![]() |
Polecam komedię Four Lions - jeżeli kogoś bawi absurdalny humor to będzie w sam raz, produkcja z 2010 roku. Porusza ciekawy i trudny temat w humorystyczny sposób, dla mnie bardzo fajny film :)
|
wizard - coś wiecej nt FL?
|
Co ja tam ostanio oglądałem...
"Drabina Jakubowa" - bardzo mi sie podobal. "Cos" jest, ale w stonowanych ilosciach, bez przesady. Nie jest to film w którym główną rolę gra przerazajacy na pół żywy człowiek, który wszędzie nosi ze sobą poteżne głośniki, żeby przywalić basami w momencie w ktorym sie pojawia. Jak by ktoś znał podobne filmy, to poproszę o tytuły. "Boo" - nieporozumienie, nie warto komentowac. "9 sesja" - film byłby w sumie dobry, gdyby trwał 45 minut - a tak wygląda jak by ktoś na siłe chciał zrobić długi film. A te 45 minut, byłoby świetne. |
szprotson łap zwiastun http://www.filmoholicy.pl/film/5442/...sci-na-wesolo/
historia kilku Pakistańczyków z Londynu, którzy zapragnęli zostać terrorystami czarny i absurdalny humor, ale komedią to bym tego nie nazwał warto również oglądnąć, jeśli uczysz się angielskiego, ich akcent jest momentami ciężkawy, nauczyciele w szkołach językowych na pewno tak nie mówią :) |
ja brytyjskie i francuskie kino połykam cokolwiek by nie było.
aczkolwiek absurd,ironia,sarkazm i inne odmiany humoru polecam kreskówke twórcy Family guy`a - American Dad. |
Cytat:
|
A oglądał ktoś "Chłopiec w pasiastej piżamie" albo "Paranormal Activity 2"?
Panowie potrzebuje horrorów które trzymają w napięciu. Sypnie ktoś tytułami? Oprócz tych które polecałem wcześniej. |
"Chłopiec w pasiastej piżamie" - film jest tak poruszający, jak mało który. Z tego co wiem, książka także wzrusza. Bardzo polecam ten film - i nie wstydzić się, jeżeli oczy zaczną się "pocić".
Ja oglądałem ostatnio "Mr. Nobody" - baaaardzo zakręcony film, ale podobał mi się. Warty obejrzenia : ) |
Cytat:
|
Ja ogladałem ostatnio Turyste i Infiltracje.
Turysta jak dla mnei trzyma wysoki poziom, ale nic ponad to. ZA to Infiltracja mi się bardzo podobała i z czystym sercem mogę ją polecić. Jak ktoś zna podobne filmy to może na priv napisać tytuły. |
Cytat:
polecam 3 części. |
Turysta mnie zawiódł, zakończenia się już na początku domyśliłem.
Jeśli ktoś nie oglądał to wg. mnie jeden z najlepszych filmów : Requiem dla snu |
Cytat:
Właśnie skończyłem oglądać i tak samo jak mlody_ale_wierny już na początku filmu można się domyśleć zakończenia. Zawiodłem sie na tym filmie strasznie. Za to z czystym sumieniem mogę polecić Blue Valentine http://www.filmweb.pl/film/Blue+Valentine-2010-461734. Rewelacyjna gra aktorów, dialogi, muzyka szczególnie Ryan jak w każdym swoim filmie jest rewelacyjny.Film przez długą chwilę wciska w fotel a emocje z tego filmu przechodzą na ogladającego przez co pozostanie napewno długo w mej pamięci. |
"Czarny łabędź"
Film jest świetny, cały czas trzyma w napięciu, jest zaskakujący i ciekawy. Dobra muzyka, zdjęcia i gra aktorska. Gorąco polecam |
Reportaż o chuliganach Górnika Zabrze. Czas trwania 25 minut
http://ifotos.pl/mini/okladka_hhexwxw.jpg Link do pobrania: http://hotfile.com/dl/102023795/d8d0...oleGZ.rar.html Wiecej filmów na: http://stylkibica.net/index.php?view=filmy_03 |
Ostatnio oglądane:
Resident Evil: Afterlife - Kasza niezła. Po dwóch niezłych pierwszych częściach serii, przyszły dwie słabe, a Afterlife jest najgorszą ze wszystkich dotychczasowych. Z porządnego horroru, zrobili coś a'la Matrix z elementami zombie, a wisienką na tym zakalcu jest super boss, którego zabili, ale uciekł hahahaha. Film ma wiele błędów. Przykładowo scena pod prysznicem, gdzie akcję pokazują w kilku ujęciach. W ujęciu z jednej kamery woda się leje, w następnym już nie, by w kolejnym znów się lała. W sumie nie spodziewałem się za dużo po końcówce części trzeciej, gdzie widzimy milion klonów Alice w słoikach lol. Żeby nie było tak pesymistycznie to dodam, że kilka scen mi się podobało. Np. ta w której bohaterka skacze na linie (kablu?) z budynku, a za nią skaczą bezmyślnie zombiaki :D Tekken - film na podstawie kolejnej wielkiej gry z PlayStation. Na plus dobre odwzorowanie bohaterów. Cała reszta to katastrofa. Od scen walk, po dialogi, scenariusz i grę aktorską. Lustra 2 - Liczyłem na kontynuację części pierwszej, która to zakończyła się niestandardowo i nieco zaskakująco. Kontynuacja mogla by być czymś obiecującym. Dostaliśmy jednak "odgrzanego kotleta", miejscami trochę przypalonego. Film powiela schemat z jedynki. Znów w roli głównej mamy stróża nocnego po przejściach, lustro i krwawą rzeźnię. Końcówka jest inna, ale za to przewidywalna do bólu. |
Polecam film: "25 godzina"
|
wiem że to może nie ten temat ale może ktoś pomoże
Czy ma ktoś napisy do filmu blue-moon-rising ?? |
Ogladal ktos Sanktum 3d ? Warto isc ? Jak scenariusz i efekty ?
|
czytałem recenzje tylko. Ponoć film klasy-B, z płytkimi dialogami i niewyrazistymi postaciami. Tylko opis gazetowy.
|
Blue Moon Rising
zapowiedź 1 http://www.youtube.com/watch?v=1J8mlsk_SfQ zapowiedź 2 http://www.youtube.com/watch?v=cTdYREK8GrY Oglądał ktoś cały? |
Cytat:
|
Wybitnie NIE polecamu pt. "Skyline"
|
Cytat:
|
Chelsea Headhunters to angielska ekipa chuliganów fanów Londyńskiego zespołu. Dokument ukazuje sympatie rasistowskie, oraz przemoc jednej z najbardziej elitarnej i jednej z pierwszych ekip chuligańskich na świecie
Link do pobrania: http://www.filesonic.com/file/76600167/ChelseaH.rar Wiecej o tym filmie jak i innych na http://stylkibica.net/index.php?view=filmy_03 Pozdro |
Cytat:
|
Cytat:
|
Lista Schindlera to klasyka, nie ma dwóch zdań. Widziałem ten film kilka razy i zapewne zobaczę jeszcze kilka. Również polecam tym, którzy jeszcze nie widzieli. A "Chłopiec..." też niezły, jednak zdecydowanie przereklamowany, dodtakowo historia w nim opowiedziana jest tak nie realna, że aż ciężko opisać. Poruszający? Nie bardzo. Bardziej mnie poruszyło np. "Pozwól mi wejść". Co już samo mówi za siebie...
|
Też obejrzałem "chłopca..." i szczerze mówiąc więcej się spodziewałem. BTW - tych obozów nikt tam nie pilnował?
"Ostatnie kuszenie Chrystusa" - nie wiem czy był tu ten film wspominany. Film stary ale interesujący. Tylko problem jest taki, że jak się ma tytuł w głowie, to się myśli co to za kuszenie będzie, i szlag trafia całkiem dobry pomysł. "Obłęd" - warto zobaczyć chociażby tylko dla odpowiedzi na pytanie "jak się pan dzisiaj czuje"... Rewelacja :lol: Może ktoś poleci filmy z psychicznymi problemami bohaterów? Tylko żeby te problemy nie kończyły się na 100 trupach i basenach pełnych krwi :-) |
Cytat:
"Dom wariatów" /Dom durakov http://www.filmweb.pl/Dom.Wariatow |
Witam. Wczoraj oglądałem po raz chyba piąty. 9 KOMPANIA. Polecam
|
Cytat:
co do filmów o obozach koncentracyjnych, wg mnie najbardziej realistycznie życie więźniów przedstawiono w ''Kornblumenblau'' (jest na youtube w częściach ale słaba jakość) |
a ja ostatnio oglądałem "RED" i mi sie podobał, bo jak nie lubic Malkovicha
|
El secreto de sus ojos/ Sekret jej oczu (thriller, dramat)a
Zdecydowanie polecam. Doglądnąć do samego końca! Dawno film na mnie takiego wrażenia nie wywarł. Koniec daje do myślenia. |
Cytat:
|
Cytat:
Mam go na dysku i czekam na napisy. Wczoraj obejrzałem Due Date (http://www.filmweb.pl/film/Zanim+ode...dy-2010-530732) i polecam jak dla mnie 9/10 :). |
Ja z tego co ostatnio oglądałem moge polecić tylko Miasto Złodziei bardzo dobry film jak dla mnie, trzyma w napięciu przez większość czasu. więcej możecie sobie poczytać na filmwebie http://www.filmweb.pl/film/Miasto+z%...ei-2010-375721
|
Ja za to moge polecic film Heartbreaker - licencja na uwodzenie, prosta fabula ale oglada sie przyjemnie, oraz Pozdrowienia z Paryza - troche inny typ filmu, rowniez bardzo lekki :)
http://www.filmweb.pl/film/Heartbrea...ie-2010-542409 http://www.filmweb.pl/film/Pozdrowie...Ca-2010-491360 |
Cytat:
|
Kilka ciekawych pozycji w mojej ocenie:
- Elitarni\Tropa de Elite - brazylijskie slamsy kontra oddział specjalny - Prorok - więzienno-mafijne klimaty - Bękarty wojny - Hurt Locker - American Gangster Mam natomiast pytanie do tych co widzieli Essential Killing, czy więcej tu kina czy PR-u? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl