![]() |
mysle ze z hokeja można by dać jeszcze na Zurich Lions,Detroit Red Wings i New Jersey Devils
i mam głupie pytanie orintuje się ktoś czy Kveton i Peterek to są hokeiści Trzyńca czy Pilzna?:D |
Wytlumaczy mi ktos ocb w tych Loteriach Swiata :
przykladowo jest : Rodzaj Loterii : Polska Ilosc losowanych liczb : 6 Zaklad : 3 z 49 Oznacza to ze musze postawic conajmniej 3 liczby ?? |
Cytat:
|
Stoch K.-Malysz A. 1 ej nie bylo kwaliifikacji i co teraz?? liczy sie to jako jutro 14:30?? z gory thx :P
|
ja dzis postawilem:
CSKA - ASton Villa 1 Man C - Kopenhaga 1 Milan - Werder 1 Galatasary - Bordeaux ( awans Bordeaux) mam nadzieje ze wejdzie w koncu bo krucho z kasa;) za 10 zł postawilem ;) |
Cytat:
na pewno się liczy |
Cytat:
|
Nie takie napewno -jak grał w profim to kurs sie będzie liczyc jako 1.00
|
taki kuponik z dziś
Hamburger SV - NEC Nijmegen 1 AC Milan - Werder Bremen 1 Deportivo La Coruna - Aalborg BK 1 CF Valencia - Dynamo Kiev 1 Manchester City - FC Kopenhagen 1 Udinese Calcio - Lech Poznan 2 Kurs 39,13 |
Cytat:
10 znaków |
przegralem kupon przez walone Galasataray...
ktore strzelilo gola w doliczonym czasie gry.... ehh w takich momentach zyc sie nie chce;/ ---------------------------------------------------------------------------------------------------- jutro sie odegram;) |
Cytat:
Życzę Ci tego ! Tylko wygraną wpłac na UW hehe |
a ja zagrałem dziś:
Jokerit, Berno i Udinese za 25zł w bet-at-home wpadła bańka (dzięki Kikut!) |
Cos takiego na weekend:) za 3zł do wzięcia 1700:) jak oceniacie?
Everton - West Brom.1 Chelsea - Wigan1 Bristol C. - Blackpool1 Wolves - Plymouth1 Colchester - Hartlepool1 Leeds - Scunthorpe1 Peterborough - Southend1 Tranmere - Swindon1 Chesterfield - Barnet1 Gillingham - Bournemouth1 Rochdale - Grimsby1 Cambridge - Crawley1 Wrexham - Salisbury1 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Polonia B. - Wisla ILG 2.5 1 1.80
Polonia - Legia ILG 2.5 1 1.60 Altach - Austria W. ILG 2.5 2 1.50 Benfica - Leixoes ILG 2.5 1 1.55 kurs: 6.70 ROZPISOWY 3 z 4 : Clermont - Ajaccio 1 2.00 PSV - Heerenveen 1x 1.12 Wehen - Freiburg 2 2.05 Livorno - Empoli 1 1.9 Clermont - Ajaccio 1x 1.20 Wehen - Freiburg 2 2.05 Augsburger - Duisburg 1 1.32 Eisbaren - Frankfurt 1 1.80 B.Bystrica - Kezmarok 1 1.40 Martin - Slowacja U20 1 1.15 Hamburg - Iserlohn (zw.) 1 1.50 kurs: 14.12 |
Cytat:
|
Cytat:
Gracz roku :lol: |
Wisla,Chelsea, Juve, Besiktas, Fener (mecz roku dla nich)
|
na dzisiaj mam takie dwa kupony:
PSV Eindh.-Heerenveen1 Altach-Austria2 Pol.Bytom-Wisla K.2 Linfield-Coleraine1 Besiktas-Buyuksehir1 Mechelen-Genk02 za 10 zl do wygrania 108 Martin-Slowacja"20" 1 Hamburg-Iserlohn10 Sarpsborg-Lorenskog 2.s. 1 Vanek-Marrero 1 Hrbaty-Galvani 1 Orlando-Detroit1 Leszno-Torun10 za 10 zl do wygrania 70 a co myślicie żeby na jutro dać na: Cracovia-Piast 1 Arsenal-Fulham 1 Luzern-Basel 2 St. LIege - Cercle 1 Banik-Zizkov 1 Bordeaux -Lorient 1 Hamilton-Rangers 2 |
Mista 92 -wg mnie za dużo zdarzeń na jednym kuponie
Na dzisiaj proponuje: Pol.Bytom -WISŁA KRAKÓW 2 kurs .1.60 PSV -Heerenven 1 kurs. 1.65 |
PrawdziwośćDlaGry
Pewnie tak ale czasami z Anglii z 1 2 3 4 5 idzie przewidziec jasna sytuacje :) Co powiesz o moich kuponach ?? |
WiselkaMLP -nie rozumiem po co wrzucasz na kupon zdarzenia o kursie 1.12 (np. w 2 kuponie) albo 1.15 (na 3 kuponie masz taki kurs) przecież to ani ci stawki praktycznie nie podnosi ani nic -tylko ryzyko wieksze -ja bym to na twoim miejscu usunoł i takich zdarzen o niskich kursach nie wysyłaj -taka moja rada -bez napinki
Pozdrawiam |
No tak ale nieraz np w tym dlugim kuponie takie cos podnosi kurs w tatym przypadku a zawsze podporka jest przy tym :)
|
Pa.Brożek - strzeli bramke (1,9)
Polonia - Legia x2 (1,38) PSV - Heerenveen [0-1,5] 2 (1,39) kurs:3,64 stawka:20 ew.wygr:65,52 |
Ja dziś dałem dokładny wynik Vannes- Strasbourg 1-0 i, że Wisła wygra 1 bramką :]
|
Cytat:
2- podoba mi sie, aczkolwiek w meczu PSV upatrywałbym X2 chyba 3- nie gra się tych samych zdarzeń na dwóch różnych kuponach. no i ten hokej nimiecki to dziwny jest. ja bym go wymienił na inny jakiś hokej jeżeli już. IMO to w każdym kuponie za dużo zdarzeń. Ja bym to podzielił na 3 duble i jeden tripel. i przyłożył mocniej. podoba mi się kupon rocco i wróżę mu szansę wejścia. o ile Brozio nie zawiedzie. pozdro |
jakie wedlug was zaklady bukmacherskie on-line sa najlepsze bo nie wiem gdzie zalozyc :D:)
Altach-Austria W. 2' Mechelen-Genk 2 FC Koln-Bielefeld X Reims-Metz 2 wkład 5 do wygrania 124 z gory thx bobic :) po dlugich namyslach wyszedl taki kuponik jak go oceniacie??:D |
http://www.weszlo.com/ranking
tu masz ranking zobacz na czym ci najbardziej zalezy i dobierz sobie buka |
http://www.sportsbookreview.com/Rati...+/default.aspx
Przejrzyj sobie całą strone. Zwróć uwagę na Sportingbet, Expekt, Pinnacle, BAH, BWIN, Bet365, Betway, Betfair. weszlo to tam maja ranking po byku :) A+ to najlepsza ocena, jaką uzyskał np Pinnacle. Zależy co chcesz obstawiać. to takie buka trzeba wybrać. z dobrą ofertą (bogatą!) |
Ilosc goli loteria tylko ze stat. i intuicji :)
Drugi najsensowniejszy ... Trzeci opracowany taktyka z UEFA w Pazdzierniku ?? postawilem 11 meczow i wpadl lepszy hajs wiec moze i dzis ... :) Pozdrawiam |
Na weekend:
1 kupon: Bytom-Wisła H(0-1,5) 2 Cracovia-Piast 1 Chelsea-Wigan 1 kurs:5,22 2kupon Werder-Bayern 2 Feyenoord-Vitesse 1 Lyon-Rennes 1 Sampdoria-Milan 2 kurs:15,37 3 kupon: Club Brugge-Roselare 1 Manchester-Tottenham 1 Wolves-Plymouth 1 Celtic-St Mirren H(0-1,5) 1 Aston Villa-Stoke 1 PSG-Nancy 1 kurs:10,33 |
Polonia - Wisła 2
Cracovia - Piast 1 Ruch - Górnik 1X Lechia - Śląsk under 2.5 Odra - ŁKS under 2.5 AKO 9.99 Stawka 20 zł EWK 179 zł Do boju :P |
dziś Polonia - Wisła 2 (typuje wynik 0-2)
Polonia - Legia over 2.5 (typuje wynik 1-2) swoje typy wyniku podaje tylko po to, żeby potem móc napisać: " A nie mówiłem?" :D |
Lechia- Śląsk to dla mnie over2,5 jak siemasz. 2-1 dla Śląska. ;]
|
mam pytnie..
postawilem dzis na kuponie mecz Litex - Slavia S... i ten mecz zostal przełozony.. i co w takim przypadku?? |
Sledz kiedy sie odbedzie a jak sie nie odbedzie zwrot stawiki :)
|
ale np jak sie mecz bedzie miał sie odbyc w kwietniu... to kupon jeszcze bedzie wazny? bo nie wiem
|
Tak bo mecz z kuponu sie odbedzie jednak ... nawet jakby byla oferta na grudzien i bys to postawil teraz ro mimo tak dlugiego czasu oczekiwania kupon jest wazny :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl