![]() |
Nie no, tak Ekstraklasa jest pojebana....przepraszam za wulgaryzmy.
Mały zdyskwalifikowany na 3 mecze PE i jeszcze dostał 10 tys grzywny za FAUL, po którym nic się nikomu nie stało...czy tylko mi się tak wydaję, czy oni jak tylko jest możliwość dopierdalają Wiśle? |
Może Mały dostał taką karę dlatego że kibice Cracovii tak na niego bluzgali?:)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Powinni jeszcze dać kare dla kazdego z WISŁY kto jeszcze nie dostal kary,za to że jeszcze nie ma kary........
symbolicznie , tak po 15 tysięcy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 |
to tylko preludium przed tym co wydarzy się jutro..........
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Za takie faule owszem, powinno się karać surowo. Tyle, że wszystkich równo, a nie wg widzi mi się
|
A tak w ogóle ma ktoś jakiś filmik z tym faulem, bo go nie widziałem.
|
Po pierwsze ten gość nie ma złamanej kości śródstopia, tylko miał ranę, którą trzeba bylo zszyć i tyle. Potem poszedł do domu. Po drugie, wg mnie Mały ewidentnie chciał trafić w piłkę, tyle, że nie trafił - to nie był faul z premedytacją. I jestem jakoś dziwnie przekonany, że gdyby to był piłkarz Innej drużyny niż Wisła, to by takiej kary nie dostał.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl