Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

gypsy 15.04.2016 12:06

Klasyczne zamknięcie uszu na to, co mówi Wisła. Pan Cierzniak niech się nie cieszy, bo karma wraca.

dj_ibutti 16.04.2016 21:50

Powtarzam - my to wygramy. Pewnie dopiero w Lozanie, ale wygramy. I wówczas (L) do spółki z PZPNem zapłaci nam odszkodowanie. Ale efekt osiągnęli - mają Radka. Piłki dobrze nosi.

piotek 16.04.2016 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1437536)
Powtarzam - my to wygramy. Pewnie dopiero w Lozanie, ale wygramy. I wówczas (L) do spółki z PZPNem zapłaci nam odszkodowanie. Ale efekt osiągnęli - mają Radka. Piłki dobrze nosi.

Tylko pytanie w jakiej ? Na piwko to, co musimy zapłacić Cierzniakowi do końca umowy no i kasa za utratę zawodnika. Wg mnie na pewno powinno być wyższe niż ta oferta z Warszawy która odrzuciliśmy - o ile byla, bo to nigdy nie wiadomo

AntyMod 16.04.2016 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1437536)
Powtarzam - my to wygramy. Pewnie dopiero w Lozanie, ale wygramy. I wówczas (L) do spółki z PZPNem zapłaci nam odszkodowanie. Ale efekt osiągnęli - mają Radka. Piłki dobrze nosi.

odstaw alkohol kolego - i sie nie kompromituj

arti 17.04.2016 05:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek (Post 1437539)
Tylko pytanie w jakiej ? Na piwko to, co musimy zapłacić Cierzniakowi do końca umowy no i kasa za utratę zawodnika. Wg mnie na pewno powinno być wyższe niż ta oferta z Warszawy która odrzuciliśmy - o ile byla, bo to nigdy nie wiadomo

No co Ty?! Facet od marca w L, a my mu też płacimy do końca czerwca?
Czyli ciągnie kasę od nas i od L? Eeee?

piotek 17.04.2016 06:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1437541)
No co Ty?! Facet od marca w L, a my mu też płacimy do końca czerwca?
Czyli ciągnie kasę od nas i od L? Eeee?

Z tego co kojarzę, to tak, ale może mnie pamięć zawodzi.
EDIT. Jednak zawodzi, post niżej jest odpowiedź.

Tak w sumie się zastanawiam, on jest taki slaby, że się nie lapie do składu w Warszawie, czy Legia się boi Bereszynskiego 2.0? Byłyby jaja, gdyby zdobyli mistrzostwo z w składzie, a o sezonie okazałoby się, że kontakt od początku był nieważny :D ale tutaj chyba wchodzi zasada, że prawo nie działa wstecz - a szkoda.

Do tej calej Izby powinno wkroczyć CBA. To są jakieś żarty, że skarga Modelskiego jest rozpatrywana od 5 miesięcy, a Cierzniaka w ciągu miesiąca. Dodatkowo, rozwiązanie kontaktu Radka bylo argumentowane troska o zawodnika. Pomijając fakt, że to jakieś dramat, że jedna strona konfliktu jest faworyzowana "w obawie o jej dobro", co generalnie oznacza szkodę dla drugiej strony. Jak to się ma do do sprawy Modelskiego? O jednego zawodnika się troszczymy, a drugiego mamy w dupie?

Niech ta sprawa ciągnie się parę lat, odwołujmy się nawet do tej Lozanny, ale to trzeba wyjaśnić. Nawet nie dla odszkodowania, nie dla Wisły, ale trzeba ten cały grajdołek rozwalić, choć to by wymagało chyba solidarności reszty klubów z Ekstraklasy.

bridgeburner 17.04.2016 06:47

Nie piszcie bzdur
Wisla by musiala mu placic jedynie roznice, gdyby mial kontrakt w Legii nizszy niz u nas co jest nierealne
A co do sporawy, moim zdaniem nie ma przypadku w tym ze u nich nie gra i w tym sezonie nie zagra
Boja sie, ze sie posypia walkowery i takiego chu... beda mieli a nie mistrzostwo

alexx6 17.04.2016 08:20

Skoro boją się o walkowery to dlaczego go wpisują do protokołu meczowego i siada na ławie. Przecież jakby Malarz dostał kontuzji lub czerwoną to musiałby wejść i grać, czyli muszą być pewni swego.

R33 17.04.2016 09:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1437545)
Nie piszcie bzdur
Wisla by musiala mu placic jedynie roznice, gdyby mial kontrakt w Legii nizszy niz u nas co jest nierealne.

Realne, bo mogą (tak jak Weszło sugerowało) chcieć zagrać Wiśle na nosie i dać mu najniższy kontrakt. Resztę dopłaci Wisła, a po sezonie wyrównają mu w postaci premii. I wtedy będzie zarabiał finalnie więcej niż w Wiśle.

Blaszczu16 17.04.2016 19:01

Stępień na meczu Wisły. Czyli nie tak do końca o Wiśle zapomniał.

arti 17.04.2016 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1437576)
Stępień na meczu Wisły. Czyli nie tak do końca o Wiśle zapomniał.

Nie pierwszy raz. Tylko co z tego (nie wróci do nas).

tedyy 17.04.2016 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1437576)
Stępień na meczu Wisły. Czyli nie tak do końca o Wiśle zapomniał.

Gdzieś czytałem że ma mieszkanie w Krakowie

dj_ibutti 20.04.2016 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1437540)
odstaw alkohol kolego - i sie nie kompromituj

Poproszę o rzeczowe argumenty. O ile w Polsce można mieć w ch... prawo, o tyle za granicą coś takiego jak:
-nie wysłuchanie jednej ze stron
-nie rozstrzygnięcie wniosku o wyłączenie sędziego
-procedowanie w składzie, co do którego obiektywizmu mogą być wątpliwości
-rozmowy z zawodnikiem w grudniu
-inne traktowanie spraw Modelskiego i RC
`
nie przejdzie.

panowie 21.04.2016 13:53

Seba Leszczak zgłoszony do pierwszej drużyny Górnika Zabrze na miejsce Radka Sobolewskiego.

http://www.90minut.pl/news/264/news2...o-Gornika.html

http://www.90minut.pl/news/264/news2...z-Gornika.html

jaszczur90 22.04.2016 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez panowie (Post 1438021)
Seba Leszczak zgłoszony do pierwszej drużyny Górnika Zabrze na miejsce Radka Sobolewskiego.

http://www.90minut.pl/news/264/news2...o-Gornika.html

http://www.90minut.pl/news/264/news2...z-Gornika.html

Wisła powinna go zatrudnić np. na pół roku i zrobić mu normalne pożegnanie kariery . Wisła by podreperowała trochę swój wizerunek po akcji z Cierzniakiem i by pomogła Sobolowi.

Blaszczu16 22.04.2016 10:41

Jestem bardzo na tak!

jonaf 22.04.2016 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 1438098)
Wisła powinna go zatrudnić np. na pół roku i zrobić mu normalne pożegnanie kariery . Wisła by podreperowała trochę swój wizerunek po akcji z Cierzniakiem i by pomogła Sobolowi.

tylko jest jeden problem... on DALEJ jest zatrudniony w Górniku Zabrze. Tylko, że nie może grać, bo go wyrejestrowali ze składu.

jaszczur90 22.04.2016 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jonaf (Post 1438102)
tylko jest jeden problem... on DALEJ jest zatrudniony w Górniku Zabrze. Tylko, że nie może grać, bo go wyrejestrowali ze składu.

Ja nie mówię o tym sezonie bo wiem, że ma kontrakt do końca czerwca. Ale jeśli Sobol by wyleczył kontuzję i chciałby się przyzwoicie pożegnać z piłką to nie stoi na przeszkodzie ,żeby Wisła go zatrudniła od czerwca do grudnia. Może nawet wtedy Głowa by się zdecydował jeszcze pograć i wtedy Wisła mogłaby zrobić wspólne pożegnanie Głowie i Sobolowi.

KOMINEK 22.04.2016 13:01

Pożegnanie jak najbardziej ale zatrudnić ja mam wątpliwości i to duże. Sobol charakter ma bardzo mocny i jak fama głosi dość konfliktogenny.

dj_ibutti 22.04.2016 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jonaf (Post 1438102)
tylko jest jeden problem... on DALEJ jest zatrudniony w Górniku Zabrze. Tylko, że nie może grać, bo go wyrejestrowali ze składu.

No jak to nie jest podstawa do zerwania kontraktu z winy klubu, a przesunięcie do rezerw jest, to chyba się komuś całkiem po.......iło.

Viper 22.04.2016 13:22

^^ Tylko Sobol sam musiałby taki wniosek o rozwiązanie złożyć. Skoro zdecydowano się na taki krok to znaczy, że on sam się na to zgodził a kontuzja wyklucza go już z poważnej gry w piłkę.

emailowiec 22.04.2016 14:02

Pożegnanie Sobola już było i to bardzo ładne (najlepsza oprawa ostatnich lat). Można zatrudnić go jako skauta, bo to Wiślak z krwi i kości.

brylant17 22.04.2016 16:47

Właśnie zapadł wyrok ws.korupcji w GKS Bełchatów:


Łukasz G. - rok i osiem miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata i grzywna 44 tys, zł





wolfu Przeoczyłem sorry

wolfu 22.04.2016 18:02

+

Radosław M. - rok i sześć miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata i grzywna 36 tys. zł

HEDu 23.04.2016 01:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1438111)
Pożegnanie jak najbardziej ale zatrudnić ja mam wątpliwości i to duże. Sobol charakter ma bardzo mocny i jak fama głosi dość konfliktogenny.

A wydawal sie taki spokojny i malomowny przez te lata gry w Wisle.

shaggy 24.04.2016 01:13

Dzisiaj 33 urodziny obchodzi Radzio Judasz cóż wypada mu życzyć wszystkiego co najlepsze czyli odcisków na tyłku od legijnej ławki rezerwowych...

Kondipr 30.04.2016 12:41

Najnowszy alfabet Radosława Sobolewskiego.

Fajna historia wspomnieć: http://futbolfejs.pl/ekstraklasa/kib...zwartej-setki/

shaggy 30.04.2016 16:51

Pelikan Niechanowo 0-1 Lech II Poznań

Bramkę na 0-1 strzela Lucas Guedes

brylant17 30.04.2016 17:35

Jakub Sage w BVB no cóż życzę powodzenia trenerze!

wolfu 06.05.2016 16:58

Cytat:

Dzisiaj rada nadzorcza Ekstraklasa SA jednogłośnie zdecydowała o powołaniu do zarządu na stanowisko członka zarządu spółki Jacka Bednarza. Swoje obowiązki zacznie pełnić od 1 lipca, ponieważ do 30 czerwca pełni funkcję prokurenta w Ruchu Chorzów.
90minut.pl

KrzychooR 06.05.2016 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1439233)
90minut.pl

U la laa... nasi w zarządzie ;)

Dzimi 06.05.2016 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1438795)
Jakub Sage w BVB no cóż życzę powodzenia trenerze!

Z prerspektywy czasu nie wydaje się, że był złym fachowcem.

Pamiętam gdy trzy lata temu przyszedł Smuda, to piłkarze narzekali na ciężke treningi na obozach przygotowawczych. Smuda powtarzał uparcie, że teraz troche pocierpią, z początku będzie im ciężko ale to zaprocentuje w przyszłości. I tak było - pierwsze 2-3 kolejki na starcie rundy wszyscy biegali ciężko jakby mieli wóz z węglem zapięty do siebie, ale potem odpalali rakietę i kondycyjnie byli nie do zajechania.

Teraz było pododobie - pierwsze mecze gdy nie mieli speeda wypadły na Pawłowskiego i Pawłowski poleciał, a potem przyszła moc w nogach. Teraz biegowo i kondycyjnie wyglądają raczej dobrze, a trenera przecież należy oceniać po czasie.

AS82 06.05.2016 22:11

Ktoś wie co się dzieje z Piotrkiem Brożkiem , gra gdzies ?

PiVoSH92 06.05.2016 23:09

Raczej finito, nikt poważny go już nie chce

bódyń 08.05.2016 07:32

Miachal Nalepa z Pucharem Wegier
http://www.90minut.pl/news/265/news2...ar-Wegier.html
Wczesniej mistrzostwo Węgier
http://www.90minut.pl/news/264/news2...em-Wegier.html

Blaszczu16 08.05.2016 07:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1439253)
Z prerspektywy czasu nie wydaje się, że był złym fachowcem.

Pamiętam gdy trzy lata temu przyszedł Smuda, to piłkarze narzekali na ciężke treningi na obozach przygotowawczych. Smuda powtarzał uparcie, że teraz troche pocierpią, z początku będzie im ciężko ale to zaprocentuje w przyszłości. I tak było - pierwsze 2-3 kolejki na starcie rundy wszyscy biegali ciężko jakby mieli wóz z węglem zapięty do siebie, ale potem odpalali rakietę i kondycyjnie byli nie do zajechania.

Teraz było pododobie - pierwsze mecze gdy nie mieli speeda wypadły na Pawłowskiego i Pawłowski poleciał, a potem przyszła moc w nogach. Teraz biegowo i kondycyjnie wyglądają raczej dobrze, a trenera przecież należy oceniać po czasie.

A to jakoś inaczej liczone są punkty na początku rundy, niż w drugiej jej fazie? Ja pamiętam właśnie serię meczów bez zwycięstwa, ba nawet zremisować nie mogliśmy między marcem a majem za Smudy. Chyba to było z 5-6 porażek z rzędu. Wolę alby piłkarze od pierwszego meczu rundy wygrywali i czuli lekkość w nogach, a później na fali tych zwycięstw urosnąć mentalnie, niż grać padakę od pierwszych spotkań, bo nogi ciężkie.

JrQ- 08.05.2016 08:05

Przecież z tymi ciężkimi nogami to niezła ściema :D
Tydzień regeneracji i już organizm wraca do siebie, zwłaszcza, że to zawodowi sportowcy.

Chyba, że oni tam na zgrupowaniach wódę ładują, to może wtedy...

mistico 10.05.2016 10:31

jak ktoś chce poczytać o byłych Wiślakach... http://www.wislaportal.pl/30942,Byli...wy_raport.html

Gero 12.05.2016 06:57

Wywiad z Tomkiem Kłosem

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...cuglach/7fwvkq

Blaszczu16 12.05.2016 07:36

W tym wywiadzie są błędy merytoryczne. Frankowski odszedł po dwumeczu a nie po pierwszym spotkaniu w Krakowie. Po drugie ile jeszcze razy będzie wałkowany temat mundialu 2006 przy wywiadzie z którymkolwiek z trójki - Frankowski, Dudek, Kłos? Byli bez formy to ich Janas odstrzelił, proste. Przynajmniej miał jaja. Zobaczymy co zrobi Nawałka. Czy postawi na ławkowicza Teodorczyka, Sobiecha, który też grał w kratkę i spadł z ligii, czy jednak Brożka - zawodnika doświadczonego, który ma na swoim koncie i mundial i mistrzostwa Europy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl