![]() |
Cytat:
|
Za takim Śliwą ten przywołany tu przez Ciebie Junco jeździł po Polsce, rozmawiał z rodzicami chłopaka, żeby przekonać go do przenosin pod Wawel. O Plewce też słychać dużo dobrego, miewał już ciekawe mecze w sparingach pierwszej drużyny. Czasami trzeba zrobić porządny krok do przodu, żeby wejść na wyższy poziom. Tylko trzeba ten krok chłopakom umożliwić. Nie sprawdzą się? Trudno - co stracimy? Pięć meczów bez Mitrovica czy Cywki w składzie?
|
Cytat:
|
Cytat:
Co do samej taktyki trenera, nie mam nic przeciwko, po prostu brak wykonawców i tyle. |
Teraz jak już nie gramy o puchary to jak najbardziej trzeba próbować. Tylko czy Carillo da komuś szansę skoro twierdzi w wywiadzie, że młodzi nie wykazują determinacji? I czy takiego młokosa jest sens wstawiać do składu jeśli jest podejrzenie, że mocno odstaje? Przypominam, że Kiko dał trochę minut Laskosiowi i chłopak wyglądał jak wyjęty prosto z orlika. No ale osobiście jestem za ogrywaniem. Tylko, że ostatni trener, który się tego nie bał to Probierz. Wpuścił od pierwszej minuty Kamińskiego do ataku.
|
Cytat:
a) trener ma wiekszą pensję za wyższe miejsce (w związku z czym nie bedzie ryzykował grania jakimiś nołnejmami) b) sa piłkarze którzy muszą grać - naciski zarzrządu by grali aby ich sprzedać/ zapisy kontraktów, umów miedzy menadzerami a dyr.sportowym? c) młodzi sie nie nadają i odstają d) trener nie lubi grać młodymi e) młodzi nie kumają po angielsku niczego co mówi trener f) fizcznie młodzi nie nadają sie na polską jatkę itd... i teraz pytanie do Tych którzy wsadzają Naszą młodzież do pierwszej jednenastki: -Który z młodych powienien grać, za kogo powinien grać no i dlaczego taką szansę powinien dostać. |
Biorę to wszystko pod uwagę Szprotson.
Nie uwierzę, że trener ma płacone więcej za to, czy zajmie miejsce szóste czy ósme (a na nic innego się nie zanosi). Taki Carlitos powinien grać, ze względu na bardzo prawdopodobną sprzedaż tego zawodnika w lecie, więc niech gra i walczy o jak najlepszy angaż dla siebie i kasę dla Wisły. Młodzi się na nadają i odstają - większość tak, niektórzy jednak mają przebłyski, także podczas meczów sparingowych pierwszej drużyny. Trener nie lubi grać młodymi? No comment ;) Młodzi nie kumają? Nie wierzę, nie w tych czasach. Fizycznie się nie nadają? To kogo to wina? Ich, czy może sztabów szkoleniowych? Który ma grać? Już wspominałem - Plewka (jeśli plotki o przejściu Cywki do Lecha po sezonie są prawdziwe, nawet bym się nie zastanawiał), być może Laskoś (choć ja do niego przekonania żadnego nie mam, może się jednak mylę w jego ocenie). Na pewno Chorążka. |
U nas jakoś tak dziwnie jest że żaden trener od czasów Kulawika nie lubi grać młodymi. Nawet w meczach o pietruszkę. O tak już mamy.
|
Cytat:
Chorązka na pewno - tez bym był za tym by go ktoś sprawdził, ale czy on w ogóle jest dobry? Cytat:
|
Takie pytanie można będzie zadawać względem każdego juniora - dopóki nie zagra taki łebek przynajmniej kilku spotkań, gówno będziemy wiedzieć. Powtórzę się, mamy teraz idealny okres, by ich przetestować pod kątem przyszłości.
|
Cytat:
|
Zgadzam się, na miejscu trenera popróbowałbym teraz inne ustawienie/zawodników skoro nie gramy już o nic. Przykładowo skoro daje teraz łapać minuty Ondraskowi to wystawiłbym go na szpicy od pierwszych minut, na skrzydłach Carlitos i Imaz. Halilović na środku pomocy jako kreatywny zawodnik obok dwóch DP. Na drugą połowę wpuszczać najlepszego z młodych i tyle.
|
Wlasnie, wlasnie, mlodzi mlodymi ale jakies nowe rozwiazania moglby popróbować tak jak pisze silver. Inne ustawienie, poprzesuwac zawodnikow. Z drugiej strony takie rzeczy powinny byc przygotowywane na treningach. Wczoraj bylismy bezradni grajac w przewadze. Nie wiedzieli co robic zupełnie jakby ich taka sytuacja zaskoczyla. Znowu biorac pod uwage ewentualne odejscia/przyjscia to cholera wie co trener powinien robic:D Tak naprawde patrzac na to co sie dzieje w klubie, ilu zawodnikow przychodzi, odchodzi etc. to ciezko mieć jakiekolwiek pretensje do trenerów, obojetnie czy Kiko Carrillo Wdowczyk czy ktos inny.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mitro i Cywka to combo juz jest sławne , sprawdzone i znane.:lol:
Polecamy w pakiecie , Gwaracja dominacji srodka pola :lol: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Noż ku... bez przesady! |
ja miałem wrażenie, że to nie był żaden skurcz czy zmęczenie tylko lekka kontuzja mięśniowa, Kostal padł po tym jak źle stanął próbując ruszyć do biegu. Chyba nikt tutaj nie połączył tego z tym, że w zespole jest nade wyraz dużo właśnie różnego rodzaju kontuzji mięśniowych - może coś jest nie tak w tym zakresie przygotowań, bo ja nie pamiętam jeszcze takiej plagi drobnych urazów mięsniowych w zespole....
|
Stare dobre małżeństwo... tylko jak długo jeszcze gra Wisły ma na tym cierpieć? Kiedy on w końcu przejrzy na oczy?
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...XyIEdGnCxs.jpg |
Jak go puści z torbami :D:D:D:D
|
Joan Carillo - 11 meczow ligowych - srednia punktow 1,27
Kiko Ramirez - ostatnie 11 meczow ligowych - srednia punktow 1,36 Juz nie ma zadnych watpliwosci - decyzja o zmianie trenera sie nie broni. A jak dorzucimy do tego, ze Dariusz Wdowczyk nie jest splacony, a my musimy teraz jeszcze placic dwom trenerom do czerwca 2019, to ta decyzja jest wrecz finansowym strzalem juz w mocno pokiereszowany leb. |
Powiem tak pierwsze mecze pod wodzą Carrillo wniosły zdecydowany powiew optymizmu. Maksa osiągnął po wygranej z 7 w Warszawie, ale po tym meczu były 2 najgorsze spotkania w wykonaniu Wisły w ostatnich czasach jakie oglądałem Sandecja i ostatni mecz z Legią. Nie chodzi o wynik tylko o grę. W meczu z Sandecją nawet gdyby miał trwać 200 minut i tak nie strzelilibyśmy bramki, w meczu z 7 jedyną szansą na zwycięstwo byłoby wykartkowanie czerwonymi kolejnych 3 zawodników Legii, i walkower, bo nawet pewnie grając przeciwko 8 Legionistów nie wcisnęliby bramki......
|
Cytat:
|
Ja absolutnie nie jestem za zwalnianiem Carrillo ale badzmy powazni
Kto byl kontuzjowany? Basha i ostatnie dwa mecze Sadlok, od biedy Gonzalez, reszta by murawy nie powachala ewentualnie robiliby za zmiennikow ( z ktorych nasz hiszpanski Moskal korzysta najwczesniej od 70 minuty) |
Cytat:
|
Cytat:
Kiko nie mial przez wiekszosc rundy Bashy, Gonzaleza czy Veleza, ale tez Lloncha. Rozbito mu srodek pomocy w trakcie rundy (Maczynski, Brlek). Awaryjnie sprowadzono chocby Wasilewskiego, bo byly problemy ze srodkiem obrony. Carillo dostal do kadry Kiko jeszcze Mitrovica i nominalnego prawego obronce - u Kiko gral tam glownie Arsenic albo Cywka. To tak tylko z glowy. |
SŁabiutko wygląda Wisła Carillo. Mecz z Legią jedynie rozmył obraz sytuacji, załapaliśmy się na serię fatalnych występów Legii u siebie, kiedy ogrywał ich praktycznie każdy kto tam pojechał i był w stanie wymienić kilka podań do przodu.
Jak dla mnie w tym momencie gra Wisły nie zmieniła się na tyle by zasadna była zmiana trenera z Ramireza na Carillo. Zresztą, zajmiemy najprawdopodobniej 8 miejsce czyli gorzej niż Kiko. |
Przy wszystkich wadach, grzechach i antypatiach spowodowanych obcą przynależnością klubową, lepiej niż Ramirezowi i Carillo wychodziło to Wdowczykowi. Może to trudne dobrego początki, może musimy zabić grę, aby odrodzić się na nowo silniejsi i z 11 Mitrovicami w składzie, nie wiem, wiem, że na dziś nie jest lepiej niż za Ramireza, a za Ramireza nie było lepiej niż za Wdowczyka.
|
Może zastanówmy się nad lekarzami w Wiśle. W ostatnim czasie u nas jest bardzo dużo kontuzji. Zarówno za Kiko jak i teraz.
|
Oglądałeś mecz z Sandecją ? Takiego kopania się po czole nie widziałem w wykonaniu Wisły od bardzoooo dawna.
|
Ja wiem czy pol roku (mecze z Korona) to tak dawno?:D
|
Cytat:
ten z legią też nie...:) czuję, że będziemy mieć w tym sezonie jeszcze dwa takie... |
Oni mają problem z kreowaniem akcji. Jak Niezgoda dostał czerwo to wiedziałem, że i to nam nie pomoże. Gra tragedia. Skrzydeł nie ma. Od pierwszego meczu za Carrillo nie było ich. Jak można stosować tak durną taktykę. Na dodatek to zatrważające przywiązywanie się do nazwisk. Za grosz rotacji. Ktoś powie, że nie ma kim grać? To niech od następnego meczu postawi na Balaniuka, Kolara, Kostala, Wojtkowskiego, nie wiem, jeszcze na kogo. Może nawet wystawić sprzątaczkę, bylebym nie widział w składzie Mitrovicia. Nad Cywką, Arseniciem, Wasilewskim i Cuestą też bym się grubo zastanowił.
|
Mówiłem, trzeba było zostawić Sobola. Gorzej niż jest teraz z pewnością by nie było, dam sobie rękę uciąć.
Zarząd wymyślił Kiko. Ok, można przeżyć, powiedzmy, że chociaż tani, no i skierowany na kierunek skąd sprowadzamy zawodników. Kiko się nie sprawdził? Ok, zdarza się, nie krytykuję zarządu, bo to mogło wypalić, ryzyko nie było duże. Ale jak już nie wypaliło, to należało znów zostawić Sobola!!! Derby wyjazdowe pokazały, że nawet jeśli ma braki w warsztacie, to na tę ligę wystarczy to co nadrobi w sferze motywacji, Wiślackości! Ale nie, zarząd postanowił zastawić się a postawić i zatrudnił hamerykańskiego trenera z ambicjami, szkoda tylko, że k.... jego ambicje przerastają kadrę którą ma. Wszyscy się boją napisac tego wprost, ale ten Carillo to jest całkowita porażka. Ja nie wiem, może on jest i jakimś tam dobrym trenrem, ale nie na nasze warunki i nie na tych piłkarzy. W dodatku facet jest zafiksowany na swoich wizjach. Najlepiej tu i teraz, dziś się śmiejecie z Małego, że mają grac lepsi itd, ale zapominacie kto będzie chciał grać jak wszystkie sfochowane Carlitosy pójda do konkurencji. Jasne, zatrudnimy kolejnych Hiszpanów, Carillo wyleci, będzie nas trenował jakiś kolejny Fernandez, ciekawe czy tylko starczy na to wszystko kasy to raz i dwa na kim będziemy odbudowywać zgliszcza, bo Małego już nie będzie, a Brozio i Głowa już zawieszą buty na kołku... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl