![]() |
Jeszcze jedna brameczka dla Arsenalu i na Emirates już tylko formalność...
..and You'll never win away.. :> |
Na razie w meczach el.LM bez niespodzianek, choć na uwagę zasługuje fakt, że Sporting grając w 10 przeciwko Fiorentinie, przed momentem zdobył gola na 2:1. :)
|
czyli co
Celtic w Lidze Europa? a tak jako ciekawostke napisze, ze w Apoelu Nicosia w 69' pojawil sie M Zewlakow, a Kamil Kosowski gra od początku. a adrian sikora na ławce niestety przegrywają 1-0 z Kopenhagą - to jest chyba nasz polski zespoł w LM |
Dlaczego w meczu PAO - Atletico puszczano hymn ligi mistrzów i wszystko było "pod kolor" tych rozgrywek ? Przecież to dopiero kwalifikacje a z tego co pamiętam jak Wisła grała mecze w ostatniej fazie kwalifikacji czegoś takiego nie było.
Oświećcie mnie proszę :D Gdyby nie ta Levadia byśmy mieli pierwszy raz w historii LM anthem już w 4. rundzie kwalifikacji...:p |
W Tallinie też był puszczony :D
15' Levski Sofia 0 - 1 Debrecen |
Cytat:
|
W ogóle cud że transmisja z tych ciekawszych meczy jest w polskiej czy np. czeskiej TV (OL-Anderlecht np.). Reforma dodała smaczku i emocji tym meczom już w połowie sierpnia :D
|
Nie wiem gdzie jest temat "Polskie druzyny w pucharach" zatem daje link do skladu Club Brugge,jutrzejszego rywala Amicorza
http://www.transfermarkt.de/de/verei...tartseite.html Ze znanych nazwisk mozna rozpoznac :Wesleya Soncka (ex Ajax) , Kruska (gral w Borussii z Błaszczem) |
Cytat:
|
Lewski do przerwy dostaje od Debreczyna
|
Wasilewski i jego koledzy dostają ciężką szkołę futbolu. 4-0 do przerwy boli bardzo...
|
A tymczasem Debreczyn prowadzi z Levskim. Awans którejkolwiek z tych drużyn będzie dla mnie mimo wszystko profanacją Ligi Mistrzów. (tylko mnie nie besztajcie że Wisła jeszcze gorzej wypadła, gdyby dotarła do tej fazy to by takie drużyny pożarła na śniadanie :D)
|
To na razie poza Lyonem, który miażdży Anderlecht, prowadzą goście. Trochę mi smutno, jak widzę prowadzący Debrecen z Levskim... :(
|
Pryz trzeciej bramce dla Atletico, Aguero zachował się jak prawdziwy napastnik.Taki napastnik by się nam przydał:)
|
Nieźle... Levski - Debreczyn 1:2 ...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
dokładnie, niech ten sezon szybko mija z Wisełką na czele do końca! i za rok znowu walczymy!
|
No nie kur.. i taki Debreczyn na 75% zagra w LM....W ogóle to co za wyniki dziwne i nie spodziewane padły w dzisiejszych meczach.
|
Zanim sie sezon skonczy, to trzeba bedzie przyjac kolejny cios rykoszetem, tj. jutro Galatasaray przerobi Levadie na pasztet tak z 5:0 i po raz kolejny dotrze do wszystkich, z jakim zespolem Wisla odpadla z pucharow :)
|
Wspaniale, tylko pogratulować bratankom z Węgier, że szansę daną od UEFA potrafią wykorzystać. Będzie komu kibicować w Lidze Mistrzów. Hajrá Magyarország!
|
Patrząc na dzisiejszy wynik Levski-Debrecen,pan trener będzie miał wspaniały sen z 7,5 mil.euro w tle.To nic,rano obudzi się rześki,otrząśnie się z nocnego koszmaru i przystąpi energicznie do budowy nowej,wspanialszej Wisły,aby w przyszłej edycji LM dzielnie stawiła czoła groźnej Levadii,czy innemu Venspilsovi.
|
Pilkarze z Wegier najlepiej wyszli na reformie eliminacji do LM. Kilka razy probowali i w koncu sie dostaja. W grupie wiadomo, ze beda dostawac ciezkie lanie od kazdego(wyjatkiem nie bylaby tez Wisla), ale powazne pieniadze zasila klubowa kase, a przy okazji moze uda sie zremisowac raz lub dwa razy u siebie.
FC Zurych to kolejny chlopiec do bicia. Jezelii chodzi o Panathinaikos, to bez szans w konfrontacji z Atletico...jesli ma sie tylko 3 klasowych pilkarzy: Gilberto Silva, Karagounis i Leto, to jednak troszke za malo na gwiazdy druzyny z Hiszpanii. |
Ale co wam to da dalsze uzalanie sie ze nie jestemy na miejscu Debrecena??
Oni nie zlekcewazyli takiej potegi jak Levadia Tallin i tu jest klucz do tego ze za tydzien moga swietowac awans do Champions League. Plakac nie ma co tylko wyciagac wnioski i za rok sprobowac znowu. |
Cytat:
Naprawde - Platini zrobił wszystko żeby takie zaściankowe ekipy jak (mimo wszystko) nasza mogły pokopać w fazie grupowej z najlepszymi, przy oakzji zarabiając kosmiczne pieniądze... PS - jakie jest największe (raczej wg ludności) europejskie państwo (nie licząc Polski), które nie miało jeszcze ekipy w LM? Zakładając, że Węgrzy dadzą radę? |
Przecież Polska miała ekipę w LM, więc o c b?
|
Cytat:
|
Dajcie sobie na wstrzymanie, bylo minelo.. Za rok bedzie dobrze!
|
Cytat:
|
Lewski - Debreczyn :
http://www.youtube.com/watch?v=Xb_GjbTuLgc Salzburg - Maccabi : http://www.youtube.com/watch?v=fi4GWVL5fJU |
No to piknie, wygląda na to że jedna z niewielu lig o której mogliśmy powiedziec że jest słabsza od naszej, będzie miała zespół w LM:)
Co ciekawsze jest duża szansa że pampers Kosa zagra w LM. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Ja niestety widzę, że niewiele się zmieniło. Porażka z Levadią przeszła do historii. Trener i jego sztab zostali na stanowiskach, piłkarze grają zadowoleni, że mogą spokojnie ogrywać polską ligową przeciętność. Ot, sielanka. Na ten moment w dalszym ciągu nie mam ani krzty zaufania do niektórych ludzi, od których będzie zależeć awans w przyszłorocznej edycji pucharów europejskich. A Debrecen pewnie zagra w LM, bo na to sobie zasłużył. Jeśli nie Węgrzy, to w LM zagra Lewski Sofia, kolejna drużyna ze średnio-niskiej półki. Cytat:
Szkoda, że sprawa rozeszła się po kościach. A tak właściwie: to kto był winny temu blamażowi? Jest w ogóle ktoś taki? Wybaczcie nieugięci forumowi optymiści, ale takie ponure (choć obiektywne) refleksje wróciły na skutek śledzenia wyników kolejnych rund eliminacji LM. |
Sądzać po skrótach jakie wrzucił Eustachy to szanse na wygrana z tym"slabym" Debreczynem byly jednak mniejsze jak sie wszyscy mogli spodziewac. Ci porzedstawiciele slabej ligi(hehe) graja fajna, tecniczna i szybka pilke. Poza tym zauwazylem ze w ich skladzie graja ludzie z Francji, Brazylii i doswiadczeni gracze chocby strzelec pierwszego gola, który przybył z Salzburga. A wiec jednak mozna sie wzmocnic i cos osiągnąć.
A ze Maccabii nie powtorzylo wyniku OL z Anderlechtem to az dziw bierze...Szans mieli az nadto. |
Standardowe pytanie o transmisje. Ktoś wie, czy na którymś kanale cyfry plus można zobaczyć któryś z dzisiejszych meczów? :-) Najlepiej Atletico - PAO.
|
Niestety zadnego meczu dzis nie ujrzysz.Jutro tylko Stuttgart-Timisoara, ale musialbys pokrecic swoja antena i ustawic na Astre 19,2.Tylko tam mecze LM beda niekodowane.
|
no i na 99% Debreczyn w Lidze Mistrzów (prowadza juz 2-0 ,a w dwumeczu 4-1) .... a mogło być tak pięknie
|
http://www.iraqgoals.net/ - tu mozna znalezc wszystkie dzisiejsze mecze
http://www.iraqgoals.net/game1761.html - bezposredni link do meczu DEBRECZYNA |
Cytat:
Andora, Armenia, Azerbejdżan, Liechtenstein, Bosńia, Estonia, Malta, Walia, San Marino, Kazachstan, Mołdawia, Gruzja, Macedonia, Litwa, Czarnogóra, Łotwa, Albania, Islandia Irlandia, Wyspy Owcze, Irlandia Północna W tamtym roku udało się pierwszy raz Cyprowi i Białorusi. Z tych co najdłużej czekają ale już zasmakowali udziału w grupach LM to Finlandia 1998/1999 Polska 1996/1997 Węgrzy 1995/1996 Ci ostatni są na dobrej drodze aby się poprawić po 14 latach. Debreczyn 2-0 jak już wyżej napisane, mecz może się podobać toczony w szybkim tempie, ze znaczną przewagą Lewskiego (posiadanie 40-60%). Przy stanie 1-0 awans wydawał się ciągle otwartą bo Lewski atakuje choć bezskutecznie. Natomiast Debreczyn, dwie niegroźne sytuacje i dwie piękne bramki, strzały z za pola karnego w zasadzie z niczego. PS Nie wiem czy już było ale polecam stronę http://liveonsat.com/tday.php Bardzo precyzyjnie informują na jakich kanałach są dostępne transmisje meczów piłkarskich (liga, puchary, reprezentacje etc). |
Czyli patrząc na Węgrów - my na pewno za rok. :P
Ależ nokautuje Lyon. Ciekaw jestem, jak się Debreczyn na głębszej wodzie zaprezentuje. |
Dziwna sprawa z tym Debrecynem. Chyba w tym 1 spotkaniu z Levskim tez brame z dystansu walneli, chyba na treningach tylko z dystansu strzelaja hehe niesamowite ze nie trzeba jakichs pieknych akcji tworzyc tylko naparzac z daleka i zawsze cos wejdzie hehe
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl