Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Gucio25 08.07.2010 10:50

nie Wiślacka, bo link brzmi

R33 08.07.2010 11:18

Żmijka jakbyś mogła to wyślij to zdjęcie Twojemu znajomemu co widział te koszulki i niech chociaż powie czy to ten moedl (Bo sama wspomniałaś, że mówił, że paski odchodzą od logo, a informacje wcześniej mówiły, że to będzie koszulka z sezonu 09/10) ?
http://enbac2.vcmedia.vn/up_new/2010...2_sdc10671.jpg

wonski_eNHa 08.07.2010 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 930313)
Żmijka jakbyś mogła to wyślij to zdjęcie Twojemu znajomemu co widział te koszulki i niech chociaż powie czy to ten moedl (Bo sama wspomniałaś, że mówił, że paski odchodzą od logo, a informacje wcześniej mówiły, że to będzie koszulka z sezonu 09/10) ?

Tyle ludzi na forum pisze i pisało, że stroje mają być modelem RM z poprzedniego sezonu. Tylko skąd te info macie??? Na żadnym portalu nie pisało z którego sezonu mają być koszulki. Było napisane lakonicznie że na wzór koszulek Realu. Poza tym w poniedziałek się wszystko wyjaśni. Dajcie Żmijce trochę odetchnąć powietrzem, a nie tylko jaki wzór, jaka metka, czy będzie to czy tamto.

Do poniedziałku.

brylant17 08.07.2010 11:44

Mam nadzieję, że cena nowych koszulek na początku będzie przyzwoita bo już od 2 tyg "mrożę" kasę na nową koszulkę :P :D I mam nadzieję, że szybko będą.

Vinci 08.07.2010 14:34

Posty o nowych (paskudnych) piłkach przeniesione do tematu o ekstraklasie...

spartan 08.07.2010 20:15

Jakiekolwiek będą nowe stroje to mam nadzieję, że nie będę musiał oglądać 'niebieskiej" Wisły. Są po prostu pechowe. I pojedyncze zwycięskie mecze w takim zestawie kolorystycznym mnie do nich nie przekonują.

tsw biała gwiazda 11.07.2010 08:54

Czy ktoś wie, czy jutro zostaną zaprezentowane nowe stroje jak tak to o ktorej

serek.c2 11.07.2010 09:36

Nie będzie prezentacji - Bohdan Krzyżanowski vel prezes Basałaj czyta forum uważnie i już wie, że forumowicze sami zrobili sobie prezentacje koszulek w photoshopie, wiedzą jak będą wyglądać nowe stroje więc na cóż komu zbędna konferencja?

Neo1221 11.07.2010 10:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 932358)
Nie będzie prezentacji - Bohdan Krzyżanowski vel prezes Basałaj czyta forum uważnie i już wie, że forumowicze sami zrobili sobie prezentacje koszulek w photoshopie, wiedzą jak będą wyglądać nowe stroje więc na cóż komu zbędna konferencja?

Prezentcja powinna sie odbyć jutro :) Nie wiem czy będzie nowy sponsor na koszulkach, ale raczej skupiłbym się na koszulkach bez reklamy, gdyż możliwe że jeszcze wpadnie jakaś okazja :P

Musiek1906 11.07.2010 11:39

Był ktos może w Sizeerze, Umbro Galeri itd i widział, że są promocje na koszulki. Chodzi mi o koszulki w cenach poniżej 49zł.

albert02 11.07.2010 18:57

Dokladnie, jest jeszcze szansa gdzies dorwac te koszulki? Jesli nie macie pewnego info to gdzie moglbym sie rozejrzec za nimi?

jurukuru 11.07.2010 19:03

Musicie pochodzić po sklepach (GK UMBRO, Sizeer Szewska, TESCO Kapelanka, M1).

sharkey 11.07.2010 19:13

Oj chcecie wiedzieć w jakich strojach będzie grała Wisła... no to proszę:D
http://img.interia.pl/sport/nimg/c/t...re_3845891.jpg

Maćko 11.07.2010 19:27

Marzenie, ale nierealne...

Btw. Wisla-online rano podała informacje, jakoby jutro była konferencja. Prawda to?

albert02 11.07.2010 20:23

Pytanie do obeznanych. W GK jest Sizeer? Szewska jest daleko od GK?

rafil 11.07.2010 20:31

Tak, jest Sizeer w GK. Czy GK jest daleko od Szewskiej... dla mnie nie, dla Ciebie może tak :P GK jest obok Dworca Głównego, czyli raczej niedaleko.

KoPer 11.07.2010 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maćko (Post 932595)
Marzenie, ale nierealne...

Btw. Wisla-online rano podała informacje, jakoby jutro była konferencja. Prawda to?

Tak. Jutro ma być konferencja. Póki co nie wiadomo o której godzinie.

cinekw 11.07.2010 21:26

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zny_juz_jutro/

Oficjalnie ;]

R33 11.07.2010 21:29

Cytat:

Jutro też jako pierwsi zaprezentujemy nowe wzory koszulek, w jakich w nadchodzącym sezonie będą grali piłkarze Białej Gwiazdy.
Wow :D
Czemu oni wszyscy piszą nazwę z małej litery?

Żmijka 11.07.2010 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoPer (Post 932650)
Tak. Jutro ma być konferencja. Póki co nie wiadomo o której godzinie.

Wiadomo, wiadomo ;-)

*Michael* 11.07.2010 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 932662)
Wiadomo, wiadomo ;-)

no więc o której??

KoPer 11.07.2010 22:39

O godzienie 13

wojti11795 11.07.2010 22:43

Wie ktoś czy będzie na małopolska.tv ?

Neo1221 12.07.2010 07:43

W Galerii Kazimierz zostały chyba ze dwie białe i niebieska w rozmiarach XXL za 49,90 / wczoraj byłem

Simao1 12.07.2010 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojti11795 (Post 932705)
Wie ktoś czy będzie na małopolska.tv ?

Transmisja od godziny 13:00 pod tym linkiem:

http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...je-wisly-1300/

Birsa 12.07.2010 09:25

I znów będzie przeciążenie serwera jak przy prezentacji Żurawia. Adidas to porządna firma. Martwi mnie cena. Koszulki będą kosztowały pewnie z 230-250 zł.

czera84 12.07.2010 09:26

Jak znowu nie wejdą jakieś gnojki i będą na czacie świrować.Ostatnio tak było.I server padł:(

Ofsajd 12.07.2010 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisła Kraków
Już za kilka minut na oficjalnej stronie Wisły zobaczycie zdjęcia koszulek Wisły na nowy sezon! Zapraszamy!

za oficjalnym kontem na facebooku.

Marcinnno 12.07.2010 10:28

Już są http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rwsze_zdjecia/ Jak dla mnie wolałem Umbro :)

bravelukas 12.07.2010 10:28

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rwsze_zdjecia/

Nie nadzwyczajne te koszulki, takie jakieś zwykłe....
Bardzo podobne do tych jakie miała Legia w jednym z ostatnich sezonów.

R33 12.07.2010 10:32

To jest wzór Realu z 09/10 ?

szprotson 12.07.2010 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 932891)
To jest wzór Realu z 09/10 ?

Możliwe. Ale nie Realu Madryt.\

edit: Szkocja 2010 http://therightwinger.co.za/wp-conte...d-home-kit.jpg

wonski_eNHa 12.07.2010 10:36

Sympatyczne koszulki, tylko sponsora niech obiboki znajdą!!!

Donki 12.07.2010 10:36

Jakies takie nijakie :/

WiślakMyślenice 12.07.2010 10:38

Jak dla mnie - beznadzieja.

Reksio33 - właśnie ten wzór, bo nie ma promieni.

EDIT: Niestety, takich jak szkoci nie możemy mieć. Na środku zamiast numeru musi być logo "ekstra"klasy...

cinekw 12.07.2010 10:39

Koszulki super, bałem sie ze bedzie duzo gorzej, trzeba sie cieszyc :)

WiślakMyślenice 12.07.2010 10:42

Wytłumaczcie mi jedno - co daje Wiśle logo spółki zamiast Białej Gwiazdy? Nawet nie wiedzą jaką kasę stracą. Gdyby była BG to od razu jechałbym zakupić nowy t-shirt, a tak to wolę zostać przy umbro. Jeszcze ta cena... ;/

ChG 12.07.2010 10:43

Koszulki nieźle się prezentują, nie ma co wybrzydzać. :D

szprotson 12.07.2010 10:43

A ja nie pisze ze beda takie same. Tylko że Szkoci mają taka samą "koszulke". Numer z przodu którzy maja Szkoci, my wymieniamy na nazwe sponsora. Procz tego koszulka taka sama.
http://www.google.pl/images?q=real%2...N&hl=pl&tab=wi
tutaj mozna zobaczyc przedląd ostatnich koszulek realu, i nie ma bata by któraś z tych była podobna do naszej :)

Mi sie osobiscie koszulki podobaja, chociaz jak zobaczyłem ja pierwszy raz, pomyślałem Benfica Lizbona.

AYALA 12.07.2010 10:44

szkoda że nie ma takiej dużej Białej Gwiazdy na piersi


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl