Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Ofsajd 26.06.2010 16:54

a faktycznie tam jest wyjście na sektor :) sorry za sianie "paniki" :P

harthausen 26.06.2010 17:09

patrząc, jak się srebrzą od konstrukcji nie zabudowane sektory to widać, że zaczerwienienie reszty trybuny pójdzie migiem. To może być dzień, dwa .

Ehh, gdyby tak wszystko łatwo szło, jak montaż krzesełek.

MatixNH 26.06.2010 17:24

s
 
http://img691.imageshack.us/img691/7...tualny1024.jpg

czyżby paczki z czerwonymi? ;> bo tak sie odbija jakoś...

SpoXsteR 26.06.2010 18:02

Przypomniala mi sie jedna rzecz.. oni kiedys cos blekotali ze chca na D i E wstawic lampy oswietleniowe.. i czy to nie bedzie oznaczac ze beda montowac to pozal sie Boze jak pod dachem C rusztowanie ?
bo nie wiem czy oni sa na tyle inteligentni zeby normalnie je zamontowac do krawedzi dachow D i E.. po dachach tez mozna sie przemieszczac..

klusek106 26.06.2010 18:50

z tego co pamietam to w tym filmiku : http://www.tvp.pl/krakow/sport/krako...i-2010/2033455
mowili ze ma byc owswietlenie TYLKO na A i B oraz C

Bez paniki :)

anthony09 26.06.2010 18:54

http://www.90minut.pl/sparing/0/sparing7393.html
Trzeba przyznać, że na Lecha przychodzić może teraz po 15 tys. na sparingi a my się musimy tułać po innych stadionach. Pierwszy mecz rozegramy też tak naprawdę "na wyjeździe" bo nie będziemy jeszcze przyzwyczajeni do tego boiska, a większość stadionu będzie niedostępna ;/ Może ten sygnał, że PZPN chce mecz zorganizować w Krakowie we Wrześniu da jakiś sygnał do pracy, dobrej pracy a nie fuszerki ;)

maz 26.06.2010 19:18

Tak się zastanawiam, skoro te barierki u góry tak rozjaśniają niebieskie krzesełka, to jak będą wyglądały rozjaśnione czerwone? Oby różowy z tego nie wyszedł![do koloru ogólnie nic nie mam, ale nie trudno domyśleć jak kibice innych klubów będą to komentować;/] to tak z ciekawości piszę, czy ktoś się zastanawiał też nad tym?:D

harthausen 26.06.2010 19:37

to jeszcze nic, ten rozjaśniony czerwony. Rozjaśnione białe litery same z siebie będą się świecić :)

Chlopek123 26.06.2010 20:20

a nie bedą malowac tych barierek ?, z tego co pamietam to na E sa na niebiesko wszystkie barierki pomalowane

rafil 26.06.2010 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chlopek123 (Post 921371)
a nie bedą malowac tych barierek ?, z tego co pamietam to na E sa na niebiesko wszystkie barierki pomalowane

na E nie ma barierek.

crazykaro 26.06.2010 20:47

Są ale nie przy krzesełkach.
Gdyby mieli je malować to byłyby już pomalowane

Chlopek123 26.06.2010 21:25

no wiem ze nie ma takich jak teraz montuja ale jakies tam są(pomalowane), ale skoro juz by byly pomalowane to szkoda ze nie beda :(

1q2 26.06.2010 21:57

Nie zabijcie że znów się czepiam ale wizualnie to będziemy mieli 4 kolory - błękitny, niebieski, czerwony i...aż strach pomyśleć co wyjdzie z barierkowego czerwonego..oby tylko wyblakły czerwony.Ogólnie różnica między dołem a górą jest nieprawdopodobna.
Czego oni się nie uczepią , to....

Kordel_Walker 26.06.2010 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 921406)
to....

s*******ą:-p


Pozostało tylko chyba pomalować barierki, zeby tak nie odbijały światła. Po czasie z bliska będą pewnie brzydko wygladały, ale z daleka poprawi to wygląd stadionu i trybuny będą jednobarwne.

Oldpara 26.06.2010 23:33

Chyba już wiem, gdzie się podziewają pieniądze na stadion:

http://polskalokalna.pl/wiadomosci/m...a,1497704,3320

Majchrowski rzutem na taśmę chce zdobyć +100 do charyzmy i +100 do popularności robiąc swój tajemniczy projekt przed wyborami.

Mam przynajmniej nadzieje, że to będzie naprawdę mega wypas.

willow 27.06.2010 11:40

No i ewidentnie wychodzi na to, że wjazd dla kosiarek zaburzy układ cyfry "6" w napisie 1906...

crazykaro 27.06.2010 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 921534)
No i ewidentnie wychodzi na to, że wjazd dla kosiarek zaburzy układ cyfry "6" w napisie 1906...

Widzę że układają te cyferki na tyle wysoko i na tyle małe że 6 się zmieści na aby aby tylko będzie przysłonięta przez niebieską barierkę wokół wyjazdu.

Mnie tylko martwi to że ten napis wygląda jakby był to zlepek z różnych czcionek

Karherop 27.06.2010 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 921534)
No i ewidentnie wychodzi na to, że wjazd dla kosiarek zaburzy układ cyfry "6" w napisie 1906...

ten wjazd dla kosiarek to jakies totalne nieporozumienie , nie boję sie użyć tych słów że wymyśił je totalny półgłówek ... jakby nie dało się ich zrobic 6-10 metrów na prawo


Cieszy że robotnicy ładnie zasuwają , pomimo że mamy niedzielne popołudnie

Gucio25 27.06.2010 12:36

to jest właśnie skutek tego, że najpierw się projektuje, później się to zmienia, później jeszcze się myśli jaki wzór z krzesełek zrobić, później się jeszcze zmienia i tak w koło macieja. prowizorka jak stąd do Chin.

pawelwislak 27.06.2010 12:56

Jak robotnicy zaczęli przyspieszać tak widać że wykonawcy płyty boiska chyba trochę zwolnili.
Jak na początku obawiałem się czy będzie dało się zagrać przy tych dwóch trybunach teraz jest o to spokojniejszy za to widzę że na murawie im chyba trochę ziemi zabrakło, plus prace chyba powinny przyspieszyć bo kilka warstw do ułożenia mają a trawa musi być położona minimum 14 dni przed pierwszym meczem a to i tak że się tak wyrażę okres wybitnie minimalny. ale w sumie 11 dni to kupa czasu...

O przepraszam znalazłem Info że w momencie kiedy rozkładana jest murawa od razu z warstwą ziemi na rolce wystarczy 7-10 dni. Tak jak na Amice mecz odbył się 8 dnia po wymianie murawy tyle że w sumie nie wiem jak ona teraz wygląda czy też te 8 dni to nie było za mało. Ale też z tego co czytałem lepszą wersją jest trawa układana z tzw przycinanymi korzeniami tylko że ona musi mieć około miesiąca na "chwycenie gruntu".

harthausen 27.06.2010 13:34

jak tak człowiek patrzy na układane dolne litery napisu 1906 to wychodzi, że dół ostatniej cyfry 6 będzie bardzo ładnie zakryty przez poręcz nad wyjazdem dla kosiarek :)

http://www.2012.org.pl/pl/miasta-gos...ow/kamera.html
http://kamery.2012.org.pl/images/kra...82443955897402
http://kamery.2012.org.pl/images/kra...88932426076422

troj88 27.06.2010 14:04

ta "6" będzie przecież bliżej E, a nie tam gdzie wjazd kosiar ;)

Simao1 27.06.2010 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez troj88 (Post 921585)
ta "6" będzie przecież bliżej E, a nie tam gdzie wjazd kosiar ;)

Zapewniam, że będzie tam, gdzie "wjazd kosiar".

http://www.stadionwisly.info/files/n...ybrany_big.jpg

-------

Zastanawia mnie, po co jest ta przestrzeń nad literą S...

SpoXsteR 27.06.2010 14:12

Chyba nie bardzo bo wtedy 1 musialaby byc obok 9.. i jak by to wygladalo?
miedzy 9 a 0 ma byc pustostan w kolorze czerwonym, przynajmniej tak jest w projekcie, mam nadzieje ze bez zadnej gwiazdki,
i raczej musieli to dobrze obliczyc zeby 6 nie nachodzila na ta dziure, pewnie bedzie w sam raz, natomiast sam pomysl umiejscowienia tego wjazdu pozostawie bez komentarza

crazykaro 27.06.2010 14:48

Ta przerwa jest forsowana na upartego. Zlikwidowaliby tą dziurę która jest tam na ..... i by wszystko ładnie się zmieściło i nic by nie było zasłonięte ale nie, projekt musi przejść przez 50 osób zanim podejmą jakąkolwiek decyzję

To "0" jest fajnie zrobione :)

Donki 27.06.2010 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Simao1 (Post 921586)

Zastanawia mnie, po co jest ta przestrzeń nad literą S...

To jest podest dla kamery.

till 27.06.2010 15:10

Widać, że będzie ciut inaczej niż w projekcie bo "1" z 1906 nie jest centralnie pod literką "W" tylko na lewo od niej, wygląda więc na to że rozciągną troche ten napis tak żeby wjazd nie przeszkadzał

Island 27.06.2010 15:12

Nie jest za pozno zeby to 0 przerobic na 6! Mam nadzieje ze zdaja sobie sprawe ze czasem warunki wymuszaja zmiany projektow.

David. 27.06.2010 15:12

Jedynki jeszcze nie ma, będzie na tle czerwonych krzesełek, to 'coś tam' to wejście na sektor ;>

Sami 27.06.2010 15:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez till (Post 921603)
Widać, że będzie ciut inaczej niż w projekcie bo "1" z 1906 nie jest centralnie pod literką "W" tylko na lewo od niej, wygląda więc na to że rozciągną troche ten napis tak żeby wjazd nie przeszkadzał

To irytujące, że niektórzy nie potrafią przejrzeć paru stron tematu i poczytać, że to nie jest jedynka. Zresztą nie trzeba być geniuszem żeby dostrzec, że to nie może być "1", bo jest niżej od pozostałych cyfr. Nie siejcie paniki. EOT

btw. tam po prawej stronie literki "A" się chyba niebieskie krzesełko wplątało.. :)

Simao1 27.06.2010 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sami (Post 921639)
btw. tam po prawej stronie literki "A" się chyba niebieskie krzesełko wplątało.. :)

Też to zauważyłem :shock: Z drugiej strony, na wcześniejszych zdjęciach trybuny wschodniej tego nie ma, jak np. tu:

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...1094271691.jpg

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 921602)
To jest podest dla kamery.

Trochę specyficzne miejsce, szczególnie, że telebim będzie zasłaniał widok na trybunę :D (choć wiadomo, że perspektywa boiska najważniejsza :))
http://kamery.2012.org.pl/images/kra...ualny_1024.jpg

wojti11795 27.06.2010 17:15

Cytat:

btw. tam po prawej stronie literki "A" się chyba niebieskie krzesełko wplątało.. :)

to nie jest krzesełko. popatrzcie jakie to jest małe, a jakie są krzesełka

Konrad. 27.06.2010 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Simao1 (Post 921712)
Trochę specyficzne miejsce, szczególnie, że telebim będzie zasłaniał widok na trybunę :D (choć wiadomo, że perspektywa boiska najważniejsza :))
http://kamery.2012.org.pl/images/kra...ualny_1024.jpg

Pewnie się zdziwisz, ale telewizje transmitują mecz piłkarski, a nie gęby kibiców.

HanysKce 27.06.2010 17:45

mam pytanie:

myślicie, że jak dajmy na to kupię sobie bilet na sektor C3, na miejsce 10 w rzędzie 20 to gdy tam podejdę zając swoje miejsce to będzie ono na mnie czekało, czy jak do tej pory to bywało.. jakiś dresik będzie zajmował mi moje krzesełko?

mIcHaL666 27.06.2010 18:32

Dresiki będą na D ;). Na pozostałych trybunach pewnie będzie przestrzeganie konkretnych miejsc, tym bardziej, że powiedzmy bilet na środek C będzie kosztował sporo więcej niż np. na narożnik.

Simao1 27.06.2010 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 921743)
Pewnie się zdziwisz, ale telewizje transmitują mecz piłkarski, a nie gęby kibiców.

Pewnie się zdziwisz, ale to właśnie napisałem, choć w nawiasie :-P

WislaFan123 27.06.2010 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mIcHaL666 (Post 921780)
Dresiki będą na D ;). Na pozostałych trybunach pewnie będzie przestrzeganie konkretnych miejsc, tym bardziej, że powiedzmy bilet na środek C będzie kosztował sporo więcej niż np. na narożnik.

No raczej nie o tym mowa... Bo to osobne sektory, wiec bedac w narozniku nie dostaniesz sie na srodek trybuny, osobne wejscia beda... No mysle ze jedyna trybuna na ktorej nie powinno byc miejsc numerowanych to D, reszta jak pisze tak siadasz, plus zero stania na schodach..

QBAS 27.06.2010 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 921750)
mam pytanie:

myślicie, że jak dajmy na to kupię sobie bilet na sektor C3, na miejsce 10 w rzędzie 20 to gdy tam podejdę zając swoje miejsce to będzie ono na mnie czekało, czy jak do tej pory to bywało.. jakiś dresik będzie zajmował mi moje krzesełko?

Idziemy w stronę Europy i akurat w tej kwestii wg mnie byłby to dobry krok. Chciałbym, żeby na stadionie można kupić bilet na konkretne miejsce (krzesełko). Kupując bilet w kasie, wybierasz dokładne miejsce jak w kinie. Przychodzisz na mecz kilkanaście minut przed początkiem spotkani i krzesełko na Ciebie czeka, a w razie czego skutecznie pomaga profesjonalny pracownik klubu - steward. No i oczywiście tak samo trzeba by kupować bilety przez internet. Jak na każdy koncert w dzisiejszych czasach.

Oczywiście ta zasada wg mnie powinna dotyczyć całego stadionu OPRÓCZ trybuny D. Dobrze, gdyby SKWK (jako jedyna zorganizowana grupa) miało decydujący wpływ na to jak ta trybuna wygląda i kto tam wchodzi i co na niej robi. Potrzebne byłoby kilka żelaznych zasad, bo inaczej najlepszego w Polsce dopingu nie zrobimy.

Czytałem dziś, że bilety na D mają być najtańsze. Bardzo mniej osób będzie miało barierę finansową z przyjściem na mecz. Ale nie chciałbym, żeby przypadkowy (jednorazowy) kibic idąc do kasy kupował bilet na X, bo znalazł w cenniku informację, że tam jest najtaniej. A jako że idzie pierwszy raz to woli najmniej w bilet zainwestować, bo nie wie czy mu się będzie podobało na prawdziwym meczu... Takie coś rozwali nam doping, nad którym G. pracuje z sukcesami od kilku lat.

No i bilety dla młodzieży. Do pewnego wieku powinien być wstęp za darmo, później zniżki dla młodzieży i studentów, którzy stanowić będą siłę Wisły w kolejnych latach. Ale niech darmowe bilety dla najmłodszych nie będą na trybunę D. Niech stworzony będzie prawdziwy sektor rodzinny, z większą liczbą stewardów, gdzie każda rodzina wejdzie i spokojnie (w miarę ;) obejrzy spotkanie piłkarskie. No i oczywiście bilety rodzinne powinny zostać wprowadzone z prawdziwego zdarzenia. Bo mało którą rodzinę stać na wydatek 80 zł co dwa tygodnie :)

Mam nadzieję, że SKWK na spotkaniu z Basałejem rozpoczną dobrą współpracę i zapoczątkują zasady wspólnego działania dla dobra Wisły.

Ave, tyle ode mnie :)

SpoXsteR 27.06.2010 19:24

I moze jeszcze SKWK bedzie robic za stewardow , czesto policyjnych konfidentow? ma chodzic po sektorze i upominac tych ktorzy nie zajeli swoich miejsc?
bo innego rozwiazania nie widze, zostaje wywieszenie karteczki z napisem "prosze zajmowac swoje miejsca" .. co oczywiscie mozna przyjac smiechem
to juz kwestia klubu jak tak bardzo chca pilnowac miejsc, tylko niech za bardzo do europy sie nie pchaja bo za wstanie czy odpalenie papierosa bedzie grozic 5 tys zl grzywny a co do kina to nigdy nie siadalem na swoim miejscu i nie bylo problemu ;)

QBAS 27.06.2010 20:17

SpoXsteR, przeczytaj jeszcze raz drugi akapit mojego posta.

Sam chodzę i jeszcze przez sporo lat będę chodził na X. Później pewnie przesiądę się w inną część stadionu, taka kolej rzeczy. Chciałbym, żeby ta trybuna była diametralnie inna niż pozostała część stadionu. Jeśli udałoby nam ("fanatykom", SKWK) zapełnić całe D osobami dopingującymi i zrobić tam przysłowiowe "piekło", było by znakomicie. Przypominam, że jest to ponad 5 tysięcy miejsc... Bądźmy realistami, jeśli to się uda, będzie to mistrzostwo świata z naszej strony :)

Jeśli klub ma zarabiać na meczach, musi przychodzić na nie ŚREDNIO pewnie nie mniej niż 20-25 tysięcy. Ile dokładnie, trzeba dokładnie policzyć. Poza sektorem D, na stadion przyjdą kibice mniej fanatyczni, chcące często zobaczyć sportowe widowisko, pokazać się itd. Tak jest wszędzie i tego nie zmienimy. No chyba, że będziemy dumać w obłokach i mówić o 33 tysiącach fanatyków na każdym meczu przy Reymonta :)

Co do stewardów to chodzi o osoby porządkowe, bardzo szeroko rozumiane. Chodzi nie o "policyjnych konfidentów" jak ich nazywasz, ale o pracowników klubu, wyznaczonych przez SKWK? którzy pomagali by "pobyt" na stadionie kibicom, którzy nie koniecznie regularnie goszczą na Reymonta.

Innymi słowy, osoby (poza sektorem D) powinni być w większej mierze jako "klienci", zatem trzeba zrobić wszystko, by czuli się na stadionie komfortowo i przyciągali swoich znajomych na nasz obiekt.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl