Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

LuKaS TSW 26.02.2009 17:37

mysle ze z hokeja można by dać jeszcze na Zurich Lions,Detroit Red Wings i New Jersey Devils

i mam głupie pytanie orintuje się ktoś czy Kveton i Peterek to są hokeiści Trzyńca czy Pilzna?:D

WiselkaMLP 26.02.2009 18:15

Wytlumaczy mi ktos ocb w tych Loteriach Swiata :

przykladowo jest :

Rodzaj Loterii : Polska
Ilosc losowanych liczb : 6
Zaklad : 3 z 49

Oznacza to ze musze postawic conajmniej 3 liczby ??

rocco_1906 26.02.2009 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 682376)
mysle ze z hokeja można by dać jeszcze na Zurich Lions,Detroit Red Wings i New Jersey Devils

i mam głupie pytanie orintuje się ktoś czy Kveton i Peterek to są hokeiści Trzyńca czy Pilzna?:D

hokeiści Trzyńca :P

kameleon2323 26.02.2009 18:33

Stoch K.-Malysz A. 1 ej nie bylo kwaliifikacji i co teraz?? liczy sie to jako jutro 14:30?? z gory thx :P

grzesiek632 26.02.2009 18:39

ja dzis postawilem:
CSKA - ASton Villa 1
Man C - Kopenhaga 1
Milan - Werder 1
Galatasary - Bordeaux ( awans Bordeaux)

mam nadzieje ze wejdzie w koncu bo krucho z kasa;) za 10 zł postawilem
;)

ZwrABG 26.02.2009 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 682410)
Stoch K.-Malysz A. 1 ej nie bylo kwaliifikacji i co teraz?? liczy sie to jako jutro 14:30?? z gory thx :P


na pewno się liczy

kameleon2323 26.02.2009 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ZwrABG (Post 682428)
na pewno się liczy

na jutro??

kuczmen 26.02.2009 20:42

Nie takie napewno -jak grał w profim to kurs sie będzie liczyc jako 1.00

trial 26.02.2009 21:40

taki kuponik z dziś
Hamburger SV - NEC Nijmegen 1
AC Milan - Werder Bremen 1
Deportivo La Coruna - Aalborg BK 1
CF Valencia - Dynamo Kiev 1
Manchester City - FC Kopenhagen 1
Udinese Calcio - Lech Poznan 2
Kurs 39,13

ZwrABG 26.02.2009 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 682444)
na jutro??

tak

10 znaków

grzesiek632 26.02.2009 21:44

przegralem kupon przez walone Galasataray...
ktore strzelilo gola w doliczonym czasie gry....
ehh w takich momentach zyc sie nie chce;/


----------------------------------------------------------------------------------------------------
jutro sie odegram;)

Wisła&Lechia 26.02.2009 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 682624)


----------------------------------------------------------------------------------------------------
jutro sie odegram;)


Życzę Ci tego ! Tylko wygraną wpłac na UW hehe

Vashut 26.02.2009 23:10

a ja zagrałem dziś:

Jokerit, Berno i Udinese za 25zł w bet-at-home
wpadła bańka (dzięki Kikut!)

MISTA92 26.02.2009 23:35

Cos takiego na weekend:) za 3zł do wzięcia 1700:) jak oceniacie?



Everton - West Brom.1

Chelsea - Wigan1

Bristol C. - Blackpool1

Wolves - Plymouth1

Colchester - Hartlepool1

Leeds - Scunthorpe1

Peterborough - Southend1

Tranmere - Swindon1

Chesterfield - Barnet1

Gillingham - Bournemouth1

Rochdale - Grimsby1

Cambridge - Crawley1

Wrexham - Salisbury1

Martinho 26.02.2009 23:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 682882)
Cos takiego na weekend:) za 3zł do wzięcia 1700:) jak oceniacie?



Everton - West Brom.1

Chelsea - Wigan1

Bristol C. - Blackpool1

Wolves - Plymouth1

Colchester - Hartlepool1

Leeds - Scunthorpe1

Peterborough - Southend1

Tranmere - Swindon1

Chesterfield - Barnet1

Gillingham - Bournemouth1

Rochdale - Grimsby1

Cambridge - Crawley1

Wrexham - Salisbury1

Lepszą inwestycją byłoby kupno browara za te 3 złocisze

MISTA92 27.02.2009 00:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinho (Post 682909)
Lepszą inwestycją byłoby kupno browara za te 3 złocisze

Jak pojdzie dobrze...:)To ci nie jednego browara postawie:):D

WiselkaMLP 27.02.2009 00:05

Polonia B. - Wisla ILG 2.5 1 1.80
Polonia - Legia ILG 2.5 1 1.60
Altach - Austria W. ILG 2.5 2 1.50
Benfica - Leixoes ILG 2.5 1 1.55

kurs: 6.70


ROZPISOWY 3 z 4 :

Clermont - Ajaccio 1 2.00
PSV - Heerenveen 1x 1.12
Wehen - Freiburg 2 2.05
Livorno - Empoli 1 1.9





Clermont - Ajaccio 1x 1.20
Wehen - Freiburg 2 2.05
Augsburger - Duisburg 1 1.32
Eisbaren - Frankfurt 1 1.80
B.Bystrica - Kezmarok 1 1.40
Martin - Slowacja U20 1 1.15
Hamburg - Iserlohn (zw.) 1 1.50

kurs: 14.12

PrawdziwośćDlaGry 27.02.2009 08:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 682882)
Cos takiego na weekend:) za 3zł do wzięcia 1700:) jak oceniacie?



Everton - West Brom.1

Chelsea - Wigan1

Bristol C. - Blackpool1

Wolves - Plymouth1

Colchester - Hartlepool1

Leeds - Scunthorpe1

Peterborough - Southend1

Tranmere - Swindon1

Chesterfield - Barnet1

Gillingham - Bournemouth1

Rochdale - Grimsby1

Cambridge - Crawley1

Wrexham - Salisbury1

12 meczy z jednego kraju :shock: padnią z 3-4 remisy i jakieś 'dwójki'. Przecież to liga angielska.

banasik 27.02.2009 09:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 682882)
Cos takiego na weekend:) za 3zł do wzięcia 1700:) jak oceniacie?



Everton - West Brom.1

Chelsea - Wigan1

Bristol C. - Blackpool1

Wolves - Plymouth1

Colchester - Hartlepool1

Leeds - Scunthorpe1

Peterborough - Southend1

Tranmere - Swindon1

Chesterfield - Barnet1

Gillingham - Bournemouth1

Rochdale - Grimsby1

Cambridge - Crawley1

Wrexham - Salisbury1


Gracz roku :lol:

Vashut 27.02.2009 09:23

Wisla,Chelsea, Juve, Besiktas, Fener (mecz roku dla nich)

LuKaS TSW 27.02.2009 10:01

na dzisiaj mam takie dwa kupony:

PSV Eindh.-Heerenveen1
Altach-Austria2
Pol.Bytom-Wisla K.2
Linfield-Coleraine1
Besiktas-Buyuksehir1
Mechelen-Genk02

za 10 zl do wygrania 108

Martin-Slowacja"20" 1
Hamburg-Iserlohn10
Sarpsborg-Lorenskog 2.s. 1
Vanek-Marrero 1
Hrbaty-Galvani 1
Orlando-Detroit1
Leszno-Torun10

za 10 zl do wygrania 70


a co myślicie żeby na jutro dać na:
Cracovia-Piast 1
Arsenal-Fulham 1
Luzern-Basel 2
St. LIege - Cercle 1
Banik-Zizkov 1
Bordeaux -Lorient 1
Hamilton-Rangers 2

kuczmen 27.02.2009 10:03

Mista 92 -wg mnie za dużo zdarzeń na jednym kuponie

Na dzisiaj proponuje:
Pol.Bytom -WISŁA KRAKÓW 2 kurs .1.60
PSV -Heerenven 1 kurs. 1.65

WiselkaMLP 27.02.2009 11:17

PrawdziwośćDlaGry

Pewnie tak ale czasami z Anglii z 1 2 3 4 5 idzie przewidziec jasna sytuacje :)

Co powiesz o moich kuponach ??

kuczmen 27.02.2009 11:40

WiselkaMLP -nie rozumiem po co wrzucasz na kupon zdarzenia o kursie 1.12 (np. w 2 kuponie) albo 1.15 (na 3 kuponie masz taki kurs) przecież to ani ci stawki praktycznie nie podnosi ani nic -tylko ryzyko wieksze -ja bym to na twoim miejscu usunoł i takich zdarzen o niskich kursach nie wysyłaj -taka moja rada -bez napinki
Pozdrawiam

WiselkaMLP 27.02.2009 11:41

No tak ale nieraz np w tym dlugim kuponie takie cos podnosi kurs w tatym przypadku a zawsze podporka jest przy tym :)

rocco_1906 27.02.2009 13:33

Pa.Brożek - strzeli bramke (1,9)
Polonia - Legia x2 (1,38)
PSV - Heerenveen [0-1,5] 2 (1,39)

kurs:3,64
stawka:20
ew.wygr:65,52

pan Dudi 27.02.2009 13:40

Ja dziś dałem dokładny wynik Vannes- Strasbourg 1-0 i, że Wisła wygra 1 bramką :]

PrawdziwośćDlaGry 27.02.2009 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 682915)
Polonia B. - Wisla ILG 2.5 1 1.80
Polonia - Legia ILG 2.5 1 1.60
Altach - Austria W. ILG 2.5 2 1.50
Benfica - Leixoes ILG 2.5 1 1.55

kurs: 6.70


ROZPISOWY 3 z 4 :

Clermont - Ajaccio 1 2.00
PSV - Heerenveen 1x 1.12
Wehen - Freiburg 2 2.05
Livorno - Empoli 1 1.9





Clermont - Ajaccio 1x 1.20
Wehen - Freiburg 2 2.05
Augsburger - Duisburg 1 1.32
Eisbaren - Frankfurt 1 1.80
B.Bystrica - Kezmarok 1 1.40
Martin - Slowacja U20 1 1.15
Hamburg - Iserlohn (zw.) 1 1.50

kurs: 14.12

1- ilość goli.. tutaj loteria jak zwykle. chą strzelą, nie chcą nie strzelą.
2- podoba mi sie, aczkolwiek w meczu PSV upatrywałbym X2 chyba
3- nie gra się tych samych zdarzeń na dwóch różnych kuponach. no i ten hokej nimiecki to dziwny jest. ja bym go wymienił na inny jakiś hokej jeżeli już.

IMO to w każdym kuponie za dużo zdarzeń.
Ja bym to podzielił na 3 duble i jeden tripel. i przyłożył mocniej.

podoba mi się kupon rocco i wróżę mu szansę wejścia. o ile Brozio nie zawiedzie.
pozdro

kameleon2323 27.02.2009 14:35

jakie wedlug was zaklady bukmacherskie on-line sa najlepsze bo nie wiem gdzie zalozyc :D:)

Altach-Austria W. 2'
Mechelen-Genk 2
FC Koln-Bielefeld X
Reims-Metz 2
wkład 5
do wygrania 124
z gory thx bobic :)
po dlugich namyslach wyszedl taki kuponik jak go oceniacie??:D


Bobic 27.02.2009 14:44

http://www.weszlo.com/ranking
tu masz ranking zobacz na czym ci najbardziej zalezy i dobierz sobie buka

PrawdziwośćDlaGry 27.02.2009 14:55

http://www.sportsbookreview.com/Rati...+/default.aspx

Przejrzyj sobie całą strone. Zwróć uwagę na Sportingbet, Expekt, Pinnacle, BAH, BWIN, Bet365, Betway, Betfair.
weszlo to tam maja ranking po byku :)
A+ to najlepsza ocena, jaką uzyskał np Pinnacle. Zależy co chcesz obstawiać. to takie buka trzeba wybrać. z dobrą ofertą (bogatą!)

WiselkaMLP 27.02.2009 15:32

Ilosc goli loteria tylko ze stat. i intuicji :)

Drugi najsensowniejszy ...

Trzeci opracowany taktyka z UEFA w Pazdzierniku ?? postawilem 11 meczow i wpadl lepszy hajs wiec moze i dzis ... :)

Pozdrawiam

wislakdaniel 27.02.2009 16:04

Na weekend:

1 kupon:

Bytom-Wisła H(0-1,5) 2
Cracovia-Piast 1
Chelsea-Wigan 1

kurs:5,22


2kupon

Werder-Bayern 2
Feyenoord-Vitesse 1
Lyon-Rennes 1
Sampdoria-Milan 2

kurs:15,37


3 kupon:

Club Brugge-Roselare 1
Manchester-Tottenham 1
Wolves-Plymouth 1
Celtic-St Mirren H(0-1,5) 1
Aston Villa-Stoke 1
PSG-Nancy 1

kurs:10,33

Watts 27.02.2009 16:14

Polonia - Wisła 2
Cracovia - Piast 1
Ruch - Górnik 1X
Lechia - Śląsk under 2.5
Odra - ŁKS under 2.5

AKO 9.99
Stawka 20 zł
EWK 179 zł

Do boju :P

concedi 27.02.2009 16:52

dziś Polonia - Wisła 2 (typuje wynik 0-2)
Polonia - Legia over 2.5 (typuje wynik 1-2)

swoje typy wyniku podaje tylko po to, żeby potem móc napisać: " A nie mówiłem?" :D

pan Dudi 27.02.2009 16:52

Lechia- Śląsk to dla mnie over2,5 jak siemasz. 2-1 dla Śląska. ;]

grzesiek632 27.02.2009 18:36

mam pytnie..
postawilem dzis na kuponie mecz Litex - Slavia S... i ten mecz zostal przełozony.. i co w takim przypadku??

WiselkaMLP 27.02.2009 18:38

Sledz kiedy sie odbedzie a jak sie nie odbedzie zwrot stawiki :)

grzesiek632 27.02.2009 18:41

ale np jak sie mecz bedzie miał sie odbyc w kwietniu... to kupon jeszcze bedzie wazny? bo nie wiem

WiselkaMLP 27.02.2009 18:43

Tak bo mecz z kuponu sie odbedzie jednak ... nawet jakby byla oferta na grudzien i bys to postawil teraz ro mimo tak dlugiego czasu oczekiwania kupon jest wazny :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl