![]() |
A Zając nie grał przypadkiem z 9?Czy pan Prezes nie uznał go za gotowego?
|
1 - Mateusz Zając
3 - Remigiusz Szywacz 4 - Bartłomiej Kolanko 5 - Piotr Żemło 6 - Dawid Kamiński 7 - Kamil Kuczak 8 - Grzegorz Gulczyński 9 - Tomasz Zając 10 - Przemysław Lech 11 - Michał Bierzało 17 - Dominik Kościelniak |
Cytat:
Nawet niech nie żartują ... jak ten buc weźmie kasę chłopaków na łatanie dziury w budżecie, którą sam zrobił to mnie już do końca krew zaleje. |
Ja czekam na jasna deklaracje lysego ze kasa idzie do nich...
|
|
Cytat:
Cytat:
|
"Bardzo cieszymy się z wygranej w CLJ. Najważniejsza jest radość młodych piłkarzy, kwestie finansowe są na drugim miejscu. Kwestia podziału premii za mistrzostwo Polski zostanie podjęta w najbliższym czasie."
Jaki kurva podział.. całość na Akademię łysy bucu ! |
Szczyt bezczelności i brak jakiejkolwiek klasy, czy w ogóle godności. Nie mam słów, żeby to w ogóle komentować.
|
Część kasy za CLJ do podziału między zawodników, reszta na akademię. Nie wyobrażam sobie tego inaczej.
|
|
Juniorzy Wisły zdobywają MP a dwóch dziadów: Bednarz i Smuda (wyciągąjący razem miesięcznie z Wisły tyle kasy o ile grali juniorzy) ma to głęboko w dupie. Nie "zaszczycili" meczu finałowego, gdzie młode chłopaki dumnie dzierżyli puchar. Prezio wiadomo jaki jest, ale na forum sporo broniących dupę Smudzie. Pytanie jak te chłopaki zostaną spożytkowane chyba wydaje sie już retoryczne. Pan Smuda nie jest zainteresowany ich grą.
|
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...block=worthSee
Cytat:
Racja Franz! Nie oczy są ważne ale cycki! ;) |
Łapy mi opadły.. ostatnimi byli do pomocy wiślackiej młodzieży, ale pierwsi do wyciągania łap po nieswoje pieniądze.
A ten łysy chu.j jedzie na jakiś obóz.. integracyjny z UFA Sports, popija żołądkową i śmieje nam się prosto w ryj. Oni na JEDNEGO marnego piłkarzyne wydają miesięcznie standardowo 40 tyś złotych, a 15 tyś złotych przeznaczają miesięcznie na 15 roczników grup młodzieżowych Wisły czyli 15 DRUŻYN i licząc nawet bez rezerw jest to 165 ZAWODNIKÓW. :lol: :lol: :lol: I jeszcze 100.000 chcą ukraść w biały dzień. Drogie dzieci, wychowankowie, kibice Wisły, drodzy rodzice, wiecie komu podziękować. |
Cytat:
|
ja wiem, że potrzeby akademi są duże, ale podział powinien być 50 dla chłopaków i 50 dla akademii. Wisa S.A. łapy precz od nieswojej kasy...
Oni nie potrafią swoim młodzym pilkarzom od 5 miesięcy płacić tych groszy, a teraz jeszcze chcą ich okraść z kasy, która im się należy. Wisła S.A. się odcięła od młodych, mówiąc radzcie sobie sami, ale jesli jest mamona to pierwsza wyciąga ręce. Powinien nacisk medialny na tego łysego złodzieja być ogromny. |
Oprócz kasy bardzo ważnym tematem jest, cxo się będzie działo z tymi chłopakami. Czy klub weźmie kilku z nich i przyłaczy do ekstraklasowego składu czy oleje ? Bo to może być ważniejsze niz 100 tys. zł.
|
Słusznie prawi Grzegorz Wojtowicz
"Irytowały mnie opinie że w Wiśle źle szkoli się młodzież, teraz irytują mnie teksty że obecni MPjun to perełki gotowe podbijania ekstraklasy" |
^^ Oni są gotowi do tego by zacząć ich ogrywać w ekstraklasie. To znaczy wpuszczać wpierw na końcówki a potem na 45minut. Z przyjęciem do wiadomości, że młody zawodnik może się pomylić i zawalić drużynie bramkę.
Niestety u nas jest skrajność zarówno wśród trenerów jak i kibiców. Młody zawodnik albo ma wymiatać po 90 minut, albo jest za słaby. |
Dojdzie do takiej sytuacji ze czesc chlopakow po.......i swój ukochany klub czyli Wisłe bo za darmo nikt nie będzie gral...
Tym bardziej ze niektórym się wlasnie koncza kontrakty... A tak w ogole to warto zerknąć na strone Stowarzyszenia i cos poczytać... |
Wójtowicz jak dobrze pamiętam to był trenerem tej ekipy, co 15 lat temu zdobyła MP juniorów (Brożki, Kuzera, Kaczmarek, Strąk... Wisio? Dawid Wisła?Karol Wojcik, Husejko... Było tych chlopaków wtedy kilku niezłych
|
Cytat:
Nie cycki, tylko jak kto wchodzi po schodach... |
Cytat:
|
http://tspodbeskidzie.pl/p5680/mlody...t-z-kontraktem
To jak jest dokladnie z tymi kontraktami juniorskimi?? |
O ile mnie pamięc nie myli teraz można już piłkarza powyżej 16 albo 15 lat zatrudnić na kontrakcie profesjonalnym
|
|
Taka ciekawostka - czy to nie po raz 10 nasi juniorzy starsi wygrali MP? To taki znak 10-0 z parchatovią i 10 mistrzostwo juniorów starszych za jednym zamachem:)
BTW Następne zespoły zdobyły po 3 MP juniorów starszych. To pokazuje jak kiedyś i oby znowu pracowało się z juniorami w Wiśle. |
|
Cytat:
Chyba tragedii nie ma :P Cześć tej ekipy pewnie teraz grała w juniorach starszych, jakieś wyjątkowo zdolne pokolenie się trafiło, oby ich nie zmarnować. |
No własnie dlatego, że ci najzdolniejsi trafili już w tym roku do juniorów starszych i do rezerw, w przyszłym roku nasi w CLJ mogą sobie gorzej radzić, bo nie będą mieli zgrania :)
|
W Wiśle nie cenią swoich juniorów
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...980,1,727.html |
To jest prawdziwe info że będą płacić 5 koła ????
Cytat:
|
Dla mnie to jakaś abstrakcja. 5 tys miesięcznie nie wystarczy na ciuchy dla setki chłopaków, już nie mówiąc o sprzęcie czy samych opłatach za wynajem boisk itp.
łysy powinien mieć miesięcznie 500 zł na życie to wtedy by może otworzył oczy. |
Z drugiej strony powstaje pytanie, kto na taką umowę i takie kwoty się zgodził?
|
Cytat:
W skład którego wchodzą Wiadomo Kto? |
Cytat:
Bo z trzeciej strony jest pytanie, czy była możliwość podpisania innej umowy. Np. takiej, w ramach której SA pozbywa się niechcianych juniorów i nie płacą TSowi nic. Może te warunki są najkorzystniejsze, jakie można było wynegocjować? Albo nie mieć nic. |
Cytat:
|
Sklad zarzadu TS Wisla
Ludwik Mietta Mikołajewicz - przedstawiac nie muszę Piotr Dunin-Suligostowski - jak powyzej ma pie.rdolca na punkcie Wisly, menedzer koszykarek, bronil dobrego imienia naszego klubu w walce z kibicami Polkowic czego skutkiem byly problemy z sercem i wizyta w szpitalu Czesław Meus - odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi, gość od boksu na Wiśle, kierownik sekcji bokserskiej, jego firma wykłada jakieś pieniądze na TS Wisła Darek Olszówka - chyba jedyny radny w Krakowie, który stoi murem za Wisłą, czuwał nad budową stadionu Wisły, walczył o budowę nowej hali Wisły, swój chłop Paweł Lesiakowski - legenda sekcji pływackiej Wisły Kraków, do dzis zdobywa medale dla Bialej Gwiazdy w kategorii masters Darek Zastawny - autor ksiazek o historii Wisly, współzałożyciel Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK Wisła , wiceprezes fundacji "Kibicujemy Zyciu" Piotrek Wawro - ten co w pojedynke zatrzymal 12 milicjantow w drzwiach, a poza tym autor sukcesow sekcji futsalowej Wisly Krakow, ktora w 100% finansuje, jego firma za darmo remontowala hale Wisly, niegdys "twardy kibol z tak zwanego mlyna :D:D:D" Szymek - http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...an-robert.html Koos pominąłem? |
Cytat:
|
Czyżby moralność Kalego?
Czy tylko zwykła hipokryzja? |
OK postaram sie wytlumaczyc:
1.Bednarz wyrecza sie UFą, bedac samemu nieudolnym w poszukiwaniu sponsorow. Dodac nalezy lichwiarski procent UFy przy kazdym nowym kontrakcie. 2.Bednarz wyrecza sie TSem, bedac samemu nieudolnym w kwestii nadzoru szkolenia w klubie. Dodac nalezy smieszne pieniadze jakie placi TSowi na owe szkolenie. Tak to jest moralnosc Kalego w dodatku z nutka zwyklej hipokryzji tylko nie mojej a lysego bandyty bo on a nie ja reprezentuje zarzad SA. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl