![]() |
Walka kaleki z tancerzem erotycznym nie mogła być niczym innym jak tylko cyrkiem. No cóż, jak widać zapotrzebowanie na takie "starcia" jest...
|
Tancerz wrażliwy, długo sie tłumaczył czemu przegrał i "nie gwiżdżcie" :D
|
Cytat:
|
W sumie nasza liga piłkarska też nie powinna się odbywać, bo kpi z piłki. A jednak na nią chodzimy ;)
|
Cytat:
|
szydy dobre!Drwal przeszybki
No ale Jaki kraj taka gala :) |
z cyklu "Nasi się biją" Maciej Browarski (od 33 minuty) - dobra walka
http://www.youtube.com/watch?v=Gul3S...ayer_embedded#! |
stream do gali M-1 z udziałem Damiana Grabowskiego już teraz http://www.ontvtime.com/live/russia2.html
|
Pudzian - czerwiec
Cytat:
|
W sobotę/niedzielę UFC 160!!!!
Velasquez - Silva rewanż |
|
Wczoraj jakieś KSW było.
Kompletnie olałem - było na co popatrzeć? Pudziankowski, Materla i Chalidov o ile dobrze patrzę w wiadomościach. |
Materla dobra walka. Dużo krwi, dużo emocji i wygrana dzięki charakterowi tego zawodnika. Mamed jak zawsze efektowny i efektywny chociaż z racji tego, że walka długo nie trwała to fajerwerków nie było przez te 2 wstępne minuty gdzie raczej się badali a nie szli na wymianę. Ale jak zawsze sposób w jaki wygrał był rewelacyjny. Pudzian coś tam próbował ale jeden błąd, dął się sprowadzić do parteru i szybka porażka, także dalej Pudzian to taka typowa gwiazda do nabijania kabzy.
Jak dla mnie to gala spoko (widziałem tylko te 3 walki) ale wiele gal w życiu nie widziałem więc mogę być nieobiektywny. |
Nie wiem czy ktoś w ogóle zauważył ale dzisiaj w nocy Silva stracił tytuł na rzecz Weidmana.
|
i to w jakim stylu go stracił!!!
|
Z własnej głupoty.. pajacował i się zmulił a szkoda, bo wielki zawodnik a tak zakończy? Coś przebąkiwał o tym, że jest zmęczony, że wraca do Brazylii. Że mają teraz swojego mistrza i żeby go szanowali.Liczę na to, że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa i zakończy karierę walką z GSP albo Jonesem.
|
Chyba ostateczny upadek Overeema - przegrywa z Travisem Browne przez nokaut...
http://www.fightvideomma.com/2013/08...wne-fight.html |
Cytat:
|
W 2014 gala UFC w Polsce:
http://www.fight24.pl/ufc-w-polsce-w-2014-roku/ |
Za kilkanascie minut debiut Omielańczuka w UFC, na Orange Sport
|
królestwo za DOBRY link do KSW
|
Tu jest dużo linków ale właśnie testuje i większość tnie jak cholera :/
http://www.stylkibica.net/transmisje-na-zywo/ |
Cytat:
Dzisiaj wieczór Polsat |
A wczoraj (w sumie dzisiaj...) miał miejsce zwycięski debiut Jotki w UFC. Jednogłośne zwycięstwo po dość nerwowym i niezbyt widowiskowym pojedynku. Zobaczymy, co Krzysztof pokaże w kolejnych walkach - powinno być dużo lepiej.
|
Widze, ze jeszcze nikt nie napisal a w przyszla sobote odbedzie sie kolejna gala UFC . Glowna walka wieczoru to rewanz Andersona z Weidmanem - moim zdaniem Silva odzyska tytul, ktory stracil przez wlasna glupote (zlekcewazyl przeciwnika i sie zmulil). Szykuje sie nieprzespana noc..
|
No to Anderson się połamał... Kurczę, szkoda chłopa, że w taki sposób kończy karierę (bo pewnie już nie wróci po tym urazie). Miał odzyskać tytuł, a skończyło się tak mało sympatycznie.
|
Cytat:
|
Przez tą galę UFC wymiecie trochę zawodników z KSW.
Fajne starcie KSW z UFC. Ogólnie to zastanawiam się czy UFC po tym roku jeszcze bardziej nie uderzy w rynek europejski. Np 12 gal w ciągu roku... |
z 31 stycznia, wielka determinacja i wola walki - jest na co popatrzeć
http://www.youtube.com/watch?v=Ct2-6C-MUDs |
Cytat:
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/33101/gina_c...DV1122816.jpeg Dla niej jestem w stanie zarwać nockę nawet w środku tygodnia :D |
Cytat:
http://sportnaluzie.pl/video-piotr-h...ht-cala-walka/ A nasz Czeczen dalej bije się o pas polsatu ;) |
Te palce w oko w UFC coraz bardziej idą w złą stronę. Straci ktoś oko i będzie nie fajnie dopiero. Coś muszą z tym zrobić.
|
Jak się komuś nudzi to na Polsacie leci jakaś gala KSW.
|
Cytat:
|
Fajna walka. Można powiedzieć że coś co nie wiadomo jak się skończy.
Pudzian no niestety chyba znów chce sprawdzić czy umie się bić... |
Polka Joanna Jędrzejczyk podczas gali UFC 185 w Dallas pokonała Amerykankę Carlę Esparzę i odebrała jej mistrzowski pas w kategorii słomkowej. Rywalka po pojedynku chwaliła naszą wojowniczkę, która mistrzowski pas słynnej UFC zdobyła dla naszego kraju jako pierwsza w historii.
Polska Siła :D http://ocdn.eu/images/pulscms/OTg7MD...a7729a6b65.jpg |
|
Jakie typy ?
Cytat:
Chciałbym żeby Michał pozamiatał. |
Wystawianie takiego ogórka przeciwko Czeczenowi, to jakiś żart. Szybko pozamiata Materle i skończy się gwizdami.
|
Czeczen wygra i powie że idzie do UFC :D
Zobaczyę dziś na żywo to szoł. Ciekawe jak to KSW ogarnia. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl