![]() |
Fajnie bedzie jak Sobolewski wroci do Wisły nawet w innej roli. Miejsce Naszej legendy jest tutaj w klubie, ciekawe jak sie rozwinie cała sytuacja.
Cytat:
|
Cytat:
Zwłaszcza Frankowski był bez formy...Pewnie jest patrzysz przez pryzmat okoliczności w jakich odszedł z Wisły. Typowe... |
Cytat:
|
^^ Był Frankowski ważną postacią w eliminacjach, ale to co się z nim działo od początku 2006 roku to była tragedia. Zmienił klub, na boisku wyglądał na prawdę słabo i przede wwszystkim chyba do mistrzostw świata nie strzelił w całym 2006 roku ani jednego gola.
|
W sezonie 2005/06, na wiosnę, poprzedzającą mundial, był piłkarzem Elche i jednym z najskuteczniejszych piłkarzy tamtej ekipy. 8 bramek w 14 meczach. Miał prawo czuć się zawiedziony...
|
Na wiosnę 2006 to Franek grał na wypożyczeniu w Wolverhampton Wanderers i strzelił 0 (słownie: ZERO) goli. A zagrał w 16 meczach.
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=462 |
|
Będzie organizowane jakieś spotkanie gratulacyjne u nas na stadionie dla Radka Cierzniaka z okazji zdobycia przez niego mistrzostwa Polski (takie jak Anderlecht zorganizował dla Wasilewskiego)?
|
Nie sądzę. Założyć koronę MP to coś, ale dzierżenie berła dla Radzia to codzienność.
|
Marcelo wczoraj strzelił dwa gole dla Besiktasu i przypieczętował mistrzostwo kraju.
|
Cytat:
Zdobyl Mistrza Grupy Spadkowej:):) |
I to jest najzabawniejsze w tej całej historii :D Ten bęcwał poszedł do Legii, i nie dość że nie zagrał w niej ani minuty to zluzował go 35-letni Malarz, który przed jego przyjściem był rezerwowym za Kuciakiem :D
|
No cóż... kto bogatemu zabroni?
Legia zagrała nam na nosie pokazując, że mogą nam zabrać piłkarza, którego sami nie potrzebują. Dla zasady. |
Cytat:
A bez awansu do LM - zobaczymy, jak długo Koralikowi będzie starczało pieniędzy na tego typu akcje... |
Na akcje za takie drobniaki jak w przypadku Cierzniaka starczy mu na bardzo długo... Skąd u Was w ogóle pomysł, że bez awansu do LM Legia będzie miała jakieś kłopoty finansowe? Ogarnijcie w końcu, oni są finansowo ponad tę ligę...
|
My też długo byliśmy - nawet znacznie bardziej, niż oni teraz...
|
Nie zagrał ani minuty a skakał jak pajac przy tej ławce rezerwowych.
|
Cytat:
|
Im przede wszystkim w znacznym stopniu Walter umorzyl dlugi. Gdyby tego nie zrobil obecne trio by nie zainwestowalo. Gdybanie. Serek ma absolutna racje - na tym poziomie co Legia mysmy nigdy nie byli, tym bardziej nigdy w historii nie byl on lepszy. To, ze skupowalismy najlepszych z ligi to kasa Cupiala, nie wypracowana przez klub, inne ceny, realia rynku.
|
Apropo Cierzniaka, to kiedy jest szansa, że UEFA rozpatrzy naszą skargę i nałozy na legię zakaz transferowy? Im szybciej tym lepiej.
|
Maor Melikson jest o krok od zdobycia mistrzostwa Izraela. Przed ostatnią kolejką rundy mistrzowskiej jego Hapoel Be'er Sheva FC ma 2 punkty przewagi nad Haopelem Tel-Aviv i gra u siebie z Ihoud Bnei Sakhnin FC, który już o nic nie walczy. Sam 14 maja strzelił bramkę na 0:1 w starciu z Maccabi Hajfa, jednak Hapoel nie dowiózł tego wyniku do końca, przegrywając 2:1. Gdyby im się udało, mogliby już otwierać szampany, a tak muszą poczekać do 21 maja.
|
najświeższe podsumowanie o byłych wiślakach mojego autorstwa - http://www.wislaportal.pl/30992,Byli...wy_raport.html
|
- Chciałem podziękować mojej byłej i obecnej drużynie. Jest mi niezmiernie miło, że wygrałem. To wszystko - powiedział Cierzniak na antenie Canal+ po odebraniu nagrody.
Faktycznie, ma za co dziękować obecnej drużynie. W końcu w Legii zagrał całe 2 - słownie DWA - mecze w trzecioligowych rezerwach. Mam nadzieje, że skończysz w tych rezerwach do końca kariery judaszu. Wisła nie zapomni, a jak przyjedziesz na R22 ze swoją obecną drużyną to skończysz jak inny mierny bramkarz, dla którego kasa była ważniejsza niż pozycja, zachwyt i poklask trybun. Skończysz jak Dolha judaszu! |
|
Podbeskidzie zwolniło właśnie Roberta Podolińskiego. Pojawiły się plotki, wedle których nowym trenerem "Górali" ma zostać Kazimierz Moskal.
http://katowickisport.pl/pilka-nozna...5,1,12449.html http://www.sport.bielsko.biala.pl/ak...o-podbeskidzia |
Wszystko na to wskazuje,że terenem Pogoni zostanie Kaziu Moskal powodzenia!
|
No to w koncu czeka go prawdziwy test w e-klapie, bo u nas mozna powiedziec byl w pewien sposob po znajomosci ;)
|
Od Michniewicza gorszy nie będzie.
|
Cytat:
Ale przynajmniej do remisów są przyzwyczajeni ;) |
WiceKról remisów zastępuje Króla remisów z ubiegłego sezonu:) Życzę przełamania rekordu;)
|
Na to czekalem, az Kazia zatrudni jakis innych ekstraklasowy klub. Zobaczymy jak sobie poradzi..:mysli:
|
Cytat:
|
Ciekawe, Melikson i Stilić mogą zagrać w jednym klubie :)
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...w-wisly-krakow |
Cytat:
|
Cytat:
|
Marek Zieńczuk odchodzi z Ruchu Chorzów.Czyżby już kończył? czy będzie biegał po boiskach I ligi
|
Lucas Guedes odchodzi z Lecha, a dokładniej z jego rezerw.
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...112,1,720.html "Teraz odchodzi, podobnie jak Lucas Guedes, syn byłej gwiazdy Wisły Kraków - Clebera. Prezentował się świetnie w drugiej drużynie, ale jest jedna przeszkoda, żeby przeskoczył do ekstraklasowego Kolejorza. Nie posiada paszportu Unii Europejskiej i nie ma w tym momencie szans go otrzymać. Wraca do ojczyzny. - Wspólnie z Niklasem i Lucasem doszliśmy do porozumienia, że ich dalsze granie w trzeciej lidze mija się z celem. Stać ich jeszcze na to, żeby grać w wyższej lidze i dalej się rozwijać - mówi trener Lecha II Ivan Djurdjević(...)" |
Zgłodniał ktoś? Jeśli tak, to może przepis od słynnego Mistrza Kuchni Lidla - Macieja Żurawskiego :D
https://www.youtube.com/watch?v=-94Gv8fgrxw |
Mariusz Stępiński podobno jest bliski transferu do Feyenoord Rotterdam
|
Jeszcze nie było ? Grzegorz Niciński, tym razem jako trener Arki Gdynia awansował do ekstraklasy i przedłużył kontrakt na następny sezon.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl