![]() |
Pierwsza polowe na Legii mozna okreslic w jeden sposob - kompromitacja Slusarskiego. Gosc mogl strzelic 3 gole i przesadzic o wygranej. Na szczescie Legii, Bartus jest chaotycznym boiskowym oszolomem i czym klarowniejsza sytuacja, tym bardziej ja kaleczy :)
Nic dziwnego, ze nie zrobil kariery nawet w 3 lidze angielskiej i ze Cracovia spadla z ligi. |
Dokładnie Eustachy - i to jest napastnik grający bądź co bądź w ekstraklasie. To świadczy o poziomie naszej ligi.
Jednak wyższość Ślusarskiego nad Kaszubami i innymi wynalazkami napastniko-podobnymi to fakt, że on przynajmniej ma sytuacje, co więcej - część z nich sam kreuje. |
Jaki wstyd...
|
eee, nie ma co za mocno nadawać na Craxę. Dobre chłopaki :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Jaga i tak sobie poradzi. Mnie to nul zu nul w Wawce nie boli ani ani, mógł Ślusarski choć jedną wdupić i Craxa wygrać, też bym nie płakał :D |
Kurde z tym Lechem/Amica sprawa jest taka, do klubu dobrali sie prezesiki, zrobili sobie fuzje bo oni to tradycje i historie maja w dupie. Kiice Lecha albo zaspali i nie zaprotestowali przed taka fuzja, albo oczywiscie majac kompleksy wzgledem Wisły i Legii w tej fuzji widzieli swoja szanse na dogonienie tych 2 klubow w kwestii sportowej. Zdaje mi sie ze tak wlasnie kibice musieli myslec jednak zaden z nich nie przypuszczał ze takw yjda na tej fuzji, ze Lecha zaczna inni nazywac Amica, ze prezesiki ktorych tradycja i honor to słowa nieistniejace zaczna robic takie cyrki (tradycja- sprzedali Lecha zeby tylko miec lepszy klub, honor- to co teraz robia ze Lechem nie sa i nie moga byc karani za czyny korpcyjne Lecha, ze Amica nie sa i tez ich karac nie woono (hehe ale jaja hehe) ).
Teraz mysle ze kazdy Poznaniak zaluje tego ze polaczyli sie z Amica. To samo mogłoby spotkac nas np i trzeba tez sie umiec w takiej sytacji postawic i troche zrozumiec Poznaniakow ze miało byc fajnie a sie tylko osmieszyli ta fuzja :) |
No, pisałem jeszcze przed meczem że Pasy wcale nie są takie słabe. Po prostu do tej pory miały słabego trenera.
Teraz to się zmieniło i już jest pierwszy punkt. Remis na Łazienkowskiej spowoduje, że piłkarze będą robili wszystko, co Orest im powie. Bo punkt wywalczony z Legią po łomocie z Lechią zakrawał na cud. Powtarzam to, co napisałem przed meczem. Dla mnie od momentu przyjścia Oresta Lenczyka Starozakonni nie są już kandydatem do spadku. Spokojnie powinni się utrzymać, bo mają piłkarzy na środek tabeli. |
Pasy nie są takie słabe? maja zawodników na I lige,a to co dzisiaj zagrała Legia to rozpacza, choc mnie to w sumie nie obchodzi. Nie ma to jak grac 4-5-1 z Craxą... a Orest, który prowadzi druzyne od kilku dni nic nie zdziała. Spokojnie stawiam, ze Cracovia spadnie SPRAWIEDLIWIE szczebel nizej
|
Przecież tacy zawodnicy jak Polczak, Pawlusiński, Sasin czy Baran to wyróżniający się kopacze jak na naszą ligę.
Do tego dochodzą Karwan, Wasiliuk, Kłus, Kulig czy Ślusarski którzy pod okiem Oresta mogą się rozwinąć. Jasne, że na więcej niż środek tabeli to nie wystarczy. Ale na utrzymanie? Przecież jest co najmniej kilka ekip słabszych od Pasów - zarówno personalnie, jak i finansowo. |
Remis z Legią i to na Łazienkowskiej.
To teraz pewnie na Kałuży na majstra idą. :D |
nie muszą zaraz na majstra iść. Wystarczy, że swoim kumplom po szalu z Poznania taki sam wynik jak w Wawce wykręcą. :)
|
Cytat:
Że KKS nawiązuje do tradycji Lecha Poznań? Sprawa jest oczywista - gdzie by się Rutkowskiemu bardziej opłacało robić piłkarski biznes - w małych Wronkach, czy półmilionowym Poznaniu, w którym buduje się duży stadion? To, że KKS nawiązuje do tradycji Lecha nie ma jednak w tym świetle decydującego znaczenia, bo ważniejsze są kwestie prawne. Właśnie dlatego kibice Śląska tak bardzo protestowali przeciwko fuzji. Co z tego, że nowopowstały twór nazywałby się Śląsk Wrocław, skoro to nie byłby Śląsk Wrocław, tylko jakiś dziwny twór o znajomej nazwie tylko? Kibice Lecha poszli jednak na łatwiznę. Z mozolnego budowania drużyny wybrali łatwą fuzję i od razu obwieścili się majstrami. A co do obecnej kolejki: Remis Cracovii zaskakuje, byłem przekonany że dostana baty, ale murowanie bramki się powiodło. W sumie się cieszę, bo jeden z naszych głównych rywali w walce o MP właśnie stracił punkty:) |
Mnie tam cieszy remis Cracovii z Legią, zawsze to zgubione 2 punkty przez naszych rywali do MP. I żadne jakieś że Jaga coś tam.. itd do mnie nie dociera. Pod wodzą Lenczyka Cracovia - czy się to komuś podoba czy nie, utrzyma się na luzie. Lepiej zatem żeby odbierała punkty naszym konkurentom (Legia) a może Lech za tydzień(?) niż spinała się tylko na Wisłę.
Tak czy owak 3 punkty z Bełchatowem cieszą:) |
Cytat:
|
Cytat:
|
To nie parchy są takie świetne, tylko Legia za bardzo uwierzyła w swoją formę z Broendby. Już mecz, a raczej kopanina z beznadziejną Arką pokazał, że coś jest z nimi nie tak. Wczorajszy mecz to potwierdził. Parchy zdobyły 1 punkt, ale zobaczymy ile ich będą miały np. po 6 kolejkach. Jak dla mnie w dalszym ciągu są kandydatem do zajęcia miejsca spadkowego (bo potem będą ..licencje). Zespół toporny, siermiężny. Leńczyk cudów tu z nimi nie zrobi. Naprawdę trzeba docenić pracę Doktora Majewskiego, ktory dobrał im takich a nie innych kopaczy. To będzie jeszcze długo procentować :). Bo łatwiej jest zmienić trenera niż wymienić połowę składu. Nie wiem jak można pisać, ze mają dobrych piłkarzy ? Chyba, że do tartaku na deski.
|
Pewnie PS okrzyknie Lenczyka cudotworca ;-)... Ale to co pokazala Legia musialo sie tak skonczyc. Czekam na ruch ze stroby ITI. Ostatnimi czasy nerwowo u nich i czuje ze w koncu ktos zajarzy jakim trenerem jest Urban i go zluzuje.
|
Cytat:
Niech Urban będzie jak najdłużej trenerem Legii:D PS Piast Gliwice Ruch Chorzów Odra Wodzisław Arka Gdynia Polonia Bytom Od tych zespołów Cracovia ma lepszych piłkarzy... więc niby dlaczego mają być pierwszym kandydatem do spadku (Gwiaździsty)? Czy to nie jest aby życzeniowe myślenie? Widać że Lenczyk to dobry trener na przykładzie Zagłębia Lubin i to co robi tam teraz Lesiak. Zresztą wg mnie lepiej żeby parchy były zawsze na dnie i broniły się prze spadkiem (marazm) niż walczyli o awans w I lidze. Często takie spadki paradoksalnie zwiększają frekwencje (Widzew)... bo chyba na trzeźwo nie masz nadziei że trafią do III ligi gdzie ich miejsce? Trzeba być realistą.... więc lepiej niech pokazują swoją żenadę kibicowską i sportową co roku 14 miejsce i przekręt z licencjami:D |
Ogryzek napisał:
Cytat:
|
Cytat:
PS Powinienem napisać że ma lepszych albo przynajmniej nie gorszych od tych 5 wymienionych zespołów:) (Opinie na temat piłkarzy parchów wyrobiłem sobie sam po oglądnięciu kilku/kilkunastu meczów bez pomocy dziennikarzy - polecam C+, Orange TV) |
Cracówia jest bardzo słaba drużyna. Sądzę, że tak te druzyny co podalesz som silnjesze z Cracovia, ktora jest ulubiony numer 1 na wypadanie, a w odniesieniu do naszego zespołu muszą wygrać mistrzostwa nie ma innom allternatywy :-) Pozdrawiam wszystkich kibicow Wisly :-) Przepraszam za bledy ortograficzne ale nie jestem w Polsce i nie mam Polskich liter prosze o wzrozumiene :-)
|
Cytat:
|
Przypominam tylko, ze w tym samym skladzie Cracovia juz spadla, prezentujac najgorsza pilke w lidze. Patrzac wlasnie na kadre, to maja jedynie 2 sensownych pilkarzy: Slusarski i Pawlusinski, reszta to nie poziom ekstraklasy. Beda konkurowali o miejsce spadkowe z Zaglebiem i z Arka, reszta druzyn prezentuje sie jako tako.
|
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/12...straklasy.html
polecam bramki Piasta, zwlaszcza komentarz , hahaha ten drugi gość to chyba jakis Gliwiczanin :D Dawno czegoś takiego nie słyszałem , słowo daje .. :D |
haha niezły komentarz, nie da sie ukryc ze chłopak kibicował Gliwiczanom ;)
co do spotkania Pasów z Legią, czy to ta sama Legia która w skladzie ma tylu bramkostrzelnych napastników ? jeszcze nie tak dawno zachwycano się jaki to problem bogactwa ma trener Urban ( po wygranej nad slabiutkim Zagłebiem ) |
Przechodzi samego siebie przy bramce na 4:1 :D
"brawo, brawo, oj" |
Cytat:
|
Gdzie można sprawdzać na żywo wyniki młodej ekstraklasy? Wisła teraz gra i nie mogę tego sprawdzić.
|
2-0,,,,,,,,
|
czuje że Polonia wywiezie punkta.
ps - zaslyszane z c+ od komentatorów - to juz 7 stadion na ktorym Lech występuje w roli gospodarza |
Cytat:
Ja jestem niemal pewny, że Pasy się utrzymają, ale nie ukrywam że pomyłka wcale mnie nie zmartwi:-) Do drużyn słabszych od naszych sąsiadów dodałbym jeszcze Zagłębie. Dodam jeszcze, że podobna metamorfoza będzie udziałem Polonii, jak przejmie ją Smuda. Czarne Koszule mają bardzo solidny skład, a Franz solidnie wszystko poukłada. I mogą spokojnie walczyć o puchary. |
Cytat:
|
Jaki by nie byl wynik meczu Lech - Polonia, to i tak sie szykuje zmiana coacha w Polonii.
|
Narazie 1:0 dla Lecha. Polonia nic nie gra grają cały mecz na stojąco, żadnego zagrożenia, zaangażowania a bramka Lecha z dupy.Zobaczymy może coś strzelą na co się nie zapowiada...
|
Ta szykuje sie tylko jakos nadal trener zachowuje stanowisko (co mnie dziwi), ale jak przegraja to mysle ze juz Wojciechowski sie tak wkurzy ze jutr sprawe zalatwi :P
|
Już 1:1. I dobrze. Bramka Marcelo (zbieżność nazwisk zupełnie przypadkowa) cud miód malyna.
|
Cytat:
|
Nie ogladalem tego Sarvasa jeszcze w tym sezonie ale w tej pierwszej polowie mi zaimponowal szybkoscia i dryblingiem+bramka.. Jesli bedzie gral tak jeszcze przez kilka kolejek to powinnismy sie nim zainteresowac bo ciekawy grajek z niego
|
Lech 1:2 Polonia :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl