![]() |
Szukam najprostszego na świecie programiku gdzie ze zdjęć ułożę filmik.
|
Wypowie się ktoś kto zna się na laptopach czy opłaca się kupić używany laptop za około 800 zł - ewentualnie może polecacie jakiś model?
Laptop ma być do oglądania filmów, serfowania po internecie, po prostu do codziennego użytku. Nie do gier, nie jakiś wybajerzony w coś czego nawet nazwać nie potrafię, po prostu żeby miał możliwość odbioru wi-fi, jakiś dysk normalny (300GB minimum) itp ale to chyba teraz maja wszystkie laptopy. Pasowałoby żeby jakoś nie mulił. tylko własnie pytanie czy za te 800 zł można znaleźć coś normalnego? PS Napisałem o używanym laptopie bo coś nowego i dobrego żeby za tę cenę kupić to chyba nie da rady? A tak to by był używany "lepsiejszy" a w cenie tych najtańszych nowych lapków. |
Za 800zł nowego nie kupisz więc tylko używka. Popatrz sobie na laptopy poleasingowe w firmie AMSO (o ile sie nie pomyliłem w nazwie). Całkiem przystępne ceny tam mają.
takie coś wydaje się całkiem przystępne w cenie masz windowsa, co nie jest u nich standardem http://amso.pl/product-pol-29857-Del...ws-7-Home.html ewentualnie z wiekszym ekranem http://amso.pl/product-pol-21751-Len...fessional.html Przejdź sie do nich najlepiej, bo niektóre kompy mają w brzydkim stanie (strasznie wytarte, porysowane) pewnie coś doradzą |
OK, dzięki, poczytam, popatrzę.
PS Nie jestem z Krk - tak apropo "przejdź się do nich" |
Chciałbym się was zapytać chciałem zgrać sobie zdjęcia z karty pamięci na laptopa,ale jak wkładam do czytnika kart sd to wyskakuje mi,że muszę sformatować kartę a w aparacie wyskakuje błąd karty.Da się coś z tym zrobić wujek google podpowiada by je odzyskać,lecz na tym kompletnie się nie znam....
|
Jaką ładowarkę do akumulatorków polecacie?
AAA i AA, najlepiej z możliwością 2 albo 4 naraz. |
Spoko ładowarki masz co jakiś czas w Lidlu. Minus jest taki że bardzo duże ale chyba na wszystkie odzaje baterii.
A jak taka zwykła to jest taka strona Ibood i tam co jakiś czas się ładowarki pojawiają, ja kupiłem np Toshibe i chyba 16 akumulatorków i jestem zadowolony, najważniejsze aby był procesorowa. |
Edit:
Zastanawiam się po czym ze specyfikacji wywnioskowac ze procesorowa ... ? http://www.komputronik.pl/product/29...p-bq-cc51.html http://www.komputronik.pl/product/31...450-black.html |
Słuchaj ja kupiłem sobie parę lat temu GP z 4 akumulatorkami za 59.99 w Carfurze i do tej pory działa i są ok! coś takiego:
http://www.bto.pl/B2CProdukt.aspx?id...Fc0W0wodEW8KSw |
Router z modemem lte z zasilaczem do pradu, co polecacie?
Normalne domowe użytkowanie. Nie najtańszy, taka średnia półka. |
Cytat:
Ta druga z fajnymi funkcjami, procesorowa (masz w opisie że mikroprocesorowa), przywracanie do życia akumulatorków, 4 kanały (każda bateria jest ładowana indywidualnie, prądem jakim potrzebuje). |
Thx - właśnie to w drugiej przeoczyłem , teraz widzę że mikroproc, chyba ją łyknę.
|
Potrzebuję myszy komputerowej, bezprzewodowej, z dobrym profilowaniem tylko dla praworęcznego, laserowej. Do tej pory miałem znakomitą Logitech Marathon, ale przyciski już źle działają. Myślałem nad Logitech MX Master, a może są inne dobre modele z innych firm?
|
Po ostatniej aktualizacji windows 10 praktycznie wszystkie aplikacje nie uruchamiają się.
Problem w ten sam dzień pojawił się zarówno na moim laptopie, jak i na laptopie siostry. "Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc00000e5). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację." Zaczęła się też zawieszać Mozilla. Nie mogę uruchomić żadnego antywirusa, cleanera, czy ściągniętych programów, które miały rozwiązać ten problem. |
No dokładnie, mi też wszystko zamula.
|
Panowie krotka pilka.
Windows 10,procesor I5 - 2.90 ghz, Ram 4 gb: Kaspersky vs Norton ? Za i przeciw Dziekuje :) |
Avast....:-p
|
Mam pytanie, da się naprawić gniazdo usb w dysku zewnętrznym ? Nie zawsze mi dysk działa trzeba poruszać kabelkiem wymiana pomoże ? czy raczej kaplica
|
Cytat:
|
Ja mam trochę stary WD i spokojnie można go rozebrać :D
|
No ale chyba wystarczy wymienic puszke? Bo dyski nie maja chyba gniazda usb?
|
Chodzi o to,że puszki nie wymienisz u mnie jest wbudowany usb
|
To pierwsze slysze. Ja wszystkie zewnetrzne dyski mialem zawsze opakowane puszką. A w srodku standardowe dyski.
|
Dariook Przyznaję się do błędu rozebrałem obudowę to zwykły dysk :D nie hejtuj :P
|
Nie bede bo sam znam sie na komputerach jak na pogodzie :)
|
Serwisy potrafią wymienić usb w nierozbieralnej komórce to w dysku pewnie po pijaku by dali radę :)
|
Ktoś byłby zainteresowany zakupem na pół (3sloty ja, 3 druga osoba) usługi NordVPN?
|
Ktos moze uzywal HDD Caddy do laptopa? Umozliwia to zamiane DVD na HDD/SSD. Tak sie zastanawiam nad malym upgradem laptopa: wymianie kosci RAMu na wieksza, zakup SSD i tam zainstalowanie systemu i wlasnie wstawienie HDD, ktorego obecnie uzywam, za DVD, ktorego praktycznie nie uzywam wcale. Bedzie to smigalo razem? Mial ktos moze z taka "zamianka" jakies doswiadczenie?
|
Tak, ja. Wyrzuciłem z laptopa napęd, w jego miejsce przeniosłem dysk HDD, z kolei w jego miejsce wstawiłem SSD właśnie. Jest elegancko.
SSD 250GB - system, software HDD 1TB - magazyn |
W takim razie i ja tak zrobie. Podziekowal.
|
Samo wsadzenie dysku SSD ożywia laptopa :D Także instaluj śmiało
|
Spoko a jak to dziala ze starszymi plytami glownymi??? W sensie mam nowy dysk SSD na sata3 powiedzmy a plyte mam na standardzie sata2. Dysk SSD w takim wypadku bedzie osiagal maximum swoich mozliwosci czy poprzeczka bedzie zawieszona lekko nizej???
|
Spokojnie, zadziała jedynie może działać w 90% a te 10%,że nie wykorzysta swoich możliwości oczywiście mogę się mylić lecz na pewno będziesz miał szybszy start windowsa szybkie działanie aplikacji i gier oraz kopiowanie.
|
No nie do końca w 90%. Zależy od dysku. Przykładowo taki Samsung 850 EVO rozwini skrzydła dopiero przy SATA3. Na SATA2 też zadziała (SATA3 jest kompatybilny wstecz), też odczujesz dużą różnicę, ale to będzie - szacując - może z 60% jego możlwiości (przykładowo SATA2 ograniczy prędkość odczytu do 340MB/s z maksymalnych 540MB/s [wartości książkowe])? No to po co przepłacać? :)
Wrzuć model laptopa to coś dobierzemy. edit: Dobra, teraz się zorientowałem, że to posty z przed 5 dni :D |
https://www.morele.net/dysk-ssd-good...ro-480-720758/
Świetna cena na dobry dysk SSD. Kto pierwszy ten lepszy |
Po ile były ? bo poszło....
|
379zł za iridium pro 480gb
|
Spece. W lapku mam ddr3 1,5V na taktowaniu 798.7 Mhz CL11 (wg speccy).
Pytanie: jak kupie ddr 3 1,5v CL11 ale z wyzszym taktowaniem -1600Mhz to to bedzie smigac czy nie bedzie?:D Glownie mi chodzi czy plyta glowna i reszta bedzie wspolpracowala. Plyte glowna mam mniej taka http://allegro.pl/plyta-glowna-lenov...630725962.html ( nie sprzedaje i to nie moje ogloszenie:D). |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl