Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

shaggy 10.03.2016 22:45

A co tam słychać u Piotr Brożka całkowicie skończył z piłką?

Wojtas 11.03.2016 01:03

hahah
lol XD
ten komentarz Guerriera to tam serio ? haha jak tak to Mistrzostwo Swiata XD

A Cierzniakowi na nowa drogę życia długi,czarny murzyński h.uj w dupę .dgguerrier77 nie spi tylko czuwa :)

Popołudniowy Pisarz 11.03.2016 03:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1433577)
A co tam słychać u Piotr Brożka całkowicie skończył z piłką?

Jak to mówią : zawiesił korki na haku. Podobno miał propozycje z 1 ligi na początku tego sezonu, ale podziękował.

Krav 11.03.2016 09:00

przecież ten komentarz Dzikiego to fejk z sytuacją ze zdjęciem panamery na instagramie

Prezydentowa 11.03.2016 10:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1433584)
hahah
lol XD
ten komentarz Guerriera to tam serio ?

Raczej nie. To przeklejony jego komentarz do jednego z kibiców, który zasugerował mu, żeby się za grę wziął, a nie na instagrama fotki Porsche wrzucał.

wolfu 11.03.2016 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krav (Post 1433592)
przecież ten komentarz Dzikiego to fejk z sytuacją ze zdjęciem panamery na instagramie

Żaden fejk. Autentyczny komentarz. Został już chyba usunięty, ale widziałem go zanim wybuchła cała ta "afera". No chyba, że ktoś mu się włamał na konto :mysli:

Rustin 11.03.2016 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1433619)
Żaden fejk. Autentyczny komentarz. Został już chyba usunięty, ale widziałem go zanim wybuchła cała ta "afera". No chyba, że ktoś mu się włamał na konto :mysli:

Czytam i nie wierzę, naprawdę myślicie, że dzikiego Donalda obchodzi cokolwiek oprócz niego samego? Ten komentarz ktoś wkleił spod zdjęcia, gdzie nasz inteligent z numerem 77 odpisał w ten sposób na jeden z komentarzy pod zdjęciem z bodajże Porsche. Najprostszy fotomontaż na świecie a niektórzy to łapią jak dzieci z gimbazy. Wróćcie na ziemię, Donalda nie obchodzi jakiś tam cieć ze stolicy, ma gdzieś klub i przede wszystkim kibiców piszących mu prawdę.

wolfu 11.03.2016 13:00

Ale ja przecież o tym mówię. O jego zdjęciu z Porsche. No bo chyba nie o tym z Cierzniakiem?

Krav 11.03.2016 14:11

dokładnie, ja też pisałem o zdjęciu z Cierzniakiem, że to fejk. Sytuacja z Panamerą była prawdziwa.

Rustin 11.03.2016 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1433636)
Ale ja przecież o tym mówię. O jego zdjęciu z Porsche. No bo chyba nie o tym z Cierzniakiem?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krav (Post 1433652)
dokładnie, ja też pisałem o zdjęciu z Cierzniakiem, że to fejk. Sytuacja z Panamerą była prawdziwa.

W takim razie błędna interpretacja z mojej strony, przepraszam. To efekt przeglądania komentarzy na portalach społecznościowych, gdzie ludzie naprawdę uwierzyli w "walecznego" Donalda.

GonzoNS 11.03.2016 17:14

btw. Cierzniak w Legii będzie odzyskiwał formę grając w rezerwach ...

to jak to ....a w końcu jest? u nas przesuneliśmy go do rezerw z powodu słabej formy, a tam w rezerwach bedzie ją odzyskiwał?

dj_ibutti 11.03.2016 21:51

Bo w (L) musi ją odzyskać z naszej winy ;(

cfa 11.03.2016 22:52

Kurcze to znów będzie rozwiązywał umowę z winy klubu i tym razem pójdzie do Lecha ...

R33 11.03.2016 23:09

Ze słów Czerczesowa wynika, że będzie normalnie trenował z Iszą drużyną, a w rezerwach grał mecze. U nas był całkowicie przesunięty do rezerw.

dj_ibutti 12.03.2016 00:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1433718)
Ze słów Czerczesowa wynika, że będzie normalnie trenował z Iszą drużyną, a w rezerwach grał mecze. U nas był całkowicie przesunięty do rezerw.

Tak czy siak - chłopak awansował :D

ABGwislakABG 12.03.2016 07:53

Cytat:

Do kuriozalnej sytuacji doszło w 75 minucie, kiedy to żółtą kartkę otrzymał Maciej Jankowski. Piłkarz dostał ją jeszcze w momencie, kiedy był poza boiskiem i szykował się do zastąpienia Neszpora. Arbitrowi Tomaszowi Musiałowi nie spodobało się, że bez pozwolenia wbiegł na murawę.
Tomek Musiał - TOMEK!:lol:

iiYama 13.03.2016 22:46

O Nikoli M.

http://www.gazetakrakowska.pl/wiadom...okiem,9717152/

Szajba_ 16.03.2016 15:42

Smuda znowu ma sentymenty, tym razem do Zydzewa :D

shaggy 22.03.2016 13:58

Wisła Kraków SA informuje, że za porozumieniem stron rozwiązano umowę z dotychczasowym trenerem przygotowania fizycznego Jakubem Sage.

Hmmm jeszcze niedawno wiązano z nim długofalową przyszłość, miał wprowadzać zachodnie wzorce...

Słowo długofalowe w odniesieniu do zarządzania naszym klubem średnio pasuje i nie powinno się go wymawiać.
Znaleziono kozła ofiarnego czy nie dało sie pogodzić współpracy z Wdowczykiem.

Pozostaną domysły.

dj_ibutti 22.03.2016 14:30

Ja słyszałem z różnych źródeł, że to Sage chciał odejść....

Kon®ado 25.03.2016 14:24

Cytat z wybiórczej apropo cierzniaka:
"Nie zmieniło to jednak jego sytuacji, bo w warszawskim klubie został podstawowym bramkarzem... trzecioligowych rezerw. Trener Stanisław Czerczesow nie chce zaburzać hierarchii panującej od początku rundy. Podstawowym bramkarzem jest Arkadiusz Malarz, jego zmiennikiem - Jakub Szumski. - Nie patrzę na dotychczasowe dokonania, interesuje mnie aktualna forma zawodnika - stwierdził Rosjanin.

- Byłem świadomy, że muszę uzbroić się w cierpliwość. Najpierw powinienem wrócić do wysokiej formy, bo zamieszanie ze sprawami kontraktowymi zbytnio zaprzątało mi głowę. Jeśli trener mówi, że moje miejsce na razie jest w rezerwach, to respektuję tę decyzję - powiedział Cierzniak."

Majac na uwadze wczesniejsze wywiady, i ten to tej sprawy nie mozna przegrac! Chyba ze zamiast prawnikow w naszym klubie takimi rzeczami zamuje sie jakis sabotazysta i nieuk.

fialo 25.03.2016 14:30

Plus w tym samym wywiadzie perfidnie klamie ze nie mógł W OGÓLE trenować.

Dobrze ze trafilismy na takiego rozgadanego gagatka, ktory strzela sobie regularnie samoboje.

Błaszczu_WIŚLAK 25.03.2016 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1435518)
Ja słyszałem z różnych źródeł, że to Sage chciał odejść....

Komentarze:
https://twitter.com/knuram/status/712256262264791040

bódyń 02.04.2016 19:42

Michał Nalepa mistrzem Wegier
http://www.90minut.pl/news/264/news2...em-Wegier.html

gypsy 03.04.2016 09:10

Tadeusz Pawłowski: Mógłbym nadal być trenerem Wisły Kraków
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...m-wisly-krakow

"Efekty mojej pracy są widoczne"

...

brylant17 03.04.2016 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1436058)
Tadeusz Pawłowski: Mógłbym nadal być trenerem Wisły Kraków
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...m-wisly-krakow

"Efekty mojej pracy są widoczne"

...

Smuda 2 a może to Franek się przebrał za Tadzia....

sndr 03.04.2016 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1436058)
Tadeusz Pawłowski: Mógłbym nadal być trenerem Wisły Kraków
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...m-wisly-krakow

"Efekty mojej pracy są widoczne"

...


Obawiam się, że Teddy żyje w alternatywnej rzeczywistości. Nie mniej jednak życzę mu powodzenia w dalszej karierze trenerskiej ;)

fialo 03.04.2016 10:15

Ten "dziennikarz" chyba na kolanach przed Tadziem ten wywiad przeprowadzał, głębiej wejść się już nie dało.

Markfire20 03.04.2016 10:54

A zastanawiałem się kiedy Pawłowski powie, że obecne wyniki Wisły to jego zasługa :D

szprotson 03.04.2016 11:06

Tedzik odlatuje mocno i wysoko, ale w dalszym ciągu bym był za opcją zostawienia go w klubie jako koordynator ds młodziezy/transferow

bob85 03.04.2016 11:21

Alez on ma poczucie humoru. Mial przeciez pomysl na gre - 'trzeba wygrac mecz, wtedy przyjdzie pewnosc siebie i bedzie lepiej'. Nie dali mu popracowac, przeciez dzieki jego przygotowaniom teraz odpalilo. No ....a :lol:

serek.c2 03.04.2016 11:41

To tak jak Smuda przygotował drużynę Kasperczakowi :)

63.5 Kg 03.04.2016 16:08

Na .... w ogole takie pojebane wywiady?

KrzychooR 03.04.2016 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1436091)
Na .... w ogole takie pojebane wywiady?

Wiesz ile kliknięć z takiego forum jak nasze wychodzi? :D Czysty zysk ;)

Wojtas 03.04.2016 16:35

Wywiad to prowokacja jakaś,dajcie luz juz z tym Wesołym Tadkiem:)

Siemion 08.04.2016 10:35

Wiem, że Radkiem już każdy rzyga, ale tak na dobry humor przy piątku :D

http://i.imgur.com/feumGDT.png

Prezydentowa 12.04.2016 10:59

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...017,1,292.html

R.I.P. Radomiak.

wislak1995 15.04.2016 09:26

'Podsumowanie' sprawy Cierzniaka od strony papierkowej.

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...arska,9877098/

Nie rozpatrywanie stanowiska i odwołań Wisły, wybitne zeznania agenta i RC oraz zapowiedziane obszerne nasze odwołanie.

David. 15.04.2016 10:46

Jebana parodia. Dobrze, że na posiedzenie nie wezwali przedstawicieli Wisły... Płock. Bo przecież Wisła to Wisła a wszyscy wiedzą o jaką Wisłę chodzi. Parafrazując:
Cytat:

– Każda ze stron wie, o jaki kontrakt chodzi. Nie ja sporządzałem protokół, więc trudno mi się do tego odnieść. Nie sądzę, żeby to miało wpływ przy orzekaniu w drugiej instancji. Nie można powoływać się na rzeczy, które są oczywiste.
Każdy kto potrafi czytać, z tonu wypowiedzi, czy obrotu spraw dojdzie do wniosku, że to jedna wielka ustawka.

Odwołanie? Proszę bardzo, tylko po co?
Cytat:

Izba nie poczekała jednak, jaki będzie wynik odwołania, tylko przeprowadziła postępowanie z Ciećwierzem w składzie.

Złożyliście wniosek? Możecie wróżyć jak został rozpatrzony, bo mamy was w dupie.

Cytat:

W tej chwili rzecz jest już nieaktualna. Prawomocnie orzeczono, że nie było podstaw do wyłączenia Pawła Ciećwierza ze składu orzekającego. Wszelkie kwestie, związane z wykluczeniem, zawarte w odwołaniu Wisły, nie mają już znaczenia.

Prawnik zapytany, dlaczego o tak ważnej dla sprawy decyzji nie poinformowano klubu, odpowiada: – To już nie do mnie pytanie

itd.

:|

fialo 15.04.2016 11:13

Zostaliśmy po prostu chamsko wydymani. Co tu można dodawać. Biednego kopać łatwo.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl