole rodzicielska(przed bratem,zeby mi kompa nie zasmiecal) to blokuje mi ta Kontrola dostep DO CALEGO INTERNETU,nawet jak dam najnizsze ustawienie tej Blokady.. i dupa ,a chce poblokowac pewne tresci.. kiedys to dzialalo a dzis jak wlacze to blokuje mi wszytko.. co robic w takiej sytuacji,bo to niemozlliwe zeby nagle przestalo dzialac.. prosze o jaks pomoc.. |
Cytat:
|
szukam firmy/sklepu/hurtowni, w której można zakupić sprzęt piłkarski do klubu tj. Piłki, czy stroje piłkarskie, podajcie jakies namiary ..
|
Cytat:
SportTiff na przeciwko rotundy przy błoniach, CrakSport przy Plazie, Decathlon przy plazie i przy carefourze na zakopiance..tanio i na temat:D |
Czy mając radio samochodowe bez wejść na wzmacniacz (czincze?) podepne tube z wbudowanym wzmacholem?
|
Cytat:
|
tzn - z kanału do tuby?
|
Lockerz.com
Chciałem was zaprosić do serwisu Lockerz.com. Co w nim jest szczególnego? to że za odwiedzanie strony, granie w gry na stronce, wypełnianie pytań i ankiet zbieramy punkty - np. za samo codzienne wchodzenie na stronę dostajemy 2pkt. W puli nagród mamy ubrania, elektronikę i inne rzeczy np. najtańszy iPod jest do zgarnięcia za 150 Pkt + 20pkt wysyłka do PL - po 15 października wysyłka będzie darmowa ( oczywiście rzeczy na które możemy wymieniać pkt - jest dużo i będzie ich przybywać )
Na stronce nie można się zarejestrować, wchodząc przez nią - wymaga zaproszenia od kogoś z wewnątrz. Dlatego każdego zainteresowanego proszę o podanie e-maila tutaj w temacie lub na PW a stosowne zaproszenie wyśle z mojego konta. Od razu odpowiem co z tego mam? 2pkt za zaproszenie kogoś z zewnątrz i tylko tyle + po 20 zaproszonych gościach T-shirt ;) ( Przy okazji odpowiem T-shirt do naszego pięknego kraju nad Wisłą, doszedł do mojego znajomego po 2 tygodniach oczekiwań :) także z nagrodami powinno być podobnie :) ) Oczywiście na wszelkie pytania związane z tą stroną chętnie odpowiem. Myślę, że to ciekawa rzecz wymagająca zainteresowania, myślę, że dziennie nie zajmie wam więcej czasu niż minutę ( bo tyle wymaga włączenie przeglądarki, wpisanie adresu, zalogowaniu i zainkasowaniu pkt-ów ). Także jeśli ktoś z was jest zainteresowany podajcie maile ( w temacie lub na PW ) a ja wyśle wam zaproszenie. |
Szukam parkingu dla busa blisko Małego Rynku, zna ktoś coś? jakie ceny?
|
Cytat:
Cytat:
|
Czy ktoś zna knajpę, zajazd (?), klub, do wynajęcia na urodziny? Część bądź całość. No i co ważne, żeby można było np. zaśpiewać Wisła czyli prokocimie i inne takie odpadają! No i nie ceny w stylu 100 tys za wynajem, a w środku browar po 12 zl. Odpowiedzi na priv poproszę, żeby tematu nie zaśmiecać. Z góry dzięki.
Yakuza, U wislakow odpada! |
Podbijam pytanie: Jak usunąć naprasowane litery z koszulki?
|
Zawsze po kopiowaniu np obrazka/zdjecia z jakiejs stronki z neta przy zapisaniu na pulpin w nazwie pojawiala sie nazwa tego obrazka nadana "z gory", a od jakiegos czasu za kazdym razem mam "bez nazwy" i musze swoja wpisywac... wie Ktos jak ustawic, aby byla ta nazwa "oryginalna" zawsze przy zapisie? z gory dzieki :)
|
Czy studenci KSW prowadzą jakieś forum związane z ich uczelnią?
|
Cytat:
z tego co moja dziewczyna mowi to kazdy wydzial ma inne forum-np turystyki: http://bartz.webd.pl/index.php?sid=5...cf824baf983816 pozdrawiam moje pytanie: czy macie moze pojecie gdzie na terenie krk lub w poblizu uzyskam nocleg na jeden gora dwa trzy dni z psem?ma ktos jakies namiary ceny itp?z gory dzieki za odp:) |
Dzisiaj placilem za zakupy karta w sklepie. Sprzedawca powiedział ze nie mozna zrealizowac transakcji, bo jest odmowa dostepu. Poszedlem wiec do pobliskiego bankomatu, wyplacilem kase i zaplacilem w sklepie gotowka. Teraz okazuje sie, ze na koncie internetowym w "sumie blokad" mam wpisana kwote zarowno za transakcje przez terminal jak i wyplate z bankomatu. I teraz pytanie, czy bank mi poprostu zablokowal te srodki za platnosc terminalem na tydzien, po czym przeleje je z powortem na moje konto, czy poprostu kutacz ze sklepu mnie orznal i zaplacilem 2 razy za to samo?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl