Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

mitmichael 12.05.2016 07:48

Fajnie bedzie jak Sobolewski wroci do Wisły nawet w innej roli. Miejsce Naszej legendy jest tutaj w klubie, ciekawe jak sie rozwinie cała sytuacja.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1439608)
Zobaczymy co zrobi Nawałka. Czy postawi na ławkowicza Teodorczyka, Sobiecha, który też grał w kratkę i spadł z ligii, czy jednak Brożka - zawodnika doświadczonego, który ma na swoim koncie i mundial i mistrzostwa Europy.

Postawi na młodego Stepinskiego zeby go oswoic z wielkim turniejem. Widziałbym doswiadczonego Brozka w kadrze na Euro ale trzezwo patrzac wydaje sie to mało realne.

madenn 12.05.2016 10:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1439608)
W tym wywiadzie są błędy merytoryczne. Frankowski odszedł po dwumeczu a nie po pierwszym spotkaniu w Krakowie. Po drugie ile jeszcze razy będzie wałkowany temat mundialu 2006 przy wywiadzie z którymkolwiek z trójki - Frankowski, Dudek, Kłos? Byli bez formy to ich Janas odstrzelił, proste.


Zwłaszcza Frankowski był bez formy...Pewnie jest patrzysz przez pryzmat okoliczności w jakich odszedł z Wisły. Typowe...

Lysy 12.05.2016 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1439608)
Po drugie ile jeszcze razy będzie wałkowany temat mundialu 2006 przy wywiadzie z którymkolwiek z trójki - Frankowski, Dudek, Kłos? Byli bez formy to ich Janas odstrzelił, proste.

Frankowski był dla tamtej kadry niczym Lewandowski dla obecnej. Strzelał ważne gole i ratował Janasowi dupsko. I brednią jest, że został odstrzelony, bo był bez formy. To był przejaw zaniku racjonalnego myślenia u Janasa, a nie pokazanie jaj.

swiety37 12.05.2016 12:13

^^ Był Frankowski ważną postacią w eliminacjach, ale to co się z nim działo od początku 2006 roku to była tragedia. Zmienił klub, na boisku wyglądał na prawdę słabo i przede wwszystkim chyba do mistrzostw świata nie strzelił w całym 2006 roku ani jednego gola.

Vinci 12.05.2016 14:38

W sezonie 2005/06, na wiosnę, poprzedzającą mundial, był piłkarzem Elche i jednym z najskuteczniejszych piłkarzy tamtej ekipy. 8 bramek w 14 meczach. Miał prawo czuć się zawiedziony...

Deteinate 12.05.2016 15:40

Na wiosnę 2006 to Franek grał na wypożyczeniu w Wolverhampton Wanderers i strzelił 0 (słownie: ZERO) goli. A zagrał w 16 meczach.
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=462

gypsy 15.05.2016 11:48

:D :D :D

http://i.imgur.com/DXPWJoX.jpg

R33 16.05.2016 09:59

Będzie organizowane jakieś spotkanie gratulacyjne u nas na stadionie dla Radka Cierzniaka z okazji zdobycia przez niego mistrzostwa Polski (takie jak Anderlecht zorganizował dla Wasilewskiego)?

ABGwislakABG 16.05.2016 10:05

Nie sądzę. Założyć koronę MP to coś, ale dzierżenie berła dla Radzia to codzienność.

Bene Nati 16.05.2016 10:11

Marcelo wczoraj strzelił dwa gole dla Besiktasu i przypieczętował mistrzostwo kraju.

bódyń 16.05.2016 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1439996)
Będzie organizowane jakieś spotkanie gratulacyjne u nas na stadionie dla Radka Cierzniaka z okazji zdobycia przez niego mistrzostwa Polski (takie jak Anderlecht zorganizował dla Wasilewskiego)?

Cierzniak nie zdobyl MP poniewaz nie zagral ani minuty w Legii. Wiec nie przysluguje mu tytul.
Zdobyl Mistrza Grupy Spadkowej:):)

Krav 16.05.2016 10:39

I to jest najzabawniejsze w tej całej historii :D Ten bęcwał poszedł do Legii, i nie dość że nie zagrał w niej ani minuty to zluzował go 35-letni Malarz, który przed jego przyjściem był rezerwowym za Kuciakiem :D

FraMat 16.05.2016 11:11

No cóż... kto bogatemu zabroni?
Legia zagrała nam na nosie pokazując, że mogą nam zabrać piłkarza, którego sami nie potrzebują.
Dla zasady.

BlurgH 16.05.2016 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1440008)
No cóż... kto bogatemu zabroni?
Legia zagrała nam na nosie pokazując, że mogą nam zabrać piłkarza, którego sami nie potrzebują.
Dla zasady.

To prawda - ale kolejny raz nikt długu na akcje nie zamieni :)
A bez awansu do LM - zobaczymy, jak długo Koralikowi będzie starczało pieniędzy na tego typu akcje...

serek.c2 16.05.2016 12:43

Na akcje za takie drobniaki jak w przypadku Cierzniaka starczy mu na bardzo długo... Skąd u Was w ogóle pomysł, że bez awansu do LM Legia będzie miała jakieś kłopoty finansowe? Ogarnijcie w końcu, oni są finansowo ponad tę ligę...

BlurgH 16.05.2016 13:11

My też długo byliśmy - nawet znacznie bardziej, niż oni teraz...

Bene Nati 16.05.2016 13:12

Nie zagrał ani minuty a skakał jak pajac przy tej ławce rezerwowych.

serek.c2 16.05.2016 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlurgH (Post 1440023)
My też długo byliśmy - nawet znacznie bardziej, niż oni teraz...

Nigdy finansowo nie byliśmy na tym poziomie, co oni teraz... wspomnę też, że nasza sytuacja finansowa zależała tylko od Cupiała, oni mają zdywersyfikowane źródła finansowania.

ABGwislakABG 16.05.2016 13:24

Im przede wszystkim w znacznym stopniu Walter umorzyl dlugi. Gdyby tego nie zrobil obecne trio by nie zainwestowalo. Gdybanie. Serek ma absolutna racje - na tym poziomie co Legia mysmy nigdy nie byli, tym bardziej nigdy w historii nie byl on lepszy. To, ze skupowalismy najlepszych z ligi to kasa Cupiala, nie wypracowana przez klub, inne ceny, realia rynku.

Deteinate 16.05.2016 15:00

Apropo Cierzniaka, to kiedy jest szansa, że UEFA rozpatrzy naszą skargę i nałozy na legię zakaz transferowy? Im szybciej tym lepiej.

Chimek12 16.05.2016 20:22

Maor Melikson jest o krok od zdobycia mistrzostwa Izraela. Przed ostatnią kolejką rundy mistrzowskiej jego Hapoel Be'er Sheva FC ma 2 punkty przewagi nad Haopelem Tel-Aviv i gra u siebie z Ihoud Bnei Sakhnin FC, który już o nic nie walczy. Sam 14 maja strzelił bramkę na 0:1 w starciu z Maccabi Hajfa, jednak Hapoel nie dowiózł tego wyniku do końca, przegrywając 2:1. Gdyby im się udało, mogliby już otwierać szampany, a tak muszą poczekać do 21 maja.

mistico 16.05.2016 22:17

najświeższe podsumowanie o byłych wiślakach mojego autorstwa - http://www.wislaportal.pl/30992,Byli...wy_raport.html

Blaszczu16 17.05.2016 08:18

- Chciałem podziękować mojej byłej i obecnej drużynie. Jest mi niezmiernie miło, że wygrałem. To wszystko - powiedział Cierzniak na antenie Canal+ po odebraniu nagrody.

Faktycznie, ma za co dziękować obecnej drużynie. W końcu w Legii zagrał całe 2 - słownie DWA - mecze w trzecioligowych rezerwach. Mam nadzieje, że skończysz w tych rezerwach do końca kariery judaszu. Wisła nie zapomni, a jak przyjedziesz na R22 ze swoją obecną drużyną to skończysz jak inny mierny bramkarz, dla którego kasa była ważniejsza niż pozycja, zachwyt i poklask trybun. Skończysz jak Dolha judaszu!

wolfu 17.05.2016 10:15

Erik Cikos trenuje z Arką.

Paweł 19.05.2016 18:58

Podbeskidzie zwolniło właśnie Roberta Podolińskiego. Pojawiły się plotki, wedle których nowym trenerem "Górali" ma zostać Kazimierz Moskal.

http://katowickisport.pl/pilka-nozna...5,1,12449.html

http://www.sport.bielsko.biala.pl/ak...o-podbeskidzia

brylant17 23.05.2016 19:11

Wszystko na to wskazuje,że terenem Pogoni zostanie Kaziu Moskal powodzenia!

bob85 23.05.2016 21:21

No to w koncu czeka go prawdziwy test w e-klapie, bo u nas mozna powiedziec byl w pewien sposob po znajomosci ;)

Deteinate 23.05.2016 23:05

Od Michniewicza gorszy nie będzie.

bridgeburner 24.05.2016 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Deteinate (Post 1440426)
Od Michniewicza gorszy nie będzie.

Dolary przeciw orzechom ze Pogon skonczy przyszły sezon na niższym miejscu w tabeli niz teraz

Ale przynajmniej do remisów są przyzwyczajeni ;)

TSWthedues 24.05.2016 12:04

WiceKról remisów zastępuje Króla remisów z ubiegłego sezonu:) Życzę przełamania rekordu;)

Wiślak709 24.05.2016 12:41

Na to czekalem, az Kazia zatrudni jakis innych ekstraklasowy klub. Zobaczymy jak sobie poradzi..:mysli:

Fugiel 24.05.2016 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak709 (Post 1440434)
Na to czekalem, az Kazia zatrudni jakis innych ekstraklasowy klub. Zobaczymy jak sobie poradzi..:mysli:

Z całego serca życze mu MP ! Mam nadzieje, ze chociaż zbliży się z osiągniecami do Czesia.

gypsy 25.05.2016 18:23

Ciekawe, Melikson i Stilić mogą zagrać w jednym klubie :)

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...w-wisly-krakow

Karherop 25.05.2016 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1440470)
Ciekawe, Melikson i Stilić mogą zagrać w jednym klubie :)

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...w-wisly-krakow

to kto tam wtedy będzie za piłką biegał?

Revolver 27.05.2016 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1440472)
to kto tam wtedy będzie za piłką biegał?

Trener narysuje markerem $$$ na piłce, to KAŻDY będzie tam biegał.

brylant17 30.05.2016 15:35

Marek Zieńczuk odchodzi z Ruchu Chorzów.Czyżby już kończył? czy będzie biegał po boiskach I ligi

wislak1995 06.06.2016 13:27

Lucas Guedes odchodzi z Lecha, a dokładniej z jego rezerw.
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...112,1,720.html

"Teraz odchodzi, podobnie jak Lucas Guedes, syn byłej gwiazdy Wisły Kraków - Clebera. Prezentował się świetnie w drugiej drużynie, ale jest jedna przeszkoda, żeby przeskoczył do ekstraklasowego Kolejorza. Nie posiada paszportu Unii Europejskiej i nie ma w tym momencie szans go otrzymać. Wraca do ojczyzny. - Wspólnie z Niklasem i Lucasem doszliśmy do porozumienia, że ich dalsze granie w trzeciej lidze mija się z celem. Stać ich jeszcze na to, żeby grać w wyższej lidze i dalej się rozwijać - mówi trener Lecha II Ivan Djurdjević(...)"

Paweł 06.06.2016 14:01

Zgłodniał ktoś? Jeśli tak, to może przepis od słynnego Mistrza Kuchni Lidla - Macieja Żurawskiego :D

https://www.youtube.com/watch?v=-94Gv8fgrxw

brylant17 06.06.2016 15:19

Mariusz Stępiński podobno jest bliski transferu do Feyenoord Rotterdam

szorstki 06.06.2016 16:39

Jeszcze nie było ? Grzegorz Niciński, tym razem jako trener Arki Gdynia awansował do ekstraklasy i przedłużył kontrakt na następny sezon.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl