![]() |
Nowy dom Legii rozświetliło 1106 lampek.
Próba generalna oświetlenia.
http://legia.com/www/galerie/wydarze...t/big/1021.JPG http://legia.com/www/index.php?gal=1440 |
Cytat:
|
Poznań z małymi problemami.
http://i45.tinypic.com/mbtoj9.jpg http://i46.tinypic.com/2q0oh06.jpg http://i50.tinypic.com/whh8gy.jpg http://i48.tinypic.com/2db0wu9.jpg http://i45.tinypic.com/mkakax.jpg http://i49.tinypic.com/1qpnc4.jpg http://i48.tinypic.com/1zwkpb5.jpg http://i50.tinypic.com/4scz8p.jpg http://i46.tinypic.com/x7zon.jpg http://i45.tinypic.com/9j39c5.jpg http://i48.tinypic.com/2nlvfab.jpg http://i46.tinypic.com/j7x1n5.jpg http://i47.tinypic.com/2959115.jpg Jesli było to proszę w kosmos. Żródło: skyscarpercity |
O ja pitole ale ruina
|
Moim zdaniem to Legia będzie miała jeden z ładniejszych obiektów w kraju :) mimo tego że nie ma elewacji to nadrabia oświetleniem stadionu.
Poznań...nigdy mi się ten stadion nie podobał i nie będzie się podobał. Dla mnie to jest naciągnięty kondom :). Te zdjęcia co pokazał gigant to jeżeli się nie mylę to są z IV w sklepie klubowym. O takich pęknięciach było wiadome od dawna. Na II też mają ciekawie....pękające ściany grzybek też się pojawił, pomijając narożniki gdzie widać całą konstrukcje trybuny, fantastyczne dobudówki ze stali. Podczas Euro będzie to stadion za który będzie mi najbardziej wstyd. Po za właśnie Poznaniem to inne stadiony będą naprawdę eleganckie :) |
Poznań to ogólnie taki quasi stadion. Trybuny się nie schodzą, w niektórych miejscach są na stalowych rusztowaniach, każda trybuna inna, przy tak zacienionym boisku wymiana trawy potrzebna co rok, a ta biała płachta po roku się zapyli i będzie jak u nas na plaży nad Wisłą
|
crazykaro: Wiesz, u nas też idealnie nie jest. Ot, koszt budowy stadionu po kawałku :P
|
W Poznaniu też nie jest różowo. Też budowali po kawałku. Ich stadion o ok 8 tys większy a o 200 mln droższy :P
|
No to mówię właśnie, że to ta sama historia co u nas i podobne problemy :P
|
Przynajmniej można leczyć kompleksy :D
|
Kompleksy to może za dużo powiedziane, ale miło widzieć, że nie tylko u nas budowę spieprzyli :)
Jak tam wyglądają zapowiadane przebudowy w mniejszych ośrodkach: Zabrze, Białystok, Gliwice? |
Nawiązując do pęknięć stadionu w Poznaniu i jakości budowanych obiektów w Polsce to przytoczę fragment rozmowy z jednym z architektów stadionu Legii.
Cytat:
Jak to będzie w praktyce okaże się za kilka lat lub szybciej :) |
|
Cytat:
|
Zabrze to raczej nie taki "mniejszy" ośrodek, bo z tego co się orientuje, to nawet w sezonie kiedy spadali to mieli na trybunach 15 tys. i wiecej, a nowy stadion miał miec chyba pojemność zbliżoną do naszego, ale sam jestem ciekawy czy robia tam coś czy nie? Swoją drogą powrót do Ekstraklasy na pewno im w tym pomoże.
|
co jak co ale historycznie to górnik był najlepszym klubem w historii w Polsce, a i kibiców nawet w 1 lidze przychodziły tłumy... oni z zapełnieniem stadionu 30tys nie będą mieli problemu...
|
|
Górnik ma problem z nowym stadionem...nie wiadomo dokładnie kiedy ruszy budowa. Jak na razie to miasto chce dołożyć krzesełka na trybunie gdzie w ekstraklasie mieli młyn. Myślę że jeszcze przez dłuższy czas kibice górnika będą chodzić dalej na tą ruinę.
|
Cytat:
|
|
Mam pytanie, przeglądając kamerki ze stadionów budowanych na Euro 2012 dotarłem do Poznania. I ciekawi mnie dlaczego polowa napisu jest ułożona z wielkich liter, a połowa z małych? Od razu zaznaczam, że nie szukam dziury w całym :P tylko dziwnie to trochę wygląda?
http://kamery.2012.org.pl/images/poz...ualny_1024.jpg |
heh, rzeczywiscie, wyglada to idiotycznie - ale czy to przypadkiem nie jest jakies logo promocyjne miasta?
|
Cytat:
http://blubry.pl/userfiles/image/zdj...poz%20logo.jpg http://www.epoznan.pl/index.php?sect...=news&id=13293 |
W tym Poznaniu to ile bedzie miescic sektor gosci?
ze niby 2 tys? to troche dziwne skoro my 2 tysiace bedziemy wpuszczac.. rozchodzi sie oczywiscie o czas kiedy caly stadion bedzie oddany do uzytku Legia tez troche dziwna liczba.. 1380 czy wiecej? |
strasznie głupi pomysł z tym napisem i z tym logiem miasta POZnan. ale to nie nasz problem.
jeszcze jedno pytanie apropo poznańskiego stadionu, o co chodzi z tą trybuną na rusztowaniach? :shock: http://m.onet.pl/_m/723004fc7bfa250e...bb0ae,21,1.jpg |
Cytat:
|
To rusztowanie jest dlatego bo boczna trybuna zasłaniała widok ludzią w narozniku ;D Wiec wymysli sobie takie oto rusztowanie;)
|
Jeśli już sprawa Poznania, tak jak wygląda tam kwestia tego 3 poziomu na trybunie za bramką, bo wydaje mi się ze były jakieś problemy z dopuszczeniem go na stałe. A druga kwestia gdzie jest planowany ten sektor dla gości?
|
Dokładnie, jak pisze Donki. Rusztowania dobudowano by narożnik był na tym samym poziomie, co trybuna wzdłuż boiska. Widać ktoś w Poznaniu założył sobie za cel dogonienie Wisły nawet pod względem bubli na stadionie :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nasze barierki nie są takie znowu złe, choć oczywiście daleko im do tych na Legii. Jednak te rusztowania faktycznie biją na głowę okrąglaka wraz z autostradą dla karetek. Okrąglaka kiedyś tam można będzie zburzyć (oby jak najprędzej), a w Poznaniu trzeba by wyburzyć trybunę. Jak do tego dodać sposób zabudowy narożników i np. tą mniejszą psująca stadion trybunę, to mamy lekki dramacik.
|
Cytat:
przeciez sektory gosci maja miec ustawowe 5 %...i to chyba tyczy sie kazdego... Legia powinna jak my ok 2 tys Amika majac 43 tys bedzie rzecz jasna musiala miec wiekszy sektor gosci niz my...no chyba ze cos tu sie zmienilo.. P.S A W Poznaniu gdzie bedzie sektor przyjezdnych ?? |
Cytat:
|
Nieaktualne, sektor gosci zostaje na IV trybunie, bedziecie umiejscowieni wlasnie na tych rusztowaniach+ troche sektorow za bramka, kociol bedzie tam gdzie byl,
|
|
^^ To podświetlenie trybuny w dzień wygląda jakby zaczął pleśniec :D Ale w środku naprawdę fajnie wygląda
|
Stadion Legii bombowy.
|
Iluminacja na Legii robi świetne wrażenie!! Dzięki temu stadion wygląda znacznie lepiej.
Co u Was jest fajne: stadion wygląda DOKŁADNIE tak samo jak na wizualizacji. U nas niestety jest z tym różnie ... |
Ja bym zabrał Euro Poznaniowi i oddał to miejsce Legii.
Naprawdę dobry stadion, wykończenie światowe. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl