![]() |
Smuda do końca maja ma zadecydować czy będzie prowadzić Wisłę
https://imageshack.us/scaled/large/4...30501at940.png |
Cytat:
|
Jakub Błaszczykowski - pierwszy Wiślak w finale Ligi Mistrzów, super sprawa! Nie miał w życiu łatwo ale nie poddawał się i właśnie takie chwile wynagradzają ten cały trud. Brawo Kuba!
A wiadomość o Smudzie - cóż, ostatnie zdanie powinno brzmieć "nie ustalono na jak krótko" |
więcej o Smudzie via Godlewski/Piłka Nożna
Cytat:
|
Przęgląd sportowy:
Probierz: Zawiodła mnie młodzież Cytat:
|
Zagłosujmy na Kubę ! Sonda na najlepszego zawodnika kolejki !
http://www.bundesliga.de/de/spielerd...spieltag32.php |
Zenon Małek został trenerem Concordii Elbląg
|
Melikson strzelił dziś gola dla Valenciennes w wygranym 4-1 starciu z Rennes.
|
Cytat:
wis.la/zg3sw |
Po Brożku
|
Baszczu zerwał wiązadła i kończy karierę
|
Czy nie da sie zrobić prostego kopiuj / wklej zamiast wrzucać jedno zdanie albo link do biura prasowego rządu?
|
Nie podobał im się rygor. Musieli zakładać ochraniacze na trening, złapałem też kogoś po meczu na piciu piwa w pokoju i ukarałem~Michał Probierz.
Cytuje go bo jeżeli nie rozgoni się tej bandy amatorów to dalej będziemy na 10-tym miejscu w tabeli. Kto pił ja wiem juz... |
Należy tylko zadać pytanie, czy to był rygor, którego nie chcieli ci konkretni piłkarze, czy po prostu Probierz to typ człowieka, z którym nikt w dłuższym okresie czasu nie jest w stanie współpracować. Znamienne jest to, że wszystkich klubów, w których ostatnio pracował jako szkoleniowiec, odchodził skonfliktowany z piłkarzami (Jagiellonia, Aris, Wisła). Jest to trener, o pewnie niezłym warsztacie, ale charakter ma taki, a nie inny i potrafi zniechęcić do siebie każdego.
|
Złapał kogoś na piciu po meczu... Piwo... W pokoju hotelowym. Dobrze że go z klubu nie wywalił.
Rozumiem przed meczem, rozumiem że leży najebany jak szpak, totalne nemo, że idzie z kumplem i każdy ma po kracie piw na wieczór ale bądźmy poważni. Co takie piwo, pite z umiarem zmienia. Pójdzie do Włoch czy Hiszpanii i zabroni wina wypić wieczorem? Byłby poważny a nie robił z siebie szeryfa bo na głupka zaczyna wychodzić tymi ciągłymi płaczami. Tam nie miał lotniska, tam nie miał boiska, tam nie było wody... |
Cytat:
|
Podstawą u trenera jest warsztat. Charakter - jak u człowieka - jakiś być musi. Zdarzają się świetni taktycy ale mentalne biduliny, bez krzty posłuchu. Probierz idzie w odwrotnym kierunku: wszystkie swoje braki zapycha "jajami". "Trzeba mieć jaja", ten go zawiódł, tamten szansy nie wykorzystał, tu lotnisko, tam baza (na marginesie - ciekawe, czy kontrakty podpisywał z klauzulą: wybudujecie albo odchodzę). Wszystko fatalne. A jest coś, co zawalił Michał?
Ano, na złe kunie obstawił. O warsztacie ani słowa (może poza sławetną wypowiedzią przed meczem z Piastem - stwierdził, że "za mało jest nas w polu karnym rywala i dlatego strzelamy mało goli" - geniusz i strateg w jednym!). Czyli piłka to w sumie taki hazard. Stawiasz na kunia i coś ugrasz. Albo i nie. To dupa. No to dupa, Michale. Za mało nas w polu karnym rywala : ( |
Probierz to kolejny trener który zaczął więcej wymagać na treningach i nasze gwiazdeczki podniosły larum że jest be. tak samo było za Petrescu i wszyscy wiedzą jak to się skończyło. U nas nawet Guardiola by nie pomógł bo kopacze mieli by za ciężko, dlatego zostawić tych co chcą się czegoś nauczyć, chcą pracować i oddać całe serce dla Wisły a resztę wyp...dolić na zbity pysk.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Wielu bardzo dobrych trenerów nie pracuje w Polsce. |
Cytat:
|
Cytat:
Ligę niżej. |
Cytat:
1) Kto był choć na kilkunastu treningach Wisły z Probierzem? 2) Kto był w szatni Wisły w czasie pracy z Probierzem? Nie mówię P cacy ani P beeee. Ciężko wydawać opinie znając sprawę z gazet albo z wypowiedzi paru forumowiczów. |
Smuda też awansował z Widzewem do LM
|
Cytat:
Czy wolno Ci (komukolwiek) bez tego uznać go za dobrego trenera? Bez brnięcia w absurdy. Może zabrakło nam obiektywizmu, kiedy śpiewaliśmy "mocno negatywnie" o trenerze Liczce? Któż z nas odwiedzał jego treningi? Któż z nas? --- Skasujmy ten temat. Albo zostawmy tylko dla tych, którzy będą chadzać na treningi naszych gwiazd. Trener poda tajemne hasło (ale już po treningu, o nie, cwaniaczki, tak łatwo nie ma - hasło tylko dla wytrwałych!), którego użycie będzie konieczne do aktywacji w wątku. Wtedy poużywamy sobie do reszty! Ocenimy po całości. Trzeba na przyszłość pomyśleć o jakichś śmielszych zabezpieczeniach przed nieuzasadnioną krytyką na forum, np. chipy, wymieniane po każdym oglądniętym treningu, czy coś w ten deseń. Ostrożności nigdy za wiele. |
Złota Wisła '78. Gdzie są chłopcy z tamtych lat?
|
Cytat:
W Wiśle mu nie wyszło, w Jadze, Polonii B. czy ŁKS było lepiej, a żeby stwierdzić czy to przez przypadek (jak Ty twierdzisz) czy coś umie (zdanie lopeza) trzebaby popatrzeć co i jak robi. No i samemu się trochę na tym znać. |
Marcelo odejdzie z PSV do klubu Bundesligi?
Zdaniem niemieckich mediów były obrońca Wisły Kraków znajduje się na liście życzeń Werderu Brema. Skauci klubu Bundesligi mieli kilka razy w sezonie oglądać grę Brazylijczyka, ale na razie nie złożyli oferty PSV Eindhoven. - Zainteresowanie nie przekłada się na konkrety - mówi Marcel Brands, dyrektor techniczny PSV. Także Marcelo ostrożnie wypowiada się na temat opuszczenia klubu. - Mam jeszcze trzyletni kontrakt. Nie zajmuję się spekulacjami prasowymi, ale jest mi miło, że interesują się mną zagraniczne kluby - przekonuje stoper. Dziennikarze piszą jednak, że były gracz Wisły latem najprawdopodobniej opuści klub. Marcelo nie ma za sobą najlepszego sezonu. Wystąpił wprawdzie w 31 meczach, ale był krytykowany za słabą grę. |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl