![]() |
Klasyczne zamknięcie uszu na to, co mówi Wisła. Pan Cierzniak niech się nie cieszy, bo karma wraca.
|
Powtarzam - my to wygramy. Pewnie dopiero w Lozanie, ale wygramy. I wówczas (L) do spółki z PZPNem zapłaci nam odszkodowanie. Ale efekt osiągnęli - mają Radka. Piłki dobrze nosi.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Czyli ciągnie kasę od nas i od L? Eeee? |
Cytat:
EDIT. Jednak zawodzi, post niżej jest odpowiedź. Tak w sumie się zastanawiam, on jest taki slaby, że się nie lapie do składu w Warszawie, czy Legia się boi Bereszynskiego 2.0? Byłyby jaja, gdyby zdobyli mistrzostwo z w składzie, a o sezonie okazałoby się, że kontakt od początku był nieważny :D ale tutaj chyba wchodzi zasada, że prawo nie działa wstecz - a szkoda. Do tej calej Izby powinno wkroczyć CBA. To są jakieś żarty, że skarga Modelskiego jest rozpatrywana od 5 miesięcy, a Cierzniaka w ciągu miesiąca. Dodatkowo, rozwiązanie kontaktu Radka bylo argumentowane troska o zawodnika. Pomijając fakt, że to jakieś dramat, że jedna strona konfliktu jest faworyzowana "w obawie o jej dobro", co generalnie oznacza szkodę dla drugiej strony. Jak to się ma do do sprawy Modelskiego? O jednego zawodnika się troszczymy, a drugiego mamy w dupie? Niech ta sprawa ciągnie się parę lat, odwołujmy się nawet do tej Lozanny, ale to trzeba wyjaśnić. Nawet nie dla odszkodowania, nie dla Wisły, ale trzeba ten cały grajdołek rozwalić, choć to by wymagało chyba solidarności reszty klubów z Ekstraklasy. |
Nie piszcie bzdur
Wisla by musiala mu placic jedynie roznice, gdyby mial kontrakt w Legii nizszy niz u nas co jest nierealne A co do sporawy, moim zdaniem nie ma przypadku w tym ze u nich nie gra i w tym sezonie nie zagra Boja sie, ze sie posypia walkowery i takiego chu... beda mieli a nie mistrzostwo |
Skoro boją się o walkowery to dlaczego go wpisują do protokołu meczowego i siada na ławie. Przecież jakby Malarz dostał kontuzji lub czerwoną to musiałby wejść i grać, czyli muszą być pewni swego.
|
Cytat:
|
Stępień na meczu Wisły. Czyli nie tak do końca o Wiśle zapomniał.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
-nie wysłuchanie jednej ze stron -nie rozstrzygnięcie wniosku o wyłączenie sędziego -procedowanie w składzie, co do którego obiektywizmu mogą być wątpliwości -rozmowy z zawodnikiem w grudniu -inne traktowanie spraw Modelskiego i RC ` nie przejdzie. |
Seba Leszczak zgłoszony do pierwszej drużyny Górnika Zabrze na miejsce Radka Sobolewskiego.
http://www.90minut.pl/news/264/news2...o-Gornika.html http://www.90minut.pl/news/264/news2...z-Gornika.html |
Cytat:
|
Jestem bardzo na tak!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Pożegnanie jak najbardziej ale zatrudnić ja mam wątpliwości i to duże. Sobol charakter ma bardzo mocny i jak fama głosi dość konfliktogenny.
|
Cytat:
|
^^ Tylko Sobol sam musiałby taki wniosek o rozwiązanie złożyć. Skoro zdecydowano się na taki krok to znaczy, że on sam się na to zgodził a kontuzja wyklucza go już z poważnej gry w piłkę.
|
Pożegnanie Sobola już było i to bardzo ładne (najlepsza oprawa ostatnich lat). Można zatrudnić go jako skauta, bo to Wiślak z krwi i kości.
|
Właśnie zapadł wyrok ws.korupcji w GKS Bełchatów:
Łukasz G. - rok i osiem miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata i grzywna 44 tys, zł wolfu Przeoczyłem sorry |
+
Radosław M. - rok i sześć miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata i grzywna 36 tys. zł |
Cytat:
|
Dzisiaj 33 urodziny obchodzi Radzio Judasz cóż wypada mu życzyć wszystkiego co najlepsze czyli odcisków na tyłku od legijnej ławki rezerwowych...
|
Najnowszy alfabet Radosława Sobolewskiego.
Fajna historia wspomnieć: http://futbolfejs.pl/ekstraklasa/kib...zwartej-setki/ |
Pelikan Niechanowo 0-1 Lech II Poznań
Bramkę na 0-1 strzela Lucas Guedes |
Jakub Sage w BVB no cóż życzę powodzenia trenerze!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Pamiętam gdy trzy lata temu przyszedł Smuda, to piłkarze narzekali na ciężke treningi na obozach przygotowawczych. Smuda powtarzał uparcie, że teraz troche pocierpią, z początku będzie im ciężko ale to zaprocentuje w przyszłości. I tak było - pierwsze 2-3 kolejki na starcie rundy wszyscy biegali ciężko jakby mieli wóz z węglem zapięty do siebie, ale potem odpalali rakietę i kondycyjnie byli nie do zajechania. Teraz było pododobie - pierwsze mecze gdy nie mieli speeda wypadły na Pawłowskiego i Pawłowski poleciał, a potem przyszła moc w nogach. Teraz biegowo i kondycyjnie wyglądają raczej dobrze, a trenera przecież należy oceniać po czasie. |
Ktoś wie co się dzieje z Piotrkiem Brożkiem , gra gdzies ?
|
Raczej finito, nikt poważny go już nie chce
|
Miachal Nalepa z Pucharem Wegier
http://www.90minut.pl/news/265/news2...ar-Wegier.html Wczesniej mistrzostwo Węgier http://www.90minut.pl/news/264/news2...em-Wegier.html |
Cytat:
|
Przecież z tymi ciężkimi nogami to niezła ściema :D
Tydzień regeneracji i już organizm wraca do siebie, zwłaszcza, że to zawodowi sportowcy. Chyba, że oni tam na zgrupowaniach wódę ładują, to może wtedy... |
jak ktoś chce poczytać o byłych Wiślakach... http://www.wislaportal.pl/30942,Byli...wy_raport.html
|
|
W tym wywiadzie są błędy merytoryczne. Frankowski odszedł po dwumeczu a nie po pierwszym spotkaniu w Krakowie. Po drugie ile jeszcze razy będzie wałkowany temat mundialu 2006 przy wywiadzie z którymkolwiek z trójki - Frankowski, Dudek, Kłos? Byli bez formy to ich Janas odstrzelił, proste. Przynajmniej miał jaja. Zobaczymy co zrobi Nawałka. Czy postawi na ławkowicza Teodorczyka, Sobiecha, który też grał w kratkę i spadł z ligii, czy jednak Brożka - zawodnika doświadczonego, który ma na swoim koncie i mundial i mistrzostwa Europy.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl