Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski i Pucharze Ekstraklasy 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4744)

rafalek 03.12.2008 19:20

Nie no, tak Ekstraklasa jest pojebana....przepraszam za wulgaryzmy.
Mały zdyskwalifikowany na 3 mecze PE i jeszcze dostał 10 tys grzywny za FAUL, po którym nic się nikomu nie stało...czy tylko mi się tak wydaję, czy oni jak tylko jest możliwość dopierdalają Wiśle?

jgw 03.12.2008 19:26

Może Mały dostał taką karę dlatego że kibice Cracovii tak na niego bluzgali?:)

Ala1955 03.12.2008 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jgw (Post 637645)
Może Mały dostał taką karę dlatego że kibice Cracovii tak na niego bluzgali?:)

jgw nie tylko, oczywiście również za to co pasiaści wypisywali na swoim forum na jego temat (za wszystkie te projekty okrzyków i przyśpiewek pod adresem jego, jego dziewczyny, jego rodziny) - to chyba oczywiste :-)

dostuffca 03.12.2008 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jgw (Post 637645)
Może Mały dostał taką karę dlatego że kibice Cracovii tak na niego bluzgali?:)

kara jest za niezastosowanie się do wyraźnych poleceń werbalnych ze strony sektora kibiców gospodarzy, co to by wypierdalał - schodził nazbyt wolnym krokiem po prostu.

Jazda 03.12.2008 20:09

Powinni jeszcze dać kare dla kazdego z WISŁY kto jeszcze nie dostal kary,za to że jeszcze nie ma kary........

symbolicznie , tak po 15 tysięcy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

krzywy 03.12.2008 20:10

to tylko preludium przed tym co wydarzy się jutro..........

_ukoL 03.12.2008 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 637641)
Nie no, tak Ekstraklasa jest pojebana....przepraszam za wulgaryzmy.
Mały zdyskwalifikowany na 3 mecze PE i jeszcze dostał 10 tys grzywny za FAUL, po którym nic się nikomu nie stało...czy tylko mi się tak wydaję, czy oni jak tylko jest możliwość dopierdalają Wiśle?

Za takie faule to powinni karać jeszcze bardziej.

killzone 03.12.2008 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 637641)
Nie no, tak Ekstraklasa jest pojebana....przepraszam za wulgaryzmy.
Mały zdyskwalifikowany na 3 mecze PE i jeszcze dostał 10 tys grzywny za FAUL, po którym nic się nikomu nie stało...czy tylko mi się tak wydaję, czy oni jak tylko jest możliwość dopierdalają Wiśle?

Jak dla ciebie zlamanie kosci srodstopia to nic to daj sobie moze spokoj z takim pisaniem nie zycze ci takiej kontuzji... ale chyba musialaby cie dotknac zebys choc troche zmadrzał...

ToTylkoJa 03.12.2008 20:57

Za takie faule owszem, powinno się karać surowo. Tyle, że wszystkich równo, a nie wg widzi mi się

Paweł 03.12.2008 21:05

A tak w ogóle ma ktoś jakiś filmik z tym faulem, bo go nie widziałem.

rafalek 03.12.2008 21:09

Po pierwsze ten gość nie ma złamanej kości śródstopia, tylko miał ranę, którą trzeba bylo zszyć i tyle. Potem poszedł do domu. Po drugie, wg mnie Mały ewidentnie chciał trafić w piłkę, tyle, że nie trafił - to nie był faul z premedytacją. I jestem jakoś dziwnie przekonany, że gdyby to był piłkarz Innej drużyny niż Wisła, to by takiej kary nie dostał.

_ukoL 03.12.2008 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 637689)
Po pierwsze ten gość nie ma złamanej kości śródstopia, tylko miał ranę, którą trzeba bylo zszyć i tyle. Potem poszedł do domu. Po drugie, wg mnie Mały ewidentnie chciał trafić w piłkę, tyle, że nie trafił - to nie był faul z premedytacją. I jestem jakoś dziwnie przekonany, że gdyby to był piłkarz Innej drużyny niż Wisła, to by takiej kary nie dostał.

Nie no wcale nie z premedytacją. To była czysta frustracja i nie ma co tutaj usprawiedliwiać Małeckiego ale było minęło. Ewidentnie to chciał trafić ale w nogę co mu wyszło perfekcyjnie. :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl