![]() |
Cytat:
HEDu - 100% racji! |
Jedno w każdym razie jest pewne ,Cypr jest malutki ,tam tylko kluby z kasą mogą coś grać .
|
Cytat:
Strzelił nie do obrony, pewnie, silnie i bez zbędnych ceregieli. Oj Brożek mógłby się od niego nauczyć wykorzystywania 11-stek. |
jeśli strzał w środek bramki jest czymś rewelacyjnym to ja się nie znam na piłce :rotfl:
Żuraff miał farta, że bramkarz się rzucił niepotrzebnie |
Cytat:
|
Dodam że Anothosis (3 siła ligi) pobił Panathinakos albo Olympiakos a liga grecka moze tez słabsza niz polska ? hehe.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
"Żuraff" buhehehe...........za dużo czasu na czacie;p..
Strzał mocny..pewny...chociaż raczej niemierzony... i tak strzelił lepiej niż Brozio ostatnio na Legii jak podał do Muchy:P.. tak na marginesie: Kibice tam nie mają zahamowań:P (race, wjazd na boisko) |
no co wy Zurafia nie znacie? wstyd.
Odnosnie Kosy to zgadzam sie z HEDu. To zawodnik innej klasy niz nasz obecny prawy pomocnik. Ileż to mowi o naszym Łobodziński jezeli LEWY pomocnik(Kosowski) jest lepszy po stronie prawej niz on. |
Kosy to nawet nie ma co porównywać do Łobo...tak jak do Radovica, Peszki i innych wynalazków..(nie mówie już o lewych pomocnikach w lidze (Wilk w Lechu, w Legii to nawet nie wiem kto tam gra)
Kosa w porównaniu do nich to jak C. Ronaldo do Park Ji Sunga (przy zachowaniu odpowiednich proporcji)... |
Cytat:
Cytat:
Ale właśnie,jest pewna bariera której oni nie przeskoczą ,choć oczywiście istnieje możliwość wtłoczenia tam wielkich pieniędzy .Mianowicie jest to mała wyspa,a bez własnego narybku nie da się stworzyć naprawdę silnej ligi ,możliwość tworzenia tam dużych klubów też jest zawężona, zaś pozostałe rozgrywki z góry skazane są na ubogość . Uważam jednak, że nasza liga jest silniejsza,co nie znaczy oczywiście,że jesteśmy silniej reprezentowani w europie ,bo słabiej .Przekonanie to wynika z tych wcześniejszych wniosków ,logicznie rzecz biorąc drużyny spoza czołówki cypryjskiej ekstraklasy, po winne być zdecydowanie słabsze . Choć w sumie istnieje możliwość że gra tam 8 (?)drużyn i w sumie stanowią pewną jakość,która jest wyższa od jakości naszej ekstraklasy .... Jeśli nawet i żeby nie przedłużać potencjał mamy od nich zdecydowanie większy,a prześcigniemy ich już w najbliższych sezonach .Patrzymy tu cały czas przez pryzmat jednego sezonu,ale w sumie to przeszłość i przyszłość zdecydowanie rysuje się na naszą korzyść .Jeszcze niedawno to była taka egzotyczna liga,teraz odnieśli sukces,który nam umyka w ostatnich latach,stąd tak patrzymy na to z zazdrością . |
Żuraw przed chwilą strzelił bramkę.
|
Franek w debiucie w Jadze juz 2 gole ... moze bedzie hattrick.
|
Apoel wygrał na wyjeździe z AEK 1:0. Kamil zagrał cały mecz.
Zdjęcie z poprzedniego meczu ,w którym strzelił 2 gole. http://www.apoelfc.com.cy/cache/cfx_...cf9b2d45ea.JPG |
Kosa znowu zaliczył asyste, to już chyba 7 w sezonie.
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ystuje,1267390 |
Żuraw strzela, Franek też, Kosa asystuje... Ciekawe, ile lat teraz upłynie, abyśmy znowu doczekali się tak groźnych i kreatywnych zawodników? I czy przyjście Żurawia w lecie jest w ogóle możliwe, skoro w Larissie idzie mu tak dobrze?
|
Widzieliście to?... Druga bramka Frankowskiego... Który z naszych oprócz Brożka (choć czy na pewno) by tego nie zmarnował? Niedzielan by huknął w bramkarza, Beto by się zastawił...
a co do 1 bramki - ile było z Polonią takich sytuacji, że brakowało takiego lisa na wykończenie? |
Ja zawsze szanowałem Franka za to co zrobił dla Wisły, i nie interesuje mnie to że większość go nienawidzi.
|
A podobno w takiej dennej formie był Franek.
|
Denną formę Franka widać TUTAJ . Oby nasi napadziorkowie taka denną mieli ...
|
A kto mowil ze ma denna ? Nigdy takowej nie miał. Ogladalem jego wszystkie mecze i gdy grał na szpicy, grał zawsze dobrze, czy to Elche (swietna gra) czy w Wolves (kilka asyst) czy Tenerife (gole, asysty, granie z kontuzja kolana i pachwiny) czy Chicago (jak grał to było dobrze, a pozniej nie grał nie wiadomo czemu).
|
HEDu, a dlaczego jak trenował z Wisłą i chciał grać, to olali go? był za słaby? Za stary...?
|
Cytat:
Ciekawe na ilu bramkach w ekstraklasie zatrzyma się licznik Franka... |
Cytat:
|
Szkoda mimo wszystko... niewielu potrafi tak grać
|
Franek pokazal klase moze wkoncu nasi napastnicy sie obudza:D
|
Niech sie teraz jebną w łeb wszyscy ktorzy twierdzili ze Franek to juz dziad i nic z niego nie bedzie i ci ktorzy twierdza ze Żuraw jest juz za stary na powazne granie. Ludzie Franek najwyrazniej ma zamiar pokazac ile warta jest ta nasza liga, gdyby Maciek przyszedl do nas w lecie to moge juz dzis zakladac sie w ciemno ze bez problemu jest w stanie strzelic na sezon przynajmniej te 15 bramek i zaliczyc nie wiele mniej asyst
|
Mam nadzieję, że Franek zagra na Reymonta i wszyscy zachowają się jak trzeba !
FRANEK FRANEK ! :) |
Cytat:
Z podkreśleniem "JAK TRZEBA!" |
typowe,
najpierw mówiliście, że go nie nienawidzicie, nie chcecie widzieć w Wiśle teraz uwielbiacie i narzekacie że go nie ma. Może troszkę ambicji? Normalnie też np. wyzywacie kumpla, a później go błagacie o kase? To prawie tak samo. Jak Kokoszka albo Dolha zostaną gwiazdami to też będziecie ich fanami? tak na marginesie, wyszedł z jakąś arką strzelił dwie bramki, poczekajcie, nie róbcie z niego gwiazdy. |
Ale nie chodzi o to zeby robic go nie wiadomo kim, on poprostu pokazal ze nadal potrafi znalesc sie w polu karnym i uderzyc nie do obrony. Najlepiej podsumowal to komentator: wszystko sie zmienia ale nie to ze Franek strzela bramki.
A ta argumentacja ze strzelil z "jakąś arką" naprawde wg mnie jest nie na miejscu bo w takim razie tak samo mozna by powiedziec o Brozku: zagrał z byle Bytomską druzyną (oczywiscie nie chodzi mi tu o obrazanie kogokolwiek) przez cale 90 minut a nawet celnie w bramke strzelic nie potrafil. Nikt nie wymaga niczego wiecej niz obiektywizmu i sprawiedliwej oceny |
Takiego duetu napastników jak Żurawski - Frankowski w historii naszej marnej ligi nie było i jeszcze przez wiele lat nie będzie.
|
Cytat:
Ja tam nigdy do Franka nic nie miałam, fakt, że niezbyt fajna sytuacja była w pewnym momencie i transparent "mogłeś być żywą legenda..." byl na miejscu, ale jak Jaga przyjedzie to trzeba o tym zapomnieć i zapodać brawa. [pan] Tomek ;) na pewno zrozumiał swój błąd i pod względem sportowym na 98% żałuje podjętej decyzji. No ale ludzie błędy popełniają. Ja mu życze by się podniósł i swoimi bramkami pomógł Jadze. Co do ostatniego zdania, tez fakt, że z arką sztywno grającą to zbyt trudno mu nie było, a i hattricka mógł zdobyć. Zobaczymy co pokaże z Wisłą, legią, lechem... Z tymi ostatnimi niech sobie postrzela ;) |
No i jeszcze dla wielu Kasperczak to nie trener... Co najwyżej selekcjoner a i to słaby, a taką Wisłę jak jego to ich babcia może prowadzić. A tu widać że Górnik gra ciekawą piłkę. Jak to możliwe?!
|
Ogolnie sie zgdzie z powyzszym ale 2 uwagi:
1. Akurat z Wisłą niech lepiej nie strzela :) 2. Mowicie ze Arka slaba ale ja bym bardzo chcial w Wisle takiego napastnika obok Brozka, ktory z czolowka moze nawet nic nie strzelac ale od powowy tabeli w dol bedzie zawsze gwarantowal 2 bramki na mecz (choc mysle ze Franek az takiej skutecznosci to nie podtrzyma) edit: MatMario jak to mozliwe? A no tak ze niektorym sie wydaje ze trener przychodzi w polowie sezonu i potrafi cuda czynic a prawda jest taka ze chlop przepracowal z druzyna okres przygotowawczy i nie mam watpliwosci ze efekty beda wyraznie widoczne w porownaniu z tym co bylo |
Franek,Franek,łowca bramek .........!!!!!!!!!!!!!!
|
A niech se łowi te bramki, byle nie przeciwko nam - poza tym choć wejscie smoka miał to zobaczymy co będzie dalej....ja tam za nim nie tęsknie.
|
Cytat:
Trzeba mu odpowiednio podziękować, za to, w jak sposób- godny ulubieńca publicznośc- opuścił Wisłę.:D Cytat:
|
Franek z Arka pokazał to czego Brożek nie pokazał z Polonią - ma skubaniec nosa do strzelania bramek, opanowanie w polu karnym, technikę strzału.
Nie ma co tu się podniecać, że to tylko Arka, on strzelił wczorajsze bramki w swoim dawnym stylu - czeka gdzie piłka leci i znajduje się w dobrym miejscu. Tak dawniej strzelał wszystkim. Mam nadzieję, że na R22 noga mu zadrży. Mam też nadzieję, że na R22 żaden KLARNET nie skompromituje kibiców Wisełki ponownie jakąś popisaną bzdurami szmatą. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl