Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Padrino 17.09.2009 17:33

Kupię w sobotę bilet na mecz z Polonią Bytom ?

Ala1955 17.09.2009 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 793724)
(Jako ze w dziele "komorki" nikt nie odp, pytam tu:)

Ktory byscie tel wybrali tel sposród:

1) Motorola V8
2) SE k770i
3) LG KC 550

Nie jest dla mnie wazne sluchanie muzy w tel, ani aparat...

Stawiam na SE = mam i jestem bardzo zadowolona

LuKaS TSW 17.09.2009 18:16

Podbijam pytanie czy jest już w Emipkach wrześniowy numer To My Kibice?

marcinm 17.09.2009 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Padrino (Post 793780)
Kupię w sobotę bilet na mecz z Polonią Bytom ?

tak...........10 znakow

Rob_Zombie 17.09.2009 19:42

Pamięta ktoś jak nazywały się... bajki Warner Bros z kurakiem w roli głównej? ;]

MatMario 17.09.2009 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 793852)
Pamięta ktoś jak nazywały się... bajki Warner Bros z kurakiem w roli głównej? ;]

FOGHORN LEGHORN

Leghorn to nazwa rasy kur, więc imię to będzie FOGHORN, można powiedzieć więc kurczak FOGHORN
http://en.wikipedia.org/wiki/Foghorn_Leghorn

Kordel 17.09.2009 19:57

chciałbym ściagnać ten film na dysk http://www.atvn.pl/archiwum/ram_new2...D=2006-06-21/6
zna ktoś sposób na to ? PiLNE :)

WISŁAZWE 17.09.2009 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel (Post 793873)
chciałbym ściagnać ten film na dysk http://www.atvn.pl/archiwum/ram_new2...D=2006-06-21/6
zna ktoś sposób na to ? PiLNE :)


Jak zainstalujesz np. Real Playera to powinieneś bez trudu ściągnąć pojawi Ci się w prawym górnym rogu taka ikonka klikasz i już się pobiera.

Schabek 17.09.2009 20:16

Szukam przyśpiewki "było ich sześciu" jak ma ktoś link na youtube to byłbym wdzięczny

qqbaa 17.09.2009 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 793793)
Stawiam na SE = mam i jestem bardzo zadowolona

ja też mam, i myślę jak się go pozbyć :P

klusek106 17.09.2009 20:25

Pytanko...czy jesli odkupie od babki telefon... i papiery sa na nią to uwzgledniliby mi gwarancje ?

markokrk 17.09.2009 20:50

Jeśli by ktoś miał krótki tekst po ANGIELSKU (10 str A4) z w miare łatwym słownictwem to prosiłbym o podesłanie. Tematyka obojętna

Mateuusz 17.09.2009 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klusek106 (Post 793889)
Pytanko...czy jesli odkupie od babki telefon... i papiery sa na nią to uwzgledniliby mi gwarancje ?

mi uwzglednili bez problemu:)

kuba-wisla 18.09.2009 11:11

Witam! Poszukuje jakiegoś forum muzycznego na którym uzyskam pomoc w temacie sprzętu do domowego studia. Chodzi mi głównie o to że chce znaleść jakiś w miare dobry mikrofon i mixer + co tam potrzeba za określoną sumę a wiadomo że lepiej uzyskać informacje od kogoś kto się na tym zna. No a może ktoś z forum interesuje się sprzętem nagraniowym i jest w stanie mi pomóc? jeśli tak to proszę o pw. Pozdro

żuraw_9 18.09.2009 12:18

Zamierzam sprzedać samochód ale nie mam czasu nawet pojechać na giełdę czy kogoś przyjmować na oględziny poprzez ogłoszenie. I w związku z tym mam zamiar oddać auto do auto-komisu, cena jaka mnie interesuje to 5500 PLN za Corse B(diesel) z 1995 r. Opłaca się takie coś, miał ktoś jakieś doświadczenia z komisami?

Patriota 18.09.2009 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kuba-wisla (Post 794044)
Witam! Poszukuje jakiegoś forum muzycznego na którym uzyskam pomoc w temacie sprzętu do domowego studia. Chodzi mi głównie o to że chce znaleść jakiś w miare dobry mikrofon i mixer + co tam potrzeba za określoną sumę a wiadomo że lepiej uzyskać informacje od kogoś kto się na tym zna. No a może ktoś z forum interesuje się sprzętem nagraniowym i jest w stanie mi pomóc? jeśli tak to proszę o pw. Pozdro

a można wiedzieć do jakiej muzyki i ile kasy chcesz przeznaczyć?

Chciałem pograć w kasynie na bet at home i wie ktoś może ile PLN to jeden żeton??

kuba-wisla 18.09.2009 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patriota (Post 794070)
a można wiedzieć do jakiej muzyki i ile kasy chcesz przeznaczyć?

Chciałem pograć w kasynie na bet at home i wie ktoś może ile PLN to jeden żeton??

Muzyka to przede wszystkim rap, do tej pory nagrywałem u kolegi no ale teraz ze względu na to że się przeprowadza studio jedzie z nim więc musze coś u siebie zmontować. Kasy niestety za dużo niemam ale myślę że 4-5 stówek na przyzwoitej jakości mikrofon i mikser wystarczy. Zastanawiałem się nad mikrofonem
behringer c1 lub jakimś w podobnej cenie - jednak nie mogę znaleść zbyt wielu opini o tym sprzęcie. Nie chcę pakować się w pojemnościówki za 500-1000 zł bo nie robie muzyki zawodowo a w domowych warunkach różnica między takim sprzętem a wcześniej wymienionym nie jest aż tak duża. No to chyba tyle w skrócie.

SiASiN 18.09.2009 14:25

Jak dostać się jutro do Śledziejowic? Kursują w tamtą stronę jakieś busy?

dawidTS 18.09.2009 19:29

elo,

nietypowe(raczej) pytanie. Co byście kupili tacie(42 lata) na imieniny ? tak do 10-15 zł.

wislacki 18.09.2009 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawidTS (Post 794297)
elo,

nietypowe(raczej) pytanie. Co byście kupili tacie(42 lata) na imieniny ? tak do 10-15 zł.

Ja bym wypytał co by chciał. A jak nic Ci nie powie to dawaj krawat i spokój :-P

dawidTS 18.09.2009 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 794299)
Ja bym wypytał co by chciał. A jak nic Ci nie powie to dawaj krawat i spokój :-P

pytałem,nic nie chce ale ja mu dawno nic nie kupowałem wiec teraz mnie tak ruszyło.Krawat odpada bo on nie chadza w garniaku :) proszę o jeszcze jakieś propozycje..

z góry dzieki

mac251_251 18.09.2009 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SiASiN (Post 794149)
Jak dostać się jutro do Śledziejowic? Kursują w tamtą stronę jakieś busy?


Z Płaszowa przystanek np. Dworcowa , nr 243

Z Nowej Huty - zaczyna Szpital Rydygiera , Rondo Kocmyrzowskie , Plac Centralny , Szpital Żeromskiego . Cena busa 2,50

Z Krakowa z pod poczty Mat Bus - Kraków - Węgrzce , cena busa 2,50 lub 3 zł

Wysiadasz na przystanku pod sklepem spożywczym Szeląg , i sorry że tak późno ale dopiero teraz odwiedziłem forum . Pzdr

Żmijka 18.09.2009 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawidTS (Post 794297)
elo,

nietypowe(raczej) pytanie. Co byście kupili tacie(42 lata) na imieniny ? tak do 10-15 zł.

Za 10-15 zł ? To ze 2-3 browary ...

Pali ? To jakąś ciekawszą zapalniczkę.
Pije piwo ? To jakiś kufel ładny.
Kibic? Jakiś gadżet, może breloczek do kluczyków.
Koszulkę z napisem "najfajniejszy tata na świecie".
Tablicę rejesracyjną z imieniem (z kukartki)

LuKaS TSW 18.09.2009 21:03

Dokładnie czteropaka Perły lub Okocimia zielonego mu kup,albo wino,czasami do 15 zł są dobre:D,możesz mu kupić kawę jeśli lubi,jakiś kosmetyk,musisz wypatrzeć jakich używa,tablica lub breloczek w kształcie tablicy z imieniem,też fajny gadżet,albo książka też do kupienia do 15 zł min. w księgarni Matras w GK na samym dole.

Żmika pomysł z koszulką też dobry,tylko jakość tych koszulek jest trochę niezbyt trwała,chyba że do ubierania okazyjnie:)

Żmijka 18.09.2009 21:10

Stadion Prokocimia - jak dojechać ? I MPK jakimś i autem.

wroobel88 18.09.2009 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 794335)
Stadion Prokocimia - jak dojechać ? I MPK jakimś i autem.

może to Ci pomoże http://maps.google.com/maps?f=q&hl=p...819%20Krak%F3w

MatMario 19.09.2009 01:27

Jak nazywa się auto z lat 90 może dopiero 2000. Charakteryzowało się przednimi kołami wyciągniętymi spod nadkoli, mniej więcej jak Ariel Atom

brzydki.brzydal 19.09.2009 07:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez żuraw_9 (Post 794065)
Zamierzam sprzedać samochód ale nie mam czasu nawet pojechać na giełdę czy kogoś przyjmować na oględziny poprzez ogłoszenie. I w związku z tym mam zamiar oddać auto do auto-komisu, cena jaka mnie interesuje to 5500 PLN za Corse B(diesel) z 1995 r. Opłaca się takie coś, miał ktoś jakieś doświadczenia z komisami?

Jakieś pół roku temu sprzedawałem Citroena Saxo z 96roku - ze strony komisów zerowe zainteresowanie. Obdzwoniłem troche ponad 100 w Krakowie i z 2 w ogóle byli zainteresowani (z czego jeden odmówił, jak się dowiedział, że bez klimy). Pojechałem na giełdę na rybitwy w niedziele (około 6:30 wyjechaliśm z domu z ojcem), a około 7 rano auto miało już nowego właściciela (nie dojechaliśmy nawet do giełdy). Od strony Saskiej/Lipskiej pełno handlarzy stało.

Te 5500 to cena, która normalnie pojawia się w ogłoszeniach - od komisu/handlarza dostaniesz około 4000; na pewno nie dadzą więcej niż 4500.

WISŁAZWE 19.09.2009 09:58

Witam mam do Was ogromną prośbę jeżeli ktoś z Was pisał może pracę na poniższe tematy lub podobne to proszę o pomoc jakieś przydatne linki teksty itp. Może byś PRIV.

1. Scharakteryzuj stosunek do surogatek
2. Określ stosunek do klonowania
3. Określ stosunek do in - vitro

--------------------------------------------------------------------
1. Majątek i kapitał w przedsiębiorstwie charakterystyka.
2. Charakterystyka systemu podatków w Polsce
3. Zasady funkcjonowania w Unii Europejskiej
-------------------------------------------------------------------
1. Charakterystyka prawa cywilnego
2. Charakterystyka prawa handlowego
3. Charakterystyka prawa pracy.

brylant17 19.09.2009 11:05

Posiadam taki sprzęt

Procek E7300 2,6
ram 2 gb
Hd 4850 512 mb

Teraz mam pytanie odpalę na nim Win 7 Ultimate? i czy pogram w gierki typu Gta IV,Arma 2,Fifa 10 itp.

Zola 19.09.2009 11:26

do usunięcia

dymek_nhs 19.09.2009 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 794446)
Posiadam taki sprzęt

Procek E7300 2,6
ram 2 gb
Hd 4850 512 mb

Teraz mam pytanie odpalę na nim Win 7 Ultimate? i czy pogram w gierki typu Gta IV,Arma 2,Fifa 10 itp.

Żarty sobie robisz ??

Pójdzie na pewno.

brylant17 19.09.2009 11:39

Chodzi mi o to czy,że wszystkimi pierdołami odpalę

Mlody Wislak 19.09.2009 13:05

na full detalach GTA IV raczej nie odpalisz (chodzi mi tutaj ,że gra będzie klatkowała ) a tak to reszta jest ok:)

klusek106 19.09.2009 13:54

Takie pytanko... bo nigdzie odp nie moge znaleźć czy jesli licytuje jakis przedmiot... i w opisie nie bylo nigdzie zadnej informacji ze wystawiajacy zastrzega sobei prawo do zakonczenia aukcji przed czasem... a usunie taka aukcje to jest to zgodne z regulaminem czy nie ?

Ala1955 19.09.2009 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klusek106 (Post 794522)
Takie pytanko... bo nigdzie odp nie moge znaleźć czy jesli licytuje jakis przedmiot... i w opisie nie bylo nigdzie zadnej informacji ze wystawiajacy zastrzega sobei prawo do zakonczenia aukcji przed czasem... a usunie taka aukcje to jest to zgodne z regulaminem czy nie ?

Wystawiający zawsze może powiedzieć, ze zauważył jakąś wadę, której wczesniej nie dostrzegł i dlatego wycofał aukcję i .... nic nie poradzisz

_gilardino_ 19.09.2009 14:38

Zna ktoś jakieś Wiślackie piosenki bo szukałem i znalazłem tylko Wisła Bieżanów, Strusia,Grzegórzki i Anty Jude

Kordel 19.09.2009 14:47

Gdzie znajde plik ściagniety z neta przez RealPlayer'a ? W miejscu gdzie zainstalowałem nie ma?Pomożecie ? ;)

kacap 19.09.2009 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel (Post 794538)
Gdzie znajde plik ściagniety z neta przez RealPlayer'a ? W miejscu gdzie zainstalowałem nie ma?Pomożecie ? ;)


w moich dokumentach w mojej muzyce :)
dysk C u mnie

Kordel 19.09.2009 14:54

Dzieki wielkie kacap :)
Znalazłem <jupi>


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl