Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Seriale - temat zbiorczy. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=972)

masada 25.01.2021 18:07

Teheran. Kalifat na Netflixie, spiracony na CDA

Szneka 25.01.2021 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 1560609)
Teheran. Kalifat na Netflixie, spiracony na CDA

napisy do kalifat znajdę gdzieś?

genju2 04.03.2021 14:06

Można gdzieś seriele oglądać w pabach przy piwku?
https://www.zozodesign.pl/kategoria/...olszlachetnym/

Szneka 02.04.2021 14:00

chłopaki skąd ściągnę walking dead końcówkę 10 sezonu?

anik 09.06.2021 10:36

Ja polecam nowy serial na HBO Mare z Esasttown
____________________
sprawdź ofertę tego dermatologa z Krakowa

pysio 07.07.2021 10:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anik (Post 1568392)
Ja polecam nowy serial na HBO Mare z Esasttown
____________________
sprawdź ofertę tego dermatologa z Krakowa

Oglądałem, nie polecam.

Szneka 05.11.2021 23:21

widział ktoś te polskie nowości SKAZANA i PAJĘCZYNA?

Zibi77 06.11.2021 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1573330)
widział ktoś te polskie nowości SKAZANA i PAJĘCZYNA?

Skazana super polecam natomiast pajęczyny nie oglądałem.

nero 06.11.2021 17:54

Skazana bez rewelacji. Moim zdaniem jeden z gorszych jakie wydali ostatnio na player.pl

Szneka 06.11.2021 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1573346)
Skazana bez rewelacji. Moim zdaniem jeden z gorszych jakie wydali ostatnio na player.pl

można gdzieś poza player obejrzeć?

nero 08.11.2021 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1573352)
można gdzieś poza player obejrzeć?

Nie mam pojęcia, ale luknij sobie jednak na player bo oni chcą jakieś śmieszne pieniądze za rok oglądania.
W lutym chyba płaciłem 39 zł na rok.

Szneka 09.12.2021 11:55

Szkoła dla Elit. Fajna hiszpańska produkcja.

Lemoniadowy Joe 12.12.2021 22:36

Serial o Maradonie na Amazonie spoko można obejrzeć. Fajne klimaty lat 80 tych , 90 tych.

Szneka 11.04.2022 12:54

Jak ktoś lubi pokręcone historie to polecam Euforia

Szneka 25.04.2022 08:56

Zacząłem oglądać Kto zabił Sarę? Kolejny hiszpańskojęzyczny serial Netflixa. Bardzo dobry.

Pawciokrk 27.08.2023 19:24

Behawiorysta na playerze.

julo 05.11.2023 18:16

Polecam Zadzwoń do Saula. Obecnie jest na netflixie. Jeśli ktoś oglądał breaking bad to pozycja obowiązkowa

https://www.filmweb.pl/serial/Zadzwo...la-2015-697645

Oraz serial dokumentalny, kilku odcinkowy.
Beckham
https://www.filmweb.pl/serial/Beckham-2023-10041729
również dostępny na netflixie
Niekonieczne trzeba się interesować bardzo piłką nożną, bo wielu kobietom które znam się spodobało.

doktor granat 08.11.2023 19:24

Rząd - duński political fictiom - Netflix.
Rita - również duński, komediowo-obyczajowy, 4 czy 5 sezonów, mnóstwo humoru, dystansu do siebie - Netflix.
Sortownia - polski, gatunek chyba dramat obyczajowy z Chyrą.

Szneka 06.12.2023 00:05

Informacja zwrotna z Arkiem Jakubikiem. Mocne.

Griszka30KR 06.12.2023 14:14

"Your Honor" na C+.
Jestem po 5-ciu odcinkach i póki co naprawdę na +

WildDog 10.01.2024 15:59

Fool Me Once, aczkolwiek lepiej byloby zrobic film dlugometrazowy wg scenariusza tego serialu

WildDog 11.01.2024 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WildDog (Post 1614769)
Fool Me Once, aczkolwiek lepiej byloby zrobic film dlugometrazowy wg scenariusza tego serialu

Na Netflixie polski tytul; ""Juz mnie nie oszukasz""

Szneka 13.06.2025 18:50

Panowie jakaś strona z torrentami ? pirate bay lipa


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl