![]() |
nie Wiślacka, bo link brzmi
|
Żmijka jakbyś mogła to wyślij to zdjęcie Twojemu znajomemu co widział te koszulki i niech chociaż powie czy to ten moedl (Bo sama wspomniałaś, że mówił, że paski odchodzą od logo, a informacje wcześniej mówiły, że to będzie koszulka z sezonu 09/10) ?
http://enbac2.vcmedia.vn/up_new/2010...2_sdc10671.jpg |
Cytat:
Do poniedziałku. |
Mam nadzieję, że cena nowych koszulek na początku będzie przyzwoita bo już od 2 tyg "mrożę" kasę na nową koszulkę :P :D I mam nadzieję, że szybko będą.
|
Posty o nowych (paskudnych) piłkach przeniesione do tematu o ekstraklasie...
|
Jakiekolwiek będą nowe stroje to mam nadzieję, że nie będę musiał oglądać 'niebieskiej" Wisły. Są po prostu pechowe. I pojedyncze zwycięskie mecze w takim zestawie kolorystycznym mnie do nich nie przekonują.
|
Czy ktoś wie, czy jutro zostaną zaprezentowane nowe stroje jak tak to o ktorej
|
Nie będzie prezentacji - Bohdan Krzyżanowski vel prezes Basałaj czyta forum uważnie i już wie, że forumowicze sami zrobili sobie prezentacje koszulek w photoshopie, wiedzą jak będą wyglądać nowe stroje więc na cóż komu zbędna konferencja?
|
Cytat:
|
Był ktos może w Sizeerze, Umbro Galeri itd i widział, że są promocje na koszulki. Chodzi mi o koszulki w cenach poniżej 49zł.
|
Dokladnie, jest jeszcze szansa gdzies dorwac te koszulki? Jesli nie macie pewnego info to gdzie moglbym sie rozejrzec za nimi?
|
Musicie pochodzić po sklepach (GK UMBRO, Sizeer Szewska, TESCO Kapelanka, M1).
|
Oj chcecie wiedzieć w jakich strojach będzie grała Wisła... no to proszę:D
http://img.interia.pl/sport/nimg/c/t...re_3845891.jpg |
Marzenie, ale nierealne...
Btw. Wisla-online rano podała informacje, jakoby jutro była konferencja. Prawda to? |
Pytanie do obeznanych. W GK jest Sizeer? Szewska jest daleko od GK?
|
Tak, jest Sizeer w GK. Czy GK jest daleko od Szewskiej... dla mnie nie, dla Ciebie może tak :P GK jest obok Dworca Głównego, czyli raczej niedaleko.
|
Cytat:
|
|
Cytat:
Czemu oni wszyscy piszą nazwę z małej litery? |
Cytat:
|
Cytat:
|
O godzienie 13
|
Wie ktoś czy będzie na małopolska.tv ?
|
W Galerii Kazimierz zostały chyba ze dwie białe i niebieska w rozmiarach XXL za 49,90 / wczoraj byłem
|
Cytat:
http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...je-wisly-1300/ |
I znów będzie przeciążenie serwera jak przy prezentacji Żurawia. Adidas to porządna firma. Martwi mnie cena. Koszulki będą kosztowały pewnie z 230-250 zł.
|
Jak znowu nie wejdą jakieś gnojki i będą na czacie świrować.Ostatnio tak było.I server padł:(
|
Cytat:
|
Już są http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rwsze_zdjecia/ Jak dla mnie wolałem Umbro :)
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rwsze_zdjecia/
Nie nadzwyczajne te koszulki, takie jakieś zwykłe.... Bardzo podobne do tych jakie miała Legia w jednym z ostatnich sezonów. |
To jest wzór Realu z 09/10 ?
|
Cytat:
edit: Szkocja 2010 http://therightwinger.co.za/wp-conte...d-home-kit.jpg |
Sympatyczne koszulki, tylko sponsora niech obiboki znajdą!!!
|
Jakies takie nijakie :/
|
Jak dla mnie - beznadzieja.
Reksio33 - właśnie ten wzór, bo nie ma promieni. EDIT: Niestety, takich jak szkoci nie możemy mieć. Na środku zamiast numeru musi być logo "ekstra"klasy... |
Koszulki super, bałem sie ze bedzie duzo gorzej, trzeba sie cieszyc :)
|
Wytłumaczcie mi jedno - co daje Wiśle logo spółki zamiast Białej Gwiazdy? Nawet nie wiedzą jaką kasę stracą. Gdyby była BG to od razu jechałbym zakupić nowy t-shirt, a tak to wolę zostać przy umbro. Jeszcze ta cena... ;/
|
Koszulki nieźle się prezentują, nie ma co wybrzydzać. :D
|
A ja nie pisze ze beda takie same. Tylko że Szkoci mają taka samą "koszulke". Numer z przodu którzy maja Szkoci, my wymieniamy na nazwe sponsora. Procz tego koszulka taka sama.
http://www.google.pl/images?q=real%2...N&hl=pl&tab=wi tutaj mozna zobaczyc przedląd ostatnich koszulek realu, i nie ma bata by któraś z tych była podobna do naszej :) Mi sie osobiscie koszulki podobaja, chociaz jak zobaczyłem ja pierwszy raz, pomyślałem Benfica Lizbona. |
szkoda że nie ma takiej dużej Białej Gwiazdy na piersi
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl