Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Mundial 2010 w RPA (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6716)

saklak1906 22.06.2010 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez speedfashion (Post 918720)
Pewnie przesadzam, ale Francja jest dla mnie symbolem degeneracji, której obecnie podlega większość środowisk piłkarskich. Ja od zawsze myślałem, że gra w reprezentacji to największy zaszczyt dla piłkarza. Cóż, widocznie się mylę. Wielkie pieniądze, szybkie samochody, świetnie dupki (czasem bardzo, bardzo młode) i ci kolesie w ogóle zapominają o tym co powinno być dla nich najważniejsze.

Kasa misu kasa to jest cel kopacza

Ivory1906 22.06.2010 16:32

Saklak1906 masz rację niestety. Jestem bardzo ale to bardzo szczęśliwy że Francja ma taką a nie inną sytuację. Nie zasłużyli na ten mundial. Myślę że Irlandia mogłaby wyjść z grupy gdyby to Oni a nie Francuzi awansowali.

Pan Jotka 22.06.2010 17:07

Własnie oglądam skrót i oczy mi sie otwierają na to co pieprza znawcy futbolu ze studia mundialowego. Otóż wg nich kartka dla Gourcouffa przesadzona. No przepraszam bardzo, ale włąsnie po takich zagraniach lokciem w twarz polamana szczękę miał Andrzej Niedzielan 2 razy tej wiosny. Przesadzone to wg mnie jest nadmierne pobłażąnie dla tego typu zagrań. Taryfikator FIFA jest prosty:
1) nakładka-zólta kartka 2) atak na nogi od tylu czerwona kartka 3) uderzenie be zpilki czerwona kartka.I to mi sie podoba! Najpierw głaby pobłazaja a pozniej przez msc podniecają się kontuzja Wasilewskiego.

Kocur 22.06.2010 17:12

No to teraz trzymamy kciuki żeby jeszcze "Makaron" wyleciał z turnieju i będzie wszyscy cacy :)

saklak1906 22.06.2010 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 918770)
No to teraz trzymamy kciuki żeby jeszcze "Makaron" wyleciał z turnieju i będzie wszyscy cacy :)

Ja tam licze na helmutow i angoli, do makaronow nic nie mam przynajmniej jak bylem na urlopie we Wloszech to sie dobrej pizzy najadlem i wina opilem. A u Niemcow ile razy jade na trasie Anglia-Polska-Anglia musza sie do czegos przy*******.ic bezpodstawnie

mitmichael 22.06.2010 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DevilMayCry (Post 918694)
Ja się cieszę ,że Francuzi wylatują z hukiem z MŚ. Dostali się tylnymi drzwiami, wylatują frontowymi.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaG* (Post 918727)
Francja niech spada do domu , tej drużyny nie powinno tam być.
Cieszę się ,że się tak skompromitowali.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ivory1906 (Post 918735)
Saklak1906 masz rację niestety. Jestem bardzo ale to bardzo szczęśliwy że Francja ma taką a nie inną sytuację. Nie zasłużyli na ten mundial. Myślę że Irlandia mogłaby wyjść z grupy gdyby to Oni a nie Francuzi awansowali.

Maradonie "reke Boga" wypominali przez wiele lat to teraz bedziecie wypowiadac Henryemu, ze dzieki zagraniu reka Francja a nie Irlandia awansowała do MS. Az tak bardzo kibicujecie Irlandii, ze was to wszystko trapi. Jakby druzyna, ktorej Wy kibicujecie takim sposobem awansowała to by wszyscy cicho siedzieli. A co do problemow w samej kadrze gdyby ich nie było to takie RPA, Urugwaj czy Meksyk nie miałyby nic do powiedzenia. Ja jako kibic reprezentacji Holandii i własnie Trojkolorowych wierze, ze wszystko sie w druzynie odbuduje. Przyjdzie nowy trener - na pewno beda zmiany a nikt nie zakarze tym pilkarzom co pojechali na MS rozegrac kolejnych spotkan dla reprezentacji. To co sie dzieje to wszystko przez Domenecha. Na szczescie temu panu juz dziekujemy. W 98 MS, w 2002 nie wyszli z grupy, w 2006 wicemistrzostwo swiata, w 2010 znowu nie wychodza z grupy. A za 4 lata Francja powalczy o medal.

Ela 22.06.2010 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 918792)
Ja jako kibic reprezentacji Holandii i własnie Trojkolorowych wierze, ze wszystko sie w druzynie odbuduje. Przyjdzie nowy trener - na pewno beda zmiany a nikt nie zakarze tym pilkarzom co pojechali na MS rozegrac kolejnych spotkan dla reprezentacji. To co sie dzieje to wszystko przez Domenecha. Na szczescie temu panu juz dziekujemy. W 98 MS, w 2002 nie wyszli z grupy, w 2006 wicemistrzostwo swiata, w 2010 znowu nie wychodza z grupy. A za 4 lata Francja powalczy o medal.

No... nie wiem czy tylko przez Domenecha.
Zadufane i mające o sobie wysokie mniemanie gwiazdy dołożyły swoje. Ktos dobrze napisal, że gra dla reprezentacji powinna być zaszczytem. W tym wypadku mam wrażenie, że robili raczej łaskę.
Nie rozgrzeszam trenera, ale prawda i zarzewie konfliktu zapewne jak zazwyczaj leży pośrodku.

Zmiany w kadrze na pewno będą. Tylko moim zdaniem nie takie jak myślisz. Zapewne piłkarze, którzy w tych MŚ dołożyli swoją cegiełkę do konfliktu już w reprezentacji nie zagrają.

Nie myślalam, że kiedykolwiek będzie mi żal Francuzów i ich drużyny ( przede wszystkim ze względu na Zidane'a, ktorego nie znoszę, a ktory, mimo swojej niewątpliwej klasy piłkarskiej, swoje Ego wywindował do niebios i jest zadufany mniej więcej jak Maradona i Beckham razem wzięci ;) , a słowa co poniektorych, że odszedl z klasą kwituję uśmiechem politowania ) alle nie życzę żadnemu narodowi takich niegatywnych przeżyć związanych z kibicowaniem.

Wiele osob " psioczy" na reprezentację Włoch. Owszem - faulują i symulują ( tylko kto tego w obecnej pilce nie robi ? ) ale atmosferę w kadrze mają świetną, gra dla reprezentacji jest spełnieniem marzeń i ogromnym zaszczytem ( wystarczy posłuchać jak śpiewają hymn ) i dają na boisku z siebie wszystko. Właśnie dzięki temu i temu, że tworzą kolektyw sięgnęli cztery lata temu po Mistrzosto Świata.

mitmichael 22.06.2010 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 918816)
Właśnie dzięki temu i temu, że tworzą kolektyw sięgnęli cztery lata temu po Mistrzosto Świata.

A raczej dzieki sedziemu, ktory w 1/8 w meczu z Australia podyktował w ostatniej minucie karnego, ktorego byc nie powinno. Powinien zawodnik z Włoch dostaz zołta kartke. Ale jak zwykle Wlosi najlepiej potrafia symulowac i nabierac sedziow. Najwiekszym błedem Domenecha bylo niepowołanie Nasriego. W dodatku wystawił w składzie Gourcuffa, ktorego nikt z zawodnikow, ktorzy grali na MS nie lubi. Zepsuł cała atmosfere w klubie przez co pilkarze zastrajkowali. Owszem - powinni godnie reprezentowac swoj kraj i o to mozna miec do nich pretensje ale to tak jak w rodzinie - jak sie jest w separacji to sie nie mieszka razem. Sa niedomowienia w zespole, ktos wynosi informacje z szatni i przekazuje mediom przez to pilkarze kłoca sie miedzy soba, kłoca sie ze sztabem, bojkotuja trening a wszystko odbija sie na boiksu. Przyjdzie nowy trener, sytuacja zostanie załagodzona i Francja niedlugo wroci do swietnej gry. W 90 roku w reprezentacji Oranje była podobna atmosfera, ktora potem została załagodzona a reprezentacja Holandii grała swoje. To samo stanie sie z Francja.

WiślakMyślenice 22.06.2010 18:33

PIOTREK CHICAGO -> ci, którzy poszliby po azyl byliby I-D-I-O-T-A-M-I !!!

Tam komuna jest 10x gorsza niż w Polsce. Jeżeli by który dostał azyl, to jego rodzina do 7 pokoleń jest udupcona po wieki w obozach (gwałty,rabieże,kradzieże,pobicia,samobójsta i zabójstwa).

Chciałbyś zrobić coś takiego swojej rodzinie?

Jedyny który mógłby się wyrwać to chłopak bez rodziny, z domu dziecka, ale takiego na mundial by nie puścili bo wiedzieliby że aż tak koreańczycy nie są ciemni.

Donson 22.06.2010 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ela (Post 918816)
No... nie wiem czy tylko przez Domenecha.
Zadufane i mające o sobie wysokie mniemanie gwiazdy dołożyły swoje. Ktos dobrze napisal, że gra dla reprezentacji powinna być zaszczytem. W tym wypadku mam wrażenie, że robili raczej łaskę.
Nie rozgrzeszam trenera, ale prawda i zarzewie konfliktu zapewne jak zazwyczaj leży pośrodku.

Zmiany w kadrze na pewno będą. Tylko moim zdaniem nie takie jak myślisz. Zapewne piłkarze, którzy w tych MŚ dołożyli swoją cegiełkę do konfliktu już w reprezentacji nie zagrają.

Nie myślalam, że kiedykolwiek będzie mi żal Francuzów i ich drużyny ( przede wszystkim ze względu na Zidane'a, ktorego nie znoszę, a ktory, mimo swojej niewątpliwej klasy piłkarskiej, swoje Ego wywindował do niebios i jest zadufany mniej więcej jak Maradona i Beckham razem wzięci ;) , a słowa co poniektorych, że odszedl z klasą kwituję uśmiechem politowania ) alle nie życzę żadnemu narodowi takich niegatywnych przeżyć związanych z kibicowaniem.

Wiele osob " psioczy" na reprezentację Włoch. Owszem - faulują i symulują ( tylko kto tego w obecnej pilce nie robi ? ) ale atmosferę w kadrze mają świetną, gra dla reprezentacji jest spełnieniem marzeń i ogromnym zaszczytem ( wystarczy posłuchać jak śpiewają hymn ) i dają na boisku z siebie wszystko. Właśnie dzięki temu i temu, że tworzą kolektyw sięgnęli cztery lata temu po Mistrzosto Świata.

Czarne gwiazdy wypieły się na Białego trenera bo kazał im zasuwać na treningu a oni podparli sobie boczki i nie będą. Odpadli na własne życzenie. Francuzi to tumany że zgodzili się zatrudnić "Czarną Reprezentację Francji Sp. z o.o." jako swoich przedstawicieli w tym turnieju.
Cieszę się że odpadli bo jak patrzyłem na twarze tych "bidoków" po 50 000 funtow na tydzień to naprawde odechciewało się...

Wuwuzele (RPA) też dobrze że polecieli bo może trąb będzie mniej.

!!IRIVER!! 22.06.2010 18:58

Z tą fenomenalną atmosferą u Włochów to bym uważał...
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-...wiadomosc.html

Zresztą, nawet jeśli ta atmosfera jest taka świetna, to jakoś nie przekłada się na wyniki...

Dziś wygrywają Argentyna i Nigeria.. mam nadzieję. :-)

brylant17 22.06.2010 19:16

Dziękuje jeszcze Włochy,Anglia i Niemcy chodź ci ostatni to mało prawdopodobne, ale się upiję jak ta trójka odpadnie :D

Ela 22.06.2010 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 918821)
A raczej dzieki sedziemu, ktory w 1/8 w meczu z Australia podyktował w ostatniej minucie karnego, ktorego byc nie powinno. Powinien zawodnik z Włoch dostaz zołta kartke. Ale jak zwykle Wlosi najlepiej potrafia symulowac i nabierac sedziow.

http://www.youtube-nocookie.com/watc...eature=related
Dyskusyjne stwierdzenie.
Totti ewidentnie przewrocił się na Australijczyku.
Karny mógł być podyktowany jaki mógl nie być. To akurat kwintesencja piłki.
Sam twierdzisz, że niektorych "boli" zagranie ręką Henry'ego. I będą to wypominać długo.
Podobnie robisz w wypadku Italii.

Powtórzę jeszcze raz. Symulowanie jest niestety na porządku dziennym w futbolu. Czy to Włosi i np swego czasu Szymkowiak czy gracze Barcelony ;)
Cytat:

Najwiekszym błedem Domenecha bylo niepowołanie Nasriego. W dodatku wystawił w składzie Gourcuffa, ktorego nikt z zawodnikow, ktorzy grali na MS nie lubi. Zepsuł cała atmosfere w klubie przez co pilkarze zastrajkowali.
Proszę Cię..
Oni mają grać i słuchać trenera a nie " nie lubić kogoś "
Cytat:

Owszem - powinni godnie reprezentowac swoj kraj i o to mozna miec do nich pretensje ale to tak jak w rodzinie - jak sie jest w separacji to sie nie mieszka razem. Sa niedomowienia w zespole, ktos wynosi informacje z szatni i przekazuje mediom przez to pilkarze kłoca sie miedzy soba, kłoca sie ze sztabem, bojkotuja trening a wszystko odbija sie na boiksu. Przyjdzie nowy trener, sytuacja zostanie załagodzona i Francja niedlugo wroci do swietnej gry. .
Mam nadzieję.
MŚ bez świetnie grającej Francji to jednak nie to samo :-)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 918853)
Z tą fenomenalną atmosferą u Włochów to bym uważał...
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-...wiadomosc.html

Zresztą, nawet jeśli ta atmosfera jest taka świetna, to jakoś nie przekłada się na wyniki..

Myślalam głównie o ostatnim Mundialu. Zresztą teraz też z atmosferą nie jest źle.

Obecnie na wyniki się nie przeklada - to prawda. Jednak nie ma tam zawodników na światowym poziomie w tym momencie. Solidni rzemielśnicy i tyle. Cannavaro lata świetności ma już za sobą. Buffon kontuzjowany, Totti nie gra.

Powinno na ćwierćfinał wystarczyć. Na więcej myślę, że już nie.

wolfy 22.06.2010 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donson (Post 918848)
Czarne gwiazdy wypieły się na Białego trenera bo kazał im zasuwać na treningu a oni podparli sobie boczki i nie będą. Odpadli na własne życzenie. Francuzi to tumany że zgodzili się zatrudnić "Czarną Reprezentację Francji Sp. z o.o." jako swoich przedstawicieli w tym turnieju.
Cieszę się że odpadli bo jak patrzyłem na twarze tych "bidoków" po 50 000 funtow na tydzień to naprawde odechciewało się...

Niby prawda, ale przecież nasi tez mają wszystko w głęboki poważaniu, co najwyżej po koszulkę się pofatygują, a skład w 100% narodowy.
Więc to chyba nie do końca tak.

Dla mnie jedyny problem z odpadnięciem Francji to fakt, że być może nie będzie żadnego kraju reprezentującego Afrykę (nie śledzę dokładnie sytuacji w grupach, ale chyba na to się zanosi):D

speedfashion 22.06.2010 19:54

Uche strzela kolejną bramkę dla Nigerii!

Abstrahując trochę od tematu: czy jeśli teraz ktoś go kupi, to dostaniemy kasę?

kha1 22.06.2010 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 918821)
W dodatku wystawił w składzie Gourcuffa, ktorego nikt z zawodnikow, ktorzy grali na MS nie lubi. Zepsuł cała atmosfere w klubie przez co pilkarze zastrajkowali.

Gourcuff będzie prawdopodobnie kapitanem nowej reprezentacji stworzonej przez Blanca. Z dwóch powodów. Yoann jest obecnie największym francuskim talentem i być może jedynym graczem mogącym realnie zastąpić Zidana ORAZ jest ulubieńcem nowego szkoleniowca. Jestem w 100% przekonany, że spory związane z tym graczem zostaną rozwiązane bo to profesjonalista i każdy kto uważa go za zadufanego jest w błędzie. Przeszedł do Bordeaux (czyli jeszcze wtedy stosunkowo średniego klubu) z AC Milanu, wywalczył z nowym klubem majstra, a potem po nieudanym sezonie zdecydował się na pozostanie w zespole. Krajowy futbol będzie miał z niego jeszcze wielkie korzyści.

Teraz bezpośrednio o Francji:
Bo aż niedobrze się człowiekowi robi kiedy czyta komentarze ludzi nie mających zielonego pojęcia o francuskim futbolu. Zacznijmy od tego, że wina stoi po stronie Domenecha i jest to sprawa oczywista, tego człowieka należało zwolnić wiele miesięcy temu bo od bardzo dawna niszczył tą kadrę i robił w niej wielki syf. Eliminacje tylko to potwierdziły, a same finały - cóż zrobić. W składzie francuzów jest wielu fantastycznych graczy i uważam, że kadrowo jest to najlepszy zespół Świata (to moje zdanie, więc darujcie sobie swoje ochy i achy). Gdyby każdy z tych graczy uważał się za gwiazdeczkę o której mówiliście to już dawno by ich utemperowali w swoich klubach, chyba zapomnieliście, że trenerzy klubów w których grają nie dadzą sobie wejść na głowę, a już na pewno nie Wenger czy Ferguson.

W kadrze jest wielu perspektyw, są młodzi, którzy wypną starych wyjadaczy i właśnie na taki powiew będzie liczył Blanc, jestem pewien, że on sobie poradzi bez Henrego czy Gallasa.

Odnośnie meczu z RPA:

Zaznaczam z góry, że ciesze się iż Francja odpadła. Miałem dość kompromitacji. ALE na początku meczu z RPA powinien być karny dla żabojadów, gol strzelony Llorisowi padł po faulu na obrońcy, Gourcuff dostał niesłusznie czerwoną kartę - gdyby te wydarzenia potoczyły się inaczej, być może wywieźliby 3 pkt, ale potem grali już tak słabo, że nawet MOŻLIWE, że najgorsza reprezentacja na Mistrzostwach ograła ich 2:1

Kończy się pewien etap, ja wierzę, że za dwa lata Francja zagra w finale i zmyje uśmieszki tym wszystkim pseudo znawcom.

*EDIT*
Sędziowanie na MŚ jest na tak żenującym poziomem, że wszyscy możemy się łapać za głowę. Mecz Brazylii z WKS mnie po prostu dobił, dziś Francja...

Pozdr,
R.

LuKiTS89 22.06.2010 20:03

Czy Nigeria może wyjśc z grupy przy zwyciestwie z Koreą i porażce Grecji z Argentyną??

Wasiu 22.06.2010 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKiTS89 (Post 918914)
Czy Nigeria może wyjśc z grupy przy zwyciestwie z Koreą i porażce Grecji z Argentyną??

Przeanalizuj sobie sytuacje ze stosunkiem bramek u wszystkich druzyn.
Jakiekolwiek zwyciestwo Nigerii i jakiekolwiek zwyciestwo Argentycy i czarni awansuja.

harthausen 22.06.2010 20:16

jak na razie to najbardziej się na awans Korei Płd z tej grupy (prócz Argentyny ofkors) zanosi :)

!!IRIVER!! 22.06.2010 20:19

Zgroza jak się patrzy na Greków.. :foch:
Nie daj Boże, aby wyszli z grupy.. to już lepiej, żeby Koreańcom się udało..

Awe 22.06.2010 20:25

Mam nadzieję, że wyjdzie Grecja na przekór wszystkim płaczkom - fanom baletu, którzy płakali po wygranych Interu, Szwajcarii i teraz oby Grecji :D
Strasznie wyrównana grupa. Po pierwszym meczu myślałem, że Grecy nie strzelą bramki, bo grali tak żenująco. A tu proszę, liczą się do końca.

Uche po bramce pokazał swoje prawdziwe oblicze :)

jurukuru 22.06.2010 20:25

Kalu Uche już 2 bramkę strzelił na mudnialu :)

iiYama 22.06.2010 20:29

O co biega z Gourcouffem? Za co niby jest tak nielubiany w kadrze? Bo biały? Czy dlatego że to głos młodego pokolenia, spoza starych wyjadaczy? Bo że głównym powodem jest jego paplanie językiem nie uwierzę.

Co do Greków - jak 300 :). Ale sercem za Argentyną jestem. Choć widać że nawet proste piły na Samarasa wzbudzają niepokój w liniach obronnych.

Ivory1906 22.06.2010 20:31

Cytat:

Maradonie "reke Boga" wypominali przez wiele lat to teraz bedziecie wypowiadac Henryemu, ze dzieki zagraniu reka Francja a nie Irlandia awansowała do MS. Az tak bardzo kibicujecie Irlandii, ze was to wszystko trapi.
Oczywiście że im kibicuję. Po tym jak spędziłem parę lat na Zielonej Wyspie i poznałem trochę Irlandczyków jestem za Nimi ale już nawet nie chodzi o to że kibicuję Im ale moim zdaniem to Oni zasługiwali na ten mundial i zaryzykuję powiedzenie że mogliby sprawić niespodziankę.
Grecja to dno...może jeszcze nie takie jak Żabojady ale wiele im nie brakuję. Grają tragicznie i do tego grają bardzo ostro, mam nadzieję że Argentyna wpakuję im parę goli.

WISŁAZWE 22.06.2010 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mozdzierz (Post 918932)
O co biega z Gourcouffem? Za co niby jest tak nielubiany w kadrze? Bo biały? Czy dlatego że to głos młodego pokolenia, spoza starych wyjadaczy? Bo że głównym powodem jest jego paplanie językiem nie uwierzę.

Co do Greków - jak 300 :). Ale sercem za Argentyną jestem. Choć widać że nawet proste piły na Samarasa wzbudzają niepokój w liniach obronnych.

Właśnie, głównym powodem jest to że ''donosił'' trenerowi rozmowy z szatni między piłkarzami i to było jednym z głównych powodów nie lubienia go przez kolegów.

Dokładnie tak jak kolega wyżej już pisał Gourcouff może być nowym kapitanem bo Blanc zna go z występów z Bordeoux i już razem pracowali.

John1906 22.06.2010 20:53

Ja tam wole, żeby Grecja awansowała, jakoś nie lubię Koreańczyków od MŚ w Korei.
Nie dość, że wygrali z nami to jeszcze sędziowie im pomogli dojść do półfinałów.

Po zakończeniu rywalizacji w grupie A i B odpadły po dwie drużyny z Europy i Afryki.
Awansowały dwie z Ameryki Południowej, jedna z Azji i jedna z Ameryki Północnej.

Wojtas 22.06.2010 22:54

Francuzi muszą zmienic wszytsko w swojej reprezentacyjnej pilce ,bo to nawet nie cień tej wielkiej Fracjii 98.
Wstyd i hanba,niektorym to sie chyba wogle biegac nie chcialo.Pogonic tam wszytskich,nie przepadam za nimi,bo tu powinna byc dzis Irlandia --przynajmniej byla by walka i duzo ich kibicow.

Argentyna i Hiszpania -cos mi sie wydaje ze z tych dwoch druzyny wyloni sie Mistrz ,z Europy moze namieszac Holanda bo mam wrazenie ze oni dopiero zaczna grać w piłke.

arti 23.06.2010 09:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ivory1906 (Post 918934)
Oczywiście że im kibicuję. Po tym jak spędziłem parę lat na Zielonej Wyspie i poznałem trochę Irlandczyków jestem za Nimi ale już nawet nie chodzi o to że kibicuję Im ale moim zdaniem to Oni zasługiwali na ten mundial i zaryzykuję powiedzenie że mogliby sprawić niespodziankę.
Grecja to dno...może jeszcze nie takie jak Żabojady ale wiele im nie brakuję. Grają tragicznie i do tego grają bardzo ostro, mam nadzieję że Argentyna wpakuję im parę goli.

Jakby wtedy sedzia gwizdnal ta reke Henry'ego i skonczyloby sie 0-1 bylaby dogrywka z nie wiadomo jakim zakonczeniem. Mimo wszystko poziom Francuzow dawal nadzieje na wieksze wrazenia estetyczne i wynik niz w przypadku Irlandii. No ale trener tudziez grajki typu Anelka&co zjebali sprawe.
Co do Irlandii to moim zdaniem szacunek dla Ich zawsze wielkiego serca do gry i ambicji, ale ta toporna, fizyczna gra jest ciezka do ogladania jak dla mnie.
Mnie tam brakuje Chorwacji - oni mogliby pokazac ladna, techniczna pilke, moze tez np. Rosji.
Wylot Anglii i Wloch z turnieju by mnie ucieszyl bo... wtopilem na nich kase w zakladach..:D

Marszałek 23.06.2010 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez John1906 (Post 918947)
Ja tam wole, żeby Grecja awansowała, jakoś nie lubię Koreańczyków od MŚ w Korei.
Nie dość, że wygrali z nami to jeszcze sędziowie im pomogli dojść do półfinałów.

.

Teraz sędziowie im nie pomagają i widać,że w piłkę grać potrafią. Całkiem zasłużenie wyszli z grupy.
Argentyna wczoraj na niebywałym luzie ograła Grecję. Tak naprawde żaden zespól jeszcze nie zmusił Argentyny do jaiegoś strasznego wysiłku. Ciekawi mnie ich reakcja jakby przegrywali z 2-0. Potencjał mają ale czy potrafiliby to odbrobić. Nie zmienia to faktu,że prezentują się dość solidnie na tle ogólnej bryndzy.

Teraz oczekuje odpadnięcia Angli i Wlochów,bo nie może być tak,że do dalszych gier awansują tak słabe drużyny. Oni nic sobą nie reprezentują.

vaazon 23.06.2010 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 918765)
3) uderzenie be zpilki czerwona kartka.I to mi sie podoba! Najpierw głaby pobłazaja a pozniej przez msc podniecają się kontuzja Wasilewskiego.

Co innego atak z premedytacją na nogę zawodnika, a co innego uderzenie ręką dość przypadkowe. Piłkarze przy wyskoku często podnoszą ramiona, więc to nie była sytuacja mrożąca krew w żyłach. Maksymalnie żółta kartka.

_ukoL 23.06.2010 11:51

Dla mnie to te wszystkie faule w powietrzu ( czyt. gra łokciami ) powinna być bezwzględnie karana.
Potem zamiast do główki, to dwóch gości skacze na siebie myśląc tylko jak drugiemu nie zapier...ć.

Ivory1906 23.06.2010 12:00

Cytat:

Co do Irlandii to moim zdaniem szacunek dla Ich zawsze wielkiego serca do gry i ambicji, ale ta toporna, fizyczna gra jest ciezka do ogladania jak dla mnie.
I tu się mylisz...widzę że większość dalej żyje w przekonaniu że piłka wyspiarska ( czyt. Anglia, Irlandia ) to dalej gra długimi piłkami na napastników i " toporna gra " . Nie, tego już dawno nie ma ani w Anglii ani w Irlandii ( tylko reprezentacja ). Odkąd Trapattoni przejął Irlandię to grają znacznie ładniej dla oka. Oczywiście że gdyby nie ta ręka to byłaby dogrywka ale dalej jestem przekonany że Irlandczycy poradziliby sobie w dogrywce a pózniej na mundialu. Nie wiem jak Ty ale myślę że większość ludzi nie łudziło się że Francuzi wyjdą z grupy po tym jaką grę pokazywali wcześniej, po tym jak są skłóceni między sobą i na dodatek z trenerem.
Dzisiaj bardzo liczę na Słowenię :), lubię Anglików ale po tym co grają to wolę z dwojga złego Słoweńców :) ciekawa sytuacja w tej grupie.

Pan Jotka 23.06.2010 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 919151)
Co innego atak z premedytacją na nogę zawodnika, a co innego uderzenie ręką dość przypadkowe. Piłkarze przy wyskoku często podnoszą ramiona, więc to nie była sytuacja mrożąca krew w żyłach. Maksymalnie żółta kartka.

Całe szczęście FIFA nie podzieliła twojego zdania. Spytaj Niedzielana czy słusznie.

LuKiTS89 23.06.2010 14:58

I zaczynają się dzisiejsze emocje
Ja osobiście jestem za tym że Słowenia i Anglia wyszła z grupy a z drugiej Niemcy i Serbia.
Andraż Kirm znowu w podstawowym składzie i zagłuszone wuwuzele przez kibiców:)
Let's go England Let's go!!

harthausen 23.06.2010 15:08

żeby na Angole zaraz Kirma nie połamali.
Ciężko oglądać ten mecz - z jednej strony człowiek życzy dobrze Anglikom, z drugiej strony nasz Kirm :)

damians 23.06.2010 15:14

Anglia przegra, zemsta szamanów za apartheid :D

LuKiTS89 23.06.2010 15:30

Anglia miażdży masakra jak oni dzisiaj grają;D

Donki 23.06.2010 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKiTS89 (Post 919270)
Anglia miażdży masakra jak oni dzisiaj grają;D

Żartujesz ??:>

Zwitter 23.06.2010 15:48

Kirm niestety najsłabszy na boisku, nic mu nie wychodzi. Mam nadzieje, że jeszcze Słowenia wyrówna, albo chociaż niech Algieria wygra z USA to Słoweńcy wyjdą z grupy mimo porażki w dzisiejszym meczu.

SpoXsteR 23.06.2010 15:52

Miazdzy..... :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl