Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

jaro1985r 12.08.2014 13:44

Chłopku płaczecie i piszecie wszędzie listy jak baby, przyjmijcie swój błąd na klatę jak mężczyźni. Tak , tak jesteście frajerami bo sami wyjebaliście się z bardzo dużej szansy na awans do Ligi mistrzów. Jeszcze raz ci powtórzę, przestańcie szukać winnych tylko uderzcie się w piersi płaczące niewiasty. Inaczej się nie da nazwać takich p i z d. Stanowski winnych szuka w Glasgow, jest napisane w biblii "szukajcie a znajdziecie " :D Liga mistrzów- nie dla idiotów !

MatMario 12.08.2014 13:51

Cyklisci sa winni cyklisci!

Celtic skasowal wlasnie kase za awans do grupy w lidze europy i ma na to wywalone.

I to jest normalne podejscie, gruba kasa na stole to nie ma sentymentow a to skamlenie ze wspolczucia zaczyna budzic obrzydzenie.

Taka rumunska panda. Pan da, Pan da, Pan da.

AntyMod 12.08.2014 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1372421)
Staczają się coraz niżej. Może niechaj od razu klękną o zrobią co trzeba...

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...-swiecie/fb9f9

wiadomo ze to mega pi...y ale taki cos ?? co jeszcze ? gdzie wyzebraja jeszcze ? moze u papieza Franciszka ?? w niedziele w Watykanie bylo juz ?? albo na Jasnej Gorze apel niech zrobia ...przynajmniej odrobine honoru by zachowali, ...a te sparciale miny Lesneg i tego drugiego d'Artagniana ...czyzby obawa przed brakiem dofinansowan przez pieniazki Kulczyka ??? ...nawet cygany tak zalosnie na dworcach nie zebraja o jalmuzne i politowanie jak ten marny klubik

Ciastek1 12.08.2014 14:11

Już widzę te nagłówki w prasie gdyby taki błąd popełniła Wisła."Kompromitacja", "Żenada", "Wstyd" itp.
Jako , że ten błąd ...wróć, wielbłąd zrobiła ta świetnie zarządzana Legia to wszystkie media głaszczą po główce Legiunie, wręcz nawołują do walki do upadłego. Nikt nie odbiera Legii tego , że zniszczyli Celtic w dwumeczu ale niestety za takie błędy należy konsekwencje przyjąć na klatę po męsku i posypać głowę popiołem. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest skamlanie Stanowskiego. Ale czemu się dziwić skoro względem Legii w kraju stosowane są podwójne standardy a tutaj taki zonk .
W dodatku ta cała zabawna konferencja prasowa po której dziennikarscy klakierzy mają kisiel w majtach jaka to ona nie była wspaniała. Konferencja powinna być ale na niej włodarze Legii powinni przyznać się do błędu oraz powiadomić o zwolnieniu osób odpowiedzialnych za zaistniała sytuację . Celtic zachował soę również beznadziejnie w myśl zasadny "nic nie słyszę ,nic nie widzę, nic nie mówię " ale do cholery, to odwoływanie się do moralności i zasad fair play to żenada - bo gdybyśmy byli na waszym miejscu to.... tere fere już to widzę. Rozumiem , że według włodarzy Legii po takiej wypowiedzi współwłaściciela ich klubu, zarząd Celticu powinien zareagować mniej więcej : aaaa skoro on zapewnia nas , że w takiej sytuacji zrezygnowałby z awansu to należy mu wierzyć - dzwonimy do Platiniego i wycofujemy się z LM !.

jaro1985r 12.08.2014 15:27

Kończąc dyskusje polecam oglądnąć mądrego dziennikarza a nie działającego na zasadzie pudelka stanow
skiego. Cała prawda o zaistniałej sytuacji
http://sport.tvp.pl/16390183/laskows...egos-z-honorem

mr_kwolf 12.08.2014 16:17

Nie bardzo rozumiem czemu ktokolwiek wymaga od właścicieli (tak, właścicieli!) Legii zwolnienia osób odpowiedzialnych. A jeszcze bardziej nie rozumiem zarzutów, że jak mogą nie ujawnić opinii publicznej osób odpowiedzialnych za tę pomyłkę. Komuna wróciła niezauważenie czy jak? Leśny od razu po werdykcie w tweecie wziął na siebie walkower, czego więcej?

Listy wiadomo, niepotrzebne, ale nie dziwie sie gościom, że nawet w taki naiwny sposób "walczą" o to co im się w pewien sposób należy. Ponadto oni sami nie wierzą, że co ugrają. Raczej próba odobruchania kibiców, że "staraliśmy się".

PS. Jestem ciekawy czy osoby tak gorliwie wyznające zasadę "Dura lex sed lex" na meczach siedzą zawsze na swoich miejscach czy wtedy jest to tylko "nieistotny przepis, którym nie ma co się przejmować", a jak policja złapie za przekroczenie prędkości to mówią "Panie władzo, ale ja jechałem o 40 km/h za szybko, a nie 30. 400 zł się mi należy". Moralność Kalego się kłania.

7 kotów 12.08.2014 16:44

Problemem nie jest "okrutny" regulamin, wlepiajacy walkower za glupote, tylko konsekwencje tego walkoweru - w tym konkretnym przypadku.
Legia "przegrala" roznica bramek w tym momencie, czyli zawazylo piorko na jednej z szal.
Gdyby walkower wynosil 2:0, gdyby wygrali 5:1 pierwszy mecz - przeszli by dalej i zadnych listow otwartych ani hashtagow #letfootbalwin by nie bylo.
Legii sie nie zgadza kasa i stad wielka afera o zniszczenie ducha sportu.

wolfy 12.08.2014 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1372494)
Legii sie nie zgadza kasa i stad wielka afera o zniszczenie ducha sportu.

Stanowski na "Weszło!" napisał artykuł dlaczego jesteś idiotą któremu się breja spomiędzy uszu wylewa. Tak więc pewnie nie masz racji.

7 kotów 12.08.2014 16:59

Nie wiem, nie czytam tego lysiejacego pedala.

Jazon 12.08.2014 17:17

W ciągu kilku dni odwiedziłem stronę Weszło parę razy i to co tam ujrzałem było jedyne w swoim rodzaju. Nieprawdopodobny ból dupy Stanowskiego, który już dawno odleciał gdzieś w inny wymiar, jest czymś, co rzadko spotyka się nawet u onetowych frustratów. To co przeżywa ten chłopak musi być dla niego jakimś granicznym przeżyciem psychicznym, generalnie - nie zazdroszczę.

shaggy 12.08.2014 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jazon (Post 1372529)
W ciągu kilku dni odwiedziłem stronę Weszło parę razy i to co tam ujrzałem było jedyne w swoim rodzaju. Nieprawdopodobny ból dupy Stanowskiego, który już dawno odleciał gdzieś w inny wymiar, jest czymś, co rzadko spotyka się nawet u onetowych frustratów. To co przeżywa ten chłopak musi być dla niego jakimś granicznym przeżyciem psychicznym, generalnie - nie zazdroszczę.

Dziwisz się ukochana Barcelona w poprzednim sezonie dostała oklep na wszystkich frontach co spowodowało, że flaga Kataloni na balkonie Stanowskiego zatknięta na kij od mopa została opuszczona do połowy...

Teraz cios ze strony drugiego ukochanego klubu - Legiusi. W akcie furii Stanowski spuscil do kibla koszulke Legii więc teraz przywdziewa trykoty z napisem Fuck Uefa...

63.5 Kg 12.08.2014 17:32

Uposledzenie Stanowskiego,Modulskiego,Lesnego Legiunii i całej Warszawy rosnie z kazda minuta...

mr_kwolf 12.08.2014 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1372532)
Dziwisz się ukochana Barcelona w poprzednim sezonie dostała oklep na wszystkich frontach co spowodowało, że flaga Kataloni na balkonie Stanowskiego zatknięta na kij od mopa została opuszczona do połowy...

Teraz cios ze strony drugiego ukochanego klubu - Legiusi. W akcie furii Stanowski spuscil do kibla koszulke Legii więc teraz przywdziewa trykoty z napisem Fuck Uefa...

Brakowało mi Ciebie przez ten okres jak Legia ogrywała Celtic. Wiem, wiem, wakacje. "Akurat tak wypadły", ale jesteś niezastąpiony.

Niektórzy tutaj też zaczynają dzień od sprawdzenia czy można otworzyć szampana bo sąsiadowi nowiutki samochód zajeb*** spod domu, ale ty jesteś w tym najlepszy.

Szpen 12.08.2014 17:53

Nie wasz klub,a spuszczacie się jak małolat w piżame. Nie wasz klub,nie wasze małpy.

wolfy 12.08.2014 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1372534)
Niektórzy tutaj też zaczynają dzień od sprawdzenia czy można otworzyć szampana bo sąsiadowi nowiutki samochód zajeb*** spod domu, ale ty jesteś w tym najlepszy.

Skoro już koniecznie chcesz użyć metafory, to niżej masz lepszą.
Po pierwsze, jeżeli już, to - sam rozjebał swój samochód na latarni, przez nieuwagę. I większość śmieje się nie z tego, a z faktu, że później zaczął oskarżać urząd miasta, że mu ten słup złośliwie pod maskę podstawili. O dziwo - stał tam już wiele lat i mało komu przeszkadzał...

A stany psychiczne Stanowskiego to coraz większy kabaret. Chłopaczyna się niesamowicie emocjonalnie zaangażował w budowę Wielkiej Legii.

syryls 12.08.2014 19:19

Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski 2 godz.
A to jest dla mnie optymalna reakcja Polaka, który grał w Celtiku: http://www.przegladsportowy.pl/felie...32,1,1074.html

W środku Dziekanowski za Legią
Podobnie Weszło również pochwalili Boruca że coś napisał że też za Legią.

Teraz taka ciekawostka
Sorry za to gówno: http://forum.gazeta.pl/forum/w,31,12...u_APOEL_u.html
Artykuł niestety usuneli

kws 12.08.2014 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1372494)
Gdyby walkower wynosil 2:0, gdyby wygrali 5:1 pierwszy mecz - przeszli by dalej i zadnych listow otwartych ani hashtagow #letfootbalwin by nie bylo.

Nie wiesz o czym piszesz, ale piszesz....to nie ma żadnego znaczenia. Mogliśmy wygrać nawet 110:1.
Walkower jest umowny, nie jest określony jako wynik 3:0. Natomiast musi być korzystniejszy dla drużyny poszkodowanej. Od razu Ci wytlumaczę na przyszłość: Gdybyśmy wygrali 4:0, to byśmy dostali walkower 5:0.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1372544)
Teraz taka ciekawostka
Sorry za to gówno: http://forum.gazeta.pl/forum/w,31,12...u_APOEL_u.html
Artykuł niestety usuneli

To lepsze...

http://www.polskieradio.pl/43/265/Ar...-porazke-Wisly

Kocur 12.08.2014 19:37

Zamknijcie ten temat albo otwórzcie sobie oddzielny.

Jak żydowskie płaczki że zła UEFA zawsze przeciwko fair play...

kws 12.08.2014 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1372547)
Zamknijcie ten temat albo otwórzcie sobie oddzielny.

Tak łatwo nie będzie; pokaż najpierw punkt w regulaminie, który pozwala go zamknąć....:lol:

Yossarian 12.08.2014 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 1372464)
Kończąc dyskusje polecam oglądnąć mądrego dziennikarza a nie działającego na zasadzie pudelka stanow
skiego. Cała prawda o zaistniałej sytuacji
http://sport.tvp.pl/16390183/laskows...egos-z-honorem

Noooo Jacek.Trzymaj sie etatu,ktory masz bo w W-wie szybko roboty nie znajdziesz.

MK85 12.08.2014 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kws (Post 1372545)
Nie wiesz o czym piszesz, ale piszesz....to nie ma żadnego znaczenia. Mogliśmy wygrać nawet 110:1.
Walkower jest umowny, nie jest określony jako wynik 3:0. Natomiast musi być korzystniejszy dla drużyny poszkodowanej. Od razu Ci wytlumaczę na przyszłość: Gdybyśmy wygrali 4:0, to byśmy dostali walkower 5:0.



To lepsze...

http://www.polskieradio.pl/43/265/Ar...-porazke-Wisly

co do pierwszego... skąd Ty się urwałeś? Jak z Warszawy to rozumiem...
co do drugiego: ponoć Wasza "legenda" http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...kibicami/cwr7z
wiem wiem, zaraz napiszesz że nie przyznajecie się do niego, że jest jebni*** czy jeszcze coś sobie wymyślisz, ale to wciąż były zawodnik L. Warszawa

RLY 12.08.2014 20:40

Taka karma :)
http://i.imgur.com/xnSbweM.jpg

shaggy 12.08.2014 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1372534)
Brakowało mi Ciebie przez ten okres jak Legia ogrywała Celtic. Wiem, wiem, wakacje. "Akurat tak wypadły", ale jesteś niezastąpiony.

Niektórzy tutaj też zaczynają dzień od sprawdzenia czy można otworzyć szampana bo sąsiadowi nowiutki samochód zajeb*** spod domu, ale ty jesteś w tym najlepszy.

Kłopoty z interpretacją i ze zrozumieniem - pies ci morde lizal...
Możesz ustawić się w szeregu ze stanowskim i lizać dupe Losersom skoro masz taki fetysz - ja odpadam:)

kws 12.08.2014 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MK85 (Post 1372551)
co do pierwszego... skąd Ty się urwałeś? Jak z Warszawy to rozumiem..

Nie wiem o co się czepiasz... ktoś piszę nie prawdę, to go poprawiłem.
Wzmianka o Warszawie to objaw kompleksów ?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MK85 (Post 1372551)
co do drugiego: ponoć Wasza "legenda" ...

Nie taki był mój cel, podając link do cytatu Żewłakowa i Kosowskiego...
syryls podał link do wywiadu, który ma się nijak do dyskusji jak dla mnie, zresztą to był tylko link do forum gw.
Jaki sens ma dyskusja o tym, co ten i tamten powiedział....szczególnie Żewłakow, który w Legii grał 2 lata....

Chciałem tylko pokazać, że dziennikarze, tak samo jak i piłkarze często klepią takie bzdury, że nie wiem....
Rozumiem, że Kosowski Ci już nie pasował w tym wywiadzie, stąd wzmianka o Kowalu ?

Apropo Stanowskiego. Wcześniej się tylko przysłuchiwałem....ale teraz napiszę przy okazji kilka słów.
Skoro Wam tak przeszkadza, to po co go czytacie ? Przecież on nabija kasę z Waszych odsłon. Ktoś Wam każe wchodzić na Weszło ? Przecież on może pisać co chce, to jego strona i jego serwis sportowy.
To jest dziennikarz, to czego się spodziewacie ? Pisze tak, aby ktoś go czytał, z tego żyje.

7 kotów 12.08.2014 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kws (Post 1372555)
Nie wiem o co się czepiasz... ktoś piszę nie prawdę, to go poprawiłem.


UEFA Disciplinary Regulations, Edition 2014:

(...)The consequences of a match being declared forfeit are as follows:
a) the team forfeiting the match is deemed to have lost 3-0 (5-0 in futsal competitions), unless the actual result is less favourable to the member association or club at fault, in which case that result stands;

?

Dwumecz 4:4, awans Celtów po "bramce na wyjeździe".

Walkower obejmuje jeden mecz, nie dwumecz.

kws 12.08.2014 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1372567)
... unless the actual result is less favourable to the member association or club at fault, in which case that result stands;

Nie musisz przyznawać mi racji.

...... i Wy zwracacie uwagę komuś, że nie czyta regulaminu. No ładnie.

7 kotów 12.08.2014 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kws (Post 1372570)
Nie musisz przyznawać mi racji.

...... i Wy zwracacie uwagę komuś, że nie czyta regulaminu. No ładnie.

Oznacza to tyle, ze jesli mecz w Edynburgu byscie przebombili 7:0, to Wam tego nie zrewiduja na 3:0, tylko zostawia 7:0.

A nie, ze po zwyciestwie na Pepsi 8:0 dali bym Wam walkower 9:0.

AYALA 12.08.2014 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RLY (Post 1372553)

grzebanie w trupach sprzed 21 lat.

wolfy 12.08.2014 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kws (Post 1372570)
Nie musisz przyznawać mi racji.

:haha:
Mistrzu, nie zrozumiałeś tego co przeczytałeś, więc nikt Ci racji nie przyzna. A przynajmniej nie powinien.
7kotów ma rację.

"unless the actual result is less favourable to (...) club at fault, in which case that result stands; " znaczy:

"o ile wynik nie jest mniej korzystny (...) dla klubu, który przewinił. W takim wypadku oryginalny wynik pozostaje niezmieniony".

Czyli, gdybyście dostali czwórkę do jaja, to wynik nie uległby zmianie, ale gdyby było 4:1 dla Celtiku, to zweryfikowano by rezultat na 3:0. Wygraliście, więc 3:0 jak w mordę strzelił.

Dlaczego czytam Stanowskiego? Bo mnie dotąd śmieszył, ale ostatnio zaczął już martwić. Dzisiejszego felietonu nie przeczytałem do końca...

kreseq 13.08.2014 02:17

Ja .......e serio? Temat wiecznie żywy :) Jebać tych, którzy widzą niesprawiedliwość mimo że prawo to prawo.
Pamiętajcie że jak wam policja przy.......i zakaz albo da w ryja pałą to ma prawo to zrobić :) Piewcy moralności i przestrzegający prawo kibole :lol:

Klub robi co może bo to ich prawo i ich zabawka, .... wam do tego. Oczywiście można się sprzeczać czy to ma rację bytu i jest sensowne ale... mając Bednarza w zarządzie nie za bardzo powinniście wyśmiewać innych :D

PS: Tak wiem .... to da ale ... przekonać się można co kto ma w głowie i przykre że nie zawsze jest to mózg :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl