![]() |
Cytat:
|
Saklak1906 masz rację niestety. Jestem bardzo ale to bardzo szczęśliwy że Francja ma taką a nie inną sytuację. Nie zasłużyli na ten mundial. Myślę że Irlandia mogłaby wyjść z grupy gdyby to Oni a nie Francuzi awansowali.
|
Własnie oglądam skrót i oczy mi sie otwierają na to co pieprza znawcy futbolu ze studia mundialowego. Otóż wg nich kartka dla Gourcouffa przesadzona. No przepraszam bardzo, ale włąsnie po takich zagraniach lokciem w twarz polamana szczękę miał Andrzej Niedzielan 2 razy tej wiosny. Przesadzone to wg mnie jest nadmierne pobłażąnie dla tego typu zagrań. Taryfikator FIFA jest prosty:
1) nakładka-zólta kartka 2) atak na nogi od tylu czerwona kartka 3) uderzenie be zpilki czerwona kartka.I to mi sie podoba! Najpierw głaby pobłazaja a pozniej przez msc podniecają się kontuzja Wasilewskiego. |
No to teraz trzymamy kciuki żeby jeszcze "Makaron" wyleciał z turnieju i będzie wszyscy cacy :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Zadufane i mające o sobie wysokie mniemanie gwiazdy dołożyły swoje. Ktos dobrze napisal, że gra dla reprezentacji powinna być zaszczytem. W tym wypadku mam wrażenie, że robili raczej łaskę. Nie rozgrzeszam trenera, ale prawda i zarzewie konfliktu zapewne jak zazwyczaj leży pośrodku. Zmiany w kadrze na pewno będą. Tylko moim zdaniem nie takie jak myślisz. Zapewne piłkarze, którzy w tych MŚ dołożyli swoją cegiełkę do konfliktu już w reprezentacji nie zagrają. Nie myślalam, że kiedykolwiek będzie mi żal Francuzów i ich drużyny ( przede wszystkim ze względu na Zidane'a, ktorego nie znoszę, a ktory, mimo swojej niewątpliwej klasy piłkarskiej, swoje Ego wywindował do niebios i jest zadufany mniej więcej jak Maradona i Beckham razem wzięci ;) , a słowa co poniektorych, że odszedl z klasą kwituję uśmiechem politowania ) alle nie życzę żadnemu narodowi takich niegatywnych przeżyć związanych z kibicowaniem. Wiele osob " psioczy" na reprezentację Włoch. Owszem - faulują i symulują ( tylko kto tego w obecnej pilce nie robi ? ) ale atmosferę w kadrze mają świetną, gra dla reprezentacji jest spełnieniem marzeń i ogromnym zaszczytem ( wystarczy posłuchać jak śpiewają hymn ) i dają na boisku z siebie wszystko. Właśnie dzięki temu i temu, że tworzą kolektyw sięgnęli cztery lata temu po Mistrzosto Świata. |
Cytat:
|
PIOTREK CHICAGO -> ci, którzy poszliby po azyl byliby I-D-I-O-T-A-M-I !!!
Tam komuna jest 10x gorsza niż w Polsce. Jeżeli by który dostał azyl, to jego rodzina do 7 pokoleń jest udupcona po wieki w obozach (gwałty,rabieże,kradzieże,pobicia,samobójsta i zabójstwa). Chciałbyś zrobić coś takiego swojej rodzinie? Jedyny który mógłby się wyrwać to chłopak bez rodziny, z domu dziecka, ale takiego na mundial by nie puścili bo wiedzieliby że aż tak koreańczycy nie są ciemni. |
Cytat:
Cieszę się że odpadli bo jak patrzyłem na twarze tych "bidoków" po 50 000 funtow na tydzień to naprawde odechciewało się... Wuwuzele (RPA) też dobrze że polecieli bo może trąb będzie mniej. |
Z tą fenomenalną atmosferą u Włochów to bym uważał...
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-...wiadomosc.html Zresztą, nawet jeśli ta atmosfera jest taka świetna, to jakoś nie przekłada się na wyniki... Dziś wygrywają Argentyna i Nigeria.. mam nadzieję. :-) |
Dziękuje jeszcze Włochy,Anglia i Niemcy chodź ci ostatni to mało prawdopodobne, ale się upiję jak ta trójka odpadnie :D
|
Cytat:
Dyskusyjne stwierdzenie. Totti ewidentnie przewrocił się na Australijczyku. Karny mógł być podyktowany jaki mógl nie być. To akurat kwintesencja piłki. Sam twierdzisz, że niektorych "boli" zagranie ręką Henry'ego. I będą to wypominać długo. Podobnie robisz w wypadku Italii. Powtórzę jeszcze raz. Symulowanie jest niestety na porządku dziennym w futbolu. Czy to Włosi i np swego czasu Szymkowiak czy gracze Barcelony ;) Cytat:
Oni mają grać i słuchać trenera a nie " nie lubić kogoś " Cytat:
MŚ bez świetnie grającej Francji to jednak nie to samo :-) Cytat:
Obecnie na wyniki się nie przeklada - to prawda. Jednak nie ma tam zawodników na światowym poziomie w tym momencie. Solidni rzemielśnicy i tyle. Cannavaro lata świetności ma już za sobą. Buffon kontuzjowany, Totti nie gra. Powinno na ćwierćfinał wystarczyć. Na więcej myślę, że już nie. |
Cytat:
Więc to chyba nie do końca tak. Dla mnie jedyny problem z odpadnięciem Francji to fakt, że być może nie będzie żadnego kraju reprezentującego Afrykę (nie śledzę dokładnie sytuacji w grupach, ale chyba na to się zanosi):D |
Uche strzela kolejną bramkę dla Nigerii!
Abstrahując trochę od tematu: czy jeśli teraz ktoś go kupi, to dostaniemy kasę? |
Cytat:
Teraz bezpośrednio o Francji: Bo aż niedobrze się człowiekowi robi kiedy czyta komentarze ludzi nie mających zielonego pojęcia o francuskim futbolu. Zacznijmy od tego, że wina stoi po stronie Domenecha i jest to sprawa oczywista, tego człowieka należało zwolnić wiele miesięcy temu bo od bardzo dawna niszczył tą kadrę i robił w niej wielki syf. Eliminacje tylko to potwierdziły, a same finały - cóż zrobić. W składzie francuzów jest wielu fantastycznych graczy i uważam, że kadrowo jest to najlepszy zespół Świata (to moje zdanie, więc darujcie sobie swoje ochy i achy). Gdyby każdy z tych graczy uważał się za gwiazdeczkę o której mówiliście to już dawno by ich utemperowali w swoich klubach, chyba zapomnieliście, że trenerzy klubów w których grają nie dadzą sobie wejść na głowę, a już na pewno nie Wenger czy Ferguson. W kadrze jest wielu perspektyw, są młodzi, którzy wypną starych wyjadaczy i właśnie na taki powiew będzie liczył Blanc, jestem pewien, że on sobie poradzi bez Henrego czy Gallasa. Odnośnie meczu z RPA: Zaznaczam z góry, że ciesze się iż Francja odpadła. Miałem dość kompromitacji. ALE na początku meczu z RPA powinien być karny dla żabojadów, gol strzelony Llorisowi padł po faulu na obrońcy, Gourcuff dostał niesłusznie czerwoną kartę - gdyby te wydarzenia potoczyły się inaczej, być może wywieźliby 3 pkt, ale potem grali już tak słabo, że nawet MOŻLIWE, że najgorsza reprezentacja na Mistrzostwach ograła ich 2:1 Kończy się pewien etap, ja wierzę, że za dwa lata Francja zagra w finale i zmyje uśmieszki tym wszystkim pseudo znawcom. *EDIT* Sędziowanie na MŚ jest na tak żenującym poziomem, że wszyscy możemy się łapać za głowę. Mecz Brazylii z WKS mnie po prostu dobił, dziś Francja... Pozdr, R. |
Czy Nigeria może wyjśc z grupy przy zwyciestwie z Koreą i porażce Grecji z Argentyną??
|
Cytat:
Jakiekolwiek zwyciestwo Nigerii i jakiekolwiek zwyciestwo Argentycy i czarni awansuja. |
jak na razie to najbardziej się na awans Korei Płd z tej grupy (prócz Argentyny ofkors) zanosi :)
|
Zgroza jak się patrzy na Greków.. :foch:
Nie daj Boże, aby wyszli z grupy.. to już lepiej, żeby Koreańcom się udało.. |
Mam nadzieję, że wyjdzie Grecja na przekór wszystkim płaczkom - fanom baletu, którzy płakali po wygranych Interu, Szwajcarii i teraz oby Grecji :D
Strasznie wyrównana grupa. Po pierwszym meczu myślałem, że Grecy nie strzelą bramki, bo grali tak żenująco. A tu proszę, liczą się do końca. Uche po bramce pokazał swoje prawdziwe oblicze :) |
Kalu Uche już 2 bramkę strzelił na mudnialu :)
|
O co biega z Gourcouffem? Za co niby jest tak nielubiany w kadrze? Bo biały? Czy dlatego że to głos młodego pokolenia, spoza starych wyjadaczy? Bo że głównym powodem jest jego paplanie językiem nie uwierzę.
Co do Greków - jak 300 :). Ale sercem za Argentyną jestem. Choć widać że nawet proste piły na Samarasa wzbudzają niepokój w liniach obronnych. |
Cytat:
Grecja to dno...może jeszcze nie takie jak Żabojady ale wiele im nie brakuję. Grają tragicznie i do tego grają bardzo ostro, mam nadzieję że Argentyna wpakuję im parę goli. |
Cytat:
Dokładnie tak jak kolega wyżej już pisał Gourcouff może być nowym kapitanem bo Blanc zna go z występów z Bordeoux i już razem pracowali. |
Ja tam wole, żeby Grecja awansowała, jakoś nie lubię Koreańczyków od MŚ w Korei.
Nie dość, że wygrali z nami to jeszcze sędziowie im pomogli dojść do półfinałów. Po zakończeniu rywalizacji w grupie A i B odpadły po dwie drużyny z Europy i Afryki. Awansowały dwie z Ameryki Południowej, jedna z Azji i jedna z Ameryki Północnej. |
Francuzi muszą zmienic wszytsko w swojej reprezentacyjnej pilce ,bo to nawet nie cień tej wielkiej Fracjii 98.
Wstyd i hanba,niektorym to sie chyba wogle biegac nie chcialo.Pogonic tam wszytskich,nie przepadam za nimi,bo tu powinna byc dzis Irlandia --przynajmniej byla by walka i duzo ich kibicow. Argentyna i Hiszpania -cos mi sie wydaje ze z tych dwoch druzyny wyloni sie Mistrz ,z Europy moze namieszac Holanda bo mam wrazenie ze oni dopiero zaczna grać w piłke. |
Cytat:
Co do Irlandii to moim zdaniem szacunek dla Ich zawsze wielkiego serca do gry i ambicji, ale ta toporna, fizyczna gra jest ciezka do ogladania jak dla mnie. Mnie tam brakuje Chorwacji - oni mogliby pokazac ladna, techniczna pilke, moze tez np. Rosji. Wylot Anglii i Wloch z turnieju by mnie ucieszyl bo... wtopilem na nich kase w zakladach..:D |
Cytat:
Argentyna wczoraj na niebywałym luzie ograła Grecję. Tak naprawde żaden zespól jeszcze nie zmusił Argentyny do jaiegoś strasznego wysiłku. Ciekawi mnie ich reakcja jakby przegrywali z 2-0. Potencjał mają ale czy potrafiliby to odbrobić. Nie zmienia to faktu,że prezentują się dość solidnie na tle ogólnej bryndzy. Teraz oczekuje odpadnięcia Angli i Wlochów,bo nie może być tak,że do dalszych gier awansują tak słabe drużyny. Oni nic sobą nie reprezentują. |
Cytat:
|
Dla mnie to te wszystkie faule w powietrzu ( czyt. gra łokciami ) powinna być bezwzględnie karana.
Potem zamiast do główki, to dwóch gości skacze na siebie myśląc tylko jak drugiemu nie zapier...ć. |
Cytat:
Dzisiaj bardzo liczę na Słowenię :), lubię Anglików ale po tym co grają to wolę z dwojga złego Słoweńców :) ciekawa sytuacja w tej grupie. |
Cytat:
|
I zaczynają się dzisiejsze emocje
Ja osobiście jestem za tym że Słowenia i Anglia wyszła z grupy a z drugiej Niemcy i Serbia. Andraż Kirm znowu w podstawowym składzie i zagłuszone wuwuzele przez kibiców:) Let's go England Let's go!! |
żeby na Angole zaraz Kirma nie połamali.
Ciężko oglądać ten mecz - z jednej strony człowiek życzy dobrze Anglikom, z drugiej strony nasz Kirm :) |
Anglia przegra, zemsta szamanów za apartheid :D
|
Anglia miażdży masakra jak oni dzisiaj grają;D
|
Cytat:
|
Kirm niestety najsłabszy na boisku, nic mu nie wychodzi. Mam nadzieje, że jeszcze Słowenia wyrówna, albo chociaż niech Algieria wygra z USA to Słoweńcy wyjdą z grupy mimo porażki w dzisiejszym meczu.
|
Miazdzy..... :lol:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl