Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

piotek 03.03.2016 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaminho (Post 1432338)
Wywiad z Cierznakiem w PS (grafika z internetu)
http://i.imgur.com/pcGXP7U.jpg

To jest pewny screen? Nikt przy się ni nie "bawił"? Jeżeli tak, to należy napisać o tym do Klubu, komisji, czegokolwiek

For_FuN_ 04.03.2016 02:54

Nieautoryzowany wywiad, którym jakiś dziennikarz chciał wzbudzić sensacje ma być dowodem :D. Niezłe jaja. Zadzwonił menager z o.......em i facet się poprawił. Jeszcze tego by brakowało, żeby w ten sposób się kompromitować.

Gandi 04.03.2016 03:24

Wariografem mu .....temu misiu

daka.kodaka 04.03.2016 10:03

dobrze tylko zde artykul by zmieniany 2 razy

leszekm 04.03.2016 11:14

Stracił nogę, ale nadal chce żyć - były bramkarz Wisły Kraków, Janusz Adamczyk wraca do futbolu

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...adamczyk-wraca

daka.kodaka 04.03.2016 11:43

nie taki małecki jak go maluja

Cytat:

Miał szczęście
Po artykule na jednym z portali zadzwonił do niego Patryk Małecki, wtedy zawodnik Pogoni Szczecin. - Akurat przechodził rehabilitację w Krakowie. Zawiózł mnie do klinki na konsultację. "Ale to wszystko kosztuje!" – mówiłem mu. A on tylko się uśmiechnął i powiedział, żebym o nic się nie martwił. Potem sprawy nabrały gwałtownego przyspieszenia. W ciągu kilku tygodni byłem na stole operacyjnym. Dwóch lekarzy w półtorej godziny dokonało cudu – opowiada Adamczyk, który kolejny raz rozpoczął drogę o powrót do normalności.Zabieg wykonano w specjalistycznej klinice. - Gdyby nie "Mały", byłbym w czarnej... Kilka osób oferowało mi wtedy pomoc. Każdy robił, co mógł. To czego dokonał Patryk, nie mieści mi się w głowie. Fantastyczny chłopak. Ludzie oskarżają go o różne rzeczy - że niby nie jest zbyt mądry. Nie pozwolę, by ktoś powiedział na niego złe słowo! Ten człowiek uratował mi życie. Zawiózł mnie do lekarza, a potem wyjął kartę i zapłacił za wszystko. To nie było kilka złotych - "zapala się" Adamczyk.

W maju odwiedziliśmy trenera, gdy był tuż po operacji. Kolejny raz był uśmiechnięty i pełny wigoru. Chwalił, że wreszcie śpi całą noc i nic go nie boli. Nie mógł się doczekać, aż rozpocznie pracę nad powrotem do założenia protezy.
wiecej:http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...amczyk-wraca/2

Blaszczu16 04.03.2016 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daka.kodaka (Post 1432469)
nie taki małecki jak go maluja



wiecej:http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...amczyk-wraca/2

Ciiii, nie wolno głośno tak mówić o Patryku. Przecież to cham i prostak. Zupełny bezmózgi pajac, który wysyła innych na craxe, zabija sie o Pogoń i odmawia wyjścia na boisko. To jest poprawny opis Małego. :haha:

gdsmk 04.03.2016 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1432475)
Ciiii, nie wolno głośno tak mówić o Patryku. Przecież to cham i prostak. Zupełny bezmózgi pajac, który wysyła innych na craxe, zabija sie o Pogoń i odmawia wyjścia na boisko. To jest poprawny opis Małego. :haha:

a może po prostu nic nie jest tylko czarne albo białe?

:>

gypsy 04.03.2016 12:58

Jako że sama często krytykuję Patryka (nie bez powodu), to tym razem muszę mu oddać szacunek. Brawo Mały!
Tak jak pisze kolega wyżęj, nie wszystko jest czarne albo białe.

Blaszczu16 04.03.2016 13:04

Zabawne, bo znaczna grupa tu piszących postrzega Małego właśnie w "jednym kolorze".

Mrsnh 04.03.2016 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1432489)
Zabawne, bo znaczna grupa tu piszących postrzega Małego właśnie w "jednym kolorze".

niezłe masz urojenia

Reserve 04.03.2016 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mrsnh (Post 1432522)
niezłe masz urojenia

A Ty masz gówniane riposty.

Też muszę oddać Małemu szacunek, cóż nie spodziewałbym się takiej sytuacji z nim w roli głównej. Mea Culpa.

wiesniak842 04.03.2016 17:47

Problem polega na tym , ze wiekszosc jebiacych Malego, jebie go tylko poprzez pryzmat tego jak gra, tudziez jak sie zachowuje na boisku, w trakcie meczu, w klubie, zapominajac, ze pilkarze maja rowniez zycie pozaboiskowei i "pozaklubowe" .

EDIT: Co Maly tak poza tym robi w tym temacie?:D

Reserve 04.03.2016 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1432551)
Problem polega na tym , ze wiekszosc jebiacych Malego, jebie go tylko poprzez pryzmat tego jak gra, tudziez jak sie zachowuje na boisku, w trakcie meczu, w klubie, zapominajac, ze pilkarze maja rowniez zycie pozaboiskowei i "pozaklubowe" .

EDIT: Co Maly tak poza tym robi w tym temacie?:D

Widocznie z Pogoni wrócił inny, nowy Małecki niż ten który odchodził :D No i w zasadzie masz rację, sam tak robię, nie znam go osobiście (a w sumie szkoda :D) ale jednak za gorącą głowę ma na boisku.

arti 04.03.2016 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1432551)
Problem polega na tym , ze wiekszosc jebiacych Malego, jebie go tylko poprzez pryzmat tego jak gra, tudziez jak sie zachowuje na boisku, w trakcie meczu, w klubie, zapominajac, ze pilkarze maja rowniez zycie pozaboiskowei i "pozaklubowe" .

EDIT: Co Maly tak poza tym robi w tym temacie?:D

Ociężałość i brak goli i asyst dla Wisły (po to tu jest) to jedna sprawa i za to trudno Go głaskać.
Działanie o którym mowa to piękna sprawa i za to Mu niewątpliwie chwała, szacunek itd. itp.

wiesniak842 04.03.2016 18:23

Ja tez sie nie wyrozniam pod tym wzgledem:D To jest jade po Boguskim jak po burej suce i nie tylko po nim za wyczyny boiskowe. Po Maleckim zreszta tez. Nalezy jednak odrozniac jebanie za pozoranctwo boiskowe od jebania za bycie ludziem, ze tak to ujme.

Dzimi 05.03.2016 23:35

Tak zastanawiam się, co będzie z Błaszczykowskim po sezonie? We Włoszech po dobrym początku teraz furory nie robi, w Borussi pewne że już nigdy nie zagra.

W ostatnim czasie chłop stracił swój główny atut, czyli szybkość i zwrotność. Ale nadal to klasowy gracz- dużo doświadczenia, ogrania, i jakości. Więc kiedy powrót do Wisły? Dopiero w 2017 po jeszcze roku w jakimś europejskim średniaku typu Olympiakos, Omina Nikozja, czy jednak już latem 2016?

najm 05.03.2016 23:58

W Wiśle to by chyba za darmo musiał grać.

Rustin 06.03.2016 00:05

Kuba skończy dopiero 31 lat w tym roku, niech jeszcze swoje zarobi i dopiero wraca. Wątpię, żeby chciał pakować się w takie "bagno", mogąc spokojnie pograć jeszcze w jakimś europejskim średniaku. Kto wie, może będzie miał farta i zgłosi się jakiś chiński "potentat"?

wolfu 06.03.2016 17:30

Boże, jak to dobrze że Pawełek do nas nie wrócił :D przy tym, co gość wyczynia z bramce (patrz chociażby gol na 0-1 z Zagłębiem), Buchalik jest na poziomie europejskim

brylant17 06.03.2016 20:12

Ale sobie sam Śląsk jest winien, gdzieś czytałem,że jak siedział na ławce bo brakowało minut by z nim nie przedłużać umowy, a tu nagle bach Śląsk przedłuża umowę z nim....paranoja.Ciekawe co w nim Turcy widzieli bo też miał propozycje by wrócić

cfa 06.03.2016 21:20

Pawełek u nas miał pecha bo trenował go kiepski fachowiec, jak przyszedł nowy trener bramkarzy Mariusz wskoczył na solidny poziom i przestał popełniać typowe dla siebie błędy. Tak samo Pareiko przyszedł i puki Kurdziel (tak to był ten trener, nie pamiętam dokładnie nazwiska) go trenował bronił równo, później zaczęły przydarzać się klopsy.

Revolver 07.03.2016 10:05

http://www.legia.sport.pl/legia/1,13...ml#BoxSportImg

Cierzniak robi z siebie taką ofiarę złej Wisły, że cały świat powinien go głaskać po główce i współczuć. Płaczka jakich mało.

Interesujący jest natomiast fragment o Pawłowskim.

shaggy 07.03.2016 11:19

Niech Pad Radosław Judasz i dziennikarzyny z Przekrętu Sportowego w końcu zdecydują się na ostateczną wersję artykułu (dzisiaj znowu doszło do jego edycji:P):

WERSJA Z 03.03.3016 z godziny 15.14
Kiedy usłyszał Pan że jest oferta z Legii?
Tuż przed Bożym Narodzeniem. Nie byłem zaskoczony tylko zaszczycony. Pomyślałem "wow Legia mnie chce?". Decyzja zależała ode mnie i żony. Temu klubowi się nie odmawia, każdy piłkarz z ligi chciałby w niej grać. Po tygodniu zdecydowałem, że to najlepsze rozwiązanie.

WERSJA Z 03.03.3016 z godziny 18.00
Kiedy usłyszał Pan że jest oferta z Legii?
Zaraz po Nowym Roku. Nie byłem zaskoczony tylko zaszczycony. Pomyślałem "wow Legia mnie chce?". Decyzja zależała ode mnie i żony. Temu klubowi się nie odmawia, każdy piłkarz z ligi chciałby w niej grać. Po tygodniu zdecydowałem, że to najlepsze rozwiązanie.

WERSJA Z 03.03.3016 z godziny 19.09

Kiedy usłyszał Pan że jest oferta z Legii?
Przed Bożym Narodzeniem usłyszałem o zainteresowaniu warszawskiego klubu. Informacje znalazły się w mediach. Dopiero po Nowym Roku pojawiła się oficjalna oferta. Nie byłem zaskoczony tylko zaszczycony. Pomyślałem "wow Legia mnie chce?". Decyzja zależała ode mnie i żony. Temu klubowi się nie odmawia, każdy piłkarz z ligi chciałby w niej grać. Po tygodniu zdecydowałem, że to najlepsze rozwiązanie.

WERSJA Z 04.03.3016 z godziny 09.39
Oferta z Legii Pana zdziwiła?
Pojawiła się w styczniu. Nie byłem zaskoczony tylko zaszczycony. Pomyślałem "wow Legia mnie chce?". Decyzja zależała ode mnie i żony. W tym klubie chciałby grać każdy ligowiec.

WERSJA Z 07.03.3016 z godziny 09.03 (wersja jak na razie najświeższa choć nie wiadomo czy ostateczna - niewykluczone kolejne edycje w zależności od żądań Legii i menadżera piłkarza)

Kiedy dowiedziałeś się o ofercie z Warszawy?

- O tym, że się mną interesuje wiedziałem przed Bożym Narodzeniem, ale rozmawiać zaczęliśmy w styczniu.

Oto doskonały przykład dziennikarstwa na zamówienie. Rozpowszechniajcie niech wszyscy wiedzą z jak rzetelnym dziennikarstwem mamy do czynienia.

kha1 07.03.2016 11:36

Ciekawy wywiad z Jopem. Szczerze mówiąc, przez tyle lat nie wiedziałem przez co przechodził (nie, nie usprawiedliwiam pewnych rzeczy, ale chłop miał ciężko)
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...aign=onetsg_fb

wolfu 07.03.2016 15:42

Radek Cierzniak już w Legii:
https://www.youtube.com/watch?v=nf-O5KMT_9M

piotek 07.03.2016 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1433047)
Radek Cierzniak już w Legii:
https://www.youtube.com/watch?v=nf-O5KMT_9M

W temacie przedwczesnych negocjacji oczywicie nikt nic nie zrobi na razie, prawda?

heoij 07.03.2016 16:13

Brawo Wisła, brawo PZPN !

http://legia.com/uploads/articles/80...1457356971.jpg

shaggy 07.03.2016 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez heoij (Post 1433053)

Twardej ławki rezerwowych oraz żebyś w klubie spod znaku nauki jazdy znalazł ludzi podobnych tobie.
Zresztą na zdjęciu Judasz i Pinokio doborowe towarzystwo...
Grał w Cracovii, grał w Wiśle kibicuje Lechowi w Legii witają go z wypiekami na twarzy czyli jedna dziw..a przy Ł3 więcej.

mitmichael 07.03.2016 19:14

Jeszcze jak mu sie morda cieszy.

wolfu 07.03.2016 20:08

http://bi.gazeta.pl/im/29/78/11/z18320169Q.jpg

tu tak bardziej a la "co ja właśnie odjebałem"

dj_ibutti 07.03.2016 20:12

Umówmy się, gość w swojej 15 letniej karierze przerobił 16(!) klubów, w tym takie tuzy jak Cracovia, Korona, Amica, ławka Lecha... Większe prawdopodobieństwo jest na to, że miał.jedną udaną rundę w życiu, niż że nagle w wieku 30+ lat został super bramkarzem, a wcześniej nikt się.na nim nie poznał ;)

Także niedługo Radziu zaprezentuje swoje umiejętności i okaże się że Malarz jest lepszy ;]

johny96 07.03.2016 20:16

Podzielam zdanie poprzednika.

Nie mniej jednak, jak wygląda sprawa odwołania? Odwołujemy się gdzieś tam i przyznają nam rację, i co wtedy?

dj_ibutti 07.03.2016 20:18

Jedynie odszkodowanie.

Gero 07.03.2016 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez johny96 (Post 1433095)
Podzielam zdanie poprzednika.

Nie mniej jednak, jak wygląda sprawa odwołania? Odwołujemy się gdzieś tam i przyznają nam rację, i co wtedy?

A wtedy zbierze się komisja przy pzpn i anuluje wszystkie decyzję instancji przyznajacych nam rację

Don Donson 07.03.2016 20:33

Kiedyś jak go wpuszczą na mecz Wisła - Legia to oby skończył jak Emilian Dolha.

Dariook 07.03.2016 20:38

Spierdalaj !

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...65&oe=579637C6

wiertar 07.03.2016 20:46

hahaha :D

Dg77 wygral bezapleacyjnie :D

arti 07.03.2016 20:54

mam nadzieję, że żydzi go upokorzą parę razy w najbliższy weekend

Gin 07.03.2016 22:08

Czekamy na ciebie przy R 22 poczujesz co to znaczy fanatyzm , Dolha juz sie przekonał


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl