![]() |
Najlepszy jest komentarz pod wywiadem- "Czerwony buc z Sosnowca..." :lol:
|
Cytat:
No nic, trzeba nieco poczekać, ale czuję że będzie lipa jak w wypadku południowej. |
co do telebimu
http://www.legialive.pl/zdjecia/nse_ajax_juve2_f4.jpg |
Z różnych stron padają propozycje żeby zmienić nazewnictwo trybun np:
- trybuna X "nowa dziesiątka" lub trybuna X "dziesiątka" zamiast sektor D - trybuna C "Jordanowski" "Dr Jordana" - trybuna "E" "Zwierzyniecki" bo od strony zwierzyńca Tak aby nadać kolorytu i wyrazu trybunom. Co tym myślicie? Podane nazwy są jedynie przykładowe. |
Tak można nazwać trybuna a nie sektory. Przecież sektorów bedzie ponad 10
|
|
Cytat:
oczywiście chodzi o trybuny |
Moim zdaniem X zamiast D byłoby dobre, ale pozostałe propozycje Kuby mi się nie podobają. Jakoś nie pasuję wg mnie.
|
Wystarczy że na Legii każda trybuna ma innego patrona. Mi również się ten pomysł nie podoba.
|
Propnowalbym pozostanie przy nazwach poludniowa-zachodnia-polnocna-wschodnia i ewentualne dodanie nazw.
Oczywiscie zamiast D - Dziesiatka. Pozostale niekoniecznie ale jesli juz to dalbym im patronow. Mielismy mnostwo wybitnych sportowocow, chocby Messu Gracz. |
Zamiast D - X - to oczywista oczywistość. Reszta - wg.mnie zgodnie ze stronami świata ew.nazwana sławami Wisły ale wtedy lepiej to brzmi po angielsku- niestety/stety (Reymana STAND a nie trybuna Reymana) nie wiem czy to by przeszło
|
Osobiście w ogóle mi się nie podoba zmiana nazw trybun ;/ jedną trybune można nazwać symbolicznie, tzw. młynek ale zamiana reszty tylko wprowadza chaos w zarządzaniu
|
i co zmieni wg. tamtego pana ten jego artykuł? krew sie w człowieku gotuje jak czyta kolejny raz takie gówno.
mówcie co chcecie ale fajnie że mamy Pana Darka po naszej stronie ;) szkoda tylko że jest Pan zrzeszony(o ile nic się nie zmieniło) ale to nie ten temat na tą dyskusje ;)) |
to samo mialem wlasnie wrzucic ręce opadają jak to sie czyta..
|
Cytat:
Choć z jednym się z nim zgodzę: Cytat:
|
albo sprowadzić kilkunastometrowe drzewka i zasadzić ;)
|
Autor jak widać z periodyku katolickiego. Zapewne wolałby zamiast stadionów budowę jakichś zakonów, by kolejny Peatz mógł sobie podupcyć młodych kleryków. Zresztą gość śmierdzi żydem, używając zwrotu "Ziemia Święta" podobnie jak żydowska diaspora.
Ps.Jestem wierzący i nie mam nic do kościoła. |
ciekawe czemu nie czepiają się o kasę która poszła na budowę opery,albo ile kasy rocznie wydaje sie na teatry.a to jak i to słuzy rozrywce.mało tego każdy mecz jest inny i dostarcza wiecej emocji niz po raz setny słyszane "być albo nie byc o to jest pytanie"...
|
Jeżeli chodzi o nazwy trybun to ja jestem za zostawieniem D ( bo D jak Dziesiątka, czyli dawne X, nie można porównywać starej X z tą obecną, tamta to już piękna historia, czas na nową ).
|
pozatym X to był "sektor" natomiast D to cala trybuna
|
Cytat:
|
tak... nieporozumieniem jest budowanie stadionu dla najlepszej druzyny w Polsce, wielokrotnego mistrza Polski.. swoje to swoje, nie wazne jaki jest.. a nie dzielenie sie tym z czyms takim jak Cracovia..
zresztą pachnie ten Michałek pasiastym na kilometr.. Cytat:
nie trzeba miec wynikow zeby miec super frekwencje (przyklad chocby Gornika) .. marketing i jeszcze raz marketing.. wiadomo, potencjalny Kowalski ktory przypomina sobie o zespole gdy ten dobrze gra przyjdzie tylko wtedy, ale marketing tez swoje robi.. a czasem wiecej niz wyniki.. u nas marketing nie istnieje od wielu lat.. kompletnie nic sie nie dzieje.. a mimo to frekwencja stoi na dobrym poziomie.. |
Cytat:
- Najważniejszym zadaniem jest promowanie akcji pod hasłem np " bezpieczny stadion" moze to śmieszne ale ludzie nie chodzą na mecze, ponieważ się boją o siebie , dzieci i wcale sie nie dziwie, chociaż ostatnio wygląda to lepiej - Zwiększenie kar dla wiadomo kogo - Normalne godziny meczy, bo czasami jak są mecze o 17 lub wczesniej to jest wg. mnie porażka - Sprzedaż biletów przez internet - Promowanie meczy, które już w obecnej chwili wygląda bardzo dobrze, wielka zasługa dla osób które się tym zajmują No i poprawa wyników piłkarzy, ale to już od nas niestety nie zależy. |
Yhyy... grajmy dalej na stadionach,które od Europy dzieli 50 mln lat świetlnych.. Z takim nastawieniem to nikt,nigdy by nic nie osiągnął. Będą stadiony,będą też wyniki to i ludzie przyjdą na mecz.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dlaczego we wszystkich miastach mówi się o nowych stadionach w kategoriach przewidywanego zysku. A w Krakowie tylko o kosztach.
Czy w naszym mieście brakuje świetnych marketingowców? Dlaczego żaden prezes Wisły nie wziął nie zajął się rozwinięciem pionu marketingowego? Co jak co ale tego powinniśmy się uczyć od Lecha. |
@ strzała. Akurat popołudniowe godziny meczy to NIC DZIWNEGO!! Wiesz o której grał dzisiaj Manchester United z Liverpool'em?? Czasem mecze powinny byćwieczorem, a czasem po południu. Niektórzy kibice dojeżdżają kilka - kilkanaście - kilkadziesiąt - kilkaset (!) kilometrów na mecz. Nie każdy nie ma życia poza meczami.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl