Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8096)

rw88 21.07.2011 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1130924)
90% forum ?

Ja się cudów nie spodziewałem, ale bez jaj, 0:2 w 4 minuty? Żenada.

dynek.pl 21.07.2011 19:57

najbardziej mi sie chce smiac jak pomysle o transmisji Polsatu - godzinne studio: wywiady, analizy, lizanie sie po fiutach, a po 4 minutach meczu jest pozamiatane

Kibic1928 21.07.2011 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1130944)
najbardziej mi sie chce smiac jak pomysle o transmisji Polsatu - godzinne studio: wywiady, analizy, lizanie sie po fiutach, a po 4 minutach meczu jest pozamiatane

Hahahahaha:rotfl::rotfl::rotfl:

GOOOLLLL jazda z nimi ....aaa!!!

KacpiTSW 21.07.2011 19:58

I Śląsk póki co jest w III rundzie!

palikot 21.07.2011 19:58

no w koncu :)

Sensej 21.07.2011 19:58

Ślasku dajeszzzzzzzzzzzzz

Kolumbus 21.07.2011 19:58

ha ....a !!!!!!!!!!!1

emj10 21.07.2011 19:58

Już 2:1 :P

To chyba dopiero początek strzelania.

Św. Mikołaj 21.07.2011 19:58

No i co płaczki :D?

Pan Jotka 21.07.2011 19:58

Ej płaczki...I co teraz napiszecie? :P

Karherop 21.07.2011 19:58

goool brawo Śląsk!

mitmichael 21.07.2011 19:59

Oj bedzie sie działo do konca spotkania - kibice Slaska daja na całego :D

plomien23 21.07.2011 19:59

i grać dalej :D

RecordAble 21.07.2011 19:59

Czy Wy k..wa nie możecie poczekać do końca pierwszej połowy i do końca meczu z "opiniami" i żalami?

calieri 21.07.2011 20:00

Ciekawy mecz:) Zobaczymy na koniec meczu. I pesymiści i optymiści się napinają teraz;P a może być i w jedną i drugą stronę.

WiślakMyślenice 21.07.2011 20:00

Kto strzelił? Bo ścięło :)

Simao1 21.07.2011 20:00

Nie wyjeżdżajcie tutaj z teksami typu "płaczki", bo pierwsze 10 minut Śląsk nie istniał... Na szczęście rozkręcają się powolutku :)

Teraz do przodu :)

Kibic1928 21.07.2011 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 1130953)
Ej płaczki...I co teraz napiszecie? :P

Napisze, jak nic sie nie w grze nie zmieni to nam jescze ze 2 bramki w.......ą.

Panie Lenczyk wyjeżdżaj tym autobusem z zajezdni:D

Oby coś jeszcze strzelili.

royalmichael 21.07.2011 20:02

Zastanawiam się czy na tym forum są logicznie i trzeźwo myślący faceci czy emocjonalne mające miesiączkę kobiety? Cóż za sinusoida, najpierw płacz, teraz euforia... jak z kobietami, co będzie za 15min? :)

bondTSW 21.07.2011 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Simao1 (Post 1130960)
Nie wyjeżdżajcie tutaj z teksami typu "płaczki", bo pierwsze 10 minut Śląsk nie istniał...

Teraz do przodu :)

za to płaczki prze te 10 min własnie zaistniały...

dynek.pl 21.07.2011 20:04

czemu Slask prowadzi gre i naraza sie na kontry ? niech sie drewniaki meczą z rozgrywaniem akcji

Velture 21.07.2011 20:04

up @
Mam udawać że wszystko jest dobrze kiedy dostają2;0 ? Normalne chyba jest to że ludzie przeżywają taki wynik,tym bardziej że każdy(no dobra większość) z Nas uważała że Śląsk będzie potrafił zagrać mecz na poziomie lub co najmniej zagrać jak równy z równym ze Szkotami

Kibic1928 21.07.2011 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bondTSW (Post 1130966)
za to płaczki prze te 10 min własnie zaistniały...

Nie płaczki tylko obiektywnie patrzący na mecz.

Simao1 21.07.2011 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Velture (Post 1130968)
up @
Mam udawać że wszystko jest dobrze kiedy dostają2;0 ? Normalne chyba jest to że ludzie przeżywają taki wynik,tym bardziej że każdy(no dobra większość) z Nas uważała że Śląsk będzie potrafił zagrać mecz na poziomie lub co najmniej zagrać jak równy z równym ze Szkotami

Lepiej bym tego nie ujął.

Panowie, emocje biorą górę, nie dajmy się zwariować. W końcu każdemu tutaj zależy na dobrym wyniku braci z Wrocławia.

!!IRIVER!! 21.07.2011 20:06

Trzeba awansować, bo prawdopodobnie czeka Śląska rywal z Macedonii, który będzie spokojnie w zasięgu :-)

Św. Mikołaj 21.07.2011 20:06

Zauważyliście że polscy kibice są ustawiani na trybunach z kamera? Czyżby jakieś rządowe "zalecenia" dla klubów? Żeby nie byli pokazywani ?

Pan Jotka 21.07.2011 20:06

Obiektywnie patrzący na mecz wyeliminowali Śląska z pucharów po 6 minutach ... :rotfl:

RecordAble 21.07.2011 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Velture (Post 1130968)
up @
Mam udawać że wszystko jest dobrze kiedy dostają2;0 ? Normalne chyba jest to że ludzie przeżywają taki wynik,tym bardziej że każdy(no dobra większość) z Nas uważała że Śląsk będzie potrafił zagrać mecz na poziomie lub co najmniej zagrać jak równy z równym ze Szkotami


Ale forum, to nie shoutbox. Przegrywają po 6min 0:2, a teraz jest 1:2. Dało Ci to coś, że popłakałeś się przez chwilę, a zaraz napiszesz "jest super, naprzód Śląsk!"?

Kibic1928 21.07.2011 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 1130973)
Obiektywnie patrzący na mecz wyeliminowali Śląska pucharów...

Przegrywał 2:0. Ten wynik go promował do 3rundy?:rotfl:

Dobra z mojej str koniec off topu, trzymac kciuki za WKS!!!

emj10 21.07.2011 20:08

Trzeba przyznać, że bramka dla Śląska zaskoczyła wszystkich włącznie z komentatorami z Premier Sports.

Titto 21.07.2011 20:09

Jak na razie najbardziej szokuje mnie ilość pikników na Dundee, oni na każdym meczu mają taki doping, czy po prostu protestują tak jak np. nasi kibice protestowali w JESIEŃ 2011 po tym jak Donaldowi odbiło i zaczął zamykać stadiony? :>

palikot 21.07.2011 20:10

Co to bylo przez te pierwsze 10 minut? Przyszedłem w 15 minucie... patrze 2-0 i bramka dla Śląska i duza przewaga...

mitmichael 21.07.2011 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1130977)
Jak na razie najbardziej szokuje mnie ilość pikników na Dundee, oni na każdym meczu mają taki doping, czy po prostu protestują tak jak np. nasi kibice protestowali w JESIEŃ 2011 po tym jak Donaldowi odbiło i zaczął zamykać stadiony? :>

Tak jest w całej Wielkiej Brytani - ale zdarzaja sie wyjatki

Św. Mikołaj 21.07.2011 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1130977)
Jak na razie najbardziej szokuje mnie ilość pikników na Dundee, oni na każdym meczu mają taki doping, czy po prostu protestują tak jak np. nasi kibice protestowali w JESIEŃ 2011 po tym jak Donaldowi odbiło i zaczął zamykać stadiony? :>

W szkocji przecież zakaz stania na meczach więc czego oczekujesz?

bondTSW 21.07.2011 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Św. Mikołaj (Post 1130980)
W szkocji przecież zakaz stania na meczach więc czego oczekujesz?

I za bramką Kelemena co niby robią?

Blaszczu16 21.07.2011 20:12

Co za drewno z tego Sochy!

calieri 21.07.2011 20:12

I gdzie ta duża przewaga Śląska?

dynek.pl 21.07.2011 20:13

kazda wrzutka Dundee pachnie golem

Simao1 21.07.2011 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bondTSW (Post 1130981)
I za bramką Kelemena co niby robią?

Stoją na siedząco :rotfl:

Mecz jak sinusoida. Co kilka minut zmiana inicjatywy. Mam nadzieję, że Śląsk złapie rytm jak w tamtym tygodniu.

Gercu 21.07.2011 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Św. Mikołaj (Post 1130972)
Zauważyliście że polscy kibice są ustawiani na trybunach z kamera? Czyżby jakieś rządowe "zalecenia" dla klubów? Żeby nie byli pokazywani ?

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:
Bo Donald może rozkazywać innym zagranicznym klubom jak mają sadzać kibiców.
:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl