Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

panowie 01.05.2013 20:44

Smuda do końca maja ma zadecydować czy będzie prowadzić Wisłę

https://imageshack.us/scaled/large/4...30501at940.png

arti 01.05.2013 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez panowie (Post 1311060)
Smuda do końca maja ma zadecydować czy będzie prowadzić Wisłę

https://imageshack.us/scaled/large/4...30501at940.png

co by tu zrobić żeby wybić mu to z głowy?

dulli78 01.05.2013 22:58

Jakub Błaszczykowski - pierwszy Wiślak w finale Ligi Mistrzów, super sprawa! Nie miał w życiu łatwo ale nie poddawał się i właśnie takie chwile wynagradzają ten cały trud. Brawo Kuba!

A wiadomość o Smudzie - cóż, ostatnie zdanie powinno brzmieć "nie ustalono na jak krótko"

panowie 02.05.2013 20:02

więcej o Smudzie via Godlewski/Piłka Nożna
Cytat:

Franciszek Smuda do końca maja ma zdecydować, czy znów poprowadzi Wisłę. Mógłby zostać w Ratyzbonie na kolejne trzy lata i przygotowywać zespół Jahn Regensburg na ponowne występy w 2. Bundeslidze, co jest celem tego bawarskiego klubu na rok 2015, gdy do użytku zostanie oddany nowy stadion, ale pewnie wiązałoby się to z obniżką pensji w czasie gry w III lidze. Bardziej prawdopodobny jest zatem powrót Franza do Krakowa, na który podobno uparł się właściciel Białej Gwiazdy Bogusław Cupiał. - A jak on się na coś uprze, to właśnie tak musi być - podkreśla Smuda.
http://www.pilkanozna.pl/index.php/A...gensburgu.html

Lukasz 06.05.2013 09:21

Przęgląd sportowy:
Probierz: Zawiodła mnie młodzież

Cytat:

w mediach pojawiały się nazwiska trenerów, którzy mają mnie zastąpić, a klub tego stanowczo nie dementował. Dla niektórych piłkarzy to był sygnał, że mogą sobie pozwolić na więcej. Szczególnie dla tych, którzy wiedzieli, że jeżeli zostanę, zimą będą musieli odejść. Zawiodła mnie młodzież. Postawiłem na nich, ale nie unieśli ciężaru. Wielu z nich już nie ma w kadrze Wisły.
http://ekstraklasa.przegladsportowy....274,1,381.html

ardem99 07.05.2013 12:06

Zagłosujmy na Kubę ! Sonda na najlepszego zawodnika kolejki !

http://www.bundesliga.de/de/spielerd...spieltag32.php

arti 09.05.2013 19:09

Zenon Małek został trenerem Concordii Elbląg

Charlie 11.05.2013 21:02

Melikson strzelił dziś gola dla Valenciennes w wygranym 4-1 starciu z Rennes.

mitmichael 12.05.2013 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1312288)
Melikson strzelił dziś gola dla Valenciennes w wygranym 4-1 starciu z Rennes.

Macie skrot z tego meczu z bramka Meleksa na 1-1
wis.la/zg3sw

donecki 12.05.2013 19:14

Po Brożku
 
http://www.sport.pl/pilka/1,64946,13...ml#BoxSportTxt

donecki 12.05.2013 21:11

Baszczu zerwał wiązadła i kończy karierę

Kocur 12.05.2013 21:44

Czy nie da sie zrobić prostego kopiuj / wklej zamiast wrzucać jedno zdanie albo link do biura prasowego rządu?

markowywislak 13.05.2013 22:20

Nie podobał im się rygor. Musieli zakładać ochraniacze na trening, złapałem też kogoś po meczu na piciu piwa w pokoju i ukarałem~Michał Probierz.
Cytuje go bo jeżeli nie rozgoni się tej bandy amatorów to dalej będziemy na 10-tym miejscu w tabeli. Kto pił ja wiem juz...

Paweł 14.05.2013 07:14

Należy tylko zadać pytanie, czy to był rygor, którego nie chcieli ci konkretni piłkarze, czy po prostu Probierz to typ człowieka, z którym nikt w dłuższym okresie czasu nie jest w stanie współpracować. Znamienne jest to, że wszystkich klubów, w których ostatnio pracował jako szkoleniowiec, odchodził skonfliktowany z piłkarzami (Jagiellonia, Aris, Wisła). Jest to trener, o pewnie niezłym warsztacie, ale charakter ma taki, a nie inny i potrafi zniechęcić do siebie każdego.

MatMario 14.05.2013 07:25

Złapał kogoś na piciu po meczu... Piwo... W pokoju hotelowym. Dobrze że go z klubu nie wywalił.

Rozumiem przed meczem, rozumiem że leży najebany jak szpak, totalne nemo, że idzie z kumplem i każdy ma po kracie piw na wieczór ale bądźmy poważni. Co takie piwo, pite z umiarem zmienia. Pójdzie do Włoch czy Hiszpanii i zabroni wina wypić wieczorem?

Byłby poważny a nie robił z siebie szeryfa bo na głupka zaczyna wychodzić tymi ciągłymi płaczami. Tam nie miał lotniska, tam nie miał boiska, tam nie było wody...

markowywislak 14.05.2013 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1312559)
Złapał kogoś na piciu po meczu... Piwo... W pokoju hotelowym. Dobrze że go z klubu nie wywalił.

Rozumiem przed meczem, rozumiem że leży najebany jak szpak, totalne nemo, że idzie z kumplem i każdy ma po kracie piw na wieczór ale bądźmy poważni. Co takie piwo, pite z umiarem zmienia. Pójdzie do Włoch czy Hiszpanii i zabroni wina wypić wieczorem?

Byłby poważny a nie robił z siebie szeryfa bo na głupka zaczyna wychodzić tymi ciągłymi płaczami. Tam nie miał lotniska, tam nie miał boiska, tam nie było wody...

Myślisz ze miał na myśli tylko jedno piwko? Chłopie on widział na treningu kto jest wczorajszy a kto zapieprza.:help:

Bóg Trybun (objawion) 14.05.2013 23:21

Podstawą u trenera jest warsztat. Charakter - jak u człowieka - jakiś być musi. Zdarzają się świetni taktycy ale mentalne biduliny, bez krzty posłuchu. Probierz idzie w odwrotnym kierunku: wszystkie swoje braki zapycha "jajami". "Trzeba mieć jaja", ten go zawiódł, tamten szansy nie wykorzystał, tu lotnisko, tam baza (na marginesie - ciekawe, czy kontrakty podpisywał z klauzulą: wybudujecie albo odchodzę). Wszystko fatalne. A jest coś, co zawalił Michał?
Ano, na złe kunie obstawił. O warsztacie ani słowa (może poza sławetną wypowiedzią przed meczem z Piastem - stwierdził, że "za mało jest nas w polu karnym rywala i dlatego strzelamy mało goli" - geniusz i strateg w jednym!). Czyli piłka to w sumie taki hazard. Stawiasz na kunia i coś ugrasz. Albo i nie. To dupa.

No to dupa, Michale.
Za mało nas w polu karnym rywala : (

lopez71 15.05.2013 06:17

Probierz to kolejny trener który zaczął więcej wymagać na treningach i nasze gwiazdeczki podniosły larum że jest be. tak samo było za Petrescu i wszyscy wiedzą jak to się skończyło. U nas nawet Guardiola by nie pomógł bo kopacze mieli by za ciężko, dlatego zostawić tych co chcą się czegoś nauczyć, chcą pracować i oddać całe serce dla Wisły a resztę wyp...dolić na zbity pysk.

Bóg Trybun (objawion) 15.05.2013 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lopez71 (Post 1312754)
Probierz to kolejny trener który zaczął więcej wymagać na treningach i nasze gwiazdeczki podniosły larum że jest be. tak samo było za Petrescu i wszyscy wiedzą jak to się skończyło. U nas nawet Guardiola by nie pomógł bo kopacze mieli by za ciężko, dlatego zostawić tych co chcą się czegoś nauczyć, chcą pracować i oddać całe serce dla Wisły a resztę wyp...dolić na zbity pysk.

Przyjść na trening i opier.dalać to mogą i szarakany. Trener musi jeszcze mieć warsztat. Pan Michał go nie miał.

lopez71 15.05.2013 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 1312769)
Przyjść na trening i opier.dalać to mogą i szarakany. Trener musi jeszcze mieć warsztat. Pan Michał go nie miał.

Ten pan bez warsztatu przez dwa lata awansował z Jagą do europejskich pucharów. Wielu bardzo dobrych trenerów tego nawet w połowie nie osiągnęło

Bóg Trybun (objawion) 15.05.2013 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lopez71 (Post 1312786)
Ten pan bez warsztatu przez dwa lata awansował z Jagą do europejskich pucharów. Wielu bardzo dobrych trenerów tego nawet w połowie nie osiągnęło

awansował z naszej ligi. Reszta jest milczeniem.
Wielu bardzo dobrych trenerów nie pracuje w Polsce.

lopez71 15.05.2013 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 1312793)
awansował z naszej ligi. Reszta jest milczeniem.
Wielu bardzo dobrych trenerów nie pracuje w Polsce.

Ok, w takim razie mam pytanie. Czy w naszej lidze jest trener którego chciałbyś w Wiśle?

Bóg Trybun (objawion) 15.05.2013 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lopez71 (Post 1312794)
Ok, w takim razie mam pytanie. Czy w naszej lidze jest trener którego chciałbyś w Wiśle?

W naszej nie.
Ligę niżej.

arti 15.05.2013 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lopez71 (Post 1312786)
Ten pan bez warsztatu przez dwa lata awansował z Jagą do europejskich pucharów. Wielu bardzo dobrych trenerów tego nawet w połowie nie osiągnęło

Dwa pytania.
1) Kto był choć na kilkunastu treningach Wisły z Probierzem?
2) Kto był w szatni Wisły w czasie pracy z Probierzem?

Nie mówię P cacy ani P beeee.
Ciężko wydawać opinie znając sprawę z gazet albo z wypowiedzi paru forumowiczów.

syryls 15.05.2013 19:10

Smuda też awansował z Widzewem do LM

Bóg Trybun (objawion) 15.05.2013 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1312840)
Dwa pytania.
1) Kto był choć na kilkunastu treningach Wisły z Probierzem?
2) Kto był w szatni Wisły w czasie pracy z Probierzem?

Nie mówię P cacy ani P beeee.
Ciężko wydawać opinie znając sprawę z gazet albo z wypowiedzi paru forumowiczów.

Jedno pytanie: byleś kiedyś na treningu Guardioli?
Czy wolno Ci (komukolwiek) bez tego uznać go za dobrego trenera?


Bez brnięcia w absurdy. Może zabrakło nam obiektywizmu, kiedy śpiewaliśmy "mocno negatywnie" o trenerze Liczce? Któż z nas odwiedzał jego treningi? Któż z nas?

---

Skasujmy ten temat. Albo zostawmy tylko dla tych, którzy będą chadzać na treningi naszych gwiazd. Trener poda tajemne hasło (ale już po treningu, o nie, cwaniaczki, tak łatwo nie ma - hasło tylko dla wytrwałych!), którego użycie będzie konieczne do aktywacji w wątku. Wtedy poużywamy sobie do reszty! Ocenimy po całości.

Trzeba na przyszłość pomyśleć o jakichś śmielszych zabezpieczeniach przed nieuzasadnioną krytyką na forum, np. chipy, wymieniane po każdym oglądniętym treningu, czy coś w ten deseń. Ostrożności nigdy za wiele.

farben 18.05.2013 10:00

Złota Wisła '78. Gdzie są chłopcy z tamtych lat?
 
Złota Wisła '78. Gdzie są chłopcy z tamtych lat?

http://d.polskatimes.pl/k/r/1/24/cb/...jpg?1368867087
fot: archiwum TS Wisła

arti 18.05.2013 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 1312853)
Jedno pytanie: byleś kiedyś na treningu Guardioli?
Czy wolno Ci (komukolwiek) bez tego uznać go za dobrego trenera?


Bez brnięcia w absurdy. Może zabrakło nam obiektywizmu, kiedy śpiewaliśmy "mocno negatywnie" o trenerze Liczce? Któż z nas odwiedzał jego treningi? Któż z nas?

---

Skasujmy ten temat. Albo zostawmy tylko dla tych, którzy będą chadzać na treningi naszych gwiazd. Trener poda tajemne hasło (ale już po treningu, o nie, cwaniaczki, tak łatwo nie ma - hasło tylko dla wytrwałych!), którego użycie będzie konieczne do aktywacji w wątku. Wtedy poużywamy sobie do reszty! Ocenimy po całości.

Trzeba na przyszłość pomyśleć o jakichś śmielszych zabezpieczeniach przed nieuzasadnioną krytyką na forum, np. chipy, wymieniane po każdym oglądniętym treningu, czy coś w ten deseń. Ostrożności nigdy za wiele.

Nie byłem.
W Wiśle mu nie wyszło, w Jadze, Polonii B. czy ŁKS było lepiej, a żeby stwierdzić czy to przez przypadek (jak Ty twierdzisz) czy coś umie (zdanie lopeza) trzebaby popatrzeć co i jak robi. No i samemu się trochę na tym znać.

laxa 21.05.2013 18:37

Marcelo odejdzie z PSV do klubu Bundesligi?

Zdaniem niemieckich mediów były obrońca Wisły Kraków znajduje się na liście życzeń Werderu Brema.
Skauci klubu Bundesligi mieli kilka razy w sezonie oglądać grę Brazylijczyka, ale na razie nie złożyli oferty PSV Eindhoven. - Zainteresowanie nie przekłada się na konkrety - mówi Marcel Brands, dyrektor techniczny PSV.

Także Marcelo ostrożnie wypowiada się na temat opuszczenia klubu. - Mam jeszcze trzyletni kontrakt. Nie zajmuję się spekulacjami prasowymi, ale jest mi miło, że interesują się mną zagraniczne kluby - przekonuje stoper.

Dziennikarze piszą jednak, że były gracz Wisły latem najprawdopodobniej opuści klub. Marcelo nie ma za sobą najlepszego sezonu. Wystąpił wprawdzie w 31 meczach, ale był krytykowany za słabą grę.

kornd 22.05.2013 08:14

Bogdan Basałaj zastępcą dyrektora PZPN-u

wis.la/lwfob


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl