Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

0 22 13.08.2010 17:03

To teraz Craxa przed Wami w tabeli, bo lepsze bramki :)

harthausen 13.08.2010 17:05

jak będą w takim tempie budy walić to wynik co najmniej taki jak w starciu gigantów czyli 5:6 :D

wolfy 13.08.2010 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 959958)
Ale akurat tekst Wolfego byl zabawny :)

Spoko, koleś pomylił się w nicku o dwa zera, zdarza się.

A czy zabawny? Dopóki o naszej piłce decydować będą ludzie żyjący wciąż w poprzedniej epoce ( i mam tu na myśli ustrój, bo piłkarsko to minęło już kilka epok, w końcu sport rozwija się równolegle z mediami i medycyną sportową ), dopóty nie ma sensu liczyć na jakiekolwiek zmiany. Piechniczek jest tu akurat najbardziej jaskrawym przykładem, ponieważ jest już tak oderwany od rzeczywistości, że nie wie kiedy lepiej zamilknąć.

Weszło już się tym zajęło. Najlepszy fragment o kwartalniku "Trener", czyli polskiej myśli szkoleniowej w pigułce:>

ToTylkoJa 13.08.2010 17:22

działa Wam transmisja meczu Cracovia - Śląsk? Już 2-2, gol Diaza.

kreseq 13.08.2010 17:29

Na Iraq Goals dziala. Fajnie wyglada gra Slaska, szczegolnie Sobota Sotirovic i Diaz.

wolfy 13.08.2010 17:31

Diaz już wyczuł Cabaja:lol: Szkoda, że mu nie wrzucił piłki za kołnierz...

Śląsk ciśnie.

Zbyychu 13.08.2010 17:32

ej, czemu Ćwielong nagle gra tak, jak u nas nie grał? ;p

cinekw 13.08.2010 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbyychu (Post 959989)
ej, czemu Ćwielong nagle gra tak, jak u nas nie grał? ;p

niby jak? Większośc meczu niewidoczny, ja widziałem tylko 2 akcje jego. Ten Saidi ładnie, ale tylko do pewnego momentu, miał 10 minut błysku a potem klapa, zobaczymy co dalej ;)

Filippo123321 13.08.2010 17:58

Brawo Śląsk!

Diaz bedzie glownym faworytem do korony krola strzelcow.

it 13.08.2010 17:59

Diaz będzie królem strzelców w tym sezonie.
Nie nasz Diaz, ale ten ze Śląska :)

Zbyychu 13.08.2010 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 959992)
niby jak? Większośc meczu niewidoczny, ja widziałem tylko 2 akcje jego. Ten Saidi ładnie, ale tylko do pewnego momentu, miał 10 minut błysku a potem klapa, zobaczymy co dalej ;)

tradycyjnie, kwestia ocenna. tak czy siak, zda mi się, że lepiej gra, niż jak u nas ;)

For_FuN_ 13.08.2010 18:04

Widac, ze ten Saidi, to pilkarz z innej polki(tak, jak pisalem)...

tarantulaw2 13.08.2010 18:04

Oby Slask wygral dwoma lub wiecej bramkami... Potencjalna wypłata - 32,50 euro :D

kreseq 13.08.2010 18:05

Trzeba goscia wyciagnac ze Slaska ;) Fajnie graja pilkarze z Wroclawia.

PS: W wygraj lige na szczescie Diaza mam w skladzie :)

Ogryzek 13.08.2010 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 960010)
Trzeba goscia wyciagnac ze Slaska ;) Fajnie graja pilkarze z Wroclawia.

PS: W wygraj lige na szczescie Diaza mam w skladzie :)

Ja też mam:)

Wasiu 13.08.2010 18:21

Niezla gra z obu stron. Dobry transferow dokonaly zarowno Slask, jak i Cracovia. Sedzia troche pomogl przed chwila Wroclawianom.

DJ Hazel 13.08.2010 18:23

Dobry ten ich Saidi widać że przerasta o klasę resztę z Cracovii.

For_FuN_ 13.08.2010 18:30

Zaplacili za niego te 800-900 tys. euro, chlopak gral w podstawowym skladzie w Eredivisie(ktory Wislak potrafilby to osiagnac :D?), a my sprowadzamy Paljic'ia(i juz widac kosmiczna roznice w wyszkoleniu technicznym, pokazywaniu sie do gry, w przygotowaniu taktycznym i szybkosci). Za ~1 mln euro mozna sprowadzic swietnego(jak na polskie warunki) pilkarza.

Ogryzek 13.08.2010 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 960022)
Zaplacili za niego te 800-900 tys. euro, chlopak gral w podstawowym skladzie w Eredivisie(ktory Wislak potrafilby to osiagnac :D?), a my sprowadzamy Paljic'ia(i juz widac kosmiczna roznice w wyszkoleniu technicznym, pokazywaniu sie do gry, w przygotowaniu taktycznym i szybkosci). Za ~1 mln euro mozna sprowadzic swietnego(jak na polskie warunki) pilkarza.

Dokładnie tak. Jak zaczniemy płacić za piłkarzy powyżej 1 mln euro (lub koło tego) to możemy spodziewać się że poziom Wisły się podniesie. Inaczej to taka ruletka - raz trafimy z transferem, dwa razy nie trafimy....

buczo1985 13.08.2010 18:41

Jak widać da się zrobić dobre transfery...i wcale nie muszą o tym pisać na Onecie czy innym tam Przeglądzie Sportowym.

ToTylkoJa 13.08.2010 18:42

Diaz i Saidi Ntibazonkiza to będą czołowe postacie naszej ligi. Naprawdę ciekawe transfery.

PS certyfikat Cabrala dotarł do Warszawy, Mezengi nie.

qchar90 13.08.2010 18:45

widać ze Diaz i Saidi beda ciekawymi graczami :)
jestem ciekaw jak dzisiaj zagra Cabral,Manu,Vrodljak...bo jesli sie pokaza jak Diaz i Saidi to liga bedzie ciekawsza jak to klasyk mowil :)

SpoXsteR 13.08.2010 18:46

szkoda ze nie mozna bylo tego zauwazyc kolejke wstecz.. :rotfl: chlop rozegral drugi mecz (Diaz, ktory z Jaga nic nie gral) i juz krolem strzelcow, ten Nitibazooka pierwszy mecz i wymiatacz itp, skoro beda czolowymi graczami to sobie zapisze posty ;) zeby nie bylo po raz kolejny wymowek kiedy ich okreslicie drewnami..

no wlasnie.. dlatego nie oceniam takze Diaza i tej bazzoki, bo jaki to ma sens? dzis piszecie ze to przyszle gwiazdy ligi.. po kilku kolejkach moze sie okazac co innego i wtedy co? wyzwiska i posty typu drewno itp.. dlatego tez nie oceniam Bunozy, Paljica i reszty, czy Manu czy Mezengi.. bo to kompletnie nie ma sensu, moglbym zaprzeczyc samemu sobie gdybym stwierdzil ze beda drewnami, i stwierdzil ze ten Diaz czy Bazooka beda wyrozniajacymi sie graczami ligi.. skad mam to wiedziec? po jednym, w niektorych przypadkach po 3 meczach w przebudowywanych zespolach? skoro Wy to wiecie.. to nie wyjdzcie potem na lekko stuknietych kiedy bedziecie pisac calkowicie co innego.. bo albo piszecie jedno.. albo skaczecie z kwiatka na kwiatek, a jesli tego chcecie uniknac to najlepszym sposobem jest wstrzymaniem sie z ocena (co najwyzej mozna napisac "w danym meczu zagral dobrze" a nie "to jest zajebisty zawodnik, rozwali lige" i to jest normalna ocena zawodnika.. po prostu niektorzy cos pisza pod wplywem impulsu,.. i to jest najgorsze co u czlowieka moze byc (przez to wiele osob popelnialo bledy) ilez to osob wysmiewalo wielu zawodnikow by potem im w dupsko wchodzic?? w Wisle takich moge wymienic cala jedenastke..
ok, wyszedl temu Diazowi mecz... czasem Pawelkowi tez wyjdzie i czy ktos pisze ze to gwiazda ligi? Dong tez duzo mieszal na poczatku, owijal obroncow jak chcial a potem bylo co bylo.. przyklad Donga bo niby Manchester itp.. i ze niby ten z ligi Holenderskiej..przypadkow multum..
pograja tak przynajmniej z 10 kolejek to bede powoli mogl stwierdzic ze cos z nich w przyszlosci bedzie.. albo i nie

DysoN 13.08.2010 18:46

Ntibazonkiza zagral dzis swietny debiut. Wydaje sie byc naprawde dobrym zawodnikiem.
W Śląsku jakas cudowna przemiana po tym piachu jaki grali przez prawie caly poprzedni sezon. Podoba mi sie gra Soboty i Diaz ale reszta zespolu tez calkiem niezle. Zmiennicy WKS tez dali dobre zmiany.

ToTylkoJa 13.08.2010 18:50

SpoXsteR nie bardzo rozumiem, dlaczego próbujesz zbagatelizować wartość Diaza. Czytając Twoje psoty, to każdy nowy zawodnik Wisły ma potencjał i nieważne jest to, że zaczeli słabo.

RAF 13.08.2010 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 960022)
Zaplacili za niego te 800-900 tys. euro, chlopak gral w podstawowym skladzie w Eredivisie(ktory Wislak potrafilby to osiagnac :D?), a my sprowadzamy Paljic'ia(i juz widac kosmiczna roznice w wyszkoleniu technicznym, pokazywaniu sie do gry, w przygotowaniu taktycznym i szybkosci). Za ~1 mln euro mozna sprowadzic swietnego(jak na polskie warunki) pilkarza.

Ciekawe, za Jirsaka zaplacilismy pare lat temu 700 tys. euro... I jak gra? I nie piszcie o aklimatyzacji bo jak zawodnik jest dobry to nie potrzebuje paru lat aby to udowodnic.

Bnn 13.08.2010 18:55

choć to zbyt wcześnie na ocenę, to ciężko nam będzie walczyć z nawet ligowymi średniakami jak Śląsk czy Pasy w takiej formie jakiej jesteśmy... ten Murzynek w Cracovii bije na głowę nasze nowe nabytki, widać że jak to ktoś pisał "inna polka"

ja to bym się zamienił ze Śląskiem Diazami

For_FuN_ 13.08.2010 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAF (Post 960042)
Ciekawe, za Jirsaka zaplacilismy pare lat temu 700 tys. euro... I jak gra? I nie piszcie o aklimatyzacji bo jak zawodnik jest dobry to nie potrzebuje paru lat aby to udowodnic.

A ktos ogladal wczesniej Jirsaka? Kto placi takie pieniadze za zupelnie anonimowego pilkarza(Saidi to podstawowy pilkarz solidnej ekipy z Eredivisie! "drobna roznica", a kwoty podobne), ktory nie wyroznia sie w lidze czeskiej? Kolejny przekret menadzerski w naszym klubie... kilka osob zarobilo powazne pieniazki na tym transferze. Te srodki powinny byc wydawane na obserwowanych i sprawdzonych zawodnikow, a nie Jirsaka czy Bunoze.

Marszałek 13.08.2010 19:06

Wielkie debiuty to nie tacy w naszej ogórkowej zaliczali. Z ocenami przyjdzie poczekać za kilka kolejek. Goście których wymieniliście szaleją niebywale ale trzeba poczekać jak wszyscy poznają ich zwody,zagrania. Zobaczymy wówczas czy obrońcy będą sobie z nimi radzili czy też nie. A,że ciała defensywne wolno reagują w naszej lidze to przyjdzie nam na to trochę poczekać. Tak jak piszę,dwie, trzy kolejki.

brylant17 13.08.2010 19:34

A mnie cieszy wygrana Śląska :) ten cały Diaz może namieszać w lidze no chyba, że to był tylko przebłysk w jednym meczu :P

koyoot 13.08.2010 19:38

Nie wiem czy wy tez to zauwazyliscie ale swietny mecz zagral Celeban w Slasku.

Odnosnie Saidiego Ntibazonkizy. Niezly debiut, widac ze facet ma moc w nogach(szybkosc, strzal, dosrodkowanie) oraz bajeczna technike jak na Polska lige. Zobaczymy co bedzie dalej.

C. O. Diaz, bardzo dobry napastnik. Mogl ustrzelic dzisiaj hat-tricka.

Edit. czy wyscie slyszeli co powiedzial mlody Terlecki podczas meczu Polonii z Legia? Odnosnie Mierzejewskieg,o ze gdy ten przychodzil do Wisly Plock na treningach trenowal technike. To trener sie go zapytal: "Po co ty tyle ta technike szlifujesz"... Ja nie mam pytan...

kreseq 13.08.2010 19:43

Zadnych bluzgow... jestem w szoku jaka kultura na tym stadioniku :) Za duzo strat... Przycisnac i bedzie ok.

palikot 13.08.2010 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 960060)
N

Edit. czy wyscie slyszeli co powiedzial mlody Terlecki podczas meczu Polonii z Legia? Odnosnie Mierzejewskieg,o ze gdy ten przychodzil do Wisly Plock na treningach trenowal technike. To trener sie go zapytal: "Po co ty tyle ta technike szlifujesz"... Ja nie mam pytan...

Moze zartował?? Nie pomyślałes o tym? :shock: :lol:

P.s Takich jak Bruno to z Jagielloni mozna wyciagnąć paru, i byli by lepszym wzmocnieniem niz Boguski, Zurawski itp.

harthausen 13.08.2010 19:51

żeby oni Was nie przycisnęli :D

kreseq 13.08.2010 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 960068)
żeby oni Was nie przycisnęli :D

Przycisneli 2 razy i ten kiep Antolovic wybronil... przeciez on taki cienki :D Spokojnie. Ja biore remis w ciemno.

PS; Mynar to jednak kiep i potwierdza to juz w 2 meczu.

harthausen 13.08.2010 19:56

o tym, że Wasz nowy bramkarz cienki, to raczej Wy najbardziej u siebie płakaliście, dziś nawet ktoś z Waszych wpadł na pomysł, by go na łańcuchu 3 metrowym uwiązać, by do przodu nie wybiegał.

Swoich prostuj :D

Buziek_LG 13.08.2010 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 959958)
Co innego pomoc, najlepsza w lidze.

Po czym wnosisz ?

0 22 13.08.2010 20:00

Po marności pozostałych.

Rybus o dziwo, chyba najlepszy z Legii. Manu za mało wykorzystywany, ale ma moc, której na pewno nie miał Radović czy Szałach. Vrdoljak również nienajgorzej. Cabral totalnie niewidoczny, pączek pewnie wejdzie potem. Zadziwił mnie siłą strzalu Borysiuk.

Jest cięzko, oby 0-0, ewentualnie wymęczone 1-0 dla naszych i jedziemy dalej.

Pan Jotka 13.08.2010 20:03

Polonia gra nieźle a nie gra ani Sobiech ani Euzebiusz-ojciec Mesy- Smolarek. Nawet niezła ta druga kolejka po 1,5 meczu ;-)

kreseq 13.08.2010 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 960070)
o tym, że Wasz nowy bramkarz cienki, to raczej Wy najbardziej u siebie płakaliście, dziś nawet ktoś z Waszych wpadł na pomysł, by go na łańcuchu 3 metrowym uwiązać, by do przodu nie wybiegał.

Swoich prostuj :D


Weszlo tez tak sadzi : http://www.weszlo.com/news/5385 Chyba ze masz na mysli alkoholika Kowalczyka, speca z Polsatu :)

Prostuj.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl