![]() |
[QUOTE=spidey;583307]Część z Was nie obeznanych z problemem braku dopingu na Legii, być może zainteresuje ma krótka refleksja.
Niestety kolejny raz dla tego człowieka (Miklas), słowa są mniej warte niż gówno i dość szybko przyszła refleksja. W końcu naszym włodarzom protest kibiców jest na rękę, idealnie odwraca uwagę od żenującej postawy drużyny, dyletanctwa prezesunia i przekrętów transferowych Trzeciaka. troche mocne słowa pomimo autora tejze wypowiedzi.. Może podasz jakieś szczegóły odnośnie tychże przekrętów ?????Trzeciaka, nie żebym go bronił.. postawa Legii, niby słaba hm,,, zawsze może być gorzej.. co do układów na Ł3 sam wiesz jakie panują tam układy i kto tam gra pierwsze skrzypce,, także daruj,, nie jest to decyzja większośći, ba powiedziałbym jest to decyzja znacznej mniejszośći,, a innym może to i w graj lecz zachowują sie jak te papugi co im każą to robią.. pewnie kojarzysz mecz ligowy z nami i próby dopingu po drugiej stronie i w jaki sposób to było "załatwiane".. a żeby nie odbiegać od tematu,, pierwsze koty za płoty'... nie ma się czym podniecać , dziś Piast pierwszy za miesiąc może być ostatni. Taki kalendarz. |
Sami jesteście sobie winni - Wilno a później to obrażanie swoich prezesów za walkę z tymi idiotami. Macie co chcieliście. Choć moje zdanie jest niemodne bo przecież kibice powinni trzymać stronę kibiców to mam to w dupie. Powtórzę jeszcze raz - jesteście sami sobie winni.
Gdyby to Wiślacy zrobili rozróbę gdzieś w Jerozolimie też miałbym takie same zdanie na ten temat - idiota to idiota i trzeba ich ze stadionów wypleniać :foch: |
Cytat:
|
Nie mieszkam w Warszawie, na waszym stadionie nigdy nie byłem, ani nawet w pobliżu więc na pewno nie wiem tak dobrze jak wy. Nie mniej co nie co wiem, i choć te działania Miklasów są nieco dziwne, (walka z żyletą, nie wpuszczanie na stadion najbardziej aktywnych, nawet jeśli do bandytów ich nie można zaliczyć) - to jednak wszystko zaczęło się od Wilna. Nie zaprzeczysz chyba?
EDIT - O ile się nie mylę chodzi o chaotyczne rozdawane zakazy stadionowe dla kibiców Legii. W privy się nie bawię, jest forum można pogadać tutaj, jeśli nie chcemy zaśmiecać możemy edytować. |
Cytat:
edit- chodzi o zakaz dla S. Nie za awanturę w Wilnie(bo on nie brał w niej udziału), tylko za wydarzenie z meczu Legia Wisła, 1,5 roku wcześniej przed Wilnem. A co takiego zrobił? Odpalił racę, którą mógł odpalić, bo klub się na to zgodził. Jestem ciekaw, czy gdyby ten wasz G został by tak potraktowany, to co byście zrobili. Przyklasnęli zarządowi? |
A ja tam popieram protest kibiców Legii. Uważam go za słuszny, jestem zdania,że powinni bardziej artykułować swoje żadania np poprzez całkowite olewanie meczów ligowych i pucharowych. Natomiast jeśli już przyjdą w większej grupie na mecz powinni stać tyłem do murawy i gwizdać lub rzucać świece dymne na boisko kiedy przy piłce znajdować się będą piłkarze kupieni przez Waltera. Jak protest to po całości. Uważam także, że kibice powinni popierać w dalszym ciągu trenera Urbana, gdyż jak wiemy leży im na sercu dobro ich klubu, a ten trener jest jakby stworzony do prowadzenia Legii. Wybitny fachowiec.
|
Cytat:
|
A ja juz zygam tym Waszym konfliktem. Co nie zagladne tu to caly temat zasmiecony - moze warto by bylo zalozyc nowy tylko o tym ?
|
Cytat:
dobry tekst, z niczego zrobił vicemistrza. Roger, Astiz, Chinyama, Grzelak, Radovic, Mucha, i inni - TO NIKT ? Wisła wygrała to co miała wygrać i to z jaka przewaga? JAKA? Urban i te jego buńczuczne wypowiedzi, że odrobimy strate etc, a tak naprawde to wielkiego chuja robi. Co procz tego że ściągnął Hiszpanów? NIC Rybus i ten drugi, wybili by sie sami, bo widac ze kopac potrafią. No ale Urban wprowadził do Legii styl...co nie? Bezpośrednie kofrontacje? Po co porownujesz jakiegoś Skorże, człowieka z AWFu a wielkiego trenera z Hiszpanii, mistrza kraju z juniorami i wiele innych sukcesów na arenie międzynarodowej. Przeciez on trenował w kraju mistrzów EUROPY! a nasz Maciek, tylko u nas w polskiej dziurze. |
Cytat:
A porównuję ich, ponieważ bezpośrednia konfrontacja dużo mówi. Ale tak, Wisła już miała mistrza...:P |
Cytat:
|
W środe mecz z Barca , w sobote z Polonia Warszawa , nie mogli nam tego meczu przeniesc na niedziele ? Bylibysmy bardziej wypoczeci
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
.... A temat powoli staje sie o tym co sie dzieje na Ł3 w ich tylko wewnętrznym aspekcie.. z umiarem panowie....
|
Ni cholerę nie widziałem gdzie to wkleić:
http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Or...wiadomosc.html żartobliwie można powiedzieć, że podzielą los Wisły Płock a poważniej to pokazuje, że gdyby był inny klimat w OE i PZPN to jednak znalazłaby się też kasa... |
No hola hola przeciez jeszcze dwa late temu tutaj moglem przeczytac ze Orlen zainwestuje w Wisełke Kraków, no i bedzie plaza prawie jak z Gazpromem w Schalke :D
|
http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...-ekstraklasie/
No cóż jak widać nie mają już kandydatów w Polsce ;) EDIT:http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...karzem-lechii/ Hmmm znajome nazwisko :P |
Cytat:
|
Cytat:
A teraz tylko piosenki o ajtiaju ;] |
Cytat:
|
|
Nikt jeszcze tegotu nie wkleił wiec..
Cytat:
Winny to ma byc ukarany .Krotka pilka. |
Cytat:
Szczegolnie jak gra w lidze gdzie raczej maja w dupie obrone (Portugalia) - Edson tez jako obronca jest przecietny. Ps. ten Tiago Gomes to ogorek :D |
Cytat:
|
Cytat:
Różnie to bywa. |
Piwo zagości na polskich stadionach
http://www.futbol.pl/index_2501.php?...aedb2e1c391f0e Szykuje sie niezly sajgon - alkohol na stadionie i mniej ochrony. To ciekawe kto bedzie lapal tych lamiacych prawo ? |
Cytat:
Nie bój się - poskaczą, pośpiewają i im wszystko odparuje. Jednym piwkiem w przerwie się ludzie nie nawalą. Jak komuś będzie zależało to pomimo ochrony zrobi to raczej przed wejściem :p |
Cytat:
|
Cytat:
W przerwie, bo podczas meczu każdy szanujący się kibic jest zajęty(wiwat napinka!) :> A jednym, bo zanim przyjdzie jego kolej, to już będzie końcówka przerwy, więc jako szanujący się kibic nie będzie ryzykował, że nie zdąży wypić i będzie stał z kiełb...piwem:D A tak serio to sądze, że to piwo będzie po prostu za drogie żeby je pić w ilościach większych niż 1 na zmoczenie złojonego gardła. Jak ktoś chce się nawalić to zrobi to przed meczem :) |
W kraju naszego sąsiada widziałem jak to wyglada na żywo. "Rozlewnia" i to nie jedna 5-6 dystrbutorów jest na piętrze trybuny po wyjściu z sektora. Goście nosili po kilka piw w plastikowych kubkach 0,5 L lawirując tak żeby nikogo nie pochlapać :) z kolei po trybunie gonił facet z termosem na plecach i rurką na przycisk oraz kubkami do ktorych nalewał grzane wino. Inni goście gonili z pizzami w kawałkach. Tak, że jak się chce to nie trzeba stać w kolejkach :)
|
Oglądam mecz dwóch słabych zespołów - Cracovia prowadzi 1-0 z ŁKS
I oczywiście stały repertuar u "sąsiadki" WTSK... ech żenada.... |
Bardzo słabych zespołów, choć bramka nawet nawet.
Do tego na samym początku hymn, a zaraz potem, że derby blisko. |
jak czytam niusy o sposobie myślenia kibiców Craxy to zaczynam życzyć Lechowi sukcesów. Może wtedy skupią swoje emocje na wartościach pozytywnych?
Takie widzenie świata poprzez negację swego kompleksu prowadzi do zubożenia osobowości a następnie różnych dziwnych fobii. Z drugiej strony miłe to uczucie, że Wisełka stanowi sens życia nie tylko dla nas :) |
2:0 prowadzi Craxa. Ale jak słysze doping Cracovii to to zenada. ALbo cały czas WTSK, albo JEbać Wisłę, albo jakies nieudolne proby kibicowania swojemu zespolowi.
|
Vayer vs Cracovia.
Nudny mecz, malo akcji... Przyspiewka o Wegrzynie ... zal komentowac z wiadomych przyczyn. Antydoping i pozdro dla skorumpowanej zgody :) |
Co tam o Węgrzynie wymyślili starozakonni bo nie jestem na bieżąco ?
|
i ta flaga - Anti Dogs :) Sami się ładnie przedstawiają przed całą Polską ;)
|
Węgrzyn to widać ulubieniec Cracovii:)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl