Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

ChG 22.07.2010 20:40

Wywalić Małeckiego na zbity pysk, bo ledwo co wszedł na boisko, a już wyma..... rękami i ma do wszystkich pretensje.

pawelwislak 22.07.2010 20:42

Obawiam się że jak Rios wejdzie w drużynę to z przodu może braknąć miejsca dla Pawła chyba że ten poczuje rywalizacje i weżnie się za siebie

kreseq 22.07.2010 20:44

eryk_cartman - Mecze o stawke? Ok, wiec powiedz mi jak wiele meczy o stawke wytrzymuje polski kopacz ( nie nazwe ich piłkarzami bo to dyshonor ) ? Nie wychodz mi tutaj z tekstem typu " a u was bija murzynow". Bedziesz mial mecze o stawke, moze cos zagrasz ale potem bedziesz zmeczony bo przeciez zel na glowie swoje wazy, a nie ma sensu sie przemeczac. Rozumiesz czy mam zrobic rysunki?
Ogarnij sie czlowieku. Gratuluje Wam wygranej, licze ze zajdziecie daleko, ale Ty bedziesz sie cieszyl a kopacze beda uwazac ze to juz za duzy wysilek, bo przeciez kopia raz na ruski rok pilke prosto, czasami cos strzela wiec musza ku**** wypoczywac.

Nasza liga jest w glebokich tylach na swiecie...i zmeczenie pucharami da swoje :)

qchar90 22.07.2010 20:44

Paweł jakos nie macha rekami teraz, do Zurawskiego napewno nie podskoczy
najbardziej mnie boli to co sie stalo z Boguskim, kolejne mecze i tak mu ta pilka odsakakuje

krakfilm 22.07.2010 20:49

Mysle, ze na lawce miejsce na dluzej zagrzeje Boguski i Malecki.

-- wlasnie gol Bogusia. Ladnie wstal, ale caly mecz slabiutki.

PanPlamka 22.07.2010 20:51

5:0 : - Bogus wreszcie trafil, choc z problemami

pawelwislak 22.07.2010 20:51

i myślę że to może być dobra, jest dużo możliwości teraz a Małecki z Boguskim mogą dochodzić do formy, podrażnieni ambicjami a zmiennikami na 15-20 minut w lidze będą akurat

WiślakMyślenice 22.07.2010 20:52

Cytat:

Mysle, ze na lawce miejsce na dluzej zagrzeje Boguski i Malecki.
Jak na złość strzelił bramkę :) Jakby tego nie strzelił to normalnie w****iłbym się. Tak po polsku :) Ale co do dłuższego grzania ławy przez tych panów - jestem ZA.

Rogullo 22.07.2010 20:52

Boguski z tym dryblingiem jest kandydatem na złotą piłkę:D ładnie myknął bramkarza

eryk_cartman 22.07.2010 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 941677)
eryk_cartman - Mecze o stawke? Ok, wiec powiedz mi jak wiele meczy o stawke wytrzymuje polski kopacz ( nie nazwe ich piłkarzami bo to dyshonor ) ? Nie wychodz mi tutaj z tekstem typu " a u was bija murzynow". Bedziesz mial mecze o stawke, moze cos zagrasz ale potem bedziesz zmeczony bo przeciez zel na glowie swoje wazy, a nie ma sensu sie przemeczac. Rozumiesz czy mam zrobic rysunki?
Ogarnij sie czlowieku. Gratuluje Wam wygranej, licze ze zajdziecie daleko, ale Ty bedziesz sie cieszyl a kopacze beda uwazac ze to juz za duzy wysilek, bo przeciez kopia raz na ruski rok pilke prosto, czasami cos strzela wiec musza ku**** wypoczywac.

Nasza liga jest w glebokich tylach na swiecie...i zmeczenie pucharami da swoje :)

Napinasz się chlopie jak stringi na Oleksym, sezon pokaże czy Wisła bedzie faktycznie taka wielce przemeczona jak tutaj wielce prorokujesz. Kwestie zelu tutaj nie poruszaj bo o ile pamietam to pikarze Legi wiedeli prym w tej kwesti ( Piekarski, Mięciel).:rotfl: Zreszta Macie w sztabie Maciusia..... juz nie moge sie doczekac Legii po przygotowaniach zimowych, wtedy porozmawiamy......

brylant17 22.07.2010 20:53

Czy mi się wydaje? ale jak wchodzi Małecki to spowalnia akcje

ChG 22.07.2010 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 941677)
i zmeczenie pucharami da swoje :)

Jakby Legia grała w pucharach zapewne mówiłbyś inaczej.

qchar90 22.07.2010 20:54

mecz ze slabym rywalem, ktory gral wiekszosc meczu w 10
ale cieszmy mnie jedna rzecz, powrot Zurawia, noga mu nie drzy przy setkach, asystuje
Gargula idze do przodu,powoli

SpoXsteR 22.07.2010 20:54

na stojaco.. bez przemeczenia.. gladkie 5-0, dziekuje..

sportnh 22.07.2010 20:55

nikt nie wspomnial o extra asyscie Zurawia przy 5 :)

tofik 22.07.2010 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 941677)
eryk_cartman - Mecze o stawke? Ok, wiec powiedz mi jak wiele meczy o stawke wytrzymuje polski kopacz ( nie nazwe ich piłkarzami bo to dyshonor ) ? Nie wychodz mi tutaj z tekstem typu " a u was bija murzynow". Bedziesz mial mecze o stawke, moze cos zagrasz ale potem bedziesz zmeczony bo przeciez zel na glowie swoje wazy, a nie ma sensu sie przemeczac. Rozumiesz czy mam zrobic rysunki?
Ogarnij sie czlowieku. Gratuluje Wam wygranej, licze ze zajdziecie daleko, ale Ty bedziesz sie cieszyl a kopacze beda uwazac ze to juz za duzy wysilek, bo przeciez kopia raz na ruski rok pilke prosto, czasami cos strzela wiec musza ku**** wypoczywac.

Nasza liga jest w glebokich tylach na swiecie...i zmeczenie pucharami da swoje :)

Ale my się nie zamierzamy przemęczać w żadnych pucharach :lol: Także spokojna twoja rozczochrana.
ps. Dobra reakcja Kasperczaka przy 5 golu. "Przewrócił się ? - tak - Hyh.." Najwyraźniej nie był tak zachwycony jak kibice :0

krakfilm 22.07.2010 20:56

Plusy:
w koncu strzelamy duzo goli,
Zurawski bedzie w lidze znow robil co chce,
Gargula wzial batute to reki i zaczyna dyrygowac,
robi nam sie zespol, beda z nich pilkarze jeszcze!

kreseq 22.07.2010 20:56

Legia nie gra w pucharach wiec przemeczy sie w piciu najwyzej. Wyrazam swoje zdanie, ale widac pokomony mysla ze sie napinam. Sorrry nie mam ograzmu po wygranej przeciwko 10 zawodnikom. Zabronisz mi wyrazac swoje zdanie? Gracie lepiej od Lecha.
Powtarzam - Gratuluje, jednak znajac specyfike polskich kopaczy wiem ze bedziecie przemeczeni. EOT bo widze ze trzaba sie podniecac albo nic nie pisac :)

My mamy cudzoziemska Legie wiec bedzie gorzej, bo zobacza jak wystarczy grac :) U Was tez bedzie sporo zagranicznych wiec spokojnie :D

Poczekajmy na mlodsze ekipy...tam mamy sporo mistrzostw :D Nie wiem ile ma Wisla w juniorach, ktos mnie oswieci? Pytam bez przekąsu, serio mnie to ciekawi.

LAB 22.07.2010 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 941696)
Legia nie gra w pucharach wiec przemeczy sie w piciu najwyzej. Wyrazam swoje zdanie, ale widac pokomony mysla ze sie napinam. Sorrry nie mam ograzmu po wygranej przeciwko 10 zawodnikom. Zabronisz mi wyrazac swoje zdanie? Gracie lepiej od Lecha.
Powtarzam - Gratuluje, jednak znajac specyfike polskich kopaczy wiem ze bedziecie przemeczeni. EOT bo widze ze trzaba sie podniecac albo nic nie pisac :)

Napisales polskich pilkarzy. Poki co zanosi sie ze u nas wiecej bedzie obcokrajowcow ; )

crazykaro 22.07.2010 21:02

jak tam Borek zrobił z siebie durnia?

SuperWisła 22.07.2010 21:03

Po pierwszych 15min meczu bałem się co będzie dalej, ale na szczęście chłopaki się rozkręcili. Świetna sprawa, że Żurawski tak szybko strzelił bramkę, z pewnością jakoś go to podbudowało bo na początku grał trochę spięty. Diaz zaskoczył paroma indywidualnymi akcjami. Boguski rozbawił mnie do łez (nie pierwszy raz :D) w tym polu karnym, ale bramę strzelił co najważniejsze i humor poprawił. Dobry mecz, lecz przeciwnik słaby. Skład mamy ciekawy, trzeba iść do przodu i pokazać na co nas stać!

SpoXsteR 22.07.2010 21:03

zalecam ogladac takie mecze w otwartym Polsacie... az sie przyjemnie sluchalo komentatorow, na temat, obiektywnie i z sensem
teraz nieprzyjemni Azerowie.. bedzie ciezko

AS82 22.07.2010 21:06

Nasi dobrze grali ,moze nie tak efektownie ,ale wygralismy 5-0

eryk_cartman 22.07.2010 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 941696)
Legia nie gra w pucharach wiec przemeczy sie w piciu najwyzej. Wyrazam swoje zdanie, ale widac pokomony mysla ze sie napinam. Sorrry nie mam ograzmu po wygranej przeciwko 10 zawodnikom. Zabronisz mi wyrazac swoje zdanie? Gracie lepiej od Lecha.
Powtarzam - Gratuluje, jednak znajac specyfike polskich kopaczy wiem ze bedziecie przemeczeni. EOT bo widze ze trzaba sie podniecac albo nic nie pisac :)

Czy ja sie podniecałem wynikiem?? Czy dalem Ci powód zebys pisa,ł ze mam orgazm po wygranej?? Czy napisałem cos w stylu ze zabraniam Ci wyrazac swoje zdanie? Co do pokemonow to przemilcze ta kwestie....Ja rowniez wyrazilem swoje zdanie a Ty z rysunkami jakimis wyjezdzasz?

Pancratius 22.07.2010 21:07

Fajne wypadli w tym spotkaniu Cikos i Garguła.A tak na marginesie to średnio się cieszyłem z tej czerwieni dla Litwinów.Wolałem zobaczyć 90min gry w pełnych składach.Zobaczylibyśmy jak mniej więcej wygląda gra Wisełki.
A tak wyszedł spacerek ;)

daniel123 22.07.2010 21:14

Boguskiego i Diaza postawiłbym na ławce rezerwowych,strzelili po bramce i nic więcej,dużo strat,niedokładności,problemy z przyjęciem piłki,dobre spotkanie Żurawskiego,Czikos ma duży ciąg na bramkę,idealnie pasuje do filozofii gry Kasperczaka,dużo prostopadłych podań,jak widać potrafią,nie tylko kopać piłkę przez całe boisko na jednego zawodnika.

raciborzanin 22.07.2010 21:14

Jutro do 12.00 podpisany będzie Cezary Wilk

daniel123 22.07.2010 21:15

Boguskiego i Diaza postawiłbym na ławce rezerwowych,strzelili po bramce i nic więcej,dużo strat,niedokładności,problemy z przyjęciem piłki,dobre spotkanie Żurawskiego,Czikos ma duży ciąg na bramkę,idealnie pasuje do filozofii gry Kasperczaka,dużo prostopadłych podań,jak widać potrafią,nie tylko kopać piłkę przez całe boisko na jednego zawodnika.

<Crasch> 22.07.2010 21:17

Podsumujmy nasze transfery, Żuraw klasa sama w sobie, gol i dwie asysty (może dwa gole by były gdyby Brozinhio podał w jednej takie sytuacji..)
Cikos dobry mecz i chyba asyste przy bramce Diaza zaliczył, no i Jovanic wybronił to co mial bronić w tym jedna świetnia interwencja kiedy pilka leciala w okienko.
Do transferów można zaliczyć także Gargułe bo w sumie dopiero teraz zaczął grać, i grał dobrze.

Styl mi sie podobal tylko szkoda że przeciwko dziesiątce rywali. Patrząc na te transfery po dzisiejszym meczu, które jak narazie wydają się być wzmocnieniami to patrze optymistycznie na reszte naszych nowych pilkarzy : )

jasnyGwint 22.07.2010 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 941696)
Gratuluje, jednak znajac specyfike polskich kopaczy wiem ze bedziecie przemeczeni.

daj spokój, to tylko 4-6 dodatkowych meczów, jakoś dadzą rade.

brylant17 22.07.2010 21:19

Za tydzień tak naprawdę zobaczymy na czym stoimy,będzie cholernie ciężko ale jakbyśmy np.,wygrali 3-0 u siebie a później jakimś cudem 0-1 albo 0-0 było by fajnie.Tylko się nie męczyć tak jak Amika

sportnh 22.07.2010 21:22

sorry za OT, ale w tamtym temacie to chyba nikt nie zyje ;P

Panowie co to z ty jutrzejszym sparingiem na Hutniku? bedzie on OTWARTY? w sumie mysle ze moze byc on na boku a nie na glownym wiec powinien byc otwarty tym bardziej

sportnh 22.07.2010 21:23

sorry za OT, ale w tamtym temacie to chyba nikt nie zyje ;P

Panowie co to z ty jutrzejszym sparingiem na Hutniku? bedzie on OTWARTY? w sumie mysle ze moze byc on na boku a nie na glownym wiec powinien byc otwarty tym bardziej

zloto 22.07.2010 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daniel123 (Post 941734)
Boguskiego i Diaza postawiłbym na ławce rezerwowych,strzelili po bramce i nic więcej,dużo strat,niedokładności,problemy z przyjęciem piłki,dobre spotkanie Żurawskiego,Czikos ma duży ciąg na bramkę,idealnie pasuje do filozofii gry Kasperczaka,dużo prostopadłych podań,jak widać potrafią,nie tylko kopać piłkę przez całe boisko na jednego zawodnika.


Akurat Boguski zagrał całkiem całkiem, miał duży wpływ na pierwszą bramkę(asysta) i wypadł o niebo lepiej niż w poprzednim meczy z Litwinami. Diaz miał o tyle trudniej, że na lewej stronie szalał Piotrek i był tak w cieniu jednego z bliźniaków. fajny mecz Garguły, chłopak widzi wiele i o niego jestem spokojny jak będzie bez kontuzji to mamy świetnego rozgrywającego, życzę mu powrotu do Reprezentacji. Cikosz, musi popracować nad techniką, szkoda trochę Alvareza. Cieszy poprawa skuteczności i pierwsza interwencja Jovanic'a w Wiśle :lol:

martin_6 22.07.2010 21:31

Cytat:

daj spokój, to tylko 4-6 dodatkowych meczów, jakoś dadzą rade.
Nie doceniasz trudów polskiej ligi :>

SĘDZIA ZGRED 22.07.2010 21:32

Panowie nie ma co porównywać tego Szawle do nas , to poziom 3 ligowy, wstrzymajmy się do meczów z trudniejszymi rywalami i jak będą mecze po 11....Co do gry w dzisiejszym meczu duży plus Cikosa za gre i za właczanie się w akcje ofensywne, bramkarz Jovanic na plus pewnie grał, to co miał wybronić wybronił. Obrona dosyć pozytywnie w tym Cleber. Słabo Boguś mimo strzelonej bramki. Sobol bardzo dobrze walczył ale on jak zawsze , co do reszty zobaczymy. Ja chce zobaczyć nowych zawodników grających Riosa, Paljicia , Wilka , Bunoze, może Chaveza i kogś tam jeszcze...zależy kogo zakontraktują...wtedy się okaże jak wyglądają nasze wzmocnienia na tle pozostałych kopaczy

eryk_cartman 22.07.2010 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 941739)
daj spokój, to tylko 4-6 dodatkowych meczów, jakoś dadzą rade.

Nie dadzą, przestan! a jak cos to kolega proponowal, ze moze narysowac;)

Kordel_Walker 22.07.2010 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zloto (Post 941757)
. Cieszy poprawa skuteczności i pierwsza interwencja Jovanic'a w Wiśle :lol:

Jakoś jestem przekonany na 100%, ze Pawełek by to wpuścił a na forum by były teksty, że nie miał szans:D
Zauważyłem, że w tym sezonie Kasperczak chyba nakreślił tendencję, ze "jak jesteś sam na sam to sam wykończ". Przykład samolubności Pawła Brożka(!), gdy nie podał do Żurawia, oraz akcja Bogusia, który także sam wykańczał zamiast podawać do Cikosa. I to jest na +. W tamtym sezonie chcieliśmy wejść piłką do bramki. Teraz jest sytuacja to nie kombinujemy tylko strzał.

DamianX360_NH 22.07.2010 21:49

Nie zgodzę się z Tobą. Żuraw kombinował i też wpadło. Brożek też mógł podać do Żurawia na pusta bramkę i tutaj widać różnicę klas między Brożkiem a doświadczonym Żurawskim.
"Dooobraaaaaaaaaa" to teraz Azerbejdżan i do przodu :)
Super doping, z jajem i na poważnie :P

mitmichael 22.07.2010 22:08

Nie wiem jak wam ale mi osobiscie podoba sie gra Cikosa. Wychodzi, uczestniczy w akcji, dobrze dogrywa, zaliczyl asyste - pokazał, ze ma potenciał i jest w stanie zastapic Alvareza. Najbardziej jednak cieszy gol Zurawia i to, ze moze zagrac 90 minut. Bramka, asysta - pieknie jest :) Zuraw, władca muraw powrocił :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl