Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

West 26.07.2008 15:42

audacity
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz...Audacity+1.2.6

WiselkaMLP 26.07.2008 15:44

mp3DirectCut

http://www.instalki.pl/programy/down...3DirectCut.php

Snakes 26.07.2008 16:28

Mam pytanie o stadion ktory znajduje sie kolo petli tramwajowej na Kurdwanowie.To jest stadion jakiegos klubu? Czasem nie Armatury ?

kądzikowski 26.07.2008 16:32

Czy jeżeli mam livebox TP, to za każdym razem mam inny IP?

michu-k 26.07.2008 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snakes (Post 574346)
Mam pytanie o stadion ktory znajduje sie kolo petli tramwajowej na Kurdwanowie.To jest stadion jakiegos klubu? Czasem nie Armatury ?

Tak, jest to stadion Armatury.

St@chu 26.07.2008 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kądzikowski (Post 574349)
Czy jeżeli mam livebox TP, to za każdym razem mam inny IP?

Po każdym resecie livebox'a Twój numer IP się zmienia.

AniaD303 26.07.2008 16:47

Co do zmiany IP używając liveboxa TP, to należy wejść na stronkę http://192.168.1.1/ użytkownik: admin hasło: admin => dostęp do Internetu => rozłącz => połącz i już jest nowe IP :D

filip_wislak 26.07.2008 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filip_wislak (Post 574276)
Czy jutro jest jeszcze ta promocja w GK w UMBRO, że jak kupie koszulkę Wisły to piłka do tego za 1 zł ?

Podbijam. Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.

Rasialdo 26.07.2008 19:49

Do kogo mam pisac w sprawie wyjazdu do Wodzisławia??

ChomikNH 26.07.2008 19:54

Witam . Ja mam pytanie w sprawie zapisów na Wodzisław ,jaki dane trzeba podać ? Nie mam ani paszportu ani legitki i dowodu :D mam tylko starą kartę kibica i kartę mpk :D wystarczy to do zapisów ?We wtorek jadę złożyć wniosek o dowód więc to jest za późno bo zapisy są tylko w poniedziałek ? Proszę o jakieś info pewnych osób , żebym się poźniej nie zdziwił , że nie mogę jechać . dzięki z góry za odpowiedź .Oczywiście jeśli wyjazd dojdzie do skutku patrząc na naszą Polską piłkę ;/.

Pavay 26.07.2008 20:16

Imię, Nazwisko, Pesel, Osiedle/Miejscowość i hajsik na busa xD

AOT 26.07.2008 20:49

nie musisz mieć dokumentu. wystarczy że będziesz znał swoje dane na pamięć ;)
dowód musisz mieć przy wejściu na stadion.

kądzikowski 26.07.2008 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filip_wislak (Post 574408)
Podbijam. Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.

Ta promocja trwa do 27 lipca

Robert_wislak 26.07.2008 21:40

Wybiera się ktoś w ten weekend na Kubice na Węgry?był ktoś rok temu? gdzie można dostać wejściówki? i jak sprawa wygląda z przejściem przez granice? potrzebny paszport czy wystarczy jakiś dowód tożsamości(legitka, plastik)?

pozdr

WiselkaMLP 26.07.2008 21:42

Otwarty jutro basen ??

MatMario 27.07.2008 09:39

Gdzie wykonam dzisiaj przeglad rejestracyjny samochodu?

kalvin 27.07.2008 09:53

Gdzie w okolicach ul.Reymonta jest jakiś punkt dorabiania kluczy ?

Bojar 27.07.2008 11:19

Gdzie można tanio naprawić Play Station 2? Z góry dzięki za odpowiedź.

Kondipr 27.07.2008 11:30

W sierpniu będę przebywał w Gdańsku ... Planuje wybrać się na mecz LG ...
- Czy w Gdańsku wszyscy są za Lechią (chodz mi o, to czy można iść z szalikiem przez miasto ;))
- Jakieś rady/sugestie może macie odnośnie wybrania się na taki mecz
...
- Gdzie jest można fajnie pobawić w Gdańsku (dyskoteka)

Wiem, że pytania śmieszne ale ... ... ... samo życie ;)

kądzikowski 27.07.2008 14:26

Jak grać stworzoną przez siebie drużyną w trybie menedżerskim w FIFA08??

Above 27.07.2008 18:14

Jest gdzieś w Krakowie wypożyczalnia starych samochodów?

Arkas 27.07.2008 18:35

Mam pare pytan:

1. Jadąc na Chorwację bardziej opłaca się zakupic kuny czy euro??

2. Takie głupie pytanie: krewetki w sklepach spożywczych są już "obrane" (bez głów etc.) czy w całości??

3. Jaki przewodnik/mapę/atlas warto kupic jadąc w rejony Dalmacji??

4. Ma ktoś jakis program do "Dużego Lotka"?? Bo teraz moda - wszyscy mają kupon mam i ja:D

Zienczuk8 27.07.2008 19:06

w jakich barach w Krakowie mozliwa jest transmisja meczu Beitar - Wisła? jestem spoza Krakowa, ale bede tam akurat i chcialbym sie dowiedziec gdzie ten mecz moge obejrzec?

Brozinho_23 27.07.2008 19:12

Ma ktoś może zdjecie szalika Polski z wiślackimi akcentami, bo szukam i znaleźć nie mogę

wisl@k_TS 27.07.2008 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 574748)
Mam pare pytan:

1. Jadąc na Chorwację bardziej opłaca się zakupic kuny czy euro??

2. Takie głupie pytanie: krewetki w sklepach spożywczych są już "obrane" (bez głów etc.) czy w całości??

3. Jaki przewodnik/mapę/atlas warto kupic jadąc w rejony Dalmacji??

4. Ma ktoś jakis program do "Dużego Lotka"?? Bo teraz moda - wszyscy mają kupon mam i ja:D


Ad. 1.
Byłem tam swego czasu na obozie, wtedy bardziej sie opłacało wziąć Euro i na miejscu wymienić na Kuny

Ad.2
obrane

Ad.3
Ja mam przewodnik Pascala, świetny, ale jest raczej drogi.

Szymek_R22 27.07.2008 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Brozinho_23 (Post 574762)
Ma ktoś może zdjecie szalika Polski z wiślackimi akcentami, bo szukam i znaleźć nie mogę

http://tswisla.pl/sklep/picts/szal_polska1_big.jpg nie wiem czy chodzi Ci o ten

Brozinho_23 27.07.2008 19:18

Tzn. wiesz, tak naprawde to sam nie wiem bo UW informowalo ze maja jeszcze w sprzedaży, to pewnie chodizło o ten co pisła na nim ,,Jak długo na Wawelu..."

simone 27.07.2008 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalvin (Post 574610)
Gdzie w okolicach ul.Reymonta jest jakiś punkt dorabiania kluczy ?

Z tego co kojarzę to najbliżej masz chyba na Karmelicką (jeden z pierwszych numerów).

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 574739)
Jest gdzieś w Krakowie wypożyczalnia starych samochodów?

Kuzyn kiedyś z Kasztanowej jakąś starą furę załatwiał, to chyba tam podbij.

maTyS. 27.07.2008 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 574748)
Mam pare pytan:

1. Jadąc na Chorwację bardziej opłaca się zakupic kuny czy euro??


najbardziej opłaca Ci się wwieść złotówkę i wymienić w Chorwacji na kuny :)


___
ja mam pytanie z innej beczki.

potrzebuje gazetę dziennik polski z czwartku a nie kupiłem jej był tam pewien artykuł,który mnie interesuje.

jest jakiś sposób,żeby to zobaczyć np. archiwum na internecie ?

Kamil1906tsw 27.07.2008 20:35

Będą prowadzone jutro zapisy na wyjazd do Wodzisławia??

michu-k 27.07.2008 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 574786)
ja mam pytanie z innej beczki.

potrzebuje gazetę dziennik polski z czwartku a nie kupiłem jej był tam pewien artykuł,który mnie interesuje.

jest jakiś sposób,żeby to zobaczyć np. archiwum na internecie ?

Pod tym linkiem wszystko na temat archiwalnych numerów Dziennika Polskiego

krzysiek92 27.07.2008 22:04

Mógłby ktoś wrzucić foto z tym plakatem o sprzedaży karnetów dla pejsów, ten o braku atmosfery i skafandrze astronauty gratis z logo NASA :rotfl:... z góry dzięki...

wisl@k_TS 27.07.2008 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzysiek92 (Post 574862)
Mógłby ktoś wrzucić foto z tym plakatem o sprzedaży karnetów dla pejsów, ten o braku atmosfery i skafandrze astronauty gratis z logo NASA :rotfl:... z góry dzięki...

http://i38.tinypic.com/2dl10zs.jpg

karmel1906 28.07.2008 07:24

mam pytanie do magikow komputerowych- kupilem sobie klawiature bezprzewodowa z mysza i zainstalowalem to wczoraj, klawiatura dziala bez wiekszych zarzutow, niestety mysz nie dziala, odbiornik miga jak nia ruszam, czyli komunikacja jakas miedzy nimi jest, ale wskaznik na monitorze juz nie. odinstalowalem to cholerstwo, wsadzam stara mysz w usb i ni chu chu, to samo co mnie juz bardzo zdziwilo.
w ogole podczas instalacji wystapil blad z plikiem hotkeys.exe, ktory wydaje mi sie ze ma wiekszy wplyw na klawiature bo tam sa wszystkie klawisze skrotu.
teraz tak: probowalem dzialac w panelu sterowania ze sterami do myszy, i nic. gdzie i z ktorej strony to ruszyc zeby bylo dobrze?
aha, jak wpialem stara mysz do kompa kumpla to wykrywal ja, tak samo bylo z nowa mysza i klawiatura, dodam, ze 2 tyg temu byl format u mnie i dzialalo wszystko poprawnie.
pomocy, bo pada nie cierpie!!

hoolifan 28.07.2008 09:08

Czy czeski Banik Ostrava gra w europejskich pucharach w tym roku? Gdzie i który etap?

pan_premier 28.07.2008 12:15

czy mozna coś ugotowac z jastrzębia?
czy ktoś nie chce kupic drobiowej dziczyzny?

~Izzy 28.07.2008 12:23

upolowałeś jastrzębia :D?

puchaty1906 28.07.2008 12:28

Jaki klimat klubowy panuje na Nowo Huckim osiedlu Tysiąclecia?

uher 28.07.2008 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez puhatek1906 (Post 574990)
Jaki klimat klubowy panuje na Nowo Huckim osiedlu Tysiąclecia?



Umiarkowany.

kądzikowski 28.07.2008 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez puhatek1906 (Post 574990)
Jaki klimat klubowy panuje na Nowo Huckim osiedlu Tysiąclecia?


Umiarkowany, ale mimo wszystko trochę więcej Cracovii..wiem, bo mieszkalem tam parę lat.


@Zienczuk8

Podejrzewam, ze w kazdym barze, w ktorym jest telewizor, ponieważ mecz jest na TVP a tą telewizje raczej każdy ma


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl