Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

fan1906 11.08.2008 11:04

[QUOTE=spidey;583307]Część z Was nie obeznanych z problemem braku dopingu na Legii, być może zainteresuje ma krótka refleksja.


Niestety kolejny raz dla tego człowieka (Miklas), słowa są mniej warte niż gówno i dość szybko przyszła refleksja.
W końcu naszym włodarzom protest kibiców jest na rękę, idealnie odwraca uwagę od żenującej postawy drużyny, dyletanctwa prezesunia i przekrętów transferowych Trzeciaka.
troche mocne słowa pomimo autora tejze wypowiedzi..

Może podasz jakieś szczegóły odnośnie tychże przekrętów ?????Trzeciaka, nie żebym go bronił..
postawa Legii, niby słaba hm,,, zawsze może być gorzej..
co do układów na Ł3 sam wiesz jakie panują tam układy i kto tam gra pierwsze skrzypce,, także daruj,,
nie jest to decyzja większośći, ba powiedziałbym jest to decyzja znacznej mniejszośći,, a innym może to i w graj lecz zachowują sie jak te papugi co im każą to robią..
pewnie kojarzysz mecz ligowy z nami i próby dopingu po drugiej stronie i w jaki sposób to było "załatwiane"..
a żeby nie odbiegać od tematu,, pierwsze koty za płoty'... nie ma się czym podniecać , dziś Piast pierwszy za miesiąc może być ostatni. Taki kalendarz.

Rob_Zombie 11.08.2008 11:58

Sami jesteście sobie winni - Wilno a później to obrażanie swoich prezesów za walkę z tymi idiotami. Macie co chcieliście. Choć moje zdanie jest niemodne bo przecież kibice powinni trzymać stronę kibiców to mam to w dupie. Powtórzę jeszcze raz - jesteście sami sobie winni.
Gdyby to Wiślacy zrobili rozróbę gdzieś w Jerozolimie też miałbym takie same zdanie na ten temat - idiota to idiota i trzeba ich ze stadionów wypleniać :foch:

ToTylkoJa 11.08.2008 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 583415)
Sami jesteście sobie winni - Wilno a później to obrażanie swoich prezesów za walkę z tymi idiotami. Macie co chcieliście. Choć moje zdanie jest niemodne bo przecież kibice powinni trzymać stronę kibiców to mam to w dupie. Powtórzę jeszcze raz - jesteście sami sobie winni.
Gdyby to Wiślacy zrobili rozróbę gdzieś w Jerozolimie też miałbym takie same zdanie na ten temat - idiota to idiota i trzeba ich ze stadionów wypleniać :foch:

jesteś jedną z tych osób, która nie ma zielonego pojęcia o co chodzi. Propaganda TVNu jak widać działa:lol:

Rob_Zombie 11.08.2008 12:20

Nie mieszkam w Warszawie, na waszym stadionie nigdy nie byłem, ani nawet w pobliżu więc na pewno nie wiem tak dobrze jak wy. Nie mniej co nie co wiem, i choć te działania Miklasów są nieco dziwne, (walka z żyletą, nie wpuszczanie na stadion najbardziej aktywnych, nawet jeśli do bandytów ich nie można zaliczyć) - to jednak wszystko zaczęło się od Wilna. Nie zaprzeczysz chyba?

EDIT - O ile się nie mylę chodzi o chaotyczne rozdawane zakazy stadionowe dla kibiców Legii.
W privy się nie bawię, jest forum można pogadać tutaj, jeśli nie chcemy zaśmiecać możemy edytować.

ToTylkoJa 11.08.2008 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 583430)
Nie mieszkam w Warszawie, na waszym stadionie nigdy nie byłem, ani nawet w pobliżu więc na pewno nie wiem tak dobrze jak wy. Nie mniej co nie co wiem, i choć te działania Miklasów są nieco dziwne, (walka z żyletą, nie wpuszczanie na stadion najbardziej aktywnych, nawet jeśli do bandytów ich nie można zaliczyć) - to jednak wszystko zaczęło się od Wilna. Nie zaprzeczysz chyba?

więc skoro nie wiesz wszystkiego, to po co piszesz, że jesteśmy sobie sami winni? Skoro już się wypowiedziałeś na ten temat, to zadam Ci jedno pytanie- z jakiego powodu zaczął się protest na Legii? Chcę konkretnej odpowiedzi, którą pewnie zna większość osób na tym forum. Ale napisz ją na priv, bo nie chcę zaśmiecać tematu

edit- chodzi o zakaz dla S. Nie za awanturę w Wilnie(bo on nie brał w niej udziału), tylko za wydarzenie z meczu Legia Wisła, 1,5 roku wcześniej przed Wilnem. A co takiego zrobił? Odpalił racę, którą mógł odpalić, bo klub się na to zgodził. Jestem ciekaw, czy gdyby ten wasz G został by tak potraktowany, to co byście zrobili. Przyklasnęli zarządowi?

Marszałek 11.08.2008 12:26

A ja tam popieram protest kibiców Legii. Uważam go za słuszny, jestem zdania,że powinni bardziej artykułować swoje żadania np poprzez całkowite olewanie meczów ligowych i pucharowych. Natomiast jeśli już przyjdą w większej grupie na mecz powinni stać tyłem do murawy i gwizdać lub rzucać świece dymne na boisko kiedy przy piłce znajdować się będą piłkarze kupieni przez Waltera. Jak protest to po całości. Uważam także, że kibice powinni popierać w dalszym ciągu trenera Urbana, gdyż jak wiemy leży im na sercu dobro ich klubu, a ten trener jest jakby stworzony do prowadzenia Legii. Wybitny fachowiec.

ToTylkoJa 11.08.2008 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 583434)
Uważam także, że kibice powinni popierać w dalszym ciągu trenera Urbana, gdyż jak wiemy leży im na sercu dobro ich klubu, a ten trener jest jakby stworzony do prowadzenia Legii. Wybitny fachowiec.

wiem, że napisałeś to ironicznie:) ale wybitny jest. Z niczego zrobił vicemistrza, zdobywcę PP i finalistę PE .Tak, wiem, to przecież mało:lol: Skorża jest lepszy bo jest. Pamiętam te jego zapowiedzi, że Wisła ma taki skład, że będzie walczyła o potrójną koronę. A, no i w bezpośredniej konfrontacji to Skorża ma lepszy bilans od Urbana:-p

dynek.pl 11.08.2008 13:02

A ja juz zygam tym Waszym konfliktem. Co nie zagladne tu to caly temat zasmiecony - moze warto by bylo zalozyc nowy tylko o tym ?

szprotson 11.08.2008 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 583439)
wiem, że napisałeś to ironicznie:) ale wybitny jest. Z niczego zrobił vicemistrza, zdobywcę PP i finalistę PE .Tak, wiem, to przecież mało:lol: Skorża jest lepszy bo jest. Pamiętam te jego zapowiedzi, że Wisła ma taki skład, że będzie walczyła o potrójną koronę. A, no i w bezpośredniej konfrontacji to Skorża ma lepszy bilans od Urbana:-p

z niczego ? LOL
dobry tekst, z niczego zrobił vicemistrza.
Roger, Astiz, Chinyama, Grzelak, Radovic, Mucha, i inni - TO NIKT ?

Wisła wygrała to co miała wygrać i to z jaka przewaga? JAKA?

Urban i te jego buńczuczne wypowiedzi, że odrobimy strate etc, a tak naprawde to wielkiego chuja robi.
Co procz tego że ściągnął Hiszpanów? NIC
Rybus i ten drugi, wybili by sie sami, bo widac ze kopac potrafią.

No ale Urban wprowadził do Legii styl...co nie?

Bezpośrednie kofrontacje? Po co porownujesz jakiegoś Skorże, człowieka z AWFu a wielkiego trenera z Hiszpanii, mistrza kraju z juniorami i wiele innych sukcesów na arenie międzynarodowej.
Przeciez on trenował w kraju mistrzów EUROPY! a nasz Maciek, tylko u nas w polskiej dziurze.

ToTylkoJa 11.08.2008 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 583467)
z niczego ? LOL
dobry tekst, z niczego zrobił vicemistrza.
Roger, Astiz, Chinyama, Grzelak, Radovic, Mucha, i inni - TO NIKT ?

Wisła wygrała to co miała wygrać i to z jaka przewaga? JAKA?

Urban i te jego buńczuczne wypowiedzi, że odrobimy strate etc, a tak naprawde to wielkiego chuja robi.
Co procz tego że ściągnął Hiszpanów? NIC
Rybus i ten drugi, wybili by sie sami, bo widac ze kopac potrafią.

No ale Urban wprowadził do Legii styl...co nie?

Bezpośrednie kofrontacje? Po co porownujesz jakiegoś Skorże, człowieka z AWFu a wielkiego trenera z Hiszpanii, mistrza kraju z juniorami i wiele innych sukcesów na arenie międzynarodowej.
Przeciez on trenował w kraju mistrzów EUROPY! a nasz Maciek, tylko u nas w polskiej dziurze.

wymieniłeś 6, a na boisku gra 11, nie mówiąc już o ławce rezerwowych. Grzelak? Ten drewniany zawodnik, jak go nazywacie? Który co drugi mecz nie mógł grać, bo był kontuzjowany. Chinyama? Ten na którym nie poznał się Skorża? Miał go przecież w Grodzisku. Mógł go pociągnąć za sobą za stosunkowo małe pieniądze. Piszesz, że Rybus wybił by się sam? A to ciekawe. Np taki Boguski w Wiśle nie potrafił się wybić. Jego talent Wisła dostrzegła dopiero w Bełchatowie. Urban zrobił vicemistrza z niczego w tym znaczeniu, że miał plagę kontuzji(Edson, Grzelak, Chinyama też miał kłopoty, Szałachowski, Choto, Giza). A jaki styl wprowadził Skorża do Wisły? Bo jakoś go nie dostrzegałęm przez całą rundę rewanżową tamtego sezonu. Wielu z was pisało, że Wisła bez Kosy grała bez pomysłu. Więc o co chodzi?(popatrzyć na nazwiska w Wiśle, też jest ciekawie- Niedzielan, Dawidowski. Ale cóż, nazwiska nie grają)

A porównuję ich, ponieważ bezpośrednia konfrontacja dużo mówi. Ale tak, Wisła już miała mistrza...:P

Ciastek1 11.08.2008 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 583474)
wymieniłeś 6, a na boisku gra 11, nie mówiąc już o ławce rezerwowych. Grzelak? Ten drewniany zawodnik, jak go nazywacie? Który co drugi mecz nie mógł grać, bo był kontuzjowany. Chinyama? Ten na którym nie poznał się Skorża? Miał go przecież w Grodzisku. Mógł go pociągnąć za sobą za stosunkowo małe pieniądze. Piszesz, że Rybus wybił by się sam? A to ciekawe. Np taki Boguski w Wiśle nie potrafił się wybić. Jego talent Wisła dostrzegła dopiero w Bełchatowie. Urban zrobił vicemistrza z niczego w tym znaczeniu, że miał plagę kontuzji(Edson, Grzelak, Chinyama też miał kłopoty, Szałachowski, Choto, Giza). A jaki styl wprowadził Skorża do Wisły? Bo jakoś go nie dostrzegałęm przez całą rundę rewanżową tamtego sezonu. Wielu z was pisało, że Wisła bez Kosy grała bez pomysłu. Więc o co chodzi?(popatrzyć na nazwiska w Wiśle, też jest ciekawie- Niedzielan, Dawidowski. Ale cóż, nazwiska nie grają)

A porównuję ich, ponieważ bezpośrednia konfrontacja dużo mówi. Ale tak, Wisła już miała mistrza...:P

skoro mówimy tu o stylu gry to jaki styl wprowadził Urban do Legii?? zobacz na mecze Wisły z Beitarem i Liverpolem , powrót do szybkiej piłki rozgrywanej na małej przestrzeni jak to było za czasów Henia Kasperczaka , wasz styl jest taki , że nie macie żadnego stylu , większość meczy z waszym udziałem to katorga dla widza , w ogóle nie widzę pomysłu w grze Legii , ale żeby nie było życzę Legii jak najlepiej czyli 2 miejsca w lidze i żeby grała jak najlepiej , bo w innym wypadku Wisła nie bedzie dawać z siebie 100% , no i wole Legie na 2 miejscu niż napinaczy z Poznania na czele z ich skundlonym Reissem i

K_2 11.08.2008 14:30

W środe mecz z Barca , w sobote z Polonia Warszawa , nie mogli nam tego meczu przeniesc na niedziele ? Bylibysmy bardziej wypoczeci

mcovalski 11.08.2008 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 583495)
W środe mecz z Barca , w sobote z Polonia Warszawa , nie mogli nam tego meczu przeniesc na niedziele ? Bylibysmy bardziej wypoczeci

wypoczęci mają być przed rewanżem.

K_2 11.08.2008 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 583496)
wypoczęci mają być przed rewanżem.

No rewanz jest za 2 tygodnie ,po Polonii Warszawa jest tydzien wolnego..

ToTylkoJa 11.08.2008 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ciastek1 (Post 583492)
skoro mówimy tu o stylu gry to jaki styl wprowadził Urban do Legii?? zobacz na mecze Wisły z Beitarem i Liverpolem , powrót do szybkiej piłki rozgrywanej na małej przestrzeni jak to było za czasów Henia Kasperczaka , wasz styl jest taki , że nie macie żadnego stylu , większość meczy z waszym udziałem to katorga dla widza , w ogóle nie widzę pomysłu w grze Legii , ale żeby nie było życzę Legii jak najlepiej czyli 2 miejsca w lidze i żeby grała jak najlepiej , bo w innym wypadku Wisła nie bedzie dawać z siebie 100% , no i wole Legie na 2 miejscu niż napinaczy z Poznania na czele z ich skundlonym Reissemi

nigdzie nic nie pisałem o stylu Legii. Kolega z Wisły napisał, że Legia nie ma stylu, to ja napisałem, że Wisła również go nie ma(i jeden czy dwa mecze tego nie zmienią). To musi być norma, systematyka, a nie raz na jakiś czas. Nie dostrzegłem jej już w meczu z Polonią Bytom. Nie przeczę, że w tej chwili Wisła ma wyższą formę od Legii, bo ma. Ale to się może zmienić w mgnieniu oka. Ale aby mówić o stylu, trzeba być bardziej systematycznym

fan1906 11.08.2008 16:29

.... A temat powoli staje sie o tym co sie dzieje na Ł3 w ich tylko wewnętrznym aspekcie.. z umiarem panowie....

spartan 11.08.2008 21:45

Ni cholerę nie widziałem gdzie to wkleić:
http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Or...wiadomosc.html

żartobliwie można powiedzieć, że podzielą los Wisły Płock a poważniej to pokazuje, że gdyby był inny klimat w OE i PZPN to jednak znalazłaby się też kasa...

Kijek 11.08.2008 22:01

No hola hola przeciez jeszcze dwa late temu tutaj moglem przeczytac ze Orlen zainwestuje w Wisełke Kraków, no i bedzie plaza prawie jak z Gazpromem w Schalke :D

Nehiar 11.08.2008 22:04

http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...-ekstraklasie/

No cóż jak widać nie mają już kandydatów w Polsce ;)

EDIT:http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...karzem-lechii/

Hmmm znajome nazwisko :P

Scorpius 11.08.2008 22:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 583495)
W środe mecz z Barca , w sobote z Polonia Warszawa , nie mogli nam tego meczu przeniesc na niedziele ? Bylibysmy bardziej wypoczeci

Tyle że w niedziele gra Legia i LEch które w pucharach grają dzień później od nas a w tym roku mecze rozgrywane są systemem weekendowym 2+4+2..

szprotson 12.08.2008 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kijek (Post 583723)
No hola hola przeciez jeszcze dwa late temu tutaj moglem przeczytac ze Orlen zainwestuje w Wisełke Kraków, no i bedzie plaza prawie jak z Gazpromem w Schalke :D

A jak jakiś czas temu kilku forumowiczów wprost ryczało ze szczęścia ze ITI wchodzi w (L) ?
A teraz tylko piosenki o ajtiaju ;]

-Goral- 12.08.2008 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Scorpius (Post 583753)
Tyle że w niedziele gra Legia i LEch które w pucharach grają dzień później od nas a w tym roku mecze rozgrywane są systemem weekendowym 2+4+2..

No i co z tego. A jak grałyby trzy polskie kluby w pierwszej rundzie UEFA to cały system szlak trafi, bo zespoły muszą mieć przerwę co najmniej 3 dni. Zdecydowanie lepiej byłoby grać ten mec w niedziele niż w sobotę

szprotson 12.08.2008 14:10

http://www.90minut.pl/news.php?id=764184

To ja juz nic nie kumam.

Że on dobry był?

Wojtas 12.08.2008 17:25

Nikt jeszcze tegotu nie wkleił wiec..

Cytat:

PZPN złoży skargę w sprawie Widzewa
Polski Związek Piłki Nożnej złoży w Sądzie Najwyższym skargę kasacyjną od wyroku Trybunału Arbitrażowego przy PKOl, który orzekł, że czyny korupcyjne popełnione przez Widzew Łódź uległy przedawnieniu.
"Od początku nie zgadzaliśmy się z takim orzeczeniem. Podejmiemy więc wszelkie kroki prawne, by wyrok w sprawie Widzewa był taki sam, jak w przypadku innych klubów ukaranych za korupcję. Czekamy jeszcze na pisemne uzasadnienie wyroku w sprawie Widzewa, ale zarząd PZPN już podjął uchwałę obligującą organy dyscyplinarne związku do złożenia w Sądzie Najwyższym kasacji" - powiedział PAP przewodniczący Związkowego Trybunału Piłkarskiego Krzysztof Malinowski.
Dodał, że oprócz niego przed Sądem Najwyższym PZPN prawdopodobnie będą również reprezentować przewodniczący Wydziału Dyscypliny Adam Gilarski i były szef Wydziału Dyscypliny Michał Tomczak.
3 lipca Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim uchylił decyzje PZPN o degradacji Widzewa o jedną klasę rozgrywkową i umorzył postępowanie. Zdaniem trybunału czyny korupcyjne uległy przedawnieniu po dwóch latach.
6 sierpnia trybunał rozpatrywał sprawy KGHM Zagłębie Lubin i Korony Kielce i uznał, że w przypadku obydwu klubów, ukaranych przez PZPN degradacją z ekstraklasy, nie doszło do przedawnienia czynów korupcyjnych, choć były one popełnione wcześniej od tych, o jakie oskarżony był Widzew. W ubiegłym roku trybunał odrzucił również skargi Arki Gdynia i Górnika Łęczna.
I bardzo dobrze ,ukarac Widzew bo jak narazie to graja jakby normalnie sobie spadli z ligi.
Winny to ma byc ukarany .Krotka pilka.

Kijek 12.08.2008 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 583999)
http://www.90minut.pl/news.php?id=764184

To ja juz nic nie kumam.

Że on dobry był?

Wiesz co, Alcantara (taki obronca za czasów Wdowczyka jakby ktos juz nie pamietal:D)tez gdzies tam w Portugalii dobry był. Poprostu jacys tam kopacze sie gdzies sprawdzaja a w innym srodowisku nie.

Szczegolnie jak gra w lidze gdzie raczej maja w dupie obrone (Portugalia) - Edson tez jako obronca jest przecietny.

Ps. ten Tiago Gomes to ogorek :D

jizzz 13.08.2008 08:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 582015)
Pytanie do Jizzz'a, co teraz sądzisz o obronie Lecha?

Cały czas to samo. Uważam, że obrona to najsłabsza formacja Lecha.

Oldpara 13.08.2008 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kijek (Post 584137)
Wiesz co, Alcantara (taki obronca za czasów Wdowczyka jakby ktos juz nie pamietal:D)tez gdzies tam w Portugalii dobry był. Poprostu jacys tam kopacze sie gdzies sprawdzaja a w innym srodowisku nie.

Szczegolnie jak gra w lidze gdzie raczej maja w dupie obrone (Portugalia) - Edson tez jako obronca jest przecietny.

Ps. ten Tiago Gomes to ogorek :D

Coś jak nasz Vlastimir Vidlicka (czy jakoś tak, mogłem coś przekręcić w nazwisku). W Wiśle grał taką padakę, że zęby bolały, a teraz słysze, że w Czechach (czy na Słowacji) bardzo się rozkręcił i gra pierwsze skrzypce w jakiejś czołowej drużynie.

Różnie to bywa.

dynek.pl 13.08.2008 09:36

Piwo zagości na polskich stadionach

http://www.futbol.pl/index_2501.php?...aedb2e1c391f0e

Szykuje sie niezly sajgon - alkohol na stadionie i mniej ochrony. To ciekawe kto bedzie lapal tych lamiacych prawo ?

Ar222 13.08.2008 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 584326)
Piwo zagości na polskich stadionach

http://www.futbol.pl/index_2501.php?...aedb2e1c391f0e

Szykuje sie niezly sajgon - alkohol na stadionie i mniej ochrony. To ciekawe kto bedzie lapal tych lamiacych prawo ?


Nie bój się - poskaczą, pośpiewają i im wszystko odparuje. Jednym piwkiem w przerwie się ludzie nie nawalą. Jak komuś będzie zależało to pomimo ochrony zrobi to raczej przed wejściem :p

Gwiaździsty 13.08.2008 14:53

Cytat:

Jednym piwkiem w przerwie się ludzie nie nawalą.
A dlaczego tylko jednym i dlaczego w przerwie ? :)

Ar222 13.08.2008 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 584499)
A dlaczego tylko jednym i dlaczego w przerwie ? :)


W przerwie, bo podczas meczu każdy szanujący się kibic jest zajęty(wiwat napinka!) :> A jednym, bo zanim przyjdzie jego kolej, to już będzie końcówka przerwy, więc jako szanujący się kibic nie będzie ryzykował, że nie zdąży wypić i będzie stał z kiełb...piwem:D A tak serio to sądze, że to piwo będzie po prostu za drogie żeby je pić w ilościach większych niż 1 na zmoczenie złojonego gardła. Jak ktoś chce się nawalić to zrobi to przed meczem :)

Gwiaździsty 13.08.2008 15:27

W kraju naszego sąsiada widziałem jak to wyglada na żywo. "Rozlewnia" i to nie jedna 5-6 dystrbutorów jest na piętrze trybuny po wyjściu z sektora. Goście nosili po kilka piw w plastikowych kubkach 0,5 L lawirując tak żeby nikogo nie pochlapać :) z kolei po trybunie gonił facet z termosem na plecach i rurką na przycisk oraz kubkami do ktorych nalewał grzane wino. Inni goście gonili z pizzami w kawałkach. Tak, że jak się chce to nie trzeba stać w kolejkach :)

Ogryzek 15.08.2008 17:46

Oglądam mecz dwóch słabych zespołów - Cracovia prowadzi 1-0 z ŁKS

I oczywiście stały repertuar u "sąsiadki" WTSK... ech żenada....

Firo 15.08.2008 17:52

Bardzo słabych zespołów, choć bramka nawet nawet.

Do tego na samym początku hymn, a zaraz potem, że derby blisko.

harthausen 15.08.2008 18:03

jak czytam niusy o sposobie myślenia kibiców Craxy to zaczynam życzyć Lechowi sukcesów. Może wtedy skupią swoje emocje na wartościach pozytywnych?
Takie widzenie świata poprzez negację swego kompleksu prowadzi do zubożenia osobowości a następnie różnych dziwnych fobii.

Z drugiej strony miłe to uczucie, że Wisełka stanowi sens życia nie tylko dla nas :)

rafalek 15.08.2008 18:21

2:0 prowadzi Craxa. Ale jak słysze doping Cracovii to to zenada. ALbo cały czas WTSK, albo JEbać Wisłę, albo jakies nieudolne proby kibicowania swojemu zespolowi.

kreseq 15.08.2008 18:37

Vayer vs Cracovia.
Nudny mecz, malo akcji...
Przyspiewka o Wegrzynie ... zal komentowac z wiadomych przyczyn.
Antydoping i pozdro dla skorumpowanej zgody :)

fox mulder 15.08.2008 18:46

Co tam o Węgrzynie wymyślili starozakonni bo nie jestem na bieżąco ?

TeeS 15.08.2008 18:48

i ta flaga - Anti Dogs :) Sami się ładnie przedstawiają przed całą Polską ;)

Ogryzek 15.08.2008 18:51

Węgrzyn to widać ulubieniec Cracovii:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl