Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

skeba 17.02.2009 16:33

Marcelo to już Pawełkowi 3 raz dupę ratuje

Lechista69 17.02.2009 16:34

Pawełek chyba juz jest przygnieciony tym ciezarem i psychicznie sie spalil, kto w rezerwie ?



//edit

To była ironia ze trza wprowadzić kogoś za Pawełka ;/

piter116 17.02.2009 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 675868)
W 2 polowie kangur staje, pewne info

Kangura już nie ma na zgrupowaniu.

rafalek 17.02.2009 16:35

A skąd masz to info?? Od wuja co jest w Hiszpanii? Ludzie, zobaczymy co nasz trener zadecyduje, a nie ze mam pewne info...

Widze, ze juz edytowales posta...:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Czopens 17.02.2009 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 675868)
Pawełek chyba juz jest przygnieciony tym ciezarem i psychicznie sie spalil, kto w rezerwie ?

Przecież on wyjechał pare dni temu razem z Finem ... ^^ :-P

Pusiek 17.02.2009 16:37

Pawełek znowu szaleje..ech..może już ten Filip Kurto by lepiej bronił

Lechista69 17.02.2009 16:38

Tak z ciekawości, kiedy kończy sie kontrakt dawidowskiego? Czy on kiedyś opuści Wisłę ?


Kto w rezerwie na budzie, bo Pawełek nie wytrzyma do przerwy...

Czopens 17.02.2009 16:40

Jeśli Pawełek nam kolejną runde spie*niczy to ja już nie mam siły... Szkoda nerwów. ; <

martinius028 17.02.2009 16:40

No dajcie spokój nie mówcie mi że na podstawie relacji wyciągacie wnioski że Marcelo ratuje Pawełka i nas od utraty bramki.

Wasiu 17.02.2009 16:41

Kiedy sie konczy kontrakt Dawidowi mozna sprawdzic w necie. Kto jest na rezerwie wie kazdy kto choc raz przeczytal newsa ze zgupowania Wisly. Czy Pawelek zejdzie czy nie zadecyduje trener. A ty przestan tak klapac bo podniecasz sie jakbysmy grali final PU a 90% twoich postow to wypociny na poziomie 10latka.

kohprzem'68 17.02.2009 16:41

No pierwsza połówka to "parada" Pawełka powinna dac sporo do myślenia Skorży i sztabowi szkoleniowemu , no ale jeszcze nie koniec więc może jeszcze dorzucic coś do kolekcji omyłek .

mic 17.02.2009 16:41

Po ładnej kombinacyjnej akcji przed szansą stanął Ettien, jednak na szesnastym metrze przewrócił się na piłce i z akcji nic nie wyszło.

Wzmocnienie ;)

A teraz powaznie, gratuluje wszystkim, ktorzy oceniaja kogokolwiek na podstawie relacji w internecie, w dodatku tekstowej. Brawo. :lol:

Lechista69 17.02.2009 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 675879)
Kiedy sie konczy kontrakt Dawidowi mozna sprawdzic w necie. Kto jest na rezerwie wie kazdy kto choc raz przeczytal newsa ze zgupowania Wisly. Czy Pawelek zejdzie czy nie zadecyduje trener. A ty przestan tak klapac bo podniecasz sie jakbysmy grali final PU a 90% twoich postow to wypociny na poziomie 10latka.



Ale ty się srasz, pewnie wyrywasz sobie włosy z głowy, więcej luzu ;)!

rafalek 17.02.2009 16:47

Ale gość ma rację...wypisujesz bzdury, że Kangur wejdzie na II połowe, a nawet nie wiesz, że już go nie ma na zgrupowaniu!!

element 17.02.2009 16:48

Cytat:

Testowany reprezentant WKS Felix Dja Ettien bardzo dobrze prezentował się w pierwszym kwadransie spotkania, kiedy to był bardzo widoczny. W ostatnich minutach gra już znacznie słabiej.
Kondycha.. ale popracuje się nad nim troszkę i będą z niego ludzie.

zim zum 17.02.2009 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 675891)
Kondycha.. ale popracuje się nad nim troszkę i będą z niego ludzie.

prawie na 30 kolejkę złapie formę

pawelo84 17.02.2009 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 675892)
prawie na 30 kolejkę złapie formę


Aż tak zle to nie będzie, zeby grać w Hiszpani przez 9 lat, to trzeba mieć niezłą kondycję. Myślę ze za 3 tyg będzie prezentował się już bardzo dobrze.
Bahr to świetny fachowiec, byle kto doktorem nie zostaje.

element 17.02.2009 16:52

Nawet mniej.
To nie byle leszcz, śrubkę się podkręci i będzie chodził jak w zegarku.

Nehiar 17.02.2009 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelo84 (Post 675893)
Aż tak zle to nie będzie, zeby grać w Hiszpani przez 9 lat, to trzeba mieć niezłą kondycję. Myślę ze za 3 tyg będzie prezentował się już bardzo dobrze.
Bar to świetny fachowiec, byle kto doktorem nie zostaje.

Bahr ;) (10 znaków)

zim zum 17.02.2009 16:55

jak nie jest leszczem, to czemu przez tak długi okres czasu nie grał nigdzie?

Nie ma co się podniecać jak się go nie widziało. Jedynym faktem jest, że długo nigdzie nie grał, a to nie jest najlepszym prognostykiem.

Na dzień dzisiejszy Wisła jest bez konkretnych wzmocnień na wiosnę i niestety trzeba się przyzwyczaić do popisów jakie były np. w Chorzowie.

rafalek 17.02.2009 16:56

No i jak często to bywa, w pierwszej połowie nie strzeliliśmy gola..
Mam nadzieję, że Skorża zostawi Beto na II połowę i Ettiena jeszcze przynajmniej na 15 minut.

@zim zum - to jak był takim leszczem to dlaczego grał 10 lat w Hiszpanii? Przecież by się na nim poznali...

kohprzem'68 17.02.2009 16:56

Czyli wysłannicy komentujacy to spotkanie są mało wiarygodni i ich relacja niewiele odpowiada prawdzie ?
Przecież to jacy sa zawodnicy i jakie są ich plusy i minusy wszyscy wiemy to tylko kwestia powtarzalnosci owych + i - jak również ilośc tych drugich utwierdza nas w pewnych ocenach.

piter116 17.02.2009 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 675891)
Kondycha.. ale popracuje się nad nim troszkę i będą z niego ludzie.

Mam nadzieję, że chłop wyjdzie na 2 połowe i pokaże jeszcze na co go stać.

Pawełek do 3 razy sztuka :/

rafalek 17.02.2009 17:02

Oho...ładny początek,..no i brama Pawełka...

kohprzem'68 17.02.2009 17:05

Tak jakos nie moge rozszyfrowac co kto i jak wiem tylko ze sami tej bramki sobie nie strzeliliśmy

zim zum 17.02.2009 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 675899)

@zim zum - to jak był takim leszczem to dlaczego grał 10 lat w Hiszpanii? Przecież by się na nim poznali...

sam widzisz - GRAŁ. Czyli nie jest dobrze z jego formą. Jakby wszystko było OK, to po odejściu z Levante kolejny pracodawca pojawiłby się natychmiastowo. Tak się nie stało i to daje do myślenia. Ja osobiście nie skreślam gościa, tylko jak czytam kolejne wpisy typu: "Garguła & Ettiene zmiażdżą wszystki" to zastanawiam się na jakiej podstawie ktoś to pisze ?


Mam nadzieje, że wygrają ten sparing, do ligi zostały raptem 2 tygodnie

nesta 17.02.2009 17:09

Naprawde niech juz gra chociaz ten Cebanu...

zim zum 17.02.2009 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 675911)
Kolejny popis Pawełka:

:-/


16' Prostopadłe podanie w pole karne Wisły. Błąd Pawełka, który mija się z piłką, jednak asekuruje go Diaz zażegnując niebezpieczeństwo.
nazimek 17:09:07
29' Fatalne zagranie Pawełka do Głowackiego, piłkę omal nie przejął zawodnik rywali. "Głowa" w ostatniej chwili wybił piłkę wślizgiem.
49' Gol dla Metalurga! Wybicie Mariusza Pawełka głową sprzed pola karnego, próbował jeszcze interweniować Głowacki, ale Siljuk przytomnym uderzeniem umieścił piłkę w wiślackiej bramce.



Następny wypadnie za 25 minut czyli około 75 minuty

jgw 17.02.2009 17:12

Paradoksalnie pierwsze zgrupowanie było dla nas lepsze pod względem wyników sparingów. Teraz gramy z ogórkami i przegrywamy.

koyoot 17.02.2009 17:15

Ja przypominam ze to tylko sparingi i naprawde wynikami nie ma co sie przejmowac bo w Sparingu to my nawet z Sevilla wygralismy o ile mnie pamiec nie myli. Jedyna rzecz jaka powinnismy sie martwic to forma Pawelka bo to co on wyprawia to...

Cetnik 17.02.2009 17:15

,,El Loco'' południowoamerykański obudził się przez chwile niestety w Pawełki..oby w lidze choć tak nie szalał..;]

kohprzem'68 17.02.2009 17:15

Ciekawe co na to fani radosnej twórczości super Mario ale prawdą jest rownież to że brak rywalizacji na tej pozycji nie jest bez znaczenia , cieszyc musi powrót Sobola i cała pierwsza połowa .

Fernando Redondo 17.02.2009 17:16

Widać że Skorża chce dać szanse Ettienowi... Czy to wystarczy?

Pusiek 17.02.2009 17:18

Szkoda, że Skorża boi się postawić na Kurto albo Cebanu..
skoro Pawełek puszcza babola za babolem..
testowani są nie lepsi..
to już wolę, żeby babole puszczał siedemnastolatek i się ogrywał z ligową piłką....
(od razu zaznaczam, że młodych (Filip, Ilie) nie widziałem na żywo,
ale skoro nasz pierwszy i jego potencjalni konkurenci są po prostu słabi,
może warto postawić chociaż na kogoś perspektywicznego.....
(wiem, że to kontrowersyjna teza i zaraz ktoś mnie zmiesza z błotem, ale to jest moje zdanie)
No i mamy bramkę..akcję zaczął Ettien:)

HEDu 17.02.2009 17:18

A Jirsak ława.

tofik 17.02.2009 17:22

Mały :) wiedziałem, że będą z niego ludzie.
ps. Trafił się nam ten Ettien jak ślepej kurze ziarno :D Oby go podpisali.

lucekj 17.02.2009 17:24

Dzieci.... nie jarajcie sie tym Ettienem tak, zgadzam sie z zim zum, skoro nikt po niego sie nei zgłosił to daje dużo do myślenia, a to że na F.Menagerze miał dobre statystyki i strzelal Wam bramki to nic nei znaczy....

ogłady troche, pompujecie balon, potem w razie zonka są wielkie rozczarowania...

martinius028 17.02.2009 17:26

No i oby tak dalej .Teraz i Mały ma coś na swoim koncie poza asystami.

No to w sprawie Ettien'a ostatecznie decyzje podejmie sztab szkoleniowy więc nie ma co go witać bo powiedzą że sie nie nadaje i będzie aut.

nesta 17.02.2009 17:26

No Ettien rzadzi na boisku i to nie grajac ponad pol roku w pilke w oficjalnych meczach. Ja mysle, ze nie ma sie co zastanawiac i igrac z losem, aby np. Ukraincy czy Rosjanie nie zechcieli zaplacic mu 2x tyle co Wisla tylko odrazu go podpisywac po meczu.

fugiell 17.02.2009 17:30

Czyzby znow bylo 1:1 ;)?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl