Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

ABG3212 22.04.2014 11:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jowABG (Post 1358529)
Manchester City-West Brom 1
FC Porto-Rio Ave 1
FC Koln-Bochum 1


poprosimy kolejne typy :-D

Kamson 22.04.2014 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABG3212 (Post 1358550)
poprosimy kolejne typy :-D

Nie sądze

Cytat:

jowABG
Banita
:D

jawORWKS 23.04.2014 10:16

MECZYK GODNY POLECENIA Z FAJNYM KURSEM !
Doxa-AEK Larnaca 2

wiślak 86 23.04.2014 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1358515)
Witam,
podaje pewniaczki na dziś. Nic tylko (nie)grać.



Kurs: 2,2

to pieknie weszły :)

Mario Nh 23.04.2014 17:24

Ekstraklasa
Lech Poznań - Wisła Kraków
Handicap 0:1 Lech Poznań 2.70


Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
1 lub X 1.30

WiślakNH 26.04.2014 23:13

Co za wałek kręcą w meczu Dallas - San Antonio ? w 3 kwarcie przez 3 minuty praktycznie bez punktu a w pierwszych 2 kwartach punkt za punktem,nie do wiary.

jawORWKS 27.04.2014 12:36

typy na dziś :D TORINO 1
ANZY 2
LIVERPOOL 1

_gilardino_ 29.04.2014 12:26

do usuniecia

Mario Nh 02.05.2014 09:58

Kupon grany na sporym ryzyku (Barcelona). Getafe gra o utrzymanie i w tym upatruje szansy.


Puchar Polski
Zagłębie Lubin - Zawisza Bydgoszcz (Teren neutralny)
Ile padnie goli?
Więcej niż 1,5
1.42


Bundesliga Borussia
Dortmund - 1899 Hoffenheim
1X2
Borussia Dortmund
1.36

Primera Division (Liga BBVA)
FC Barcelona - Getafe
Handicap 0:3
Getafe
2.25


Premier League
Arsenal FC - West Bromwich
1X2
Arsenal FC
1.28

Kurs całkowity 5.56.

gypsy 02.05.2014 14:29

To u mnie leci taki kupon. Dla czystej zabawy.

La Liga
Rayo Vallecano - Athletic Bilbao
2
1,90

Serie B
Spezia - Reggina
1
1,48

Gambrinus liga
Slavia Praga - Pribram
do przerwy: remis, cały mecz: Slavia
4,80

Irlandia 1. liga
Athlone - Bray
2
2,00

Kurs całkowity: 27.00

WiślakNH 11.05.2014 19:51

je**** barcelona,wszystko pięknie weszło,tylko tym sie cos popier****** we łbach :D
Ja idę na urlop,wracam w przyszłym sezonie.

Devonisch 19.05.2014 14:21

Może Bury podrzuci jakieś typy na ten tydzień?

kermit06 19.05.2014 16:13

d.j has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.


Opróżnij skrzynkę!
Mam pytanie w sprawie filii buka.

kermit06 08.06.2014 22:45

Ktoś tutaj żyje w ogóle jeszcze z grających?

Jakieś typy, ciekawostki i ploty w związku z przyszłotygodniowym rozpoczęciem Mundialu ?

w0lno. 15.06.2014 14:44

http://i62.tinypic.com/apcro2.jpg

JAN ZEMBRZYCKI 18.06.2014 10:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kermit06 (Post 1363963)
Ktoś tutaj żyje w ogóle jeszcze z grających?

Wybrałem to ,choć długo zastanawiałem się nad Kamerunem.

Australia - Holandia X(7.5)
pierwszy gol :Australia(5.5)
Obie strzelą :TAK(2.25)

Błaszczu_WIŚLAK 18.06.2014 12:58

http://i59.tinypic.com/2wfsdis.jpg

wiesniak84 24.06.2014 01:36

Sprobujemy cos z Wimbledonu:
Granollers-Pujol - Mahut 2 1,33
Kubot - Struff over3,5 seta 1,4
Hewitt (-1,5seta) - Przysiezny 1 1,31

ako: 2,44

Prosze wziac pod uwage forumowe fatum:D

aha dla odwazniejszych Klizana +2,5 seta z Nadalem mozna pograc w sumie kurs: 2

ABGwislakABG 26.06.2014 09:57

Niemcy - USA X 3,10
Korea - Belgia 2 1.68
Algieria - Rosja <2.5 1.85
Portugalia - Ghana >2.5 1.52


AKO: 14,64

_bzyku_ 27.06.2014 15:34

Awans:
Brazylia
Kolumbia
Holandia
Francja
Niemcy
Argentyna
Belgia
Kostaryka
Ako 12,18
Stawka 50zł
Ew. wygr. 535,92

WISŁAZWE 01.07.2014 13:37

Witam.
Czy jak chce wypłacić kasę z bet365 to tylko przez skril? Jest jakaś opłataza wypłacenie kasy?

El'kabat 01.07.2014 15:17

Na Skrill samą wypłatę masz bezpłatną. Ze Skrila na konto jest opłata,ale nie duża z tego co pamiętam coś ok 8 zł. Jak masz status vip to jest bezpłatne.
Z bet365 możesz wypłacać też bez problemu bezpośrednio na kartę. Z tym,że wypłata musi być chyba w ten sam sposób co wpłata. Taki myk,żeby kasy nie prać.
Mi bodajże kiedyś podzielili w ten sposób dwie wypłaty ,po pół na skrilla i pół na karte.

piter116 01.07.2014 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1366611)
Na Skrill samą wypłatę masz bezpłatną. Ze Skrila na konto jest opłata,ale nie duża z tego co pamiętam coś ok 8 zł. Jak masz status vip to jest bezpłatne.
Z bet365 możesz wypłacać też bez problemu bezpośrednio na kartę. Z tym,że wypłata musi być chyba w ten sam sposób co wpłata. Taki myk,żeby kasy nie prać.
Mi bodajże kiedyś podzielili w ten sposób dwie wypłaty ,po pół na skrilla i pół na karte.

Już 12 z groszami sobie naliczają.

WISŁAZWE 01.07.2014 18:04

Panowie ale mają jakąś stałą kwotę? Niezależnie ile wypłacam biorą taką samą prowizje? :)

El'kabat 01.07.2014 19:15

Zawsze jest 12,27zł. Niezależnie czy wypłacasz 50zł czy 10 koła.

kermit06 01.07.2014 19:36

obstawiłem u buka ( Fortuna ) w meczu Argentyna - Swiss x2. Rozumiem, że kupon mi ' wszedł ' . Bo wynik po 90 minutach to było właśnie x, albo x2 prawda ?

heoij 01.07.2014 20:21

Tak, liczy się regulaminowy czas, bez dogrywki.

Festence 02.07.2014 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _bzyku_ (Post 1366279)
Awans:
Brazylia
Kolumbia
Holandia
Francja
Niemcy
Argentyna
Belgia
Kostaryka
Ako 12,18
Stawka 50zł
Ew. wygr. 535,92

Klucz był prosty. Gratulacje :-)

_bzyku_ 02.07.2014 20:55

Klucz prosty, bo sami "faworyci" przeszli. Po ciężkich i nerwowych meczach, ale jakoś się udało na farcie. Fart jeszcze większy, bo obstawiłem jeszcze jeden taki sam kupon, ale bez Kostaryki [ https://www.efortuna.pl/pl/strona_gl...0%3D&kind=MAIN ], więc razem prawie 9 stówek do przodu :)

Na 1/4 spróbuje coś na przekór "faworytom"
Awans:
Kolumbia
Belgia
Niemcy
Holandia
Ako 14,56
Stawka 30zł
Ew. Wygr. 384,38

Donki 10.07.2014 18:51

Jest możliwość dostania darmowego bonu do bet-at-home o wartości 10 euro.
Żeby dostać bon trzeba napisać prywatną wiadomość z prośbą do :https://www.facebook.com/SC24com?fref=photo typu : Can you give mi one bon bet-at-home please ?

Nie każdy dostanie ten bon, musicie liczyć na ich dobre chęci. Ja oraz kilka innych osób bez problemu dostało. Nie zasypujcie ich spamem tylko grzecznie czekajcie, a może wam się uda i dostaniecie.

Przy okazji zapraszam na mojego bloga : mojeetypy.blogabet.com/

WISŁAZWE 10.07.2014 22:16

A takie tam typy:

Zenit Petersburg - Club Brugge over 2,5
Cercle Brugge- Mechelen over 2,5
Roda - Volendam over 2,5

fialo 13.07.2014 14:16

Poszła piękna masowka na to nasienie Hitlera. A ja ze jestem ciężkim przeciwnikiem masowek, gram dość grubo na zwycięstwo Argentyny. Kurs idzie w górę, polecam !

Donki 13.07.2014 14:24

Nie tylko Ty fialo ;) Ja również gram na Argentyne tylko, że zdobędzie Mistrzostwo. Finał MŚ jak dla mnie 50 na 50 a kurs na Argentyne naprawdę niezły.

fialo 13.07.2014 14:44

Ja tak samo na zwycięstwo w sensie, że zdobędzie mistrza :)

sanderuss 16.07.2014 21:05

Ta (7)egia bez straty gola ;) Jebani krawaciarze, a Malmo weszlo :/

gregor07 17.07.2014 12:23

https://www.facebook.com/tylkoboks
Polecam, wczoraj ładnie wszedł singiel po 2.10

głos z trybun 17.07.2014 20:58

Panowie, gdzie pozwalają grać dużymi sumami np. single i nie weryfikują mocno jak będę chciał wypłacić :D ?

El'kabat 29.07.2014 17:18

Z hc to możesz grać,ale amike z nami za tydzień.
Azjana -1 masz 2.3
a -2 5.75 ;)

Celtic czyste 2.5 warte do grania,za mocną stawkę DNB.

fialo 29.07.2014 17:30

Na dziś:

Sparta
Debreczyn - BATE X
Slovan - Sheriff X

wiesniak84 29.07.2014 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1370103)
Na dziś:

Sparta
Debreczyn - BATE X
Slovan - Sheriff X

Oby ci siadlo bo sam mam
Sparta 1
Bate x2
Sheriff x2 :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl