Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Rezerwy Wisły Kraków, Centralna Liga Juniorów, pozostałe grupy wiekowe. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=920)

PiVoSH92 26.06.2014 19:27

A Zając nie grał przypadkiem z 9?Czy pan Prezes nie uznał go za gotowego?

Siemion 26.06.2014 19:29

1 - Mateusz Zając
3 - Remigiusz Szywacz
4 - Bartłomiej Kolanko
5 - Piotr Żemło
6 - Dawid Kamiński
7 - Kamil Kuczak
8 - Grzegorz Gulczyński
9 - Tomasz Zając
10 - Przemysław Lech
11 - Michał Bierzało
17 - Dominik Kościelniak

Kocur 26.06.2014 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zmięty (Post 1366165)


Nawet niech nie żartują ... jak ten buc weźmie kasę chłopaków na łatanie dziury w budżecie, którą sam zrobił to mnie już do końca krew zaleje.

63.5 Kg 26.06.2014 20:54

Ja czekam na jasna deklaracje lysego ze kasa idzie do nich...

Krzysztof 26.06.2014 22:23

Cracovia - Wisła 0:10, Wisła mistrzem Polski juniorów! (zdjęcia)
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/zdjecia/galeria/5499/cracovia-krakow-wisla-krakow-010/1

http://i59.tinypic.com/2lo1w14.jpg

wolfy 27.06.2014 00:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1366108)
Do nich nawet 20:0 by nie trafiło - zawsze winna będzie Wisła - no cóż, nie mogą bez nas żyć :)

No OK, ale tym razem Wisła była winna. To nasi wsadzili im dychę na ich stadionie:>
Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1366195)
Ja czekam na jasna deklaracje lysego ze kasa idzie do nich...

To się raczej nie doczekasz. Cytat: "kwestie finansowe nie są najważniejsze", czyli "pocałujcie Jacka w dupę".

barthok 27.06.2014 08:32

"Bardzo cieszymy się z wygranej w CLJ. Najważniejsza jest radość młodych piłkarzy, kwestie finansowe są na drugim miejscu. Kwestia podziału premii za mistrzostwo Polski zostanie podjęta w najbliższym czasie."

Jaki kurva podział.. całość na Akademię łysy bucu !

pan Dudi 27.06.2014 08:48

Szczyt bezczelności i brak jakiejkolwiek klasy, czy w ogóle godności. Nie mam słów, żeby to w ogóle komentować.

silver03 27.06.2014 08:48

Część kasy za CLJ do podziału między zawodników, reszta na akademię. Nie wyobrażam sobie tego inaczej.

Dariook 27.06.2014 12:04

Dziesięć do zera, Wisełka żegna frajera !

https://www.youtube.com/watch?v=KFplrKvNdN4#t=273

Gwiaździsty 27.06.2014 12:05

Juniorzy Wisły zdobywają MP a dwóch dziadów: Bednarz i Smuda (wyciągąjący razem miesięcznie z Wisły tyle kasy o ile grali juniorzy) ma to głęboko w dupie. Nie "zaszczycili" meczu finałowego, gdzie młode chłopaki dumnie dzierżyli puchar. Prezio wiadomo jaki jest, ale na forum sporo broniących dupę Smudzie. Pytanie jak te chłopaki zostaną spożytkowane chyba wydaje sie już retoryczne. Pan Smuda nie jest zainteresowany ich grą.

Kocur 27.06.2014 12:18

http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...block=worthSee

Cytat:

Pomysłodawca Centralnej Lligi Juniorów, prezes PZPN Zbigniew Boniek był zbudowany postawą młodych wiślaków w finale z Cracovią. - Dobrze poukładany, szybki, zgrany zespół, który spokojnie poradziłby sobie we włoskiej Primaverze - powiedział mi Boniek o juniorach Wisły.

Później na Twitterze dodał, że napastnik Kamil Kuczak, pomocnicy Grzegorz Gulczyński i Przemysław Lech, a także stoperzy Piotr Żemło i Michał Bierzało już teraz są gotowi do dorosłej piłki "na poziomie centralnym".

Oto kluczowe pytanie: ilu podopiecznych Dariusza Marca faktycznie dostanie realną szansę w dorosłej piłce zawodowej? I to nie kiedyś tam, w odległej przyszłości, tylko już teraz, w sezonie 2014/2015?

- Zając musi jeszcze sporo popracować, by dorównać Tomkowi Frankowskiemu - zaznacza Franz Smuda, trener ekstraklasowej Wisły Kraków, który zastrzega, że nikomu miejsca w składzie na piękne oczy nie da.

Racja Franz! Nie oczy są ważne ale cycki!

;)

element 27.06.2014 12:38

Łapy mi opadły.. ostatnimi byli do pomocy wiślackiej młodzieży, ale pierwsi do wyciągania łap po nieswoje pieniądze.
A ten łysy chu.j jedzie na jakiś obóz.. integracyjny z UFA Sports, popija żołądkową i śmieje nam się prosto w ryj.


Oni na JEDNEGO marnego piłkarzyne wydają miesięcznie standardowo 40 tyś złotych, a 15 tyś złotych przeznaczają miesięcznie na 15 roczników grup młodzieżowych Wisły czyli 15 DRUŻYN i licząc nawet bez rezerw jest to 165 ZAWODNIKÓW. :lol: :lol: :lol:

I jeszcze 100.000 chcą ukraść w biały dzień.
Drogie dzieci, wychowankowie, kibice Wisły, drodzy rodzice, wiecie komu podziękować.

Kamson 27.06.2014 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez barthok (Post 1366236)
"Bardzo cieszymy się z wygranej w CLJ. Najważniejsza jest radość młodych piłkarzy, kwestie finansowe są na drugim miejscu. Kwestia podziału premii za mistrzostwo Polski zostanie podjęta w najbliższym czasie."

Jaki kurva podział.. całość na Akademię łysy bucu !

Podział? Podział powinien być jasny. 20-25tys do podziału dla mistrzów, reszta na akademie. Jeśli ten łysy cwel tknie się chociaż złotówki... brak słów...

domin_czyzyny 27.06.2014 13:09

ja wiem, że potrzeby akademi są duże, ale podział powinien być 50 dla chłopaków i 50 dla akademii. Wisa S.A. łapy precz od nieswojej kasy...

Oni nie potrafią swoim młodzym pilkarzom od 5 miesięcy płacić tych groszy, a teraz jeszcze chcą ich okraść z kasy, która im się należy. Wisła S.A. się odcięła od młodych, mówiąc radzcie sobie sami, ale jesli jest mamona to pierwsza wyciąga ręce.

Powinien nacisk medialny na tego łysego złodzieja być ogromny.

Gwiaździsty 27.06.2014 13:18

Oprócz kasy bardzo ważnym tematem jest, cxo się będzie działo z tymi chłopakami. Czy klub weźmie kilku z nich i przyłaczy do ekstraklasowego składu czy oleje ? Bo to może być ważniejsze niz 100 tys. zł.

panowie 27.06.2014 14:52

Słusznie prawi Grzegorz Wojtowicz

"Irytowały mnie opinie że w Wiśle źle szkoli się młodzież, teraz irytują mnie teksty że obecni MPjun to perełki gotowe podbijania ekstraklasy"

Viper 27.06.2014 15:13

^^ Oni są gotowi do tego by zacząć ich ogrywać w ekstraklasie. To znaczy wpuszczać wpierw na końcówki a potem na 45minut. Z przyjęciem do wiadomości, że młody zawodnik może się pomylić i zawalić drużynie bramkę.

Niestety u nas jest skrajność zarówno wśród trenerów jak i kibiców. Młody zawodnik albo ma wymiatać po 90 minut, albo jest za słaby.

63.5 Kg 27.06.2014 16:28

Dojdzie do takiej sytuacji ze czesc chlopakow po.......i swój ukochany klub czyli Wisłe bo za darmo nikt nie będzie gral...
Tym bardziej ze niektórym się wlasnie koncza kontrakty...

A tak w ogole to warto zerknąć na strone Stowarzyszenia i cos poczytać...

IncognitoTSW 27.06.2014 16:30

Wójtowicz jak dobrze pamiętam to był trenerem tej ekipy, co 15 lat temu zdobyła MP juniorów (Brożki, Kuzera, Kaczmarek, Strąk... Wisio? Dawid Wisła?Karol Wojcik, Husejko... Było tych chlopaków wtedy kilku niezłych

siara 27.06.2014 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1366263)
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...block=worthSee




Racja Franz! Nie oczy są ważne ale cycki!

;)


Nie cycki, tylko jak kto wchodzi po schodach...

Błaszczu_WIŚLAK 27.06.2014 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manhunt (Post 1366280)
SA według SKWK nie płaci za szkolenie w TS mieli płacić 15-16 tysiecy miesiecznie , ale z tego co piszą to tych pieniędzy jeszcze nie zobaczą.

Przez długi czas te pieniądze nie były płacone, ale fakt faktem ostatnio zostały uregulowane (po naciskach ze strony pzpnu na SA). Oczywiście te 15k to śmieszne pieniądze, wcześniej SA na samych tylko juniorów i młodą ekstraklasę przeznaczała ponad 100k.

sanderuss 27.06.2014 19:02

http://tspodbeskidzie.pl/p5680/mlody...t-z-kontraktem

To jak jest dokladnie z tymi kontraktami juniorskimi??

syryls 27.06.2014 19:25

O ile mnie pamięc nie myli teraz można już piłkarza powyżej 16 albo 15 lat zatrudnić na kontrakcie profesjonalnym

wiesniak84 27.06.2014 20:03

http://ekstraklasa.net/wideo/kontrak...tykul_tag.html

Ogryzek 28.06.2014 08:05

Taka ciekawostka - czy to nie po raz 10 nasi juniorzy starsi wygrali MP? To taki znak 10-0 z parchatovią i 10 mistrzostwo juniorów starszych za jednym zamachem:)

BTW
Następne zespoły zdobyły po 3 MP juniorów starszych. To pokazuje jak kiedyś i oby znowu pracowało się z juniorami w Wiśle.

Kocur 28.06.2014 08:12

Dokładnie tak :)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzo...ce_no%C5%BCnej

ichigo 28.06.2014 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manhunt (Post 1366354)
A co z naszymi juniorami młodszymi ?

http://www.90minut.pl/news/214/news2...mlodszych.html

Chyba tragedii nie ma :P
Cześć tej ekipy pewnie teraz grała w juniorach starszych, jakieś wyjątkowo zdolne pokolenie się trafiło, oby ich nie zmarnować.

Błaszczu_WIŚLAK 28.06.2014 13:18

No własnie dlatego, że ci najzdolniejsi trafili już w tym roku do juniorów starszych i do rezerw, w przyszłym roku nasi w CLJ mogą sobie gorzej radzić, bo nie będą mieli zgrania :)

bódyń 30.06.2014 08:19

W Wiśle nie cenią swoich juniorów
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...980,1,727.html

Kocur 30.06.2014 08:33

To jest prawdziwe info że będą płacić 5 koła ????

Cytat:

Miesięcznie spółka przekazuje Akademii 15 tysięcy zł, a od lipca, zgodnie z podpisaną umową, kwota ta spadnie do 5 tysięcy zł!

Kocur 30.06.2014 10:40

Dla mnie to jakaś abstrakcja. 5 tys miesięcznie nie wystarczy na ciuchy dla setki chłopaków, już nie mówiąc o sprzęcie czy samych opłatach za wynajem boisk itp.

łysy powinien mieć miesięcznie 500 zł na życie to wtedy by może otworzył oczy.

maaarcin 30.06.2014 10:46

Z drugiej strony powstaje pytanie, kto na taką umowę i takie kwoty się zgodził?

it 30.06.2014 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maaarcin (Post 1366482)
Z drugiej strony powstaje pytanie, kto na taką umowę i takie kwoty się zgodził?

Czyżby zarząd TS?
W skład którego wchodzą Wiadomo Kto?

pan Dudi 30.06.2014 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez it (Post 1366485)
Czyżby zarząd TS?
W skład którego wchodzą Wiadomo Kto?

Nie bądź taki enigmatyczny. Pisz konkretnie kto z obecnego zarządu TSu jest tym złym, który wydobył klub na powierzchnię.

Bo z trzeciej strony jest pytanie, czy była możliwość podpisania innej umowy. Np. takiej, w ramach której SA pozbywa się niechcianych juniorów i nie płacą TSowi nic.

Może te warunki są najkorzystniejsze, jakie można było wynegocjować? Albo nie mieć nic.

it 30.06.2014 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 1366486)
Może te warunki są najkorzystniejsze, jakie można było wynegocjować? Albo nie mieć nic.

Rozumiem, że konsekwentnie będziesz stosował tę zasadę oceniając podpisywane umowy przez Bednarza, np. z UFA Sports?

c. 30.06.2014 11:46

Sklad zarzadu TS Wisla
Ludwik Mietta Mikołajewicz - przedstawiac nie muszę

Piotr Dunin-Suligostowski - jak powyzej ma pie.rdolca na punkcie Wisly, menedzer koszykarek, bronil dobrego imienia naszego klubu w walce z kibicami Polkowic czego skutkiem byly problemy z sercem i wizyta w szpitalu

Czesław Meus - odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi, gość od boksu na Wiśle, kierownik sekcji bokserskiej, jego firma wykłada jakieś pieniądze na TS Wisła

Darek Olszówka - chyba jedyny radny w Krakowie, który stoi murem za Wisłą, czuwał nad budową stadionu Wisły, walczył o budowę nowej hali Wisły, swój chłop

Paweł Lesiakowski - legenda sekcji pływackiej Wisły Kraków, do dzis zdobywa medale dla Bialej Gwiazdy w kategorii masters

Darek Zastawny - autor ksiazek o historii Wisly, współzałożyciel Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK Wisła , wiceprezes fundacji "Kibicujemy Zyciu"

Piotrek Wawro - ten co w pojedynke zatrzymal 12 milicjantow w drzwiach, a poza tym autor sukcesow sekcji futsalowej Wisly Krakow, ktora w 100% finansuje, jego firma za darmo remontowala hale Wisly, niegdys "twardy kibol z tak zwanego mlyna :D:D:D"

Szymek - http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...an-robert.html


Koos pominąłem?

wiesniak84 30.06.2014 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez it (Post 1366487)
Rozumiem, że konsekwentnie będziesz stosował tę zasadę oceniając podpisywane umowy przez Bednarza, np. z UFA Sports?

Prosze Ciebie nie osmieszaj sie:)

it 30.06.2014 11:51

Czyżby moralność Kalego?
Czy tylko zwykła hipokryzja?

wiesniak84 30.06.2014 12:01

OK postaram sie wytlumaczyc:
1.Bednarz wyrecza sie UFą, bedac samemu nieudolnym w poszukiwaniu sponsorow. Dodac nalezy lichwiarski procent UFy przy kazdym nowym kontrakcie.
2.Bednarz wyrecza sie TSem, bedac samemu nieudolnym w kwestii nadzoru szkolenia w klubie. Dodac nalezy smieszne pieniadze jakie placi TSowi na owe szkolenie.

Tak to jest moralnosc Kalego w dodatku z nutka zwyklej hipokryzji tylko nie mojej a lysego bandyty bo on a nie ja reprezentuje zarzad SA.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl