![]() |
Witam. Poszukuję całego meczu Wisła - Śląsk, który dawał nam Mistrza Polski. Gdyby ktoś miał to proszę o wrzucenie bo stare linki nie działają. Pzdr.
|
Cytat:
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1072 http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1073 http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1074 |
Poszukuje filmu " Wisła Kraków 1906 - 2006"
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.weszlo.com/news/6052 |
|
Zapraszam do oglądania. Wisła Kraków On Tour ;)
http://www.youtube.com/watch?v=Z2951UmczR4 |
Potrzebuje do kompilacji:
bramki Marka Zieńczuka z meczu z Legią na 1:0. "pokazywał literkę "W" Również potrzebuje gola Tomasa Jirsaka na 2:0 z Ruchem Chorzów i bramki Tomasa z Zagłębiem Sosnowiec na 4:0 Wszystko sezonu 07/08. edit: JUZ MAM> |
tu masz zienia z legia http://www.youtube.com/watch?v=ohwWrzTPG-g
|
a tu masz Jirsaka z ruchem http://www.youtube.com/watch?v=8xKRo3RYbME
|
|
Cytat:
|
rewelacja!
|
super, podnosi ciśnienie.
|
Cieszę się, że filmik się spodobał jednak w porównaniu do poprzednich niestety rozchodzi się w żółwim tempie. Słabo rozsyłacie :).
Nie ukrywam, że liczyłem że będzie znacznie lepiej pod względem wyświetleń, pewnie za kilka dni filmik zniknie gdzieś w gąszczu tego wszystkiego co jest na YouTube, liczyłem że uda się go wypromować trochę bardziej tak aby po wpisaniu Wisła w YT był jednym z pierwszych filmików. |
Filmik kapitalny, nie martw się, jak się będzie podobał, to ludzie roześlą, ja tam polecę znajomym na pewno.
|
|
film z pierwszego treningu http://www.malopolskatv.pl/wisla-wznawia-treningi/
|
Ma ktoś może linka gdzie można zassać sparing z Aalesunds?
|
Tu jest cała dzisiejsza konferencja powitalna z Kew Jaliensem. Można sobie nawet obejrzeć w HD:)
|
Aalesunds FK - Wisła Kraków
Cały mecz : 1 Połowa: http://www.filesonic.com/file/655726...2011.part1.rar http://www.filesonic.com/file/655768...2011.part2.rar 2 Połowa: http://www.filesonic.com/file/656430...2011.part1.rar http://www.filesonic.com/file/656443...2011.part2.rar |
Prezentacja Kew'a |
Nawet nie widziałem tego filmiku. Fajnie że jest kibicem Wisły
http://www.youtube.com/watch?v=mngmBHwvTfc&NR=1 |
http://www.malopolskatv.pl/po-wygranej-wisy-canpack/ - mega doping z meczu z Nadieżdą
|
|
|
relacja video z prezentacji Meliksona na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2011/02/maor-melikson...aprezentowany/ |
Wisła w dalszym ciągu walczy o pieniądze na nową halę:
http://kiks.tv/2011/02/prezes-ts-wis...we-nowej-hali/ http://kiks.tv/2011/02/stanowisko-st...we-nowej-hali/ |
Ma ktoś bramki w formie online/download z dzisiejszego sparingu?
|
będą dziś wieczorem na oficjalnej.
|
|
poszukuję meczu Hajduk-Wisła 2:2. Czy ktoś wie, gdzie mogę go znależć? Znacie jakies stronki z meczami do pobrania oprócz wislavideo?
|
Poszukaj na tej stronce,może będzie.
http://allgoals.pl/ |
Niezła stronka. Dzięki
|
|
Brawo :) Ładnie się realizujesz z tymi filmikami :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Jedyna strona na której egzystował mój filmik to weszlo :) |
prezentacja Genkova i Pareiko na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2011/02/genkov-i-pareiko-zaprezentowani/ |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl