![]() |
A co tam słychać u Piotr Brożka całkowicie skończył z piłką?
|
hahah
lol XD ten komentarz Guerriera to tam serio ? haha jak tak to Mistrzostwo Swiata XD A Cierzniakowi na nowa drogę życia długi,czarny murzyński h.uj w dupę .dgguerrier77 nie spi tylko czuwa :) |
Cytat:
|
przecież ten komentarz Dzikiego to fejk z sytuacją ze zdjęciem panamery na instagramie
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale ja przecież o tym mówię. O jego zdjęciu z Porsche. No bo chyba nie o tym z Cierzniakiem?
|
dokładnie, ja też pisałem o zdjęciu z Cierzniakiem, że to fejk. Sytuacja z Panamerą była prawdziwa.
|
Cytat:
Cytat:
|
btw. Cierzniak w Legii będzie odzyskiwał formę grając w rezerwach ...
to jak to ....a w końcu jest? u nas przesuneliśmy go do rezerw z powodu słabej formy, a tam w rezerwach bedzie ją odzyskiwał? |
Bo w (L) musi ją odzyskać z naszej winy ;(
|
Kurcze to znów będzie rozwiązywał umowę z winy klubu i tym razem pójdzie do Lecha ...
|
Ze słów Czerczesowa wynika, że będzie normalnie trenował z Iszą drużyną, a w rezerwach grał mecze. U nas był całkowicie przesunięty do rezerw.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
|
Wisła Kraków SA informuje, że za porozumieniem stron rozwiązano umowę z dotychczasowym trenerem przygotowania fizycznego Jakubem Sage.
Hmmm jeszcze niedawno wiązano z nim długofalową przyszłość, miał wprowadzać zachodnie wzorce... Słowo długofalowe w odniesieniu do zarządzania naszym klubem średnio pasuje i nie powinno się go wymawiać. Znaleziono kozła ofiarnego czy nie dało sie pogodzić współpracy z Wdowczykiem. Pozostaną domysły. |
Ja słyszałem z różnych źródeł, że to Sage chciał odejść....
|
Cytat z wybiórczej apropo cierzniaka:
"Nie zmieniło to jednak jego sytuacji, bo w warszawskim klubie został podstawowym bramkarzem... trzecioligowych rezerw. Trener Stanisław Czerczesow nie chce zaburzać hierarchii panującej od początku rundy. Podstawowym bramkarzem jest Arkadiusz Malarz, jego zmiennikiem - Jakub Szumski. - Nie patrzę na dotychczasowe dokonania, interesuje mnie aktualna forma zawodnika - stwierdził Rosjanin. - Byłem świadomy, że muszę uzbroić się w cierpliwość. Najpierw powinienem wrócić do wysokiej formy, bo zamieszanie ze sprawami kontraktowymi zbytnio zaprzątało mi głowę. Jeśli trener mówi, że moje miejsce na razie jest w rezerwach, to respektuję tę decyzję - powiedział Cierzniak." Majac na uwadze wczesniejsze wywiady, i ten to tej sprawy nie mozna przegrac! Chyba ze zamiast prawnikow w naszym klubie takimi rzeczami zamuje sie jakis sabotazysta i nieuk. |
Plus w tym samym wywiadzie perfidnie klamie ze nie mógł W OGÓLE trenować.
Dobrze ze trafilismy na takiego rozgadanego gagatka, ktory strzela sobie regularnie samoboje. |
Cytat:
https://twitter.com/knuram/status/712256262264791040 |
Michał Nalepa mistrzem Wegier
http://www.90minut.pl/news/264/news2...em-Wegier.html |
Tadeusz Pawłowski: Mógłbym nadal być trenerem Wisły Kraków
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...m-wisly-krakow "Efekty mojej pracy są widoczne" ... |
Cytat:
|
Cytat:
Obawiam się, że Teddy żyje w alternatywnej rzeczywistości. Nie mniej jednak życzę mu powodzenia w dalszej karierze trenerskiej ;) |
Ten "dziennikarz" chyba na kolanach przed Tadziem ten wywiad przeprowadzał, głębiej wejść się już nie dało.
|
A zastanawiałem się kiedy Pawłowski powie, że obecne wyniki Wisły to jego zasługa :D
|
Tedzik odlatuje mocno i wysoko, ale w dalszym ciągu bym był za opcją zostawienia go w klubie jako koordynator ds młodziezy/transferow
|
Alez on ma poczucie humoru. Mial przeciez pomysl na gre - 'trzeba wygrac mecz, wtedy przyjdzie pewnosc siebie i bedzie lepiej'. Nie dali mu popracowac, przeciez dzieki jego przygotowaniom teraz odpalilo. No ....a :lol:
|
To tak jak Smuda przygotował drużynę Kasperczakowi :)
|
Na .... w ogole takie pojebane wywiady?
|
Cytat:
|
Wywiad to prowokacja jakaś,dajcie luz juz z tym Wesołym Tadkiem:)
|
Wiem, że Radkiem już każdy rzyga, ale tak na dobry humor przy piątku :D
http://i.imgur.com/feumGDT.png |
|
'Podsumowanie' sprawy Cierzniaka od strony papierkowej.
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...arska,9877098/ Nie rozpatrywanie stanowiska i odwołań Wisły, wybitne zeznania agenta i RC oraz zapowiedziane obszerne nasze odwołanie. |
Jebana parodia. Dobrze, że na posiedzenie nie wezwali przedstawicieli Wisły... Płock. Bo przecież Wisła to Wisła a wszyscy wiedzą o jaką Wisłę chodzi. Parafrazując:
Cytat:
Odwołanie? Proszę bardzo, tylko po co? Cytat:
Cytat:
:| |
Zostaliśmy po prostu chamsko wydymani. Co tu można dodawać. Biednego kopać łatwo.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl